Tanku pasauleTanku pasaule ir populāra tiešsaistes komandu tanku spēle. Spēlei ir miljoniem spēlētāju visā pasaulē. Ja šī spēle tiek spēlēta tikai tiešsaistē, iespējams, būs lielāks kavējums, lēns savienojums un DDoS uzbrukumi. Lai to labotu, es ieteiktu VPN. VPN nomainīs jūsu IP adresi uz jebkuru citu jūsu izvēlētu IP. Tas palīdzēs novērst DDoS uzbrukumus. Ja izvēlaties IP tuvu tam serverim, kurā spēlējat, jums būs ātrāks savienojums un mazāks kavējums.

RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3Privāta piekļuve internetam2,85 USDPIA49Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
4CyberGhost2,75 USDCyberGhost80Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
5IPVanish3,25 USDIPVanish76Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa

Kā izmantot VPN, lai spēlētu Tanku pasauli

Es izmantošu ExpressVPN piemēram, kā izmantot VPN pakalpojumu, lai tiešsaistē spēlētu World pf Tanks. Vispirms vēlaties lejupielādēt VPN klientu. ExpressVPN piedāvā bezmaksas klienta programmatūru operētājsistēmai Windows, Mac un Linux. Papildus bezmaksas lietotnēm iOS un Android.

Tagad, kad jums bija iespēja lejupielādēt un instalēt programmatūru, kas ir pienācis laiks, lai izveidotu savienojumu. Palaidiet ExpressVPN klientu un atlasiet servera atrašanās vietu. Mēs jums palīdzēsim soli pa solim, izmantojot viņu Windows klientu.

ExpressVPN servera atrašanās vietas

  • Tā kā daudziem spēlētājiem patīk izveidot savienojumu ar serveriem ASV, mēs šo valsti izmantojām savam ceļvedim. ExpressVPN ir liels serveru tīkls, kas atrodas visā pasaulē.
  • Mēs iesakām izvēlēties OpenVPN (TCP) vai (UDP). Lai straumētu videoklipus no tādām vietnēm kā YouTube, mēs izmantojam OpenVPN (UDP), jo tas ir ātrāks nekā TCP. Viņi atbalsta arī PPTP, L2TP un SSTP. Mēs joprojām iesakām OpenVPN UDP, lai nodrošinātu vislabāko ātruma un privātuma aizsardzības apvienojumu.
  • Noklikšķiniet uz lielās apaļās savienojuma pogas. Pēc dažām sekundēm jūs redzēsit vairogu ap pogu zaļu. Tiks parādīts arī ziņojums ar paziņojumu “VPN ir ieslēgts”
  • Jums tagad ir IP adrese ASV, ciktāl jebkurš var pateikt tiešsaistē. Kā tāds jūs varat sasniegt jebkuru vietni tā, it kā jūs tur sēdētu. Tas pats būtu spēkā, ja izveidotu savienojumu ar serveri Lielbritānijā vai jebkur citur pasaulē.

Tas ir vienkārši tik viegli izdarāms. Tagad, kad jums ir IP adrese no ExpressVPN servera ASV, jūs varat spēlēt, pārlūkot internetu vai skatīties šovus tā, it kā jūs tur tiešām atrastos. Savienojuma izveide ar serveri Lielbritānijā ļautu jums arī pilnībā piekļūt ģeogrāfiski bloķētām vietnēm arī tur. Tas pats attiecas uz jebkuru valsti.

Kā jūs droši vien jau tagad varat pateikt, labs VPN uzlabos tiešsaistes spēļu pieredzi un pavērs piekļuvi saturam visā pasaulē. Ja jūs dzīvojat ārpus Amerikas Savienotajām Valstīm, pakalpojums var palīdzēt piekļūt tādiem populāriem pakalpojumiem kā Netflix, Hulu un Pandora. Jums joprojām ir nepieciešams konts tādiem pakalpojumiem kā Netflix, taču VPN palīdzēs jums skatīties ASV televīzijas šovus un filmas Netflix, it kā jūs sēdētu Amerikas Savienotajās Valstīs vai citā reģionā, kuram vēlaties piekļūt.

Tvertņu pasaules spēles izceļ

World of Tanks ir spēle, kuru jūs spēlējat komandās pret citām komandām. To sakot, jūs varat arī pievienoties saviem draugiem, lai pārspētu citas komandas. Spēli var spēlēt Xbox 360, Windows, Mac, lietotnē Android ierīcēm un lietotnē IOS ierīcēs. Android un IOS ierīcēm spēli sauc World of Tanks Blitz, un tā ir bezmaksas. Xbox 360 ir maksas spēles versija. Windows un Mac ir bezmaksas. Windows, Mac, Android un IOS ierīcēm ir nepieciešama dalība, kas ir arī bezmaksas.

