Kā spēlēt Brawlhalla ar VPN

BrawlhallaBrawlhalla ir vairāku spēlētāju cīņas spēle. To producēja Blue Mammoth Games. Brawlhalla ir ļoti jautra spēle, kas var būt diezgan konkurētspējīga. To var spēlēt bezsaistē, taču galvenā spēle notiek no tiešsaistes režīmiem. Jūs varat spēlēt ar draugiem vai atsevišķi gan tiešsaistē, gan bezsaistē. Spēlējiet bez maksas operētājsistēmās Windows, Mac un PS4. Tā kā Brawlhalla ir tiešsaistē, jūs, visticamāk, sajutīsit nelielu nobīdi un lēnus savienojumus. Lai palīdzētu novērst šīs problēmas, es ieteiktu VPN. VPN ļauj mainīt IP adresi uz citu IP izvēlētā VPN servera atrašanās vietā. Ja izvēlaties vietu, kas atrodas netālu no tā, kurā spēlējat, tad jums būs mazāks kavējums un uzlabota veiktspēja. Profesionāli spēlētāji novērtēs arī aizsardzību pret DDoS uzbrukumiem, ko nodrošina VPN.


RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3Privāta piekļuve internetam2,85 USDPIA49Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
4CyberGhost2,75 USDCyberGhost80Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
5IPVanish3,25 USDIPVanish76Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa

Kā izmantot VPN, lai atskaņotu Brawlhalla (PC)

Es izmantošu ExpressVPN piemēram, kā izmantot VPN pakalpojumu, lai spēlētu Brawlhalla tiešsaistē. Vispirms vēlaties lejupielādēt VPN klientu. ExpressVPN piedāvā bezmaksas klienta programmatūru operētājsistēmai Windows, Mac un Linux. Papildus bezmaksas lietotnēm iOS un Android.

Tagad, kad jums bija iespēja lejupielādēt un instalēt programmatūru, kas ir pienācis laiks, lai izveidotu savienojumu. Palaidiet ExpressVPN klientu un atlasiet servera atrašanās vietu. Mēs jums palīdzēsim soli pa solim, izmantojot viņu Windows klientu.

ExpressVPN servera atrašanās vietas

 • Tā kā daudziem spēlētājiem patīk izveidot savienojumu ar serveriem ASV, mēs šo valsti izmantojām savam ceļvedim. ExpressVPN ir liels serveru tīkls, kas atrodas visā pasaulē.
 • Mēs iesakām izvēlēties OpenVPN (TCP) vai (UDP). Lai straumētu videoklipus no tādām vietnēm kā YouTube, mēs izmantojam OpenVPN (UDP), jo tas ir ātrāks nekā TCP. Viņi atbalsta arī PPTP, L2TP un SSTP. Mēs joprojām iesakām OpenVPN UDP, lai nodrošinātu vislabāko ātruma un privātuma aizsardzības apvienojumu.
 • Noklikšķiniet uz lielās apaļās savienojuma pogas. Pēc dažām sekundēm jūs redzēsit vairogu ap pogu zaļu. Tiks parādīts arī ziņojums ar paziņojumu “VPN ir ieslēgts”
 • Jums tagad ir IP adrese ASV, ciktāl jebkurš var pateikt tiešsaistē. Kā tāds jūs varat sasniegt jebkuru vietni tā, it kā jūs tur sēdētu. Tas pats būtu spēkā, ja izveidotu savienojumu ar serveri Lielbritānijā vai jebkur citur pasaulē.

Tas ir vienkārši tik viegli izdarāms. Tagad, kad jums ir IP adrese no ExpressVPN servera ASV, jūs varat spēlēt, pārlūkot internetu vai skatīties šovus tā, it kā jūs tur tiešām atrastos. Savienojuma izveide ar serveri Lielbritānijā ļautu jums arī pilnībā piekļūt ģeogrāfiski bloķētām vietnēm arī tur. Tas pats attiecas uz jebkuru valsti.

