Kā spēlēt Gloria Victis ar VPN

Gloria VictisGloria Victis ir viduslaiku MMORPG. Spēlei ir maz vai nav fantāzijas aspektu, un spēle ir ļoti reālistiska. Spēle ir datorā un iznāca Steam 2016. gada 9. jūnijā. Jūs cīnīsities, amatēsit, veidosit ģildes un uzbūvējat savu pili vai ciematu. Spēlējot Gloria Victis, var rasties nobīde un lēns savienojuma ātrums. Lai novērstu šo problēmu, es ieteiktu VPN. VPN ļaus mainīt IP adresi uz citu IP jūsu izvēlētajā servera vietā. Ja izvēlaties atrašanās vietu tuvu tam serverim, kurā spēlējat, jūs varat samazināt nokavēšanos un panākt labāku savienojumu. Elites spēlētājiem patiks papildu aizsardzība no DDoS uzbrukumiem. VPN arī ļaus jums iegūt garām ugunsmūrus un ģeogrāfiskos ierobežojumus, neļaujot jums spēlēt spēli skolā vai darbā.


RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3Privāta piekļuve internetam2,85 USDPIA49Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
4CyberGhost2,75 USDCyberGhost80Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
5IPVanish3,25 USDIPVanish76Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa

Kā izmantot VPN, lai spēlētu Gloria Victis

Es izmantošu ExpressVPN piemēram, kā izmantot VPN pakalpojumu, lai tiešsaistē spēlētu Gloria Victis. Vispirms vēlaties lejupielādēt VPN klientu. ExpressVPN piedāvā bezmaksas klienta programmatūru operētājsistēmai Windows, Mac un Linux. Papildus bezmaksas lietotnēm iOS un Android.

Tagad, kad jums bija iespēja lejupielādēt un instalēt programmatūru, kas ir pienācis laiks, lai izveidotu savienojumu. Palaidiet ExpressVPN klientu un atlasiet servera atrašanās vietu. Mēs jums palīdzēsim soli pa solim, izmantojot viņu Windows klientu.

ExpressVPN servera atrašanās vietas

 • Tā kā daudziem spēlētājiem patīk izveidot savienojumu ar serveriem ASV, mēs šo valsti izmantojām savam ceļvedim. ExpressVPN ir liels serveru tīkls, kas atrodas visā pasaulē.
 • Mēs iesakām izvēlēties OpenVPN (TCP) vai (UDP). Lai straumētu videoklipus no tādām vietnēm kā YouTube, mēs izmantojam OpenVPN (UDP), jo tas ir ātrāks nekā TCP. Viņi atbalsta arī PPTP, L2TP un SSTP. Mēs joprojām iesakām OpenVPN UDP, lai nodrošinātu vislabāko ātruma un privātuma aizsardzības apvienojumu.
 • Noklikšķiniet uz lielās apaļās savienojuma pogas. Pēc dažām sekundēm jūs redzēsit vairogu ap pogu zaļu. Tiks parādīts arī ziņojums ar paziņojumu “VPN ir ieslēgts”
 • Jums tagad ir IP adrese ASV, ciktāl jebkurš var pateikt tiešsaistē. Kā tāds jūs varat sasniegt jebkuru vietni tā, it kā jūs tur sēdētu. Tas pats būtu spēkā, ja izveidotu savienojumu ar serveri Lielbritānijā vai jebkur citur pasaulē.

Tas ir vienkārši tik viegli izdarāms. Tagad, kad jums ir IP adrese no ExpressVPN servera ASV, jūs varat spēlēt, pārlūkot internetu vai skatīties šovus tā, it kā jūs tur tiešām atrastos. Savienojuma izveide ar serveri Lielbritānijā ļautu jums arī pilnībā piekļūt ģeogrāfiski bloķētām vietnēm arī tur. Tas pats attiecas uz jebkuru valsti.

Kā jūs jau droši vien varat pateikt, labs VPN atver piekļuvi saturam visā pasaulē. Ja jūs dzīvojat ārpus Amerikas Savienotajām Valstīm, pakalpojums var palīdzēt piekļūt tādiem populāriem pakalpojumiem kā Netflix, Hulu un Pandora. Jums joprojām ir nepieciešams konts tādiem pakalpojumiem kā Netflix, taču VPN palīdzēs jums skatīties ASV televīzijas šovus un filmas Netflix, it kā jūs sēdētu Amerikas Savienotajās Valstīs vai citā reģionā, kuram vēlaties piekļūt.

Gloria Victis spēles izceļ

Uzsākot Gloria Victis, jums tiks dota iespēja pievienoties kādai no četrām valstīm. Visas tautas ir ļoti unikālas, un tām ir bagāta vēsture.

