Kā spēlēt ar godu ar VPN

Par goduFor Honor ir vairāku spēlētāju spēle. Šī spēle savā starpā nostāda dažus no sīvākajiem cīnītājiem vēsturē. Bruņinieki, samuraisi un vikingi tiek pārbaudīti, lai redzētu, kurš būs uzvarošs un iegūs lielāku godu. For Honor ir tiešsaistes spēles, tāpēc tai noteikti ir nobīde un lēna savienojamība. VPN varētu jums palīdzēt atrisināt šīs problēmas. VPN ļauj mainīt IP adresi uz citu IP jūsu izvēlētā servera atrašanās vietā. Ja izvēlaties servera atrašanās vietu netālu no spēles servera, kurā spēlējat, tad savienojumam vajadzētu būt mazāk nokavētam un ātrākam. Elites spēlētājiem patiks pievienotā aizsardzība no DDoS uzbrukumiem, ko nodrošina VPN.


RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3Privāta piekļuve internetam2,85 USDPIA49Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
4CyberGhost2,75 USDCyberGhost80Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
5IPVanish3,25 USDIPVanish76Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa

Kā izmantot VPN, lai spēlētu par godu (PC)

Es izmantošu ExpressVPN piemēram, kā izmantot VPN pakalpojumu, lai tiešsaistē spēlētu par godu. Vispirms vēlaties lejupielādēt VPN klientu. ExpressVPN piedāvā bezmaksas klienta programmatūru operētājsistēmai Windows, Mac un Linux. Papildus bezmaksas lietotnēm iOS un Android.

Tagad, kad jums bija iespēja lejupielādēt un instalēt programmatūru, kas ir pienācis laiks, lai izveidotu savienojumu. Palaidiet ExpressVPN klientu un atlasiet servera atrašanās vietu. Mēs jums palīdzēsim soli pa solim, izmantojot viņu Windows klientu.

ExpressVPN servera atrašanās vietas

 • Tā kā daudziem spēlētājiem patīk izveidot savienojumu ar serveriem ASV, mēs šo valsti izmantojām savam ceļvedim. ExpressVPN ir liels serveru tīkls, kas atrodas visā pasaulē.
 • Mēs iesakām izvēlēties OpenVPN (TCP) vai (UDP). Lai straumētu videoklipus no tādām vietnēm kā YouTube, mēs izmantojam OpenVPN (UDP), jo tas ir ātrāks nekā TCP. Viņi atbalsta arī PPTP, L2TP un SSTP. Mēs joprojām iesakām OpenVPN UDP, lai nodrošinātu vislabāko ātruma un privātuma aizsardzības apvienojumu.
 • Noklikšķiniet uz lielās apaļās savienojuma pogas. Pēc dažām sekundēm jūs redzēsit vairogu ap pogu zaļu. Tiks parādīts arī ziņojums ar paziņojumu “VPN ir ieslēgts”
 • Jums tagad ir IP adrese ASV, ciktāl jebkurš var pateikt tiešsaistē. Kā tāds jūs varat sasniegt jebkuru vietni tā, it kā jūs tur sēdētu. Tas pats būtu spēkā, ja izveidotu savienojumu ar serveri Lielbritānijā vai jebkur citur pasaulē.

Tas ir vienkārši tik viegli izdarāms. Tagad, kad jums ir IP adrese no ExpressVPN servera ASV, jūs varat spēlēt, pārlūkot internetu vai skatīties šovus tā, it kā jūs tur tiešām atrastos. Savienojuma izveide ar serveri Lielbritānijā ļautu jums arī pilnībā piekļūt ģeogrāfiski bloķētām vietnēm arī tur. Tas pats attiecas uz jebkuru valsti.

