Kā spēlēt tumšās dvēseles III ar VPN

Tumšās dvēseles IIIDark Souls franšīze ir jaunāka spēļu sērija, kurai ir pieaudzis popularitāte. Izstrādātāji tagad iznāk ar Dark Souls III. Tāpat kā lielākajā daļā spēļu, šī būs intensīva cīņas spēle. Tas ir pieejams operētājsistēmām Windows, PS4 un Xbox One. Īpašā šīs Dark Souls versijas daļa ir tā, ka tai ir tiešsaistes multiplayer režīms. Spēlējot Dark Souls 3 tiešsaistē, iespējams, pamanīsit nobīdi un lēnus savienojumus. Lai novērstu šīs problēmas, es ieteiktu VPN. VPN mainīs jūsu IP adresi uz jebkuru citu vietu, kuru jūs izvēlējāties. Ja izvēlaties VPN serveri, kas atrodas netālu no tā servera, kurā spēlējat, jums būs mazāks kavējums un ātrāks savienojums. Pieredzējušākiem spēlētājiem patiks arī papildu aizsardzība pret DDoS uzbrukumiem.


RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3Privāta piekļuve internetam2,85 USDPIA49Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
4CyberGhost2,75 USDCyberGhost80Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
5IPVanish3,25 USDIPVanish76Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa

Dark Souls III, tāpat kā jebkura cita Dark Souls spēle, ļauj jums rediģēt jūsu personāža izskatu. Jūs varat arī izvēlēties savu klasi. Katrā klasē ir atšķirīgas spējas un cīņas stili.

Dark Souls 3 galvenajās klasēs ietilpst:

 • bruņiņieks: Sākas ar vairogu, stulpiņiem, cimdiem, krūškurvja plāksni, ķiveri un vienu dzelzs zobenu.
 • Algotņi: Sākas ar diviem zobeniem, koka vairogu un Sellsword ķiveri, bruņām un biksēm.
 • Kareivis: Sākas ar cirvi, vairogu un ziemeļu ķiveri, bruņām, cimdiem un biksēm.
 • Herald: Sākas ar šķēpu, dziedināšanas palīgu, vairogu, astes manieri un Herald ķiveri, bruņām, cimdiem un biksēm.
 • Zaglis: Sākas ar nazi, vairogu, loku, zagļa masku un tuksneša bruņām un biksēm.
 • Slepkava: Sākas ar estoku, vairogu, burvja personālu, spoku un slepkavas kapuci, bruņām, cimdiem un biksēm.
 • Burvis: Sākas ar pasta drupinātāju, burvja personālu, vairogu, jauna pūķa gredzenu, dvēseles bultu, smagu dvēseles bultu un burvja kapuci, mantiņu, cimdiem un biksēm.
 • Piromancers: Sākas ar cirvi, vairogu, Pyromancy liesmu, lielisku purva gredzenu, uguns bumbu un Pyromancer vainagu, apmetni, aptinumu un biksēm.
 • Garīdznieks: Sāciet ar vīriņu, garīdznieka svēto zvanu, vairogu, dziedināšanu, spēku un garīdznieka zilo mantiņu, cimdiem un biksēm.
 • Atņemts: Sākas ar klubu, Plank vairogu un Loincloth.

Dark Souls III ir smaga stratēģiska cīņas spēle. Tas nozīmē, ka, izkāpjot līmenī, padomājot par to, kāds aprīkojums jums ir nepieciešams. Jums būs arī jāizmanto ierīce, kad izmantot savas prasmes un maģiju atbilstoši situācijai.

Spēlei ir grūti priekšnieki un daži grūtāki moči. Priekšmetus, kas tiek pamesti no priekšniekiem un citiem mobiem, var izmantot, lai pārietu uz tiešsaistes režīmiem. Tiešsaistes režīmiem var piekļūt tikai ar noteiktiem veidiem.

Tiešsaistes režīmi ietver:

 • Co-op: Jums būs jāizmanto vienums White Sign Ziepakmens, un tad jūs varēsit spēlēt kopā ar ne vairāk kā diviem citiem vienlaikus.
 • PvP: Jūs izmantosit sarkano acu orbīti vai krekinga sarkano acu orbīti. Tad jūs tiksiet nosūtīts uz citu spēlētāju pasauli, un jūs varat cīnīties ar viņiem šajā pasaulē. Jūs būtu iebrucējs, kamēr viņi būtu saimnieks. Vienā spēlētājā vienlaikus var iebrukt ne vairāk kā divi cilvēki, taču, lai mainītu numuru, varat izmantot dažādas zīmes.

Vēlreiz iesaku izmantot VPN, lai atskaņotu Dark Souls 3. VPN piešķirs jums IP adresi no jūsu izvēlētā servera vietas. Tas arī uzlabos veiktspēju, pazeminot ping un pasargājot jūs no DDoS uzbrukumiem. Tas palīdzēs jums iziet iepriekšējos ģeogrāfiskos ierobežojumus un ugunsmūrus skolā vai darbā.

Kā izmantot VPN, lai atskaņotu tumšās dvēseles 3 (PC)

Es izmantošu ExpressVPN piemēram, kā izmantot VPN pakalpojumu, lai tiešsaistē spēlētu Dark Souls 3. Vispirms vēlaties lejupielādēt VPN klientu. ExpressVPN piedāvā bezmaksas klienta programmatūru operētājsistēmai Windows, Mac un Linux. Papildus bezmaksas lietotnēm iOS un Android.

