Raķešu līgaRaķešu līga ir augstas intensitātes futbola un braukšanas spēle. Spēles popularitāte ir kļuvusi tik liela, ka tagad tā ir labi zināma eSport un tiek spēlēta visā pasaulē. Tas ir operētājsistēmās Windows, PS4 un Xbox One. Spēlējot tiešsaistē, var rasties lēni savienojumi, aizkavēšanās un DDoS uzbrukumi. Lai palīdzētu novērst šīs problēmas, es ieteiktu VPN. VPN mainīs jūsu IP adresi uz jebkuru citu jūsu izvēlētu IP. Ja izvēlēsities IP tuvu tam serverim, kurā spēlējat, jūs varēsit samazināt nobīdi un paātrināt savienojuma izveidi. Profesionālie spēlētāji novērtēs arī DDoS aizsardzības pievienoto prēmiju.

RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3Privāta piekļuve internetam2,85 USDPIA49Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
4CyberGhost2,75 USDCyberGhost80Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
5IPVanish3,25 USDIPVanish76Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa

Kā izmantot VPN, lai spēlētu Rocket League (PC)

Es izmantošu ExpressVPN piemēram, kā izmantot VPN pakalpojumu, lai tiešsaistē spēlētu Rocket League. Vispirms vēlaties lejupielādēt VPN klientu. ExpressVPN piedāvā bezmaksas klienta programmatūru operētājsistēmai Windows, Mac un Linux. Papildus bezmaksas lietotnēm iOS un Android.

Tagad, kad jums bija iespēja lejupielādēt un instalēt programmatūru, kas ir pienācis laiks, lai izveidotu savienojumu. Palaidiet ExpressVPN klientu un atlasiet servera atrašanās vietu. Mēs jums palīdzēsim soli pa solim, izmantojot viņu Windows klientu.

ExpressVPN servera atrašanās vietas

  • Tā kā daudziem spēlētājiem patīk izveidot savienojumu ar serveriem ASV, mēs šo valsti izmantojām savam ceļvedim. ExpressVPN ir liels serveru tīkls, kas atrodas visā pasaulē.
  • Mēs iesakām izvēlēties OpenVPN (TCP) vai (UDP). Lai straumētu videoklipus no tādām vietnēm kā YouTube, mēs izmantojam OpenVPN (UDP), jo tas ir ātrāks nekā TCP. Viņi atbalsta arī PPTP, L2TP un SSTP. Mēs joprojām iesakām OpenVPN UDP, lai nodrošinātu vislabāko ātruma un privātuma aizsardzības apvienojumu.
  • Noklikšķiniet uz lielās apaļās savienojuma pogas. Pēc dažām sekundēm jūs redzēsit vairogu ap pogu zaļu. Tiks parādīts arī ziņojums ar paziņojumu “VPN ir ieslēgts”
  • Jums tagad ir IP adrese ASV, ciktāl jebkurš var pateikt tiešsaistē. Kā tāds jūs varat sasniegt jebkuru vietni tā, it kā jūs tur sēdētu. Tas pats būtu spēkā, ja izveidotu savienojumu ar serveri Lielbritānijā vai jebkur citur pasaulē.

Tas ir vienkārši tik viegli izdarāms. Tagad, kad jums ir IP adrese no ExpressVPN servera ASV, jūs varat spēlēt, pārlūkot internetu vai skatīties šovus tā, it kā jūs tur tiešām atrastos. Savienojuma izveide ar serveri Lielbritānijā ļautu jums arī pilnībā piekļūt ģeogrāfiski bloķētām vietnēm arī tur. Tas pats attiecas uz jebkuru valsti.

Kā jūs jau droši vien varat pateikt, labs VPN atver piekļuvi saturam visā pasaulē. Ja jūs dzīvojat ārpus Amerikas Savienotajām Valstīm, pakalpojums var palīdzēt piekļūt tādiem populāriem pakalpojumiem kā Netflix, Hulu un Pandora. Jums joprojām ir nepieciešams konts tādiem pakalpojumiem kā Netflix, taču VPN palīdzēs jums skatīties ASV televīzijas šovus un filmas Netflix, it kā jūs sēdētu Amerikas Savienotajās Valstīs vai citā reģionā, kuram vēlaties piekļūt.

Kā izmantot VPN, lai spēlētu Rocket League (Xbox One un PS4)

Es atkal izmantošu ExpressVPN kā piemēru tam, kā izmantot VPN pakalpojumu, lai spēlētu Rocket League jūsu spēļu konsolē. Tie ir mani iecienītie spēļu VPN, jo ExpressVPN pārvalda ļoti lielu tīklu, kas padara pakalpojumu par lielisku izvēli spēlētājiem.

