Torrent anonīmi - Socks 5 Proxy ImageRunājot par P2P failu apmaiņu, populārie torrent klienti atbalsta starpniekserveri un VPN. Neatkarīgi no tā, kuru lietotni jūs izmantojat, mērķis daudziem lietotājiem ir torrent anonīmi. Šodien mēs jums palīdzēsim iestatīt Socks5 starpniekserveri vai VPN, lai anonimizētu jūsu torrenta trafiku. Abas iespējas palīdzēs aizsargāt jūsu privātumu un padarīt jūs anonīmu. Pārleksim pa labi un salīdzināsim Socks5 starpniekservera un VPN priekšrocības straumē.

Socks5 Proxy vs VPN Torrentiem

Mēs salīdzināsim Socks5 starpniekserveri un VPN ar vienkāršām lietām. Šīs ziņas nolūkos mēs tikai analizējam jūsu saziņu anonīmi, izmantojot torrentu. Šajā gadījumā labākais risinājums ir Socks proxy. Kaut arī VPN kalpos tam pašam mērķim, šifrēšana ir pārāk liela un palēninās savienojumu.

Šis ir tas, ko jūs vēlaties atcerēties, izmantojot Sock5 starpniekserveri vai VPN:

  • Socks5 Proxy – darbojas jūsu torrent klienta iekšienē, maskē IP bez šifrēšanas, vislabāko ātrumu
  • VPN – šifrē visus jūsu sakarus, atbloķē ģeogrāfiskos ierobežojumus, lēnāk nekā starpniekserveris

Labākais risinājums patiešām ir atkarīgs no jūsu mērķiem. Ja vēlaties tikai anonimizēt savu torrentu trafiku, Socks5 starpniekserveris sniegs vislabāko sniegumu. Kā mēs visi zinām, straumēšana dažkārt var būt lēna. VPN šifrēšanas pievienošana to var vēl vairāk palēnināt. No otras puses, ja vēlaties šifrēt visu trafiku un izveidot savienojumu ar serveriem citās valstīs, lai atbloķētu ģeogrāfiski ierobežotu saturu, mēs iesakām izmantot VPN.

Labākais no abām pasaulēm

Lai salīdzinātu pakalpojumu sniedzējus, varat apskatīt mūsu 10 populārākās VPN sadaļas, bet es ļoti iesaku IPVanish labākajiem no abām pasaulēm. IPVanish dalībniekiem piešķir piekļuvi gan Socks5 starpniekserverim, gan VPN. Jūs varat izvēlēties, kad katru lietosit. Tas nozīmē, ka jūs varat izbaudīt vislabāko ātrumu, vienlaikus anonīmi mocot. Ja nepieciešams, varat arī šifrēt visus savus sakarus. Mēs izmantojam IPVanish gan straumēm, gan Kodi. Tas darbojas lieliski. Pievienojieties serveriem visā pasaulē ar viņu klientu programmatūru operētājsistēmai Windows, Mac, iOS un Android. Baudiet neierobežotu Socks5 starpniekserveri un VPN no taisnīguma Mēnesī 4,87 USD ar mūsu ekskluzīvo akciju, kas nodrošina atlaidi līdz 60%.

Jūs varētu būt pārsteigts, cik daudz legālas torrentu vietnes Ir pieejams. Neatkarīgi no tā, kuras torrenta vietnes jūs plānojat izmantot, šeit ir ceļvedis, kā anonīmi straumēt torrentus ar dažiem no mūsu iecienītākajiem klientiem.

Torrent anonīmi, izmantojot Socks5 Proxy vietnē uTorrent

Tā kā Socks5 starpniekserveris ir labākais veids, kā anonīmi straumēt un saglabāt augstu savienojuma ātrumu, mēs to sāksim. Iedomāsimies un apskatīsim, kā iestatīt IPVanish Socks5 starpniekserveri uTorrent.