Kā jūs jau droši vien varat pateikt, labs VPN atver piekļuvi saturam visā pasaulē. Ja jūs dzīvojat ārpus Amerikas Savienotajām Valstīm, pakalpojums var palīdzēt piekļūt tādiem populāriem pakalpojumiem kā Netflix, Hulu un Pandora. Jums joprojām ir nepieciešams konts tādiem pakalpojumiem kā Netflix, bet VPN palīdzēs jums skatīties ASV televīzijas šovus un filmas Netflix, it kā jūs sēdētu Amerikas Savienotajās Valstīs vai kādā citā reģionā, kuram vēlaties piekļūt.

Kā izmantot VPN, lai atskaņotu Brawlhalla (PS4)

Es atkal izmantošu ExpressVPN kā piemēru tam, kā izmantot VPN pakalpojumu Brawlhalla atskaņošanai jūsu spēļu konsolē. Tie ir mani iecienītie spēļu VPN, jo ExpressVPN pārvalda ļoti lielu tīklu, kas padara pakalpojumu par lielisku izvēli spēlētājiem.

Pirmais solis, lai iestatītu ExpressVPN, parasti ir klienta programmatūras lejupielāde jūsu sistēmai. ExpressVPN piedāvā bezmaksas klienta programmatūru operētājsistēmai Windows, Mac un Linux. Papildus bezmaksas lietotnēm iOS un Android. Acīmredzot tas nedarbosies PS4, Xbox One vai Nintendo, jo spēļu konsolēm trūkst vietējā atbalsta VPN. Par laimi, joprojām ir veids, kā šifrēt spēļu trafiku un nosūtīt to caur VPN. Atbilde ir VPN palaišana caur jūsu maršrutētāju. Piezīme: ja jums nav nepieciešama šifrēšana, varat izmantot ExpressVPN MediaStramer (Smart DNS) funkciju, bez nepieciešamības konfigurēt maršrutētāju. Tas atbalsta plašu spēļu konsoli.

ExpressVPN maršrutētāja lietotne

Atkarībā no izmantotā maršrutētāja zīmola un modeļa, iespējams, tas atbalsta trešo personu VPN pakalpojumus. Ja tā, jūs varat saņemt nepieciešamo informāciju no sava VPN pakalpojumu sniedzēja, lai izveidotu savienojumu caur savu maršrutētāju. Citādi es ļoti iesaku FlashRouters. FlashRouters komanda uzņem populāros, zīmolu maršrutētājus un mirgo tos ar DD-WRT vai Tomato programmaparatūru. Tas ļauj ierīcēm izmantot daudz vairāk funkciju nekā tās būtu instalējot rūpnīcas programmaparatūru. Visi FlashRouters ir iepriekš konfigurēti ar VPN atbalstu.

Brawlhalla spēles izceļ

Brawlhalla ir cīņas spēle ar daudziem dažādiem veidiem, kā cīnīties un manevrēt pa karti. Mērķis ir notriekt pretinieku pie ekrāna un viņus aizkustināt. Jums ir trīs gaisa lēcieni, kas tiek atiestatīti katru reizi, kad spēlētājs pieskaras zemei ​​vai sienai. Jums ir arī gaisa un sānu uzbrukumi, kas palīdz atgūties no izsitumiem. Rakstzīmēm ir atšķirīga statistika, kas viņiem palīdz saglabāt ekrānu. Statistika ietilpst četrās kategorijās. Tie ietver:

 • Ātrums: Tas palielinās, cik ātri varonis var kustēties.
 • Aizsardzība: Tas ļauj jūsu personāžam uzņemt vairāk trāpījumu, pirms tiek notriekts pie ekrāna.
 • Veiklība: Tas palielina varoņu uzbrukuma ātrumu.
 • Spēks: Tas palielina bojājumu izvadi un atvieglo ekrāna pretinieka sitienu.