Kā jūs jau droši vien varat pateikt, labs VPN atver piekļuvi saturam visā pasaulē. Ja jūs dzīvojat ārpus Amerikas Savienotajām Valstīm, pakalpojums var palīdzēt piekļūt tādiem populāriem pakalpojumiem kā Netflix, Hulu un Pandora. Jums joprojām ir nepieciešams konts tādiem pakalpojumiem kā Netflix, taču VPN palīdzēs jums skatīties ASV televīzijas šovus un filmas Netflix, it kā jūs sēdētu Amerikas Savienotajās Valstīs vai citā reģionā, kuram vēlaties piekļūt.

Kā izmantot VPN, lai spēlētu par godu (Xbox One un PS4)

Es atkal izmantošu ExpressVPN kā piemēru tam, kā izmantot VPN pakalpojumu, lai spēlētu par godu jūsu spēles konsolē. Tie ir mani iecienītie spēļu VPN, jo ExpressVPN pārvalda ļoti lielu tīklu, kas padara pakalpojumu par lielisku izvēli spēlētājiem.

Pirmais solis, lai iestatītu ExpressVPN, parasti ir klienta programmatūras lejupielāde jūsu sistēmai. ExpressVPN piedāvā bezmaksas klienta programmatūru operētājsistēmai Windows, Mac un Linux. Papildus bezmaksas lietotnēm iOS un Android. Acīmredzot tas nedarbosies PS4, Xbox One vai Nintendo, jo spēļu konsolēm trūkst vietējā atbalsta VPN. Par laimi, joprojām ir veids, kā šifrēt spēļu trafiku un nosūtīt to caur VPN. Atbilde ir VPN palaišana caur jūsu maršrutētāju. Piezīme: ja jums nav nepieciešama šifrēšana, varat izmantot ExpressVPN MediaStramer (Smart DNS) funkciju, bez nepieciešamības konfigurēt maršrutētāju. Tas atbalsta plašu spēļu konsoli.

ExpressVPN maršrutētāja lietotne

Atkarībā no izmantotā maršrutētāja zīmola un modeļa, iespējams, tas atbalsta trešo personu VPN pakalpojumus. Ja tā, jūs varat saņemt nepieciešamo informāciju no sava VPN pakalpojumu sniedzēja, lai izveidotu savienojumu caur savu maršrutētāju. Citādi es ļoti iesaku FlashRouters. FlashRouters komanda uzņem populāros, zīmolu maršrutētājus un mirgo tos ar DD-WRT vai Tomato programmaparatūru. Tas ļauj ierīcēm izmantot daudz vairāk funkciju nekā tās būtu instalējot rūpnīcas programmaparatūru. Visi FlashRouters ir iepriekš konfigurēti ar VPN atbalstu.

Par goda spēles akcentiem

For Honor ir plaša spēle ar daudziem režīmiem, varoņu pielāgošanu un kartēm. Spēle tiek labi izmantota režīmos. Spēle galvenokārt notiek tiešsaistē, taču ir arī viena spēlētāja bezsaistes kampaņa. Spēles režīmi ietver:

Vienspēlētājs / co-op bezsaistē

 • Stāsta režīms: Sižeta režīmā jūs spēlējat kā viena no frakcijām. Šis režīms ir bezsaistē, un to var spēlēt atsevišķi vai ar vienu citu spēlētāju.
  • Oroči: Šajā spēles režīmā jūs spēlējat kā slepkava samuraju frakcijā.
  • Raideris: Šajā spēles režīmā jūs spēlējat kā reideris, kurš mēģina apvienot vikingu frakciju.
  • Sargs: Šajā spēles režīmā jūs spēlējat kā gaidāmais bruņinieks.
 • Daudzspēlētāji tiešsaistē
  • Tracis: Jums pretī stāsies kā divu komandu spēle pret citu divu cīņu komandu labāko no pieciem mačiem.
  • Dominēšana: Šajā režīmā jūs spēlējat 4v4 mačā. Jums būs jālauž pārējo komandu morāle, sagūstot teritorijas un nogalinot tās. Kad būsit ieguvis 1000 punktus, ienaidnieka komanda vairs nevarēs atgriezties, ja vien viņi nenogalinās kādu no jums vai neatgriezīsies apgabalā. Ja tajā brīdī nogalināsi visu viņu komandu, tad uzvarēsi.
  • Duelis: Labākajā no pieciem mačiem jūs sastopaties ar citu spēlētāju.
  • Likvidēšana: Jums pretī stāsies kā divu komandu spēle pret citu divu cīņu komandu labāko no pieciem mačiem.
  • Skirmish: Šī ir lielāka dominēšanas spēle. Galvenā atšķirība ir tā, ka citu spēlētāju nogalināšana ir vienīgais veids, kā gūt punktus.