Tagad, kad jums bija iespēja lejupielādēt un instalēt programmatūru, kas ir pienācis laiks, lai izveidotu savienojumu. Palaidiet ExpressVPN klientu un atlasiet servera atrašanās vietu. Mēs jums palīdzēsim soli pa solim, izmantojot viņu Windows klientu.

ExpressVPN servera atrašanās vietas

 • Tā kā daudziem spēlētājiem patīk izveidot savienojumu ar serveriem ASV, mēs šo valsti izmantojām savam ceļvedim. ExpressVPN ir liels serveru tīkls, kas atrodas visā pasaulē.
 • Mēs iesakām izvēlēties OpenVPN (TCP) vai (UDP). Lai straumētu videoklipus no tādām vietnēm kā YouTube, mēs izmantojam OpenVPN (UDP), jo tas ir ātrāks nekā TCP. Viņi atbalsta arī PPTP, L2TP un SSTP. Mēs joprojām iesakām OpenVPN UDP, lai nodrošinātu vislabāko ātruma un privātuma aizsardzības apvienojumu.
 • Noklikšķiniet uz lielās apaļās savienojuma pogas. Pēc dažām sekundēm jūs redzēsit vairogu ap pogu zaļu. Tiks parādīts arī ziņojums ar paziņojumu “VPN ir ieslēgts”
 • Jums tagad ir IP adrese ASV, ciktāl jebkurš var pateikt tiešsaistē. Kā tāds jūs varat sasniegt jebkuru vietni tā, it kā jūs tur sēdētu. Tas pats būtu spēkā, ja izveidotu savienojumu ar serveri Lielbritānijā vai jebkur citur pasaulē.

Tas ir vienkārši tik viegli izdarāms. Tagad, kad jums ir IP adrese no ExpressVPN servera ASV, jūs varat spēlēt, pārlūkot internetu vai skatīties šovus tā, it kā jūs tur tiešām atrastos. Savienojuma izveide ar serveri Lielbritānijā ļautu jums arī pilnībā piekļūt ģeogrāfiski bloķētām vietnēm arī tur. Tas pats attiecas uz jebkuru valsti.

Kā jūs jau droši vien varat pateikt, labs VPN atver piekļuvi saturam visā pasaulē. Ja jūs dzīvojat ārpus Amerikas Savienotajām Valstīm, pakalpojums var palīdzēt piekļūt tādiem populāriem pakalpojumiem kā Netflix, Hulu un Pandora. Jums joprojām ir nepieciešams konts tādiem pakalpojumiem kā Netflix, taču VPN palīdzēs jums skatīties ASV televīzijas šovus un filmas Netflix, it kā jūs sēdētu Amerikas Savienotajās Valstīs vai citā reģionā, kuram vēlaties piekļūt.

Kā izmantot VPN, lai atskaņotu tumšās dvēseles 3 (Xbox One un PS4)

Es atkal izmantošu ExpressVPN kā piemēru tam, kā izmantot VPN pakalpojumu, lai spēlētu Dark Souls 3 jūsu spēļu konsolē. Tie ir mani iecienītie spēļu VPN, jo ExpressVPN pārvalda ļoti lielu tīklu, kas padara pakalpojumu par lielisku izvēli spēlētājiem.

Pirmais solis, lai iestatītu ExpressVPN, parasti ir klienta programmatūras lejupielāde jūsu sistēmai. ExpressVPN piedāvā bezmaksas klienta programmatūru operētājsistēmai Windows, Mac un Linux. Papildus bezmaksas lietotnēm iOS un Android. Acīmredzot tas nedarbosies PS4, Xbox One vai Nintendo, jo spēļu konsolēm trūkst vietējā atbalsta VPN. Par laimi, joprojām ir veids, kā šifrēt spēļu trafiku un nosūtīt to caur VPN. Atbilde ir VPN palaišana caur jūsu maršrutētāju. Piezīme: ja jums nav nepieciešama šifrēšana, varat izmantot ExpressVPN MediaStramer (Smart DNS) funkciju, bez nepieciešamības konfigurēt maršrutētāju. Tas atbalsta plašu spēļu konsoli.

ExpressVPN maršrutētāja lietotne

Atkarībā no izmantotā maršrutētāja zīmola un modeļa, iespējams, tas atbalsta trešo personu VPN pakalpojumus. Ja tā, jūs varat saņemt nepieciešamo informāciju no sava VPN pakalpojumu sniedzēja, lai izveidotu savienojumu caur savu maršrutētāju. Citādi es ļoti iesaku FlashRouters. FlashRouters komanda uzņem populāros, zīmolu maršrutētājus un mirgo tos ar DD-WRT vai Tomato programmaparatūru. Tas ļauj ierīcēm izmantot daudz vairāk funkciju nekā tās būtu instalējot rūpnīcas programmaparatūru. Visi FlashRouters ir iepriekš konfigurēti ar VPN atbalstu.

Izbaudi visu satraukumu, spēlējot Dark Souls III tiešsaistē. Lūdzu, kopīgojiet šo ziņu ar draugiem, lai viņi varētu baudīt spēles no jebkuras vietas pasaulē, izmantojot VPN. Seko mums @VPNFan jaunākajiem piedāvājumiem un ceļvežiem.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map