Monster Hunter pasauleMonster Hunter World (MHW) ir franšīzes jaunais nosaukums. Tā ir spēle ar augstu kaujas izpētes stilu. MHW ir ļoti tehnisks un diezgan grūti, kā jūs līmenis. Spēle tika izlaista visā pasaulē 26. janvārī, un tai ir tiešsaistes režīms. Jūs varat nokļūt serverī, kurā ir ne vairāk kā 16 cilvēki, un četrus no viņiem pabeigt medību meklējumos. Šīs cīņas ir smagas, un, lai uzvarētu, būs nepieciešams labs komandas darbs. Tā kā spēlei ir tik daudz tiešsaistes spēles, tai noteikti būs nobīde un lēns savienojums. Lai novērstu šīs problēmas, es ieteiktu izmantot VPN.

RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3Privāta piekļuve internetam2,85 USDPIA49Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
4CyberGhost2,75 USDCyberGhost80Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
5IPVanish3,25 USDIPVanish76Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa

Kā izmantot VPN, lai atskaņotu Monster Hunter World (PC)

Es izmantošu ExpressVPN piemēram, kā izmantot VPN pakalpojumu, lai tiešsaistē spēlētu Monster Hunter. Vispirms vēlaties lejupielādēt VPN klientu. ExpressVPN piedāvā bezmaksas klienta programmatūru operētājsistēmai Windows, Mac un Linux. Papildus bezmaksas lietotnēm iOS un Android.

Tagad, kad jums bija iespēja lejupielādēt un instalēt programmatūru, kas ir pienācis laiks, lai izveidotu savienojumu. Palaidiet ExpressVPN klientu un atlasiet servera atrašanās vietu. Mēs jums palīdzēsim soli pa solim, izmantojot viņu Windows klientu.

ExpressVPN servera atrašanās vietas

 • Tā kā daudziem spēlētājiem patīk izveidot savienojumu ar serveriem ASV, mēs šo valsti izmantojām savam ceļvedim. ExpressVPN ir liels serveru tīkls, kas atrodas visā pasaulē.
 • Mēs iesakām izvēlēties OpenVPN (TCP) vai (UDP). Lai straumētu videoklipus no tādām vietnēm kā YouTube, mēs izmantojam OpenVPN (UDP), jo tas ir ātrāks nekā TCP. Viņi atbalsta arī PPTP, L2TP un SSTP. Mēs joprojām iesakām OpenVPN UDP, lai nodrošinātu vislabāko ātruma un privātuma aizsardzības apvienojumu.
 • Noklikšķiniet uz lielās apaļās savienojuma pogas. Pēc dažām sekundēm jūs redzēsit vairogu ap pogu zaļu. Tiks parādīts arī ziņojums ar paziņojumu “VPN ir ieslēgts”
 • Jums tagad ir IP adrese ASV, ciktāl jebkurš var pateikt tiešsaistē. Kā tāds jūs varat sasniegt jebkuru vietni tā, it kā jūs tur sēdētu. Tas pats būtu spēkā, ja izveidotu savienojumu ar serveri Lielbritānijā vai jebkur citur pasaulē.

Tas ir vienkārši tik viegli izdarāms. Tagad, kad jums ir IP adrese no ExpressVPN servera ASV, jūs varat spēlēt, pārlūkot internetu vai skatīties šovus tā, it kā jūs tur tiešām atrastos. Savienojuma izveide ar serveri Lielbritānijā ļautu jums arī pilnībā piekļūt ģeogrāfiski bloķētām vietnēm arī tur. Tas pats attiecas uz jebkuru valsti.

Kā jūs jau droši vien varat pateikt, labs VPN atver piekļuvi saturam visā pasaulē. Ja jūs dzīvojat ārpus Amerikas Savienotajām Valstīm, pakalpojums var palīdzēt piekļūt tādiem populāriem pakalpojumiem kā Netflix, Hulu un Pandora. Jums joprojām ir nepieciešams konts tādiem pakalpojumiem kā Netflix, bet VPN palīdzēs jums skatīties ASV televīzijas šovus un filmas Netflix, it kā jūs sēdētu Amerikas Savienotajās Valstīs vai kādā citā reģionā, kuram vēlaties piekļūt.

Kā izmantot VPN, lai atskaņotu Monster Hunter (Xbox One un PS4)

Es atkal izmantošu ExpressVPN kā piemēru tam, kā izmantot VPN pakalpojumu, lai spēlētu Monster Hunter World jūsu spēļu konsolē. Tie ir mani iecienītie spēļu VPN, jo ExpressVPN pārvalda ļoti lielu tīklu, kas padara pakalpojumu par lielisku izvēli spēlētājiem.

