VRChatVRChat ir jauna agrīnas piekļuves spēle. Tas ir kļuvis ļoti populārs, pateicoties tā pielāgotajiem iemiesojumiem un spēlētāju mijiedarbībai. VRChat, kā norāda nosaukums, ir spēle, kurā jūs sarunājaties un spēlējat ar citiem, izmantojot virtuālās realitātes austiņas. VRChat ir darbvirsmas režīms, kas ļauj spēlēt bez austiņām. Spēli var spēlēt bez maksas, lejupielādējot to no vietnes Tvaiks vai viņu VRChat vietne. Lietotāji tiek mudināti iegremdēties spēlē un Hangout sesijā ar citiem. Tā kā jūs spēlējat tiešsaistē, iespējams, savienojuma laiks ir nokavēts un lēns. Jums var pat būt grūti lejupielādēt spēli. Lai palīdzētu novērst šīs problēmas, es ieteiktu VPN. Izmantojot VPN, varat mainīt savu IP adresi uz citu IP, izvēloties no pieejamajiem serveriem. Ja izvēlaties IP atrašanās vietu tuvu tam atskaņotājam, kurā spēlējat, iespējams, būtu palielinājies savienojuma laiks un mazāks kavējums. VPN nodrošina aizsardzību arī pret DDoS uzbrukumiem ikvienam, kurš spēlēšanas laikā cenšas saglabāt drošību.

RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3Privāta piekļuve internetam2,85 USDPIA49Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
4CyberGhost2,75 USDCyberGhost80Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
5IPVanish3,25 USDIPVanish76Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa

VRChat ir daudz lietu, ko spēlētāji var darīt. Pirmais no šiem pasākumiem ir mini spēles. To skaitā ir karoga tveršana, skulptūru studija, VR Karaoke, kaujas disks, boulings, Steel n ’Gold un daudz ko citu. Skulptūru studija ir gleznošanas spēle, kurā jūs zīmējat ar draugiem, Steel n ‘Gold ir policistu un laupītāju stila sacensības, kurās bandīti mēģina zagt no bankas, bet šerifi mēģina viņus notvert. Kaujas disks ir viens pret vienu diska mešana, kas līdzīgs Tronam. Šīs spēles ir paredzētas vairākiem spēlētājiem, un tās ir jautri spēlēt kopā ar draugiem. Šie ir tikai daži VRChat un kopienas radītie piemēri. Jūs varat sagaidīt daudz vairāk.

Vēl viena VRChat darbība ir Hangout un tērzēšana. Spēlē varat doties uz daudzām vietām, piemēram, ātrās ēdināšanas restorāniem, džeza klubiem, bāriem, savrupmājām un kosmosa stacijām. Visās šajās vietās tajās ir daudz glītu interaktīvu priekšmetu. Viņiem būs arī daudz citu lietotāju, kas savstarpēji sarunāsies. Vietās, piemēram, tiesas zālē, jūs varētu atrast cilvēkus, kas veic izspēles tiesā un spēlē ar istabu. Varētu redzēt komēdijas izlaidumus, dziedāšanu, burvju trikus un daudzas citas lietas, ko spēlētāji dara uz skatuves pūļa labā. Varat arī skatīties YouTube videoklipus kopā ar citiem. VRChat ir daudz darbību, kas saistītas ar tās kopienu. Jūs varat rīkot pasākumus un mācīt, izklaidēt vai daudzas citas lietas. Izmantojot pasākumus, VRChat ir izveidojis pirmo sarunu šovu VR. Izrāde nosaukta Guntera universā, un tā ir pieejama vietnē YouTube.

Izveidojumi ir milzīga spēles sastāvdaļa, kopiena ir ļoti radoša, un rezultātā viņi ir izstrādājuši daudzus iemiesojumus, piemēram, Knuckles, imperatoru pingvīnus, Pokémon un Scooby Doo. Varat arī izveidot savu spēles iemiesojumu. Izmantojot VRChat SDK sistēmu, varat iedziļināties daudz dziļāk. VRChat iemiesojumi var atbilst jūsu runai, kad runājat, un tas attiecas arī uz kopienas veidotajiem. Papildus iemiesojumiem jūs varat radīt arī pasaules. Šajās pasaulēs varat izveidot interaktīvus priekšmetus un pielāgot tos, cik vēlaties. Jūs varat uzaicināt draugus un Hangout sesijas savās mājās un jūsu izveidotajās pasaulēs. Kopiena ir izveidojusi daudz jaunu iemiesojumu un pasauli, ko varat arī izmantot. Spēle ir guvusi pietiekami daudz no sekojošajiem, lai daži populāri YouTube spēlētāji varētu spēlēt uz saviem serveriem un pakavēties pie lietotājiem. Spēlētāju bāze un saturs strauji pieaug.

VRChat atbalsta šādas VR austiņas:

  • HTC Vive un Oculus Rift

Kā izmantot VPN, lai atskaņotu VRChat (PC)

Es izmantošu ExpressVPN piemēram, kā izmantot VPN VRChat. Vispirms vēlaties lejupielādēt VPN klientu. ExpressVPN piedāvā bezmaksas klienta programmatūru operētājsistēmai Windows, Mac un Linux. Papildus bezmaksas lietotnēm iOS un Android.

