Kā spēlēt Paladins ar VPN

PaladinsPaladins Champions of the Realm ir jaunais tiešsaistes šāvējs, kuru veidojusi Hi-Rez Studios. Spēle ir tikusi saņemta ar daudz pozitīvu atsauksmju. Paladinsam ir daudz čempionu ar daudzveidīgu gājienu komplektu. Tas noved pie konkurences spēles, kuru ir izveidojusi Hi-Rez Studios. Tā kā spēle ir piesaistījusi tik daudz jaunu spēlētāju, noteikti būs novēloti, lēni savienojuma laiki, un, ja jūs spēlējat konkurētspējīgu, jums varētu būt DDoS uzbrukumi. Lai palīdzētu samazināt šīs problēmas, es ieteiktu VPN. VPN mainīs jūsu IP adresi uz citu IP adresi jūsu izvēlētajā apgabalā. Ja izvēlēsities IP adresi netālu no tā servera, kurā spēlējat, jums būs samazināts nobīde un ātrāks savienojuma laiks. Tā kā tas nav jūsu IP, VPN pasargās jūs no DDoS uzbrukumiem. VPN ir arī papildu piemaksa par iepriekšējo ģeogrāfisko ierobežojumu ievērošanu.


RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3Privāta piekļuve internetam2,85 USDPIA49Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
4CyberGhost2,75 USDCyberGhost80Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
5IPVanish3,25 USDIPVanish76Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa

Kā izmantot VPN, lai atskaņotu Paladins (PC)

Es izmantošu ExpressVPN piemēram, kā izmantot VPN pakalpojumu, lai tiešsaistē spēlētu Paladins. Vispirms vēlaties lejupielādēt VPN klientu. ExpressVPN piedāvā bezmaksas klienta programmatūru operētājsistēmai Windows, Mac un Linux. Papildus bezmaksas lietotnēm iOS un Android.

Tagad, kad jums bija iespēja lejupielādēt un instalēt programmatūru, kas ir pienācis laiks, lai izveidotu savienojumu. Palaidiet ExpressVPN klientu un atlasiet servera atrašanās vietu. Mēs jums palīdzēsim soli pa solim, izmantojot viņu Windows klientu.

ExpressVPN servera atrašanās vietas

 • Tā kā daudziem spēlētājiem patīk izveidot savienojumu ar serveriem ASV, mēs šo valsti izmantojām savam ceļvedim. ExpressVPN ir liels serveru tīkls, kas atrodas visā pasaulē.
 • Mēs iesakām izvēlēties OpenVPN (TCP) vai (UDP). Lai straumētu videoklipus no tādām vietnēm kā YouTube, mēs izmantojam OpenVPN (UDP), jo tas ir ātrāks nekā TCP. Viņi atbalsta arī PPTP, L2TP un SSTP. Mēs joprojām iesakām OpenVPN UDP, lai nodrošinātu vislabāko ātruma un privātuma aizsardzības apvienojumu.
 • Noklikšķiniet uz lielās apaļās savienojuma pogas. Pēc dažām sekundēm jūs redzēsit vairogu ap pogu zaļu. Tiks parādīts arī ziņojums ar paziņojumu “VPN ir ieslēgts”
 • Jums tagad ir IP adrese ASV, ciktāl jebkurš var pateikt tiešsaistē. Kā tāds jūs varat sasniegt jebkuru vietni tā, it kā jūs tur sēdētu. Tas pats būtu spēkā, ja izveidotu savienojumu ar serveri Lielbritānijā vai jebkur citur pasaulē.

Tas ir vienkārši tik viegli izdarāms. Tagad, kad jums ir IP adrese no ExpressVPN servera ASV, jūs varat spēlēt, pārlūkot internetu vai skatīties šovus tā, it kā jūs tur tiešām atrastos. Savienojuma izveide ar serveri Lielbritānijā ļautu jums arī pilnībā piekļūt ģeogrāfiski bloķētām vietnēm arī tur. Tas pats attiecas uz jebkuru valsti.

Kā jūs jau droši vien varat pateikt, labs VPN atver piekļuvi saturam visā pasaulē. Ja jūs dzīvojat ārpus Amerikas Savienotajām Valstīm, pakalpojums var palīdzēt piekļūt tādiem populāriem pakalpojumiem kā Netflix, Hulu un Pandora. Jums joprojām ir nepieciešams konts tādiem pakalpojumiem kā Netflix, taču VPN palīdzēs jums skatīties ASV televīzijas šovus un filmas Netflix, it kā jūs sēdētu Amerikas Savienotajās Valstīs vai citā reģionā, kuram vēlaties piekļūt.

Kā izmantot VPN, lai atskaņotu Paladins (Xbox One un PS4)

Es atkal izmantošu ExpressVPN, lai piemērotu VPN pakalpojumu, lai spēlētu Paladins jūsu spēļu konsolē. Tie ir mani iecienītie spēļu VPN, jo ExpressVPN pārvalda ļoti lielu tīklu, kas padara pakalpojumu par lielisku izvēli spēlētājiem.