Brawlhalla ir daudz ieroču, kurus varoņi izmanto. Tavs varonis sāksies tikai ar savām dūrēm. Pēc brīža jūs varēsit uzņemt bumbas, izmīnēt mīnas un smērēt bumbiņas. Lai iegūtu galvenos ieročus, jums būs jāpaņem zobens kā gaismas objekts. Jūs varētu arī paņemt ragu un piezvanīt, lai ieroci pārved pie jums. Katram varonim ir pielāgots pārvietošanās komplekts katram no viņu diviem ieročiem. Šajos ieročos ietilpst:

 • Cirvis: Šis ir jaudīgs vidēja darbības ilguma ierocis.
 • Pūtēji: Tās ir divējādas pistoles, kurām ir mazāka darbības rādiusa uzbrukums.
 • Loku: Tas ir plaši izplatīts ierocis, kam ir liels darbības rādiuss.
 • Lielgabals: Šis ir lēns, bet jaudīgs ieročs.
 • Gauntlets: Šis ir maza darbības attāluma ierocis, kas lieliski palīdz saindēt pretinieku.
 • Āmurs: Šis ir garš ierocis, ar kuru pretiniekus parasti var vilkt tuvāk.
 • Raķešu lence: Tas ir garš ierocis, ar kuru var iedarbināt rakstzīmi dažādos virzienos.
 • Katar: Dubultie asmeņi, kuriem ir liela bojājumu izlaide, bet kuriem ir mazāks diapazons.
 • Izkapts: Liela attāluma ierocis, kas, pareizi lietojot, var būt ļoti nāvējošs.
 • Šķēps: Garš ierocis, kas labs jūsu attāluma noturēšanai.
 • Zobens: Šis ir tuvcīņas ierocis ar vidēju darbības rādiusu.

Brawlhalla ir milzīgs rakstzīmju skaits, kas pieaug. Katrs varonis ir unikāls, un tam ir sava statistika un ieroči. Viņiem ir arī savi īpaši uzbrukumi, kas saistīti ar viņu mācībām un ieročiem. Visas šīs rakstzīmes ir atslēdzamas, spēlējot un nopelnot monētas vai samaksājot par tām. Ir arī rakstzīmju rotācija, kas ļaus jums spēlēt kā varoņiem bez maksas. Rakstzīmes ietver:

 • Ada: Viņa ir daļa no cīņas hakeru elites grupas un grupas post-punk atdzimšanas dalībniece. Viņa domā, ka Valhalla ir videospēļu sim. Viņa izmanto spridzinātājus un šķēpu.
 • Artemija: Viņa bija lasītāja, kas atklāja, ka viņai ir vara atvērt tārpu caurumus. Artemija mēģināja atvērt vienu Valhalla, bet nejauši nonāca kosmosā. Viņai bija smagi jāstrādā, lai izdzīvotu un sasniegtu Valhalla. Viņa izmanto Rocket Lance un Scythe.
 • Asuri: Viņa bija ciemata muižniece, kuras tēvocis nolādēja viņu par tīģeri. Viņa aizsargāja ciematu savā štatā, bet pēc liela taifūna iznīcināšanas ciematā viņu atstāja sajaukt. Tagad viņa cīnās Valhalla par teritoriju. Viņa izmanto zobenu un Katar.
 • Azots: Viņš mēdz būt lielisks karalis, kurš apsolīja savu impēriju nekad nekrist. Viņš izveidoja septiņus dvēseles akmeņus, izmantojot tumšo maģiju. Saliekot šos akmeņus, viņš augšāmcēlās un ļāva viņam valdīt impērijai. Kad Aicu neuzaicina, viņš pavada savu pēcnācēju dzīvi Valhalā. Viņš izmanto loku un cirvi.
 • Barraza: Viņš ir dzimis robotikas apokalipsē piecdesmit gadu laikā. Viņu nošāva krūtīs un atstāja mirušu, bet viņš ar mākslīgās sirds palīdzību spēja izdzīvot. Viņš atriebās un pieveica apokalipses robotus. Tagad viņš skatās uz Valhalla kā nākamajiem draudiem. Viņš izmanto cirvi un spridzinātājus.
 • Brynn: Viņa ir Hipernijas bērns, nemirstīga Asgardes dieviete. Braiena misija turnīrā ir uzzināt vairāk par mirstīgajiem un redzēt, vai viņa pieder pie viņiem. Viņa izmanto cirvi un šķēpu.
 • Bödvar: Viņam bija vikingu māte un lāča tēvs. Tādēļ viņu baidījās vikingi. Viņš nogalināja savu brāļa lāci, lai izvēlētos cilvēci, un palīdzēja vikingi, kļūstot par visu iekarojošo varoni. Viņš uztraucās, ka negrasās iekļūt Valhalla, tāpēc viņš ielauzās. Valhalla ir viņa sapnis. Viņš izmanto āmuru un zobenu.
 • Kaspijas: Viņš bija neprātīga karaļa dēls, kurš viņu apmācīja kā zagli. Kaspijs pārvērtās par labāko zagli / aktieri, kura vietā cilvēki sauca viņu, tā vietā, lai izsauktu policiju. Viņš uz Valhalla skatās kā uz lielisku skatuvi. Viņš izmanto cimdus un kataru.
 • Cassidy: Viņa ir cowgirl, kas uztur taisnīgumu. Kopš viņas pirmā aresta piecpadsmit gadu laikā Kaseidija ir saglabājusi taisnīgumu. Viņa uzskata Valhalla par jauno robežu, kas viņai ir jāiekaro. Viņa izmanto āmuru un blasterus.
 • Krusts: Viņš noslēdza vienošanos ar dēmonu, lai palīdzētu viņam cīnīties Itālijā ar sabiedroto armiju. Dēmons apsolīja viņam palīdzēt, bet par cenu. Par laimi viņa cīņa nebeidzās. Viņš bija mobsters Ņujorkā, kurš izmantoja Valhalla kā nepilnību darījumā ar dēmonu. Viņš izmanto spridzekļus un cimdus.
 • Dianna: Viņa ir briesmoņu medību grupas komandiere. Viņa izdzina visus Eiropas vampīrus un trīs dažādos laikos nogalināja trako karali. Reiz kā cilvēks, otro reizi kā vampīrs un trešo reizi kā vampīra spoks. Viņa izmanto loku un spridzinātājus.
 • Dzintars: Viņa ir vienīgais mirstīgais, kurš jebkad ir redzējis Fangwild meža centru. Lai nokļūtu centrā, viņai bija jādodas grandiozā piedzīvojumā, kas viņai ir nopelnījis tiesības uz Valhalla. Viņa izmanto loku un kataru.
 • Gnash: Viņu uzaudzināja paši džungļi. Garo zobu vārdu viņš ir nopelnījis ar nomedītajiem zobenzobiem un ir vecākais Valhalla loceklis. Viņš izmanto āmuru un šķēpu.
 • Hattori: Viņa ir kvalificēts paukotājs, kurš uzņēma jebkuru izaicinātāju. Domājams, ka pret viņu cīnījās dēmons, bet tajā dienā viņa bija zaudējusi spēju cīnīties. Saniknots dēmons aizveda māsas, un Hattori bija viņus jāglābj. Viņa izmanto zobenu un šķēpu.
 • Jhala: Viņa dzīvoja skarbā zemē, kuru pakļāva pastāvīgiem draudiem. Viņai bija jāsargā savs ciemats no pilnīgas nodedzināšanas, pieveicot Svaru pavēlnieku un viņa pūķi. Viņa izmanto cirvi un zobenu.
 • Kaja: Viņa ir drosmīgs karavīrs, kurš cīnījās ar milzu Ice Titans, kas tika uzskatīts par mītu. Viņa izmantoja savas taktiskās prasmes un lielo mērķi, lai glābtu savu ciematu. Viņa izmanto loku un šķēpu.
 • Koji: Viņš bija otrais viņas ģimenes dēls, kurš zināja, ka viņš nemantos viņu zobenu vai skolu. Rezultātā viņš mēģināja apgūt pats savu tehniku. Koji tēvam un viņa studentiem tika pavēlēts nomirt, un tā rezultātā Koji saņēma zobenu. Viņš gadiem ilgi trenējās un galu galā centās atriebties. Viņš izmanto zobenu un loku.
 • Kor: Viņš izmanto cimdus un āmuru.
 • Lūcijs: Viņš izmanto kataru un spridzinātājus.
 • mirāža: Viņa izmanto izkapti un šķēpu.
 • Mordex: Viņš izmanto izkapti un cimdus.
 • Karaliene Nai: Viņa izmanto šķēpu un kataru.
 • Niks: Viņa izmanto izkapti un pūtējus.
 • Oriona: Viņš izmanto raķešu sprādzi un šķēpu.
 • Ragnir: Viņš izmanto kataru un cirvi.
 • Sers Rolands: Viņš izmanto raķešu virpu un zobenu.
 • Skārleta: Viņa izmanto āmuru un raķešu sprādzi.
 • Sentinel: Viņš izmanto āmuru un kataru.
 • Sidra: Viņa izmanto lielgabalu un zobenu.
 • Teros: Viņš izmanto cirvi un āmuru.
 • Ēks: Viņš izmanto zobenu un spridzinātājus.
 • Ulgrim: Viņš izmanto cirvi un raķešu metienu.
 • Val: Viņa izmanto cimdus un zobenu.
 • Kungs Vraxx: Viņš izmanto raķešu virpu un spridzinātājus.
 • Wu Shang: Viņš izmanto cimdus un šķēpu.
 • Xull: Viņš izmanto lielgabalu un cirvi.
 • Jumiko: Viņš izmanto loku un āmuru.