For Honor ir trīs galvenās frakcijas. Šīs frakcijas ir galvenās alianses, uz kurām varoņi attiecas. Frakcijas parasti nekaroja un bija spēcīgas, taču kopš milzīgas katastrofas katra frakcija gandrīz tika iznīcināta. Tagad viņi ir cīnījušies tūkstošiem gadu, lai tur izveidotu vecas zemes, bet cīņas starp grupējumiem notiek intensīvi. Viņiem ir arī savas kartes, kas no tām balstītas. Katrs varonis ir atšķirīgs, ņemot vērā frakciju, kuras pamatā ir viņu cīņas stils. Pie frakcijām un varoņiem pieder:

 • Bruņinieki: Šajā frakcijā dzīvo Ešfelds. Ešfeldes bruņinieki tur aizsargā zemi no citām frakcijām, kad tās to veido. Gan samuraji, gan vikingi uzbrūk Ašfeldam savu senču godam. Karš nav apstājies. Viņiem piederošās kartes ir Citadeles vārti un Katedrāle.
  • Iekarotāji: Šie bruņinieki ir stipri bruņoti. Viņu izmantotais ierocis ir Footman’s Flail. Viņam ir arī vairogs. Kopumā šis varonis ir veidots lielākai aizsardzības lomai.
  • Likumsargs: Šie bruņinieki ļoti labi apdullina un apkaro ienaidniekus. Viņi izmanto poleaxe. Pretuzbrukumi ir tas, ko jūs vēlēsities darīt, spēlējot kā šis varonis.
  • Miera uzturētāji: Šie bruņinieki ir ļoti ātri un nāvējoši. Viņi izmanto zobenu un dunci. tas viņu kaujas tuvumā. Izmantojot šo varoni, jūs vēlēsities iekļūt, ātri pretuzbrukumā un pēc tam izkļūt.
  • Valdnieki: Šie bruņinieki izmanto garu zobenu. Papildu garā vārda diapazons un gan aizsardzības, gan aizskarošās spējas padara šo bruņinieku par visapkārt labo varoni.
 • Samuraji: Šī frakcija ir pārvietojusies gadu gaitā. Kopš dzimtenes oriģinālās dzimtenes aizveda jūra, tās viņi ir aizveduši savās mājās pirms gadu tūkstošiem. Tas ir tuvu vikingu un bruņinieku dzimtenēm. Viņi joprojām karo par savu jauno dzimteni. Viņiem piederošās kartes ir Overwatch un Forest.
  • Kensei: Šie samuraji izmanto nodachi. Tas viņiem padara labu aizsardzībā un lielāku uzbrukumu diapazonu. Kopumā šim varonim ir labi gan aizsardzībā, gan pārkāpumā.
  • Nobushi: Šie samuraji izmanto naginātu. Tie ir lieliski lielos attālumos, jo tiem ir visilgākais diapazons. Tie ir noderīgi, palīdzot komandai.
  • Oroči: Šie samuraji izmanto katanu. Viņi ātri un labi izmanto pretuzbrukumus, taču tas notiek uz aizsardzības spēju cenu. grūtāk aizstāvēt. Kā šis varonis jūs vēlēsities ātri iekļūt pretuzbrukumā un pēc tam izkļūt.
  • Šugoki: Šie samuraji ir lieli trāpītāji. Viņi ir lēni, bet ļoti spēcīgi. Viņi izmanto kanabo. Kopumā šo varoni vislabāk spēlēt kā tanku, jo tie nodara daudz zaudējumu, vienlaikus uzņemoties daļu no tā.
 • Vikingi: Šī frakcija jau sen bija atstājusi dzimtenes. Viņi atstāja savas zemes pēc tam, kad viņus bija sagrauta katastrofa. Gadsimtiem atpakaļ viņi atgriezās, lai atgūtu savas zemes. Viņiem tā ir lielākā daļa, bet bruņinieki ir pieprasījuši daļu no savas vecās zemes. Tas arī nepalīdz, ka daudziem klaniem, kas atrodas vikingu frakcijā, ir pilsoņu kari. Viņiem piederošās kartes ir River Fort un Canyon.
  • Berserkeri: Šie vikingi izmanto divas vikinga rokas asis. Tas viņiem dod nelielu diapazonu, bet viņi to kompensē ar saviem ātrajiem uzbrukumiem. Šim varonim ir labi, lai paliktu cīņā un izietu daudz uzbrukumu.
  • Raiders: Šie vikingi izmanto garu cirvi. Tas viņiem dod lielu diapazonu un lielu kaitējumu. Kopumā šie varoņi ir labi, lai pārtrauktu pretinieku viņu lielā diapazona dēļ.
  • Valkyrie: Šie vikingi izmanto šķēpu un vairogu. Šis varonis tur pretiniekus savos vilcienos. Tas tāpēc, ka viņi var cīnīties gan garajā, gan tuvajā diapazonā. Viņi izmanto vairogu, lai trāpītu pretiniekam no tuva attāluma, un šķēps tiek izmantots ilgākam diapazonam.
  • Militāristi: Viņi izmanto gladiusu un vairogu. Šie vikingi izmanto spēcīgus uzbrukumus un efektīvus skaitītājus. Viņi varētu būt lēni, taču kompensē zaudējumus, rīkojas aizsardzībā un pretuzbrukumos.