Tagad, kad jums bija iespēja lejupielādēt un instalēt programmatūru, kas ir pienācis laiks, lai izveidotu savienojumu. Palaidiet ExpressVPN klientu un atlasiet servera atrašanās vietu. Mēs jums palīdzēsim soli pa solim, izmantojot viņu Windows klientu.

ExpressVPN servera atrašanās vietas

  • Tā kā daudziem spēlētājiem patīk izveidot savienojumu ar serveriem ASV, mēs šo valsti izmantojām savam ceļvedim. ExpressVPN ir liels serveru tīkls, kas atrodas visā pasaulē.
  • Mēs iesakām izvēlēties OpenVPN (TCP) vai (UDP). Lai straumētu videoklipus no tādām vietnēm kā YouTube, mēs izmantojam OpenVPN (UDP), jo tas ir ātrāks nekā TCP. Viņi atbalsta arī PPTP, L2TP un SSTP. Mēs joprojām iesakām OpenVPN UDP, lai nodrošinātu vislabāko ātruma un privātuma aizsardzības apvienojumu.
  • Noklikšķiniet uz lielās apaļās savienojuma pogas. Pēc dažām sekundēm jūs redzēsit vairogu ap pogu zaļu. Tiks parādīts arī ziņojums ar paziņojumu “VPN ir ieslēgts”
  • Jums tagad ir IP adrese ASV, ciktāl jebkurš var pateikt tiešsaistē. Kā tāds jūs varat sasniegt jebkuru vietni tā, it kā jūs tur sēdētu. Tas pats būtu spēkā, ja izveidotu savienojumu ar serveri Lielbritānijā vai jebkur citur pasaulē.

Tas ir vienkārši tik viegli izdarāms. Tagad, kad jums ir IP adrese no ExpressVPN servera ASV, jūs varat spēlēt, pārlūkot internetu vai skatīties šovus tā, it kā jūs tur tiešām atrastos. Savienojuma izveide ar serveri Lielbritānijā ļautu jums arī pilnībā piekļūt ģeogrāfiski bloķētām vietnēm arī tur. Tas pats attiecas uz jebkuru valsti.

Kā jūs jau droši vien varat pateikt, labs VPN atver piekļuvi saturam visā pasaulē. Ja jūs dzīvojat ārpus Amerikas Savienotajām Valstīm, pakalpojums var palīdzēt piekļūt tādiem populāriem pakalpojumiem kā Netflix, Hulu un Pandora. Jums joprojām ir nepieciešams konts tādiem pakalpojumiem kā Netflix, taču VPN palīdzēs jums skatīties ASV televīzijas šovus un filmas Netflix, it kā jūs sēdētu Amerikas Savienotajās Valstīs vai citā reģionā, kuram vēlaties piekļūt.

Uzlabojiet spēles ātrumu un bloķējiet DDoS uzbrukumus

Ja rodas problēmas ar kavēšanos un DDoS uzbrukumiem, šiem ieteikumiem vajadzētu palīdzēt:

Klēpjdatora nokavējuma problēmu novēršanas veidi:

  • Pārbaudiet savu ātrumu vietnē speedtest.net. Ja ātrums ir ātrs, izmantojot POC, kas tieši savienots ar modemu vai maršrutētāju, bet klēpjdatoram ir problēmas ar nobīdi, iespējams, ka jūsu wifi savienojums to palēnina. Šajā gadījumā iesaku klēpjdatoru savienot ar maršrutētāju ar tīkla kabeli vai pārvietot to tuvāk maršrutētājam, lai pārbaudītu savienojumu.
  • Ja izmēģināt šīs iespējas un klēpjdators joprojām nedarbojas labi, es ieteiktu VPN. Vēlreiz VPN var sniegt jums labāku ceļu uz spēļu serveri, kas var palīdzēt samazināt nokavēšanos.
  • Ja jūs domājat, ka jūsu maršrutētājam ir problēmas, es ieteiktu jums to atiestatīt. Tas var rūpēties par daudzām tīkla problēmām. Ja maršrutētājam joprojām ir problēmas, ieteicams apsvērt pielāgotu DD-WRT vai tomātu ierīci. Pielāgotā programmaparatūra ir labi piemērota augstas veiktspējas nodrošināšanai un atbalsta VPN.

Kā izvairīties no DDos uzbrukumiem:

  • Labākais veids, kā izvairīties no DDos uzbrukumiem, ir VPN izmantošana. Vēlreiz iesakām ExpressVPN. Viņi darbojas vienā un tajā pašā spēļu piegādes tīklā kā Steam un citās populārajās tiešsaistes spēļu platformās.
  • VPN palīdzēs jums izvairīties no DDos uzbrukumiem, mainot IP adresi. Varat izveidot savienojumu ar serveri dzimtenē vai citā pasaules reģionā. To darot, tiks mainīta jūsu IP adrese, kas pasargās jūs no DDos uzbrukumiem, jo ​​uzbrucējs nezina, kādu IP adresi jūs izmantosit katru reizi, kad izveidosit savienojumu..

VRChat ir jauna gaidāmā spēle ar pieaugošo fanu loku. Tajā ir daudz mini spēļu, kuras spēlēt. Jūs varat izbaudīt, spēlējot un pavadot laiku kopā ar citiem lietotājiem. Varat arī izveidot pārsteidzošus iemiesojumus un pasaules. VRChat ir jautra, brīvi spēlējama spēle, par kuru esmu pārliecināts, ka jums un jūsu draugiem patiks.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me