Kā spēlēt neviena cilvēka debesis ar VPN

Neviena cilvēka debesisNo Man’s Sky ir jauna tiešsaistes multiplayer spēle. Paredzēts, ka tā tiks izlaista 2016. gada 9. augustā. No Man’s Sky ir atvērta pasaules izpētes spēle. Tas ir paredzēts PS4 un PC. Pēc attīstības komandas domām, būs aptuveni 18 kvintilonu planētas, kas šo spēli padara unikālu. Jūs varat spēlēt atsevišķi vai kopā ar draugiem. Tā kā “No Man’s Sky” ir ļoti populāra spēle, jūs, iespējams, pieredzēsit nelielu nokavēšanos, lēnus savienojumus un varbūt pat ugunsmūrus, kas jums liedz spēlēt. Lai palīdzētu atrisināt šīs problēmas, es ieteiktu VPN.


VPN ļaus mainīt jūsu IP adresi uz citu atrašanās vietu no jūsu izvēlētā servera. Ja izvēlēsities atrašanās vietu netālu no spēles servera, kurā spēlējat, jums būs samazināts nobīde un ātrāks savienojuma laiks. Tā kā tas nav jūsu publiskais IP, jūs varēsit apiet visus ugunsmūrus, kas neļaus jums spēlēt No Man’s Sky no darba vai skolas. Konkurētspējīgāki spēlētāji novērtēs arī papildu DDoS aizsardzību.

RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3Privāta piekļuve internetam2,85 USDPIA49Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
4CyberGhost2,75 USDCyberGhost80Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
5IPVanish3,25 USDIPVanish76Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa

Neviena Man’s Sky nav startējusi uz nejaušas planētas, un varbūtība, ka kāds cits nārsta uz tās pašas planētas, ir maza. Jums ir jāizpēta, lai atrastu kuģi, nozagtu kuģi vai apmestos uz planētas. Šī planēta, uz kuru jūs nonāksit, iespējams, būs neauglīga, taču, ja ir daži dzīvnieki un augi, jūs vēlēsities būt uzmanīgiem. Daži dzīvnieki ir naidīgi, savukārt daži augi ir indīgi. Galvenais iemesls, lai nezinātos par šīm lietām, ir sargi. Viņi ir kosmosa policisti. Sentinels nav visur, taču tie ir ļoti noturīgi. Ja jūs sajaucaties ar dzīvniekiem, augiem vai resursiem uz planētas, tad jūs būsit meklētais vīrietis. Jums netiks vajāts, ja jūs tikai nedaudz sajauksities ar planētu, bet, jo vairāk darīsit, jo vairāk jūs nomedīsit. Ja jūs gribat, jūs visu laiku atradīsities policijas redzeslokā, un jūs pat varētu uzskatīt par kosmosa pirātu.

Ja nevēlaties, lai mani dzen pakaļ, jums nevajadzētu darīt neko pretlikumīgu. Un, ja jūs domājat, kā jūs domājat nopelnīt naudu, nepiedaloties pirātismā, tad jums nav no kā baidīties. Jūs varat kļūt par velšu mednieku un iekasēt naudu citiem spēlētājiem un botu galvām.

Vēl viena iespēja nopelnīt naudu (vienības) ir pārdodot ieročus, kuģus un resursus tirgū. Jūs varat arī tirgoties ar cilvēkiem. Boti izmanto tirdzniecības ceļus, tāpēc, ja jūs tādu varat atrast, iespējams, jūs varētu nopelnīt daudz naudas, nolaupot viņu kuģus. Lai preces varētu tirgot, jums tās būs jāražo. Jums būs arī jāizmanto savi resursi, lai palīdzētu uzlabot savu kuģi un prasmes, lai iegūtu spēju amatēt labākas un vērtīgākas lietas.

