Kā spēlēt 2. komandas cietoksni ar VPN

Komandas cietoksnis 2Spēle, Komandas cietoksnis 2 vai, īsi sakot, TF2, ir populāra tiešsaistes spēle, kas darbojas operētājsistēmās iOS, Mac, Windows, Linux un Android. Spēle ir pieejama vietnē Tvaiks un ir pieejams noteiktās valstīs. Tas nozīmē, ja plānojat ceļot ārpus atbalstītajiem reģioniem un vēlaties spēlēt šo spēli tiešsaistē, jums tiks liegta pieeja. Es ieteiktu VPN spēlēt TF2 caur Steam. VPN ļaus jums mainīt jūsu IP adresi ar jebkuru citu izvēlēto IP vietu. Labs VPN palīdzēs samazināt nokavēšanos un paātrināt spēles gaitu.


RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3Privāta piekļuve internetam2,85 USDPIA49Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
4CyberGhost2,75 USDCyberGhost80Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
5IPVanish3,25 USDIPVanish76Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa

Kā izmantot VPN, lai spēlētu Team Fortress 2 (TF2)

Es izmantošu ExpressVPN piemēram, kā izmantot VPN pakalpojumu, lai spēlētu TF2 tiešsaistē. Vispirms vēlaties lejupielādēt VPN klientu. ExpressVPN piedāvā bezmaksas klienta programmatūru operētājsistēmai Windows, Mac un Linux. Papildus bezmaksas lietotnēm iOS un Android.

Tagad, kad jums bija iespēja lejupielādēt un instalēt programmatūru, kas ir pienācis laiks, lai izveidotu savienojumu. Palaidiet ExpressVPN klientu un atlasiet servera atrašanās vietu. Mēs jums palīdzēsim soli pa solim, izmantojot viņu Windows klientu.

ExpressVPN servera atrašanās vietas

 • Tā kā daudziem spēlētājiem patīk izveidot savienojumu ar serveriem ASV, mēs šo valsti izmantojām savam ceļvedim. ExpressVPN ir liels serveru tīkls, kas atrodas visā pasaulē.
 • Mēs iesakām izvēlēties OpenVPN (TCP) vai (UDP). Lai straumētu videoklipus no tādām vietnēm kā YouTube, mēs izmantojam OpenVPN (UDP), jo tas ir ātrāks nekā TCP. Viņi atbalsta arī PPTP, L2TP un SSTP. Mēs joprojām iesakām OpenVPN UDP, lai nodrošinātu vislabāko ātruma un privātuma aizsardzības apvienojumu.
 • Noklikšķiniet uz lielās apaļās savienojuma pogas. Pēc dažām sekundēm jūs redzēsit vairogu ap pogu zaļu. Tiks parādīts arī ziņojums ar paziņojumu “VPN ir ieslēgts”
 • Jums tagad ir IP adrese ASV, ciktāl jebkurš var pateikt tiešsaistē. Kā tāds jūs varat sasniegt jebkuru vietni tā, it kā jūs tur sēdētu. Tas pats būtu spēkā, ja izveidotu savienojumu ar serveri Lielbritānijā vai jebkur citur pasaulē.

Tas ir vienkārši tik viegli izdarāms. Tagad, kad jums ir IP adrese no ExpressVPN servera ASV, jūs varat spēlēt, pārlūkot internetu vai skatīties šovus tā, it kā jūs tur tiešām atrastos. Savienojuma izveide ar serveri Lielbritānijā ļautu jums arī pilnībā piekļūt ģeogrāfiski bloķētām vietnēm arī tur. Tas pats attiecas uz jebkuru valsti.

Kā jūs jau droši vien varat pateikt, labs VPN atver piekļuvi saturam visā pasaulē. Ja jūs dzīvojat ārpus Amerikas Savienotajām Valstīm, pakalpojums var palīdzēt piekļūt tādiem populāriem pakalpojumiem kā Netflix, Hulu un Pandora. Jums joprojām ir nepieciešams konts tādiem pakalpojumiem kā Netflix, taču VPN palīdzēs jums skatīties ASV televīzijas šovus un filmas Netflix, it kā jūs sēdētu Amerikas Savienotajās Valstīs vai citā reģionā, kuram vēlaties piekļūt.