Kad esat to izdarījis, jums ir iespēja izvēlēties tvertni vienai no sākuma tvertnēm no pieejamajām valstīm. Macintosh un Windows ir pieejamas ASV, Vācijas, ASV, Francijas, Lielbritānijas, Ķīnas un Japānas tvertnes. Citām versijām nav visu tvertņu, kādas ir PC versijai, taču tās tuvojas to lietošanai. Jūsu saņemtā tvertne nopelnīs EXP, spēlējot ar to. Pēc tam, kad tas ir nopelnījis pietiekami daudz punktu, to var uzlabot. Kad esat saņēmis pietiekami daudz EXP punktu, lai nopelnītu vēl vienu tvertni jauninājumos, varat to iegūt ar monētām un EXP.

Jums piederošo cisternu skaits ir ierobežots, tāpēc jūs varētu vēlēties pārdot tvertnes, kuras jums nepatīk. Pārdodot cisternas, jūs sapratīsit, ka dienā varat pārdot tikai divus. Pārdodot cisternas, iespējams, pamanīsit, ka ir arī dažādu klašu tvertnes. Šajās klasēs ietilpst vieglie, smagie, artilērijas, tanku iznīcinātāji un vidējā svara tanki atkarībā no apmācītajām valstīm. Katrai tvertnei klasēs būs rangs. Rangos ietilpst: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 un 10. Rangs 1, 2 un 3 atrodas pretī cīņā, 3 un 4 ik pa laikam cīnās, 4, 5, 6 kaujas. laiku pa laikam 6 un 7, kā arī pēdējās, bet ne mazāk svarīgās 7, 8, 9 un 10 cīņas.

Cisternām var būt arī atšķirīga munīcija, statistika, ātrums, enerģijas spēks un lielums. Ar modernizāciju jūs varat uzlabot tvertnes jebkurā veidā, kas jums šķiet piemērots. Jūs varētu vēlēties, lai jūsu kadros būtu vairāk eksplozivitātes un mazāk caurduršanas jaudas, un, mainot tvertnes pistoles vai munīciju, jūs to varēsit darīt. Jūs varat arī iegādāties aprīkojumu, kas ilgs tvertni tik ilgi, cik jums to būs. Aprīkojumā ietilpst maskēšanās tīkls, instrumentu kaste, vidēja slīpuma oderējums, binokļu teleskops, pārklāta optika, pastiprināti vērpes stieņi 3 t klasē, papildu gropes, “Were” Ammo Rock, uzlabota ventilācija, vidēja kalibra TankGun Rammer un pastiprināta pistoles klāšanas piedziņa. Ne visi no tiem ir pieejami vai par vienādu cenu par katru cisternu, jo preces mainās pēc cisternu valsts un ranga. Priekšmeti arī palielinās tvertnes svaru, padarot to lēnāku, taču tas dod lielu labumu.

Palīgmateriāli ir preces, kuras jūs pērkat katrā kaujā, taču tie nepievieno svaru, un tie patiešām var palīdzēt. Palīgmateriāli, tāpat kā aprīkojums, ir pieejami konkrētām tvertnēm un maksā dažādas summas atkarībā no tvertņu reģiona un pakāpes. Daži no tiem ietver manuālo ugunsdzēšamo aparātu, pirmās palīdzības komplektu, remonta komplektu, dzinēja pastiprinātāju, universālo atjaunošanas komplektu, šokolādi, adrenalīnu, ColaExtra kaujas devu lietu, kā arī pudiņu un tēju.

World of Tanks ir spēle, kurā jūs un jūs draugi kaujas tankus komandās. Tvertnēm visiem ir dažādi uzlabojumi. Viņiem ir arī dažādas valstis, klases un pakāpes. Jūs varat pielāgot tvertnes pēc savas patikas. Kopumā World of Tanks ir ļoti jautri, brīvi spēlēt tiešsaistes spēli, ka esmu pārliecināts, ka jums patiks.

Vēlreiz iesaku izmantot VPN pakalpojumu, lai spēlētu WoT tiešsaistē. VPN piešķirs jums IP adresi no jūsu izvēlētā servera vietas. Tas uzlabos veiktspēju un samazinās nobīdi. Elites spēlētāji novērtēs arī pievienoto aizsardzību no DDoS uzbrukumiem.

Izbaudiet visas darbības, spēlējot World of Tanks tiešsaistē. Lūdzu, kopīgojiet šo ziņu ar draugiem, lai viņi varētu baudīt WoT no jebkuras vietas pasaulē, izmantojot VPN. Seko mums @VPNFan jaunākajiem piedāvājumiem un ceļvežiem.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me