Var spēlēt kā varoņi vairākos režīmos. Visi režīmi atšķiras viens no otra. Tiešsaistes režīmi ietver:

 • Bezmaksas visiem: Tas ir tiešsaistē 4 v.s. 4 laika cīņa. Beigās uzvar spēlētājs ar visaugstāko tīro vērtību.
 • Izsvītrots 1v1: Šī ir kātiņa spēle, kurā jūs spēlējat kā trīs dažādas rakstzīmes ar katru varoni, kurš ņem vienu kātu.
 • Draudzīgi 2v2: Šīs ir komandas spēles spēles, kurās katrs spēlētājs saņem trīs spēles un komandas uzbrukums ir izslēgts.
 • Eksperimentāls 1v1: Tas ir jauno spēles iespēju pārbaudījums.
 • Rangs 1v1: Šī ir kārta, kurā jūs ierindosities un jūs spēlējaties kā viena varone.
 • Rangs 2v2: Šīs ir komandas spēles spēles, kurās katrs spēlētājs iegūst trīs spēles galus un notiek komandas uzbrukums.
 • Pielāgota spēļu istaba: Varat tiešsaistē atrasties kopā ar draugiem, lai spēlētu savās istabās.
 • Nedēļas kautiņš: Šie ir īpaši nedēļas pasākumi.

Bezsaistes režīmi ietver:

 • Dīvāna ballīte: Šī ir pielāgojama istaba, kurā varat spēlēt bezsaistē.
 • Apmācība: Jūs to varat izmantot, lai pilnveidotu savas prasmes.
 • Turnīrs: Jums iet galvu pie galvas ar CPU.
 • Pamācības: Māca jums spēles pamatus.

Brawlhalla ir cīņas spēle ar daudzveidīgām rakstzīmēm. Mācību priekšmets ir padziļināts, un katram varonim ir savas galveno ieroču variācijas. Ir daudz spēles režīmu, un to var spēlēt bez maksas. Kopumā Brawlhalla ir lieliska spēle, par kuru es esmu pārliecināts, ka jums un jūsu draugiem patiks.

Baudiet visu satraukumu, spēlējot Brawlhalla tiešsaistē. Lūdzu, kopīgojiet šo ziņu ar draugiem, lai viņi varētu baudīt spēles no jebkuras vietas pasaulē, izmantojot VPN. Seko mums @VPNFan jaunākajiem piedāvājumiem un ceļvežiem.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map