Komandas cietokšņa 2 spēles svarīgākie punkti

Team Fortress 2 ir bezmaksas spēle Steam, un to maksā PS3 un Xbox 360. TF2 ir tiešsaistes komandas šāvēja, kas atbalsta Mac, Windows un Linux Steam. Tiešsaistes šāvējam ir vairāki vairāku spēlētāju spēļu režīmi un kartes. Tiešsaistes vairāku spēlētāju spēļu režīmi ietver:

 • Uztveriet karogu: Jūs un jūsu komanda mēģināt notvert pretinieku portfeli no savas bāzes un nogādāt to atpakaļ pie jums, vienlaikus aizstāvot portfeli.
 • Kontroles punkti: Jums, jūsu komandai, ir 2 kontroles punkti, piemēram, ienaidniekam. Abām komandām ir viena neitrāla vieta. Pirmā komanda, kas kontrolē visus punktus, stāvot uz tiem, līdz brīdim, kamēr viņi jūsu komandai kļūst krāsaina, uzvar.
 • Uzbrukums un aizsardzība: Tas pats, kas kontrolpunkts, izņemot tikai to, ka tikai vienai komandai ir visi kontrolpunkti, un otra komanda mēģina tos visus atņemt, lai iegūtu uzvaru.
 • Kalna karalis: Tas ir tieši tāds pats kā Control Point, izņemot to, ka tajā ir viens punkts, kuru jūsu komandai ir jākontrolē noteiktu laiku.
 • Lietderīgā krava: jūs un jūsu komanda vai nu bumbas formas priekšmetu uz dzelzceļa ved uz ienaidnieku bāzi, lai iegūtu uzvaru, vai arī jūs noteiktu laiku aizstāvat savu bāzi, lai gūtu uzvaru.
 • Lietderīgas sacensības: Tas ir tas pats, kas Payload, izņemot to, ka katrai komandai ir jāstumj savs objekts tālāk par otru komandu vai ātrāk jānodod to citu komandu bāzei, lai uzvarētu.
 • Īpaša piegāde: Tā ir kombinācija Sagūstīt karogu un Kalna karalis. Jūs vispirms sacenšaties ar otru komandu, lai savāktu izlūkdatus no tālu attāluma. Tad jūs to nogādāsit platformā aiz lielas raķetes un paliksit uz platformas, līdz tā sasniegs virsotni. Jums būs arī jāizvairās no ienākošajiem ienaidniekiem un jānogalina ienaidnieki uz platformas. Jūs zināt, ka jūsu komanda ir uzvarējusi, kad platforma sasniegs virsotni un raķete tiks izšauta.
 • Treniņa režīms: Tas ir bezsaistes režīms, kas ļauj trenēties.

Visos šajos jautrajos spēles režīmos šāvējam ir 9 klases. Katrai klasei ir savas priekšrocības un trūkumi. Nodarbības ir šādas:

 • Smagais: Viņš ir ļoti liels krievs, kurš kastē, izšauj pistoli, ēd daudz sviestmaizes un viņam ir vismīļākais ložmetējs, kuru viņš dēvē par Sašu. Priekšrocības: tai ir daudz veselības, sviestmaize atjauno veselību, ļoti spēcīga, daudz aizsardzības un tai ir daudz munīciju. Trūkumi: ļoti lēns, ļoti neprecīzs šāvējs, un viņš ir lielāks mērķis, uz kuru jāatsit.
 • The Medic: Traks vācu mediķis, kam nav īstas morāles pret saviem pacientiem, kurš baložus tur kā mājdzīvniekus un dziedina cilvēkus. Priekšrocības: Ārstē cilvēkus ar medicīnisko pistoli, tam ir Ubercharge, kas medikam un personai, kuru viņš kādu laiku dziedina, dod imunitāti, un adatas pistoli ātri izšauj. Trūkumi: Ubercharge uzlādēšana prasa ilgu laiku, imunitāte nav ilgstoša, medikaments ir diezgan trausls, un adatas lielgabals nav ļoti spēcīgs.
 • Demoman: Vai skots ir acu plāksteris valkājams un dzeramais. Priekšrocības: viņš ir vienīgais varonis, kam ir bumbas, viņam ir lipīgas bumbas, kas slimo ar lietām un var eksplodēt Inženiera darbus. Trūkumi: viņam nav nekas cits kā bumbas ar laika un diapazona ierobežojumiem, viņa lipīgās bumbas eksplodē, kad nomirst, un bumbas var viņu ievainot.
 • Skauts: Viņš ir pārliecināts un ātri runājošs vīrietis no Bostonas, Masačūsetsā. Priekšrocības: Viņam ir ātra šaušana / trieciens ar ieročiem, ātrākais komandas loceklis ar tālsitienu, nav viegli trāpīt, pārvietojoties, un viņam ir divkāršs lēciens. Trūkumi: slikta veselība, zema aizsardzība un nav ļoti spēcīga.
 • The Pyro: Tā ir fizioloģiski nestabila persona, kuras seja nekad nav redzēta. Priekšrocības: Uzliek visu uguni, izņemot komandas biedrus ar liesmas metēju. Trūkumi: ir tikai tuvi ieroči.
 • Snaiperis: Mednieku varonis, kurš ir no Jaunzēlandes. Priekšrocības: var fotografēt no liela attāluma lietas plaša mēroga režīmā. Trūkumi: ļoti viegli iet bojā, atrodoties tvēruma režīmā, jo jūs nevarat redzēt savu apkārtni.
 • Spiegs: Francijas spiegs ar daudzām maskām. Priekšrocības: var apsegt neredzamā veidā, ģērbties kā citi ienaidnieka locekļi, lai mēģinātu iefiltrēties, un var iznīcināt Inženiera konstrukcijas. Trūkumi: diezgan viegli pamanāms, neredzams apmetnis saglabājas neilgu laiku, un viņš ir diezgan trausls.         
 • Karavīrs: Izturīgs, bet lēnāks amerikāņu karavīrs. Priekšrocības: Viņam ir lēciens ar raķeti, viņš var šaut raķetes un ir daļēji gaļīgs varonis. Trūkumi: raķešu lēciens sāp, un tas ir lēnāks raksturs. 
 • Inženieris: Viņš ir vecs labs grāfistes zēns no Teksasas, kurš ir ļoti muzikāls un gudrs. Priekšrocības: viņš var izveidot sardzi, lai šautu cilvēkus, automātus, lai atjaunotu veselību, lūžņus un munīciju, var izveidot teleportus, lai viņu un komandas komandas teleportētu, kā arī viņš var pārvietot un iznīcināt savu darbu. Trūkumi: Visas lietas, ko viņš būvē un jaunina, tiek ņemtas vērā. Tas prasa arī daudz laika, un citas rakstzīmes tos var viegli iznīcināt.

Visas šīs rakstzīmes var pielāgot. Kad esat iegādājies šī personāža preci, tirgojoties ar citiem, iegādājoties preci no veikala vai spēlējot spēli, līdz šī prece galu galā jums tiek dota. Iegūtie priekšmeti var būt cepures, ieroči noteiktai klasei vai kastes, kuru atslēgšanai nepieciešami atslēgas.

Team Fortress 2 ir tiešsaistes spēle ar daudz satura, kas Steam ir pieejama bez maksas. Tvaiks ir pieejams atsevišķās pasaules valstīs. Kopumā Team Fortress 2 ir ļoti jautra spēle, kuru es ļoti iesaku.

Vēlreiz iesaku TF2 atskaņošanai izmantot VPN pakalpojumu. VPN jums piešķirs IP adresi no jūsu izvēlētā servera vietas. Tas uzlabos arī veiktspēju, uzlabojot ping un aizsargājot jūs no DDoS uzbrukumiem.

Izbaudiet visu satraukumu, spēlējot TF2 tiešsaistē. Lūdzu, kopīgojiet šo ziņu ar draugiem, lai viņi varētu baudīt Team Fortress 2 no jebkuras vietas pasaulē ar VPN. Seko mums @VPNFan jaunākajiem piedāvājumiem un ceļvežiem.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map