Call of DutyCall of Duty ir tik populārs, ka fani ir spēlējuši vairāk nekā 25 miljardus stundu spēles. Spēlei ir vairāk nekā 20 nosaukumi, un viņi joprojām gūst vairāk. Pieaugot šīs spēles popularitātei, ir jābūt daudz DDoS uzbrukumiem, serveru nobīdei un lēniem savienojumiem. Lai novērstu šīs problēmas, es ieteiktu VPN. VPN ļaus mainīt IP adresi uz jebkuru citu jūsu izvēlētu IP. Jūs vēlēsities izvēlēties vietu, kas ir vistuvāk serverim, kurā spēlējat, jo tas palīdzēs samazināt nobīdi un ļaus ātrāk izveidot savienojumus. VPN šifrē arī to, kas pasargās jūs no DDoS uzbrukumiem.

RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3Privāta piekļuve internetam2,85 USDPIA49Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
4CyberGhost2,75 USDCyberGhost80Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
5IPVanish3,25 USDIPVanish76Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa

Kā izmantot VPN, lai atskaņotu tiešsaistes zvanu (PC)

Es izmantošu ExpressVPN piemēram, kā izmantot VPN pakalpojumu, lai tiešsaistē atskaņotu Call of Duty. Vispirms vēlaties lejupielādēt VPN klientu. ExpressVPN piedāvā bezmaksas klienta programmatūru operētājsistēmai Windows, Mac un Linux. Papildus bezmaksas lietotnēm iOS un Android.

Tagad, kad jums bija iespēja lejupielādēt un instalēt programmatūru, kas ir pienācis laiks, lai izveidotu savienojumu. Palaidiet ExpressVPN klientu un atlasiet servera atrašanās vietu. Mēs jums palīdzēsim soli pa solim, izmantojot viņu Windows klientu.

ExpressVPN servera atrašanās vietas

  • Tā kā daudziem spēlētājiem patīk izveidot savienojumu ar serveriem ASV, mēs šo valsti izmantojām savam ceļvedim. ExpressVPN ir liels serveru tīkls, kas atrodas visā pasaulē.
  • Mēs iesakām izvēlēties OpenVPN (TCP) vai (UDP). Lai straumētu videoklipus no tādām vietnēm kā YouTube, mēs izmantojam OpenVPN (UDP), jo tas ir ātrāks nekā TCP. Viņi atbalsta arī PPTP, L2TP un SSTP. Mēs joprojām iesakām OpenVPN UDP, lai nodrošinātu vislabāko ātruma un privātuma aizsardzības apvienojumu.
  • Noklikšķiniet uz lielās apaļās savienojuma pogas. Pēc dažām sekundēm jūs redzēsit vairogu ap pogu zaļu. Tiks parādīts arī ziņojums ar paziņojumu “VPN ir ieslēgts”
  • Jums tagad ir IP adrese ASV, ciktāl jebkurš var pateikt tiešsaistē. Kā tāds jūs varat sasniegt jebkuru vietni tā, it kā jūs tur sēdētu. Tas pats būtu spēkā, ja izveidotu savienojumu ar serveri Lielbritānijā vai jebkur citur pasaulē.

Tas ir vienkārši tik viegli izdarāms. Tagad, kad jums ir IP adrese no ExpressVPN servera ASV, jūs varat spēlēt, pārlūkot internetu vai skatīties šovus tā, it kā jūs tur tiešām atrastos. Savienojuma izveide ar serveri Lielbritānijā ļautu jums arī pilnībā piekļūt ģeogrāfiski bloķētām vietnēm arī tur. Tas pats attiecas uz jebkuru valsti.

Kā jūs jau droši vien varat pateikt, labs VPN atver piekļuvi saturam visā pasaulē. Ja jūs dzīvojat ārpus Amerikas Savienotajām Valstīm, pakalpojums var palīdzēt piekļūt tādiem populāriem pakalpojumiem kā Netflix, Hulu un Pandora. Jums joprojām ir nepieciešams konts tādiem pakalpojumiem kā Netflix, taču VPN palīdzēs jums skatīties ASV televīzijas šovus un filmas Netflix, it kā jūs sēdētu Amerikas Savienotajās Valstīs vai citā reģionā, kuram vēlaties piekļūt.

Kā izmantot VPN, lai atskaņotu Call of Duty (Xbox One un PS4)

Atkal es izmantošu ExpressVPN piemēram, kā izmantot VPN pakalpojumu, lai spēles konsolē atskaņotu Call of Duty. Tie ir mani iecienītie spēļu VPN, jo ExpressVPN pārvalda ļoti lielu tīklu, kas padara pakalpojumu par lielisku izvēli spēlētājiem.

Pirmais solis, lai iestatītu ExpressVPN, parasti ir klienta programmatūras lejupielāde jūsu sistēmai. ExpressVPN piedāvā bezmaksas klienta programmatūru operētājsistēmai Windows, Mac un Linux. Papildus bezmaksas lietotnēm iOS un Android. Acīmredzot tas nedarbosies PS4, Xbox One vai Nintendo, jo spēļu konsolēm trūkst vietējā atbalsta VPN. Par laimi, joprojām ir veids, kā šifrēt spēļu trafiku un nosūtīt to caur VPN. Atbilde ir VPN palaišana caur jūsu maršrutētāju. Piezīme: ja jums nav nepieciešama šifrēšana, varat izmantot ExpressVPN MediaStramer (Smart DNS) funkciju, bez nepieciešamības konfigurēt maršrutētāju. Tas atbalsta plašu spēļu konsoli.