Pirmais solis, lai iestatītu ExpressVPN, parasti ir klienta programmatūras lejupielāde jūsu sistēmai. ExpressVPN piedāvā bezmaksas klienta programmatūru operētājsistēmai Windows, Mac un Linux. Papildus bezmaksas lietotnēm iOS un Android. Acīmredzot tas nedarbosies PS4, Xbox One vai Nintendo, jo spēļu konsolēm trūkst vietējā atbalsta VPN. Par laimi, joprojām ir veids, kā šifrēt spēļu trafiku un nosūtīt to caur VPN. Atbilde ir VPN palaišana caur jūsu maršrutētāju. Piezīme: ja jums nav nepieciešama šifrēšana, varat izmantot ExpressVPN MediaStramer (Smart DNS) funkciju, bez nepieciešamības konfigurēt maršrutētāju. Tas atbalsta plašu spēļu konsoli.

ExpressVPN maršrutētāja lietotne

Atkarībā no izmantotā maršrutētāja zīmola un modeļa, iespējams, tas atbalsta trešo personu VPN pakalpojumus. Ja tā, jūs varat saņemt nepieciešamo informāciju no sava VPN pakalpojumu sniedzēja, lai izveidotu savienojumu caur savu maršrutētāju. Citādi es ļoti iesaku FlashRouters. FlashRouters komanda uzņem populāros, zīmolu maršrutētājus un mirgo tos ar DD-WRT vai Tomato programmaparatūru. Tas ļauj ierīcēm izmantot daudz vairāk funkciju nekā tās būtu instalējot rūpnīcas programmaparatūru. Visi FlashRouters ir iepriekš konfigurēti ar VPN atbalstu.

Paladins spēles izceļ

Paladins ir tiešsaistes šāvēja. Paladins ir divi lieli spēles režīmi. Tie ir Siege un Payload. Aplenkums ir tas, kurā komandas cīnās, lai iekarotu centra punktu, nokļūtu kravas ienaidnieka komandas bāzē vai neļautu citai komandai nokļūt tur, kur nokļūst jūsu bāzē. Lietderīgā slodze ir tāda, kurā viena komanda aizstāv no komandas, kas nogādā kravas uz turieni, kamēr uzbrūkošā komanda mēģina noslogot pretinieku bāzi. Paladīnam ir arī katra veida konkurences formas. Paladin attīstībā ir vēl vairāk spēļu režīmu. Katrā spēles režīmā ir dažādas kartes. Šajās kartēs ietilpst:

Aplenkums:

 • Varžu sala, Jaguāra ūdenskritumi, Čūsku pludmale, Zivju tirgus, Kokmateriālu dzirnavas, Saldēta sardze, Ledus mīnas

Lietderīgā krava:

 • Priekšpostenis, slēptais templis, apsaldējumu alas

Cits:

 • Treniņš Solo: Šautuve
 • Skirmish arēna: Jaunam spēles režīmam

Spēlei ir ļoti daudz čempionu. Katram čempionam ir savi īpaši gājieni. Pastāvīgi tiek pievienoti čempioni, kas nozīmē, ka vienmēr mainās spēles veids. Daži Paladin varoņi ietver:

 • Ša Lins, Mal’Damba, Viktors, Bomb King, Drogoz, Ying, Androxus, Kinessa, Grover, Buck, Evie, Skye, Barik, Fernando, Grohk, Ruckus, Cassie, Pip

Jūs varat saņemt kartes čempioniem, lai palielinātu viņu spējas, mainītu kosmētiku un aktivizētu ieročus. Pastāv četri dažādi karšu veidi, kas ietver parasto, reto, episko un leģendāro. Katram personāžam ir savs karšu komplekts. Priekšmeti ir cita veida kartes, kuras var izmantot tikai ierobežotu skaitu reižu. Šīs kartes sniedz īslaicīgu palielinājumu, un ir četri veidi, kas ietver:

 • Uzbrukums: Buldozers, cauterize, Wrecker, agresija, kreisās rokas
 • Aizsardzība: Apgaismot, noturība, spridzināšanas vairogi, krēms
 • Dziedināšana: Nogalini dziedināt, atjaunot, veterāns, Life Rip
 • Komunālie pakalpojumi: Master Riding, Morale Boost, Nimble, Chronos

Paladins of Realm čempioni ir esports. Spēle ir ļoti jauna Esports, un konkurenti joprojām uzlabo savas prasmes. Tik jauns, kā spēle, ikvienam ir šāviens, lai to sasniegtu.

Paladins ir tiešsaistes šāvēja. Spēlei ir daudz čempionu ar atšķirīgām prasmēm. Aiz spēles ir daudz stratēģijas. Kartes un priekšmeti palīdz uzvarēt, dodot jums bufetes. Jautriem spēles režīmiem ir vairākas kartes. Kopumā Paladins Champions of the Realm ir populāra spēle, es domāju, ka jums un jūsu draugiem patiks.

Vēlreiz iesaku izmantot VPN, lai spēlētu Paladins. VPN piešķirs jums IP adresi no jūsu izvēlētā servera vietas. Tas arī uzlabos veiktspēju, pazeminot ping un pasargājot jūs no DDoS uzbrukumiem. Tas palīdzēs jums iziet iepriekšējos ģeogrāfiskos ierobežojumus un ugunsmūrus skolā vai darbā.

Baudiet visu satraukumu, spēlējot Paladins tiešsaistē. Lūdzu, kopīgojiet šo ziņu ar draugiem, lai viņi varētu baudīt spēles no jebkuras vietas pasaulē, izmantojot VPN. Seko mums @VPNFan jaunākajiem piedāvājumiem un ceļvežiem.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map