Neviena cilvēka debesīs vissvarīgākais ir jūsu kuģis. Jums būs nepieciešams jūsu kuģis, lai uzbruktu pretiniekiem, aizstāvētu sevi un ceļotu apkārt visumam. Lai ceļotu, jums būs nepieciešama degviela un jāpārvalda tā pietiekami labi, lai jūs varētu izvairīties no iesprūšanas. Lai izdzīvotu, jums būs jārūpējas par savu kuģi un to modernizēt. Vienlaicīgi var būt tikai viens kuģis, tāpēc katru reizi, kad iegādājaties jaunu kuģi, jūs zaudēsit veco.

No Man’s Sky jūsu spēlēšanas veids ietekmēs jūs. Ja jūs kārtīgi izspēlējat kārtis, jūs varēsit iegūt Visuma frakciju, kas atbalstīs un palīdzēs jūsu piedzīvojumos. Šīs frakcijas patiešām var jums palīdzēt, ja esat saspiests un jums nepieciešama dublējumkopija.

Piezīme: Neviena Man’s Sky nav tiešsaistes multiplayer, taču, tā kā visuma izmērs ir tik liels, jums var būt grūti atrast citus spēlētājus tiešsaistē. Kas attiecas uz tikšanos ar draugiem, jums būs jāveltī. Sākotnēji jums abiem būs jāatrod viena un tā pati planēta un pēc tam jāliecas uz to. Vienreiz kopā jūs varat palīdzēt viens otram un mēģināt iekarot savus ienaidniekus, izmantojot komandas darbu.

No Man’s Sky ir tiešsaistes multiplayer, kurā ir apmēram 18 kvintilonu planētas. Jums nāksies izdzīvot, izmantojot savu prātu. Jūs varat apvienoties ar grupām un citiem cilvēkiem, lai iekarotu ienaidniekus. Jūs lidosit pa Visumu, lai meklētu pēc iespējas vairāk planētu. Atrodot draugus un komandu kopā, jums būs milzīgas priekšrocības. Izmantojot šo priekšrocību, jūs būsiet vēl efektīvāks pirāts, lielgabalu mednieks vai kaut kas cits, par ko vēlaties censties. Kopumā No Man’s Sky būs ļoti jautra un interesanta spēle, par kuru esmu pārliecināts, ka jums un jūsu draugiem patiks.

Vēlreiz iesaku izmantot VPN, lai atskaņotu No Man’s Sky. VPN piešķirs jums IP adresi no jūsu izvēlētā servera vietas. Tas arī uzlabos veiktspēju, samazinot jūsu ping un samazinot nobīdi. VPN pasargās jūs arī no DDoS uzbrukumiem. Tas palīdzēs jums iziet iepriekšējos ģeogrāfiskos ierobežojumus un ugunsmūrus skolā vai darbā.

Kā izmantot VPN, lai atskaņotu No Man’s Sky

Es izmantošu IPVanish piemēram, kā izmantot VPN pakalpojumu, lai tiešsaistē atskaņotu No Man’s Sky. Vispirms vēlaties lejupielādēt VPN klientu. IPVanish piedāvā bezmaksas klienta programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac un Linux. Papildus bezmaksas lietotnēm iOS un Android.

Tagad, kad jums bija iespēja lejupielādēt un instalēt programmatūru, kas ir pienācis laiks, lai izveidotu savienojumu. Palaidiet IPVanish klientu un atlasiet servera atrašanās vietu. Mēs jums palīdzēsim soli pa solim, izmantojot viņu Windows klientu.

