Clash of Clans un Clash Royale ir divas līdz šim lielākās mobilās spēles. Abas spēles visā pasaulē spēlē vairāk nekā 100 miljoni cilvēku Android un iOS ierīcēs. Ar milzīgo spēļu spēlētāju bāzi viņi ir pazīstami visā pasaulē. Tas daudzām skolām un darba vietām ir licis uzstādīt ugunsmūrus, kas cilvēkiem liedz piekļuvi spēlēm. Lai palīdzētu novērst problēmu, es ieteiktu VPN. VPN ļauj mainīt IP adresi uz kādu no norādītajām servera vietām. Jaunā IP atrašanās vieta un šifrētais savienojums palīdzēs jums novērst visus ugunsmūra ierobežojumus. Ja dodaties uz valsti, kurā ir bloķēta klana Clash vai Clash Royale, varat izmantot arī VPN, lai izietu no visiem reģionālajiem ierobežojumiem..

RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3Privāta piekļuve internetam2,85 USDPIA49Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
4CyberGhost2,75 USDCyberGhost80Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
5IPVanish3,25 USDIPVanish76Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa

Kā izmantot VPN, lai atskaņotu klanu sadursmi & Sadursme Royale

Es izmantošu ExpressVPN piemēram, kā izmantot VPN pakalpojumu, lai atskaņotu Clash of Clans vai Clash Royale. Vispirms vēlaties lejupielādēt VPN klientu. ExpressVPN piedāvā bezmaksas klienta programmatūru operētājsistēmai Windows, Mac un Linux. Papildus bezmaksas lietotnēm iOS un Android.

Tagad, kad jums bija iespēja lejupielādēt un instalēt programmatūru, kas ir pienācis laiks, lai izveidotu savienojumu. Palaidiet ExpressVPN klientu un atlasiet servera atrašanās vietu. Mēs jums palīdzēsim soli pa solim, izmantojot viņu iOS lietotni. Process ir tāds pats Android lietotājiem.

ExpressVPN iOS savienojums

  • Tā kā daudziem spēlētājiem patīk izveidot savienojumu ar serveriem ASV, mēs šo valsti izmantojām savam ceļvedim. ExpressVPN ir liels serveru tīkls, kas atrodas visā pasaulē.
  • Mēs iesakām izvēlēties OpenVPN (TCP) vai (UDP). Lai straumētu videoklipus no tādām vietnēm kā YouTube, mēs izmantojam OpenVPN (UDP), jo tas ir ātrāks nekā TCP. Viņi atbalsta arī IPSec. Mēs joprojām iesakām OpenVPN UDP, lai nodrošinātu vislabāko ātruma un privātuma aizsardzības apvienojumu.
  • Atlasiet servera atrašanās vietu un piesitiet savienojumam. Pēc dažām sekundēm kartē tiks parādīta jūsu jaunā atrašanās vieta. Jūsu iOS ierīces augšējā kreisajā stūrī parādīsies arī paziņojums, ka VPN ir iesaistīts.
  • Jums tagad ir IP adrese ASV, ciktāl jebkurš var pateikt tiešsaistē. Kā tāds jūs varat sasniegt jebkuru vietni tā, it kā jūs tur sēdētu. Tas pats būtu spēkā, ja izveidotu savienojumu ar serveri Lielbritānijā vai jebkur citur pasaulē.

Tas ir vienkārši tik viegli izdarāms. Tagad, kad jums ir IP adrese no ExpressVPN servera ASV, jūs varat spēlēt, pārlūkot internetu vai skatīties šovus tā, it kā jūs tur tiešām atrastos. Savienojuma izveide ar serveri Lielbritānijā ļautu jums arī pilnībā piekļūt ģeogrāfiski bloķētām vietnēm arī tur. Tas pats attiecas uz jebkuru valsti.

Kā jūs droši vien jau tagad varat pateikt, labs VPN uzlabos tiešsaistes spēļu pieredzi un pavērs piekļuvi saturam visā pasaulē. Ja jūs dzīvojat ārpus Amerikas Savienotajām Valstīm, pakalpojums var palīdzēt piekļūt tādiem populāriem pakalpojumiem kā Netflix, Hulu un Pandora. Jums joprojām ir nepieciešams konts tādiem pakalpojumiem kā Netflix, taču VPN palīdzēs jums skatīties ASV televīzijas šovus un filmas Netflix, it kā jūs sēdētu Amerikas Savienotajās Valstīs vai citā reģionā, kuram vēlaties piekļūt.

