Tagad TVTagad TV ir interneta televīzijas pakalpojums, kas dalībniekiem nodrošina piekļuvi labākajiem sporta tiešraidēm, filmām un TV šoviem. Vienīgais nozvejas ir tas Tagad TV ir pieejams tikai lietotājiem Apvienotajā Karalistē. Viņi izmanto tehnoloģiju, ko sauc par ģeogrāfisko bloķēšanu, lai ierobežotu piekļuvi tikai tiem, kam ir Lielbritānijas IP adreses. Tas var būt problēma, ja ceļojat vai dzīvojat ārpus Apvienotās Karalistes. Par laimi VPN atbloķēs piekļuvi Tagad TV no jebkuras vietas pasaulē.

Tagad TV sāka demonstrēt Apvienotajā Karalistē 2012. gada 17. jūlijā. Sky pieder straumēšanas pakalpojums, lai jūs varētu izbaudīt viņu tiešraidi no sporta notikumiem, izmantojot Now TV. Šonedēļ viņi aptver pelnu kriketa sēriju. Locekļi var skatīt Tagad TV operētājsistēmā Windows vai Mac, izmantojot tīmekļa pārlūku. Sky piedāvā arī mobilo lietotni iOS (iPhone, iPad) un Android ierīcēm. Pakalpojumi Now TV ir paplašinājuši atbalstu spēļu konsolēm, ieskaitot Playstation (PS3, PS4), Xbox One un Xbox 360. Biedri var skatīties arī LG Smart TV, Roku (LT, XS, 3), Apple TV, Now TV Box, un jūsu skats.

Tagad TV varat iegādāties trīs dažādas caurlaides. Apskatīsim sīkāk katru no trim pieejamajām caurlaidēm:

  • Tagad TV Sports – šī caurlaide ļaus piekļūt visiem 7 Sky Sports kanāliem, ieskaitot Sky Sports 1, Sky Sports 2, Sky Sports 3, Sky Sports 4, Sky Sports 5, Sky Sports F1 un Sky Sports News HQ. Sky organizē populārus sporta pasākumus, tostarp Premjerlīgas spēles, Formula 1 kriketu, Regbija savienību, ASV PGA un Eiropas tūres golfu. Tagad TV sporta caurlaides var aktivizēt jebkurā laikā. Jūs varat iegādāties dienas caurlaides par £ 6,99 vai nedēļas caurlaides par £ 10,99.
  • Tagad TV filmas – filmas caurlaide ļauj jums tūlītēju piekļuvi straumēt vairāk nekā 1000 filmām. Viņi reklamē, ka pakalpojums dalībniekiem nodrošina piekļuvi filmām 12 mēnešus pirms citiem tiešsaistes abonēšanas pakalpojumiem. Tagad TV Movies maksā 9,99 GBP mēnesī pēc sākotnējā 30 dienu bezmaksas izmēģinājuma perioda.
  • Tagad TV izklaide – izklaides caurlaide ļauj piekļūt 13 kanāliem, kas nav pieejami brīvajā skatā, ieskaitot Sky Atlantic, Sky 1, Fox, Gold, Sky Living, Comedy Central, Discovery Channel, MTV, itv Encore, Disney Channel, Nickelodeon, Nick Jr. , ABC un Sky Arts. Tas ietver arī piekļuvi vairāk nekā 250 kastīšu komplektiem populārām izrādēm. Pakalpojums mēnesī maksā 6,99 sterliņu mārciņas bez līgumiem.

Kā redzat, tagad TV ir daudz ko piedāvāt. Ja jūs šobrīd atrodaties Lielbritānijā, varat apmeklēt viņu vietni un reģistrēties. Ja jūs atrodaties ārpus Apvienotās Karalistes, pirms vietnes apmeklēšanas jūs vēlēsities izveidot savienojumu ar VPN serveri Lielbritānijā. VPN piešķirs jums vietējo IP adresi, lai reģistrētos un skatītos iecienītos sporta veidus, filmas vai televīzijas šovus, izmantojot Tagad TV.

