YouTube TVYouTube ir laidis klajā straumēšanas pakalpojumu ar virspusi (OTT) ar nosaukumu YouTube TV. Pakalpojums ir veidots kā televizora alternatīva. Tas piedāvā vairāk nekā 45 kanālus bez nepieciešamības pēc kabeļtelevīzijas vai satelīttelevīzijas pakalpojumu sniedzēja. Protams, lielākajā daļā kanālu ir reklāmas. Ir vērts to apskatīt, bet tas ir pieejams tikai ASV vai ASV teritorijās. Ja jūs dzīvojat tur, jums būs labi. Ja jūs ceļojat uz ārzemēm vai strādājat ārpus ASV, jums būs nepieciešams VPN.

Labākie VPN, kas skatās Youtube TV ārpus ASV

RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3Privāta piekļuve internetam2,85 USDPIA49Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa

Apskatīsim dažus no Youtube TV pieejamajiem kanāliem.

 • ABC
 • CBS
 • NBC
 • Lapsa
 • ESPN
 • ASV
 • E!
 • CW

Un vēl diezgan daudz. Atšķirībā no dažiem konkurentiem, Youtube ļauj veikt ne vairāk kā 6 vienlaicīgas straumēšanas. Tie ļauj arī ierakstīt lietas, izmantojot DVR, un vienlaikus varat ierakstīt visus savus iecienītos šovus bez datu ierobežojumiem. Šī pakalpojuma cena ir 35 USD mēnesī. Ja vēlaties pievienot Showtime vai Fox Soccer Channel, tie ir par papildu samaksu. Tomēr viņi arī norāda, ka, ja ceļojat starptautiskā mērogā, jums nebūtu piekļuves savam kontam.

Tāpēc jūs vēlaties izmantot VPN. Neatkarīgi no tā, vai esat jau reģistrējies vai gatavojaties to darīt, jums ir jāpieslēdzas serverim ASV. Tas palīdzēs jums apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus. Kāpēc jums vajadzētu palaist garām, jo ​​šobrīd neatrodaties ASV?

Tas, kuru VPN pakalpojumu izvēlaties, ir atkarīgs no jūsu mērķiem. Ir daži labi ieteikumi, kas padarīs lietas vienkāršas. Ja jūsu mērķis ir tikai pārliecināties, ka varat skatīties visus kanālus, apskatiet ExpressVPN MediaStreamer (Smart DNS) funkciju. Šis ir viedais DNS pakalpojums, kas palīdzēs atbloķēt visus ģeogrāfiskos ierobežojumus, ar kuriem jūs varat saskarties, bez jebkādas šifrēšanas. Ja jūsu mērķis ir vairāk orientēts uz drošību, jūs vēlaties izveidot savienojumu ar ExpressvPN serveri. Viņu VPN klients ietver nogalināšanas pārslēgšanas funkciju, un viņi neveic nekādus darbības žurnālus. Viņu VPN vai viedo DNS pakalpojumu varat izmantot jebkurā laikā un pēc nepieciešamības pārslēgties.

Kā izmantot VPN, lai skatītos YouTube TV

Mēs izmantosim ExpressVPN piemēram, kā izmantot VPN pakalpojumu YouTube TV skatīšanai. Pirmkārt, jūs vēlaties lejupielādēt VPN klientu. ExpressVPN piedāvā klienta programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac un Linux. Mobilie lietotāji var lejupielādēt lietotnes operētājsistēmai iOS un Android. Lai aizsargātu katru tīkla ierīci, jūs pat varat izmantot maršrutētāja lietotni ExpressVPN. Tas nosūtīs visus jūsu paziņojumus caur VPN, kas paplašina atbalstu tādām ierīcēm kā spēļu konsoles un straumēšanas kastes. Viņiem pat ir lietotne Amazon Fire TV ierīcēm.

Tagad, kad jums bija iespēja lejupielādēt un instalēt programmatūru, ir pienācis laiks izveidot savienojumu. Palaidiet ExpressVPN klientu un atlasiet servera atrašanās vietu. Mēs jums palīdzēsim soli pa solim, izmantojot viņu Windows klientu. Ņemiet vērā, ka mēs izmantojam attēlus no ASV serveriem, jo ​​HBO Now ģeogrāfiski ierobežots ir Amerikas Savienotās Valstis.

ExpressVPN servera atrašanās vietas

 • Tā kā HBO Now ir pieejams tikai ASV, jūs vēlēsities izvēlēties serveri Amerikas Savienotajās Valstīs. ExpressVPN ir liels serveru tīkls, kas atrodas visā ASV.
 • Mēs iesakām izvēlēties OpenVPN (TCP) vai (UDP). Lai straumētu videoklipus no tādām vietnēm kā YouTube, mēs izmantojam OpenVPN (UDP), jo tas ir ātrāks nekā TCP. Viņi atbalsta arī PPTP, L2TP un SSTP. Mēs joprojām iesakām OpenVPN UDP, lai nodrošinātu vislabāko ātruma un privātuma aizsardzības apvienojumu.
 • Noklikšķiniet uz lielās apaļās savienojuma pogas. Pēc dažām sekundēm jūs redzēsit vairogu ap pogu zaļu. Tiks parādīts arī ziņojums ar paziņojumu “VPN ir ieslēgts”
 • Jums tagad ir IP adrese ASV, ciktāl jebkurš var pateikt tiešsaistē. Kā tāds jūs varat sasniegt jebkuru vietni tā, it kā jūs tur sēdētu. Tas pats būtu spēkā, ja izveidotu savienojumu ar serveri Lielbritānijā vai jebkur citur pasaulē.

Tas ir vienkārši tik viegli izdarāms. Tagad, kad jums ir IP adrese no ExpressVPN servera ASV, varat pārlūkot internetu vai skatīties YouTube TV tā, it kā jūs tur tiešām atrastos. Tas pats attiecas uz jebkuru valsti, taču jūs vēlēsities izveidot savienojumu ar serveri ASV, lai skatītos tiešraides.

Kā jūs jau droši vien varat pateikt, labs VPN atver piekļuvi saturam visā pasaulē. Ja jūs dzīvojat ārpus Amerikas Savienotajām Valstīm, pakalpojums var palīdzēt piekļūt tādiem populāriem pakalpojumiem kā Netflix, Hulu un Amazon Instant. Jums joprojām ir nepieciešams konts tādiem pakalpojumiem kā Netflix, bet VPN palīdzēs jums skatīties ASV televīzijas šovus un filmas Netflix, it kā jūs sēdētu Amerikas Savienotajās Valstīs.

Abas šīs iespējas atbloķēs saturu. Tie, kurus mēs tikko pieminējām, ir lieliskas iespējas. Mēs tos izvēlējāmies, pamatojoties uz ātrumu, funkcionalitāti, servera atrašanās vietu, uzticamību un cenu. Pārliecinieties, ka pirms ceļojuma varat ērti izveidot savienojumu un straumēt. Jūtieties brīvi apskatīt mūsu 10 labākie VPN pakalpojumi saraksts ar citām izvēlēm, ja vēlaties vairāk.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me