Pirmais solis, lai iestatītu ExpressVPN, parasti ir klienta programmatūras lejupielāde jūsu sistēmai. ExpressVPN piedāvā bezmaksas klienta programmatūru operētājsistēmai Windows, Mac un Linux. Papildus bezmaksas lietotnēm iOS un Android. Acīmredzot tas nedarbosies PS4, Xbox One vai Nintendo, jo spēļu konsolēm trūkst vietējā atbalsta VPN. Par laimi, joprojām ir veids, kā šifrēt spēļu trafiku un nosūtīt to caur VPN. Atbilde ir VPN palaišana caur jūsu maršrutētāju. Piezīme: ja jums nav nepieciešama šifrēšana, varat izmantot ExpressVPN MediaStramer (Smart DNS) funkciju, bez nepieciešamības konfigurēt maršrutētāju. Tas atbalsta plašu spēļu konsoli.

ExpressVPN maršrutētāja lietotne

Atkarībā no izmantotā maršrutētāja zīmola un modeļa, iespējams, tas atbalsta trešo personu VPN pakalpojumus. Ja tā, jūs varat saņemt nepieciešamo informāciju no sava VPN pakalpojumu sniedzēja, lai izveidotu savienojumu caur savu maršrutētāju. Citādi es ļoti iesaku FlashRouters. FlashRouters komanda uzņem populāros, zīmolu maršrutētājus un mirgo tos ar DD-WRT vai Tomato programmaparatūru. Tas ļauj ierīcēm izmantot daudz vairāk funkciju nekā tās būtu instalējot rūpnīcas programmaparatūru. Visi FlashRouters ir iepriekš konfigurēti ar VPN atbalstu.

Monster Hunter pasaules spēles izceltie notikumi

VPN ļaus jums mainīt savu IP adresi uz citu IP, atlasot pieejamo vietu nodalītāju. Ja izvēlaties atrašanās vietu netālu no tā servera, kurā spēlējat, jums vajadzētu būt uzlabotai veiktspējai un mazākai nobīdei. Tā kā tā nav jūsu IP adrese, varat spēlēt pāri visiem darba vai skolas ugunsmūra ģeogrāfiskajiem ierobežojumiem vai ierobežojumiem, lai spēlētu tiešsaistē. Elites spēlētājiem patiks arī papildu aizsardzība no DDoS uzbrukumiem, ko nodrošina VPN.

Monster Hunter World ir orientēta uz cīņu. Rezultātā ir daudz medību, kuru mērķis ir medības, izmantojami ieroči, sprādziena spējas un bruņu komplekti. Jūs sākat spēli ar diezgan vispārēju raksturu, bet, spēlējot spēli, jūs medīsit monstrus, lai iegūtu tur ādas, svarus, zobus un citus materiālus. Lai nogalinātu šos monstrus, jums tie ir jāizpēta. Viņiem visiem ir sava sajūta. Katrs briesmonis ir atšķirīgs, un rezultātā ir daudz stratēģiju, kā viņus sakaut. Paralēli tam katram monstram ir vājās vietas, kas jums tiks parādīti cīņas laikā. Ja jūsu izliktais zaudējumu skaits kādreiz ir oranžs, jūs zināt, ka monstriem esat atradis vājo vietu. Tā kā monstri ir atšķirīgi, spēlētājam tiek ieteikts uz tiem līst un novērot, lai jūs varētu uzbrukt viņu vājākajiem.

Ja kādreiz esat palaidis garām monstru, ar kuru cīnāties, varat to atzīmēt savā kartē, un izlūki palīdzēs jums tos izsekot. Ja jums joprojām ir grūti, varat zvanīt uz Palicoes, kas ir atbalsta rakstzīmes. Jūs varētu izmantot arī slotiņu, lai mēģinātu nokļūt paaugstinātā stāvoklī. Izmantojiet arī savāktos priekšmetus, lai izveidotu veselības potions un bufetes, kas var palīdzēt. Ja jūs joprojām ceļat pa galvu, varat izsaukt spēlētājus, lai palīdzētu jums izmantot SOS signālu. Jums var rasties bažas arī par laupīšanas sadalīšanu, taču nebaidieties Monster Hunter World, un katrs tur nokļūst savā laupījumā.

Smits palīdzēs jums uzvarēt monstrus. Tas ir tāpēc, ka jūs varat izgatavot ieročus un bruņas, izmantojot nopelnītos sabojātos materiālus. Tas palīdzēs pārspēt vairāk monstrus visā spēlē. Ir dažādi ieroči un bruņas ar daudziem spēles stiliem. Spēlē ir noteikti ieroču veidi.