Pirmais solis, lai iestatītu ExpressVPN, parasti ir klienta programmatūras lejupielāde jūsu sistēmai. ExpressVPN piedāvā bezmaksas klienta programmatūru operētājsistēmai Windows, Mac un Linux. Papildus bezmaksas lietotnēm iOS un Android. Acīmredzot tas nedarbosies PS4, Xbox One vai Nintendo, jo spēļu konsolēm trūkst vietējā atbalsta VPN. Par laimi, joprojām ir veids, kā šifrēt spēļu trafiku un nosūtīt to caur VPN. Atbilde ir VPN palaišana caur jūsu maršrutētāju. Piezīme: ja jums nav nepieciešama šifrēšana, varat izmantot ExpressVPN MediaStramer (Smart DNS) funkciju, bez nepieciešamības konfigurēt maršrutētāju. Tas atbalsta plašu spēļu konsoli.

ExpressVPN maršrutētāja lietotne

Atkarībā no izmantotā maršrutētāja zīmola un modeļa, iespējams, tas atbalsta trešo personu VPN pakalpojumus. Ja tā, jūs varat saņemt nepieciešamo informāciju no sava VPN pakalpojumu sniedzēja, lai izveidotu savienojumu caur savu maršrutētāju. Citādi es ļoti iesaku FlashRouters. FlashRouters komanda uzņem populāros, zīmolu maršrutētājus un mirgo tos ar DD-WRT vai Tomato programmaparatūru. Tas ļauj ierīcēm izmantot daudz vairāk funkciju nekā tās būtu instalējot rūpnīcas programmaparatūru. Visi FlashRouters ir iepriekš konfigurēti ar VPN atbalstu.

Raķešu līgas spēles svarīgākie punkti

Jūs spēlējat futbola spēli, kurā jums un jūsu komandas biedriem būs jāaizsargā savi vārti, kamēr jūs arī mēģināt gūt vārtus. Jūs to visu darīsit, vadot pats savas kaujas gatavības spēka raķešu automašīnas. Spēlējot, jūs varat izmantot vairākas stratēģijas. Jūs varat mēģināt būt vārtsargs un aizstāvēt savu tīklu no šāvieniem no gaisa un zemes. Jūs varat arī mēģināt izspēlēt likumpārkāpumus, izmantojot antenas un zemes šāvienus, lai pārliecinātos, ka joprojām varat pretiniekus uzminēt, kamēr joprojām gūstat vārtus. Jūs varat spēlēt arī vidusdaļā, mēģinot aizstāvēt un izspēlēt pārkāpumu. Vēl viena stratēģija ir ietriekt automašīnu pretiniekam blakus bumbiņai, lai neļautu viņam gūt vārtus, vai arī varat izņemt aizsargu, lai pretiniekam būtu labāk izdarīts metiens tīklā.

Šai spēlei ir vairāki režīmi, ieskaitot tiešsaistes režīmu, sadalītu ekrānu un pat sezonas režīmu. Režīmu apraksti:

  • Gada sezona: tas ir viena spēlētāja režīms, kuram nav nepieciešama piekļuve internetam.
  • Sadalīts ekrāns: jūs un draugs varat spēlēt pret vienu vai otru vienā ekrānā, bet tas ir sadalīts uz pusēm. Tas darbojas vienlaikus ar ne vairāk kā četriem cilvēkiem.
  • Tiešsaistē: Šis režīms liks jums izturēties pret citiem cilvēkiem no visas pasaules. Jūs un jūsu nejauši izveidotā komanda saskarsies ar vēl vienu četru komandu komandu. Ikviens var spēlēt šo režīmu, taču tas ir intensīvāks nekā citi režīmi. Es ļoti iesaku izmantot VPN, ja vēlaties izveidot savienojumu ar serveri citā valstī.

Vēl viena interesanta daļa par Rocket League ir automašīnas. Jūs varat pielāgot savu raķešu automašīnu un padarīt to labāku, uzņemot priekšmetus un atbloķējot transportlīdzekļus. Spēlei ir tik daudz pielāgošanas funkciju, ka ikviens varēja atrast sev piemērotu automašīnu. Rocket League ir arī lejupielādējams saturs. DLC parasti ietver vairāk pielāgošanas vai pat pilnas automašīnas, piemēram, DeLorean no Back to the Future.

Spēlei būs sava Raķešu līgas čempionāta sērija. Sērijas balvu fonds ir 75 000 USD. Viņiem būs atklātās kvalifikācijas un trīs mēnešus ilga sezona. Reģistrēšanās sākas 2016. gada 25. martā. Ja vēlaties skatīties turnīru, varat to straumēt Raustīties.

Vēlreiz iesaku izmantot VPN pakalpojumu, lai spēlētu Rocket League. VPN piešķirs jums IP adresi no jūsu izvēlētā servera vietas. Tas arī uzlabos veiktspēju, samazinot jūsu ping laiku (mazāku nobīdi) un pasargās jūs no DDoS uzbrukumiem.

Izbaudiet visu satraukumu, spēlējot Rocket League tiešsaistē. Lūdzu, kopīgojiet šo ziņu ar draugiem, lai viņi varētu baudīt spēles no jebkuras vietas pasaulē, izmantojot VPN. Seko mums @VPNFan jaunākajiem piedāvājumiem un ceļvežiem.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me