ExpressVPN maršrutētāja lietotne

Atkarībā no izmantotā maršrutētāja zīmola un modeļa, iespējams, tas atbalsta trešo personu VPN pakalpojumus. Ja tā, jūs varat saņemt nepieciešamo informāciju no sava VPN pakalpojumu sniedzēja, lai izveidotu savienojumu caur savu maršrutētāju. Citādi es ļoti iesaku FlashRouters. FlashRouters komanda uzņem populāros, zīmolu maršrutētājus un mirgo tos ar DD-WRT vai Tomato programmaparatūru. Tas ļauj ierīcēm izmantot daudz vairāk funkciju nekā tās būtu instalējot rūpnīcas programmaparatūru. Visi FlashRouters ir iepriekš konfigurēti ar VPN atbalstu.

Spēles Call of Duty spēles

Call of Duty ir tiešsaistes šāvēja. Ar katru jaunu virsrakstu ierīces atbalstīja izmaiņas. Kopumā galvenās šāvēja ieslēgtās ierīces ir PS3, Ps4, Xbox 360, Xbox One un Windows. Spēle ir pieejama Steam vai tiešsaistē no tādām vietnēm kā Amazon un GameStop.

  • Call of Duty ir divi spēles režīmi atkarībā no tā, kāda versija jums ir, tam var būt vairāk.
  • Stāsta režīms: tas ir bezsaistes režīms, kuru jūs spēlējat kā vienu varoni, kamēr jūs iziesit viņu pieredzi karā.
  • Solo Zombie Kill režīms: šis režīms, kas būs pieejams vienā no Call of Duty spēlēm. Jūs būsit iestrēdzis vienā telpā ar ierobežotu munīciju cīņu pret zombijiem un mājas caurumu labošanu, līdz zombiji galu galā jūs nogalinās..
  • Co-op režīms bezsaistē: bezsaistes režīms ir sadalīts ekrāns, kurā jūs un otra persona, kas spēlē vienā ierīcē, jūs konkurēsit savā starpā. uzvarētājs ir persona, kurai visvairāk nokauj. Strādājiet arī kopā, lai nogalinātu zombijus, ja jums ir kāda no Call of Duty Zombie spēlēm.
  • Co-op režīms tiešsaistē: šeit jūs un citi spēlētāji no jebkuras vietas pasaulē cīnīsies ar citu spēlētāju komandu no visas pasaules. Uzvar tā komanda, kurā visvairāk nokauj.
  • Konkurences režīms: šeit jūs cīnāties viens pret otru ar kādu personu internetā. Tāpat kā visi citi, uzvar tas, kurš nokauj visvairāk.

Ar visiem šiem spēles režīmiem var izvēlēties dažādas klases. Katrā klasē ir dažādas pistoles dažādām versijām. Klases nosaukumi arī mainīsies, taču lielākoties jums vienmēr būs Snipers (ilgstošs uzbrukums), Demolitions cilvēks (Bumbas), Smagais ložmetējs (tiešs uzbrukums), Spec Ops (ķirurģisks uzbrukums) un Assault (viss ap klasi). Visas šīs klases cīnās kartēs. Šīs kartes jau ir spēlē, bet, ja vēlaties vairāk, Call of duty piedāvā DLC.

Call of Duty ir ļoti populārs šāvējs. Tam ir vairāki jautri spēles režīmi un klases. Tas ir pieejams Steam vai tādās vietās kā Amazon un Gamestop. Call of Duty ir spēle, kas man ļoti patīk, un es ceru, ka arī jums patiks.

Vēlreiz iesaku izmantot VPN pakalpojumu, lai atskaņotu Call of Duty. VPN piešķirs jums IP adresi no jūsu izvēlētā servera vietas. Tas uzlabos arī veiktspēju, uzlabojot ping un aizsargājot jūs no DDoS uzbrukumiem.

Tas ir vienkārši tik viegli izdarāms. Tagad, kad jums ir IP adrese no ExpressVPN servera ASV, jūs varat spēlēt, pārlūkot internetu vai skatīties šovus tā, it kā jūs tur tiešām atrastos. Savienojuma izveide ar serveri Lielbritānijā ļautu jums arī pilnībā piekļūt ģeogrāfiski bloķētām vietnēm arī tur. Tas pats attiecas uz jebkuru valsti.

Kā jūs jau droši vien varat pateikt, labs VPN atver piekļuvi saturam visā pasaulē. Ja jūs dzīvojat ārpus Amerikas Savienotajām Valstīm, pakalpojums var palīdzēt piekļūt tādiem populāriem pakalpojumiem kā Netflix, Hulu un Pandora. Jums joprojām ir nepieciešams konts tādiem pakalpojumiem kā Netflix, taču VPN palīdzēs jums skatīties ASV televīzijas šovus un filmas Netflix, it kā jūs sēdētu Amerikas Savienotajās Valstīs vai citā reģionā, kuram vēlaties piekļūt.

Baudiet visu satraukumu, spēlējot CoD tiešsaistē. Lūdzu, kopīgojiet šo ziņu ar draugiem, lai viņi varētu baudīt Call of Duty no jebkuras vietas pasaulē, izmantojot VPN. Seko mums @VPNFan jaunākajiem piedāvājumiem un ceļvežiem.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me