Labākie VPN, kas atbloķē TV tagad ārpus Lielbritānijas

Vispirms vēlēsities atrast uzticamu VPN pakalpojumu. Šajā gadījumā jūs vēlaties vienu ar ātriem VPN serveriem Apvienotajā Karalistē. Ir daži VPN, no kuriem izvēlēties. Šeit ir daži no mūsu iecienītākajiem. Visi trīs VPN pakalpojumi laipni piedāvā mūsu apmeklētājiem lielas atlaides. Ietaupiet līdz 60% no neierobežotā VPN, lai atbloķētu kanālus un aizsargātu jūsu privātumu.

RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3Privāta piekļuve internetam2,85 USDPIA49Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa

Kā izmantot VPN, lai skatītos TV

Es izmantošu ExpressVPN piemēram, kā izmantot VPN pakalpojumu sporta, filmu un televīzijas šovu skatīšanai Now TV. Vispirms vēlaties lejupielādēt viņa klientu. ExpressVPN piedāvā bezmaksas programmatūru operētājsistēmai Windows, Mac un Linux. Papildus bezmaksas lietotnēm iOS un Android.

Tagad, kad jums bija iespēja lejupielādēt un instalēt programmatūru, ir pienācis laiks izveidot savienojumu. Palaidiet ExpressVPN klientu un atlasiet servera atrašanās vietu. Mēs jums palīdzēsim soli pa solim, izmantojot viņu Windows klientu. Ņemiet vērā, ka mēs izmantojam attēlus no Apvienotās Karalistes serveriem, jo ​​tagad TV ir ierobežots ar Apvienoto Karalisti.

ExpressVPN UK serveri

  • Tā kā Now TV ir pieejams tikai Lielbritānijā, jūs vēlēsities izvēlēties serveri Apvienotajā Karalistē. ExpressVPN ir liels serveru tīkls, kas atrodas visā Lielbritānijā.
  • Mēs iesakām izvēlēties OpenVPN (TCP) vai (UDP). Lai straumētu videoklipus no tādām vietnēm kā YouTube, mēs izmantojam OpenVPN (UDP), jo tas ir ātrāks nekā TCP. Viņi atbalsta arī PPTP, L2TP un SSTP. Mēs joprojām iesakām OpenVPN UDP, lai nodrošinātu vislabāko ātruma un privātuma aizsardzības apvienojumu.
  • Noklikšķiniet uz lielās apaļās savienojuma pogas. Pēc dažām sekundēm jūs redzēsit vairogu ap pogu zaļu. Tiks parādīts arī ziņojums ar paziņojumu “VPN ir ieslēgts”
  • Tagad jums ir IP adrese Apvienotajā Karalistē, ciktāl ikviens var pateikt tiešsaistē. Kā tāds jūs varat sasniegt jebkuru vietni tā, it kā jūs tur sēdētu. Tas pats būtu spēkā, ja izveidotu savienojumu ar serveri ASV vai jebkur citur pasaulē.

Un tur jums tas ir. Tagad, kad jums ir IP adrese no ExpressVPN servera Lielbritānijā, jūs varat pārlūkot internetu tā, it kā jūs tur tiešām atrastos. Tas attiecas uz visām vietnēm Lielbritānijā, lai jūs varētu baudīt BBC iPlayer un citus vietējos kanālus. Tas pats attiecas uz ģeogrāfiski bloķētiem kanāliem citās valstīs.

Kā jūs jau droši vien varat pateikt, labs VPN atver piekļuvi saturam visā pasaulē. Ja jūs dzīvojat ārpus Amerikas Savienotajām Valstīm, šis pakalpojums var palīdzēt piekļūt tādiem populāriem pakalpojumiem kā Netflix, Hulu un HBO TAGAD. Jums joprojām ir nepieciešams konts tādiem pakalpojumiem kā Netflix, taču VPN palīdzēs jums skatīties ASV televīzijas šovus un filmas Netflix, it kā jūs sēdētu Amerikas Savienotajās Valstīs vai citā reģionā, kuram vēlaties piekļūt.

Izbaudiet visu, ko tagad piedāvā TV, no jebkuras vietas pasaulē. Lūdzu, kopīgojiet šo ziņu ar draugiem, lai viņi, izmantojot VPN, varētu skatīties sporta, filmas un televīzijas šovus kanālā Now TV ārpus Lielbritānijas. Seko mums @VPNFan jaunākajiem piedāvājumiem un ceļvežiem.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me