Tautas un īss atpakaļ stāsts:

 • Azbijas impērija: Aziābieši ir lieliski mednieki, skauti un bezbailīgi karotāji. Viņi dzīvo skarbajā tuksneša vidē, kur zeme ir neauglīga, un vienīgais veids, kā viņi izdzīvo, ir uz viņu audzētajiem dzīvniekiem un mazajiem graudiem un augļiem, kurus viņi spēj novākt. Runājot par militāro praksi, viņi izmanto vieglas bruņas un nēsā vidēji tuvcīņas ieročus. Viņi arī ļoti paļaujas uz kavalēriju, lai viņiem izietu grūtajos laikos. Viņu taktika balstās uz mobilitāti, un viņi ir ļoti drausmīgi ienaidnieki, ar kuriem jāsaskaras.
 • VidzemeMidlands ir federālisma un patriarhijas konglomerāts. Vidusjūras rietumu un austrumu puses atsevišķi pārvalda divi karaļi, lai gan viņi strādā kopā, lai izveidotu vienu spēcīgu tautu. Midlandes iedzīvotāji ir pazīstami kā vidzemnieki. Lai arī tie nav garāki par sešām pēdām, tie joprojām ir diezgan spēcīgi. Tauta ir ļoti bagāta, un tāpēc kaujas laikā vairums vidienes ļaužu kā bruņinieki vai karotāji nēsā pilnu bruņu tērpu. Kopumā tauta ir turīgākā, un viņi nav vieni, ar kuriem kaut kas jāmaina.
 • Nordheima: Nordheima ir vieta, kuras valdību galvenokārt vada ciltis un to vadītāji. Nordheimas iedzīvotāji ir pazīstami kā Ismirs. Ismirs ir garš un neticami stiprs. Viņu dzīvesveids atspoguļo viņu lielumu, jo viņiem jābūt spēcīgiem, lai izdzīvotu dzimtenē. Viņi dzīvo ziemeļdaļā starp vidzemniekiem, kur visu laiku snigs un nav ko redzēt, kā tikai kalni. Runājot par militāro praksi, viņi ir ļoti pieredzējuši ar diviem rokas zobeniem un cirvjiem. Viņi arī lieliski izmanto milzīgus vairogus. Cilvēki, kas cīnās par Nordheimu, ir pazīstami kā bezbailīgi karotāji, ar kuriem nevajadzētu rēķināties.
 • Sangmar: Sangmāra bija ļoti liela un veiksmīga impērija dienvidos, līdz nāca azebi. Viņi gandrīz tika iznīcināti, bet joprojām ir cerība. Tā kā abās pilsētās vēl ir tauta, Sangmaras impērija mēģinās atkal celties augšām. Sangmar cilvēki ir pazīstami kā sangmarians. Viņi ir ļoti gudri un nedzīvo tik skarbos apstākļos kā azebi. Armija šobrīd ir ļoti maza, bet tajā paliek pāri drosmīgi karotāji ar ļoti dārgu aprīkojumu un cēlsirdīgāko zaru. Citas impērijas labāk skatīties, jo Sangmar varētu atkal celties.

Kad esat izvēlējies savu tautu un pirms dodieties nogalināt ienaidnieku, jums varētu būt nepieciešams aprīkojums. Jūsu ekipējums ir atkarīgs no jums, bet noteikti ieroči un bruņu komplekti palīdzēs noteiktiem cīņas stiliem. Divos aprīkojuma veidos ietilpst bruņas un ieroči

Bruņas:

 • Gaismas bruņas: Bruņas ir lētākas un ļauj ātrāk, nekā jūs atrastos smagajās bruņās.
 • Vidējas bruņas: Bruņas maksā vairāk nekā vieglas bruņas, un tās atstāj jūs nedaudz lēnāk, bet nodrošina daudz lielāku aizsardzību.
 • Smagas bruņas: Bruņas ir ļoti dārgas, un tas jūs ļoti palēnina, taču jums būs lieliska aizsardzība un impulss no bruņu milzīgā svara..

Ieroči:

 • Aizveriet kaujas ieročus: Šajā kategorijā zobeni ir lēti. Ir vieglāk cīnīties ar sev tuviem personāžiem, taču priekšrocība ir ikvienam, kas darbojas ar jums.
 • Polearms: Ieroči, kuru diapazons ir daudz lielāks nekā tuvcīņas ieroču, bet ne tik daudz, cik diapazonā. Viens no populārākajiem ieročiem šajā kategorijā ir sprādzis.
 • Dažādu ieroču: Daži no populārākajiem ieročiem šajā kategorijā ietver garenvirziena un piekares. Šie ieroči ir patiesi jaudīgi no attāluma, un tie var nogalināt daudzus, pirms tie pat nokļūst uzbrūkošajā diapazonā, bet, ja jūs atrodaties tuvu, jūs nonāksit milzīgā stāvoklī..

Pēc tam, kad būsit apskatījis savu aprīkojumu, jūs droši vien aiziesit un cīnīsities par savas tautas slavu. Pirms to izdarījāt, iespējams, vēlēsities uzzināt, kā kaujas mehāniķi darbojas Gloria Victis. Prasme ir galvenā šīs spēles sastāvdaļa. Jums jāiemācās uzbrukt, kur uzbrukt un kā uzstādīt, lai jūs varētu saņemt nogalinošu triecienu. Gloria Victis nav mērķauditorijas atlases sistēmas, tāpēc jūs nevarat vienkārši noklikšķināt uz pretinieku un pēc tam sēdēt un skatīties, kas notiek. Jums pastāvīgi jāiesaistās mačā.