Klanu sadursme

Klanu sadursmeKlanu sadursme sastāv no divām fāzēm. Pirmais posms ir aizsardzība. Jums būs jāveido sava bāze, uzlabojot un vācot materiālus. Aizsardzībai jums būs nepieciešams zelts. Zelts tiek izmantots, lai uzlabotu gandrīz visu, kas attiecas uz jūsu bāzes aizstāvēšanu. Jums vajadzēs stratēģiski uzlabot savu rātsnamu, lai iegūtu vairāk ieroču. Kad esat ieguvis pareizo sienu, kā arī labi novietotos ieročus, jūs viegli varēsit novērst citu cilvēku uzbrukumus.

Otra fāze uzbrūk. Tam jums būs nepieciešams eliksīrs. Lai efektīvi uzvarētu ilgtermiņā, jums jāiegūst vienības un potions. Jums arī jāuzlabo savas vienības, padarot tās jaudīgākas. Lai uzvarētu, jums stratēģiski jāizvēlas vienības un jāredz, kā vislabāk noņemt pretinieku. Uzbrukumā jūs varēsit nozagt pretinieka eliksīru un zelta krājumus. Tādēļ jūs vēlēsities pārliecināties, ka jūsu krājumi tiek ļoti apsargāti, piemēram, jūsu rātsnams, kas ir visvērtīgākā vieta.

Vēl viena spēles daļa, kurai jums vajadzētu koncentrēties, ir klana aspekts. Jūs un draugu grupa sacenšaties sacensībās ar citiem klaniem pasākumos un sacensībās. Jūs iegūsit atlīdzību par atrašanos klanā, kā arī par drošību.

Clash of Clans ir lieliska mobilā spēle. Tā ir ļoti jautra un stratēģiska spēle, kas sagādās jums ieguldījumus. Izmantojot izveidoto klanu sistēmu, varat spēlēt viens pats vai ar draugiem. Es esmu pārliecināts, ka šī ir spēle, kuru varēs baudīt arī jūsu draugi.

Sadursme Royale

Sadursme RoyaleClash Royale ir taktiskās arēnas kaujas spēle. Jūs spēlējat vienā no daudzajām arēnām, kuras jūs atbloķējat, uzvarot un iegūstot trofejas. Trofejas tiek nopelnītas, uzvarot 2v2 un regulāros 1v1 mačos. Spēlējot, jūs iegūstat zeltu un lādes. Laimējot, jūs varat iegūt vainagu, kuru izmanto, lai atvērtu augstāku vainaga lādi. Jūs varat arī iegūt papildu atlīdzību, izpildot uzdevumus un piedaloties tādos pasākumos kā izaicinājumi un turnīri.

Katrā arēnā ir dažādas kārtis, kuras var atbloķēt. Arēnās nopelnītās lādes satur gan kārtis, gan zeltu. Kartes ir vienības, kuras izmanto cīņās. Jums var būt astoņi no viņiem cīņā. Katra karte ir atšķirīga, un tai ir savas stiprās un vājās puses. Eliksīra daudzums uz kartēm norāda vienības izmaksas. Jūs izmantojat eliksīru, kuru spēles laikā iegūstat, lai spēlētu vienības. Kartes var uzlabot, izmantojot zeltu.

Ir trīs veidi: karaspēks, maģija un ēkas. Karaspēks ir vienības, kas pārvietojas un kurām ir savs prāts. Burvju kartēm ir dažādi efekti, ieskaitot slīpēšanu, atdalīšanu un bojājumus. Ēkas nārsta karaspēku vai uzbrūk ienaidnieku vienībām vai pilīm to darbības zonā. Lai uzvarētu spēli, jums vai nu jāuzvar ienaidnieku galvenā pils pirms laika beigām, vai arī jāuzvar vairāk pilu nekā jūsu pretinieks. Ja jūs apmeklējat virsstundas un nevienam nav pils priekšrocību, tas beigsies ar izlozi.

Tāpat kā Clash of Clans, arī Clash Royale ir klana sistēma. Jūs varat izveidot komandu kopā ar draugiem, lai konkurētu ar citiem klaniem. Jūs varat nopelnīt īpašas balvas atkarībā no tā, kā darbojas jūsu klans, un no notikumiem, kuros viņš piedalās. Esiet konkurētspējīgs un palīdziet draugu klanam uzkāpt Clash Royale virsotnē.

Izbaudiet visas darbības, spēlējot Clash of Clans un Clash Royale tiešsaistē. Lūdzu, kopīgojiet šo ziņu ar draugiem, lai viņi varētu baudīt spēles no jebkuras vietas pasaulē, izmantojot VPN. Seko mums @VPNFan jaunākajiem piedāvājumiem un ceļvežiem.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me