IPVanish ASV servi

 • Tā kā daudziem spēlētājiem patīk izveidot savienojumu ar serveriem ASV, mēs šo valsti izmantojām savam ceļvedim. IPVanish ir liels serveru tīkls, kas atrodas visā pasaulē.
 • Mēs iesakām izvēlēties IKEv2 vai OpenVPN (UDP). Futbola spēļu vai video straumēšanai no vietnēm, piemēram, Netflix, mēs izmantojam OpenVPN (UDP). Viņi atbalsta arī PPTP un L2TP. Protokoli IKEv2 un OpenVPN nodrošina jauku ātru ātrumu un privātuma aizsardzības apvienojumu.
 • Noklikšķiniet uz izveidot savienojumu. Pēc dažām sekundēm augšējā labajā stūrī redzat pogu, kas kļūst zaļa. Tas nozīmē, ka jums tagad ir IP adrese no ASV. Jūs arī pamanīsit, ka servera atrašanās vieta un IP adrese tiek parādīta klienta augšpusē.
 • Jums tagad ir IP adrese ASV, ciktāl jebkurš var pateikt tiešsaistē. Kā tāds jūs varat sasniegt jebkuru vietni tā, it kā jūs tur sēdētu. Tas pats būtu spēkā, ja izveidotu savienojumu ar serveri Lielbritānijā vai jebkur citur pasaulē.

Tas ir vienkārši tik viegli izdarāms. Tagad, kad jums ir IP adrese no IPVanish servera ASV, jūs varat spēlēt, pārlūkot internetu vai skatīties šovus tā, it kā jūs tur tiešām atrastos. Savienojuma izveide ar serveri Lielbritānijā ļautu jums arī pilnībā piekļūt ģeogrāfiski bloķētām vietnēm arī tur. Tas pats attiecas uz jebkuru valsti.

Kā jūs jau droši vien varat pateikt, labs VPN atver piekļuvi saturam visā pasaulē. Ja jūs dzīvojat ārpus Amerikas Savienotajām Valstīm, pakalpojums var palīdzēt piekļūt tādiem populāriem pakalpojumiem kā Netflix, Hulu un Pandora. Jums joprojām ir nepieciešams konts tādiem pakalpojumiem kā Netflix, taču VPN palīdzēs jums skatīties ASV televīzijas šovus un filmas Netflix, it kā jūs sēdētu Amerikas Savienotajās Valstīs vai citā reģionā, kuram vēlaties piekļūt.

Kā izmantot VPN, lai atskaņotu No Man’s Sky PS4

Es atkal izmantošu IPVanish, piemēram, kā izmantot VPN pakalpojumu, lai spēlētu No Man’s Sky jūsu spēļu konsolē. Tie ir mani iecienītie spēļu VPN, jo IPVanish pārvalda ļoti ātru tīklu, kas padara pakalpojumu par lielisku izvēli spēlētājiem..

Pirmais solis, lai iestatītu IPVanish, parasti ir klienta programmatūras lejupielāde jūsu sistēmai. IPVanish piedāvā bezmaksas klienta programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac un Linux. Papildus bezmaksas lietotnēm iOS un Android. Acīmredzot tas nedarbosies PS4, Xbox One vai Nintendo, jo spēļu konsolēm trūkst vietējā atbalsta VPN. Par laimi, joprojām ir veids, kā šifrēt spēļu trafiku un nosūtīt to caur VPN. Atbilde ir VPN palaišana caur jūsu maršrutētāju.

FlashRouters IPVanish savienojums

Atkarībā no izmantotā maršrutētāja zīmola un modeļa, iespējams, tas atbalsta trešo personu VPN pakalpojumus. Ja tā, jūs varat saņemt nepieciešamo informāciju no sava VPN pakalpojumu sniedzēja, lai izveidotu savienojumu caur savu maršrutētāju. Citādi es ļoti iesaku FlashRouters. FlashRouters komanda uzņem populāros, zīmolu maršrutētājus un mirgo tos ar DD-WRT vai Tomato programmaparatūru. Tas ļauj ierīcēm izmantot daudz vairāk funkciju nekā tās būtu instalējot rūpnīcas programmaparatūru. Visi FlashRouters ir iepriekš konfigurēti ar VPN atbalstu.

Izbaudiet visu satraukumu, spēlējot No Man’s Sky tiešsaistē. Lūdzu, kopīgojiet šo ziņu ar draugiem, lai viņi varētu baudīt spēles no jebkuras vietas pasaulē, izmantojot VPN. Seko mums @VPNFan jaunākajiem piedāvājumiem un ceļvežiem.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map