Paralēli tam ir daudz metožu, kuras varat izmantot, lai uzvarētu. Kamēr jūs izvairāties, šūpojat ieroci, šaujat ar bultu un skrienat, jūs varētu vēlēties apskatīt izturības joslu. To izmanto, lai saglabātu spēles reālistiskumu. Jums ir jākontrolē sava izturība. Ja jūs izmantojat pārāk daudz izturības, jūs varat palikt neaizsargāts, jo esat tik noguris. Jums varētu būt arī vairāk problēmu no izturības zaudēšanas. Visbeidzot notiks cīņa par dalību cīņā, viena cīņa, medības un cīņa pret pasauli. Ir sacensības un citas lietas, kuras var spēlēt, lai pārbaudītu spēlētāju prasmes.

Sacensības / Sieges:

 • Sieges: Nav svarīgi, vai tā ir pils, pilsēta, galvaspilsēta vai pilsēta, tas prasa armiju. Mačā būs nepieciešami simtiem nāves gadījumu un smagas cīņas, lai uzvarētu.
 • Turnīri: Pārbaudi savas prasmes turnīros pret citiem.
 • PvP arēna: Šī ir kā Romas gladiatoru cīņa, izņemot šajā gadījumā jūs varat izmantot izvēlēto ieroci. Labāk, ja jūs uzvarēsit šāda veida mačos.

No visiem šiem aplenkumiem, PvP, turnīriem un bezmaksas viesabonēšanas jūs atradīsit valūtu un preces. Valūta var iegādāties materiālus, aprīkojumu un citas lietas. Saņemtie materiāli var palīdzēt jums savākt krājumus amatniecībai. Rezultātus var izmantot vai pat pārdot, lai gūtu peļņu.

Dažādie amatniecības veidi ietver:

 • Lopkopības un kulinārijas māksla: ēdiena gatavošana
 • Šūšana un ādas apstrāde: Iegūtās kažokādas varat izmantot priekšmetu amatniecībai
 • Bruņošanās: Izveidojiet lieliskus bruņu gabalus
 • Ieroču kalšana: Izveidojiet lieliskus ieročus
 • Kokapstrāde: Izveidojiet mēbeles un lokus
 • Medības un mežsaimniecība: Iegādājieties kažokādu un koksni, lai to pārdotu cilvēkiem, kuri to izmantos
 • Herbalisms un alķīmija: Uzziniet, kā augus izmantot indēm un zālēm
 • Ieguves rūpniecība un metalurģija: Iegūstiet tādas izejvielas kā dārgās rūdas
 • Mākslīgi: Izveidojiet aksesuārus, piemēram, rotaslietas
 • Inženierzinātnes: Izveidojiet nāvīgus aizsardzības mehānismus un aizskarošus rīkus

Viena no vissvarīgākajām spēles daļām ir laika cikls. Es zinu, ka jūs varētu domāt smieklīgi, bet tā ir taisnība. Laika apstākļi ietekmē spēlētāju. Atkarībā no diennakts laika, laikapstākļiem un gadalaika jūs saskarsities ar dažādiem NPC. Arī ienaidnieki reaģēs atšķirīgi. Gadalaiki mainīs laika apstākļus, kas ietekmē spēlētāju dažādos veidos. Piemēram, vasaras karstumā būtu grūti cīnīties smagajās bruņās, un spēle to ņems vērā. Ja jums vajadzēja ielīst kādam uzbrukumā, jūs, iespējams, gaidīsit miglainus laika apstākļus, kas jums palīdzēs, sniedzot jums perfektu segumu līst uzbrukumam. Mēness pozīcija ietekmēs arī plūdmaiņas kopā ar unikāliem monstriem, kas viņiem liks nārstot.

Gloria Victis ir MMORPG, kurai ir daudz spēles iespēju. Jūs varat mēģināt iekarot konkurentus un cīnīties par savas nācijas lepnumu. Spēlējiet augstas intensitātes cīņas stilu, kas liek jums koncentrēties uz spēli. Jūs varat amatniecības priekšmetus un piedzīvot visus gadalaikus. Veidojiet ģildes ar draugiem un celieties savas tautas virsotnē. Gloria Victis ir izaicinoša spēle, par kuru es esmu pārliecināts, ka jums un jūsu draugiem patiks.

Vēlreiz iesaku izmantot VPN pakalpojumu, lai tiešsaistē spēlētu Gloria Victis. VPN piešķirs jums IP adresi no jūsu izvēlētā servera vietas. Tas uzlabos veiktspēju un samazinās nobīdi. Elites spēlētāji novērtēs arī pievienoto aizsardzību no DDoS uzbrukumiem.

Izbaudiet visas darbības, spēlējot Gloria Victis tiešsaistē. Lūdzu, kopīgojiet šo ziņu ar draugiem, lai viņi varētu baudīt spēles no jebkuras vietas pasaulē, izmantojot VPN. Seko mums @VPNFan jaunākajiem piedāvājumiem un ceļvežiem.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map