Ieroču veidi:

Gaismas:

 • Zobens un vairogs: Šī ir visapkārt esošā ieroču klase, kurai ir laba aizsardzība un uzbrukuma rezultāti. Tam ir unikāla spēja ļaut jums izmantot priekšmetus, kamēr jūsu vairogs ir ārā.
 • Divkāršie asmeņi: tie ir ieroči ar lielu mobilitāti ar mazjaudas uzbrukumiem. Jūs varat pāriet uz dēmonu režīmu pēc tam, kad pietiekami daudz no šiem uzbrukumiem ir nolaisti. Šis solis ļaus jums atlaist briesmonim lielu uzbrukumu.
 • Garais zobens: Tas ir liels uzbrukuma rezultāts ar zemu aizsardzību. Tam ir liels diapazons ar daudzām kombinācijām.
 • Vieglais lodes pistole: tas ir augstas mobilitātes ierocis, kurā var izmantot daudz munīciju, taču tas nav tik jaudīgs.

Smags:

 • Smagais Bowgun: Tas ir zems mobilitātes, ilgstoša ieroča izmērs. To var aprīkot, lai atbalstītu komandu, vai arī to var izmantot kā ieroci, kas iznīcina.
 • Lance: Tas ir augstas aizsardzības ierocis ar nelielu mobilitāti. Ar šo ieroci var nodarīt daudz bojājumu, vienlaikus novēršot arī dažus pienācīgus postījumus.
 • Āmurs: Tas ir ļoti bojāts ierocis, kuram ir ļoti zema sasniedzamība. Labi ir izsist briesmoni, sitot to pa galvu.
 • Gunlance: Tas ir ierocis ar zemu mobilitāti, kam ir vairāk bojājumu nekā sprādzienam, taču tam ir mazāk aizsardzības prasmju.
 • Lielais zobens: tam ir milzīgs kaitējums, taču tas ir arī ļoti lēns. Tas ir ļoti tehniski, un svarīgs ir laiks.

Tehnisks:

 • Pārslēgšanas ass: tas ir pārveidojošs ierocis ar lielu bojājumu. Zobena režīmā jums nav tik liela mobilitāte, bet cirvju režīmā kustība ir laba.
 • Medību rags: tas ir atbalsta ierocis, kas var palīdzēt jūsu komandai, atskaņojot dziesmas, kas viņus nomāc.
 • Lādēšanas asmenis: tas ir ļoti tehnisks ierocis ar lielu bojājumu. Tam ir divi režīmi, ieskaitot cirvi un zobenu & vairogs.
 • Loks: tas ir augstas mobilitātes ierocis, kas ļauj jums atrasties vidējā diapazonā. Tam ir arī zema aizsardzība. Ir daudz bultas veidu, kas ļauj ietekmēt dažādus statusus.
 • Kukaiņu iznīcināšanas līdzeklis: Tas ir šķēpa veida ierocis, kas jūs pastāvīgi nostāda gaisā. Jūs varat atlaist savu kukaiņu, lai iegūtu bufetus no monstra, ar kuru cīnāties. Paralēli tam, jūs, ļoti iespējams, kautiņa laikā tiksiet piestiprināts pie monstra.

Vide Monster Hunter World vidē ir ļoti dažāda. Katram ir savi monstri un savs izskats. Ir četras galvenās zonas un piektā briesmoņu priekšnieka zona. Teritorijas un to monstri seko.

Spēļu laukumi:

Senais mežs: Šis apgabals ir milzīgs mežs, kas ir gandrīz neskarts.

 • Lielie Jagars
 • Pukei-Pukei Tobi-Kadachi
 • Anjanath
 • Rathalos

Wildspier atkritumi: Šī teritorija ir tuksneša / savannas zona.

 • Diablos
 • Kulu-Ya-Ku
 • Barrots
 • Juratodus
 • Rathian

Koraļļu augstiene: Tas ir kalnu apgabals ar okeāna tipa sajūtu. Izskatās, ka okeāns ir kļuvis par zemi.

 • Tzitzi-Ya-Ku
 • Pailumu
 • Legiana

Rotten Vale: Tā ir nāves ieleja, kurā melo daudz veco līķu.

 • Lielais Žiross
 • Raobaan
 • Odofarons
 • Vaal Hazzak

????: Šajā apgabalā dzīvo divi ārkārtīgi spēcīgi pūķi.

 • Teostra: Tas ir vecākais liesmu pūķis.
 • Kušala Daora: Tas ir vecākais vēja pūķis.

Monster Hunter ir pilns ar saturu, un izstrādātāji nāk klajā ar vēl vairāk jomām un monstriem. Spēle ir ļoti tehniska, taču jautra. Tam ir dažādi spēles veidi, un neviens veids nebūt nav labāks par otru. Tas ir pieejams PS4, Xbox One un PC. Monster Hunter World ir spēle, es esmu pārliecināts, ka jums un jūsu draugiem patiks spēlēties kopā.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me