Spēlējot kā šie varoņi, jūs atradīsit to, kas jums labāk der. Katrs varonis ir veidots, lai atbalstītu cita veida spēlētājus. Katram varonim ir arī savas vājās puses, kas jums būs jāiemācās strādāt. Kad esat izvēlējies savu iecienīto varoni, jums patiks pielāgošana, kuru varat pievienot varonim. Piemēram, dažādu bruņu un dzimuma daļu izskats pašlaik ir pielāgojamas funkcijas.

Par godu ir tiešsaistes daudzspēlētāju spēle, kas liek jums cīnīties par godu. Spēle viens pret otru liek kauliņus, vikingus un samurajus. Šajās grupās zem viņiem ir varoņi, un katram varonim ir īpašas spējas un daudz pielāgošanas iespēju. Spēles veidi, kurus varat spēlēt, ir daudzveidīgi un lieliski piemēroti cīņas stila spēlei, kas ir For Honor. Kopumā es domāju, ka For Honor būs lieliska spēle, kuru jums un jūsu draugiem patiks spēlēt.

Vēlreiz iesaku izmantot VPN pakalpojumu, lai spēlētu par godu. VPN piešķirs jums IP adresi no jūsu izvēlētā servera vietas. Tas uzlabos arī veiktspēju, uzlabojot ping un aizsargājot jūs no DDoS uzbrukumiem. Tas arī palīdzēs jums iziet iepriekšējos ģeogrāfiskos ierobežojumus un ugunsmūrus skolā vai darbā.

Baudiet visu satraukumu, spēlējot For Honor 2 tiešsaistē. Lūdzu, kopīgojiet šo ziņu ar draugiem, lai viņi varētu baudīt spēles no jebkuras vietas pasaulē, izmantojot VPN. Seko mums @VPNFan jaunākajiem piedāvājumiem un ceļvežiem.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map