UTorrent klienta iestatīšana palaist caur Socks5 starpniekserveri ir ļoti vienkārša. Palaist uTorrent un dodieties uz Iespējas > Preferences. Tālāk skatieties kreisās puses izvēlnē un atlasiet Savienojums.

uTorrent Socks5 starpniekservera iestatīšana

Tagad, kad atrodaties savienojuma iestatījumu ekrānā, meklējiet Veids nolaižamo izvēlni un atlasiet Zeķes5 kā parādīts iepriekš. Pēc tam jūs vēlaties noklikšķināt uz Autentifikācija izvēles rūtiņu. Jūs esat gatavs ievadīt Socks5 starpniekservera informāciju. Sākumā apmeklējiet IPVanish un piesakieties, lai apskatītu vadības paneli. Turpmāk dodieties uz priekšu un noklikšķiniet uz SOCKS5 starpniekserveris cilne. Šeit atradīsit lietotājvārds, paroli, un resursdatora nosaukums. Paņemiet IPVanish nodrošināto resursdatora vārdu un ievadiet to Starpniekserveris laukā uTorrent un iestatiet to osta 1080. Tad dodieties uz priekšu un nokopējiet Lietotājvārds un Parole. Pirms iestatīšanas pabeigšanas ir vēl dažas konfigurācijas iespējas. Iet uz priekšu un notīriet visus izvēles rūtiņas laukus Klausīšanās osta sadaļa ekrāna augšdaļā. Atzīmējiet rūtiņas zem Starpniekserveris un Starpniekservera konfidencialitāte iestatījumus, kā parādīts iepriekš. Visbeidzot noklikšķiniet uz Piesakies un labi lai pabeigtu iestatīšanu.

Torrent anonīmi, izmantojot Socks5 Proxy Vuze

Nedaudz vairāk tiek iesaistīts Vuze starpniekservera iestatīšana. Mēs apskatīsim katru soli, lai jūs neko nepalaistu garām. Kad iestatīšana būs iespēja anonīmi straumēt, izmantojot IPVanish Socks5 Proxy ar Vuze.

Palaidiet Vuze un sāciet, noklikšķinot uz Rīki > Iespējas. Jūs sāksit Režīms cilne.

Vuze režīms

Iet uz priekšu un pārslēdziet Lietotāja prasmes režīms pārslēgts uz Advanced. Tagad jūs esat gatavs divreiz noklikšķiniet uz Savienojums kreisajā izvēlnē.

Vuze vienaudžu avoti

Šis solis ir novērst publiskās IP adreses noplūdi, lietojot lietotni, izmantojot starpniekserveri. Noņemiet atzīmi no parādītajām opcijām. Kad tas izdarīts, dodieties uz priekšu un noklikšķiniet uz Starpniekserveris kreisās puses izvēlnē. Ja neredzat starpniekservera opciju, noklikšķiniet uz bultiņas pa kreisi no savienojuma, lai parādītu citas iespējas.

Vuze Socks5 starpniekserveris

Šajā vietā ievadīsit Socks5 starpniekservera informāciju. Ja vēl neesat to izdarījis, piesakieties vietnē IPVanish un dodieties uz cilni SOCKS5 Starpniekserveris, lai iegūtu informāciju. Laukā Host būs ievadīts resursdatora nosaukums. Iestatiet portu uz 1080 un pēc tam ievadiet savu lietotājvārdu un paroli. Tas pabeidz iestatīšanu.

Torrent anonīmi, izmantojot VPN

Otra anonīmas torrentēšanas iespēja ir izmantot VPN. Pieslēdzoties VPN serverim, jūs varat šifrēt visu savu trafiku. Tas attiecas ne tikai uz straumēm, bet uz visu, ko darāt tiešsaistē. Ir daži veidi, kā izveidot savienojumu ar VPN. Vienkāršākais ir izmantot VPN klientu. Mēs izmantosim IPVanish VPN klientam operētājsistēmā Windows, taču viņiem ir arī pielāgotas lietotnes operētājsistēmām Mac, iOS un Android. Visi dalībnieki ir bez maksas. Jūs varat paķert jaunāko versiju no viņu vietnes.

Pirmoreiz atverot IPVanish, dodieties uz priekšu un noklikšķiniet uz zobrata ikona un pēc tam atlasiet Savienojums cilne. Iespējot Avārijas poga iezīme. Tas iznīcinās jūsu interneta savienojumu jebkurā laikā, kad VPN jebkura iemesla dēļ samazinās. Jūs varat iestatīt klientu uz Automātiska atkārtota savienošana lai Torrent lejupielāde turpinātos pēc VPN savienojuma atjaunošanas. Jūs arī vēlēsities iespējot IPv6 aizsardzība pret noplūdēm un DNS noplūdes aizsardzība.

IPVanish torrent iestatījumi

Tagad, kad klients ir konfigurēts, lai saglabātu torrent aktivitātes anonīmas, viss, kas jums jādara, ir izveidot savienojumu ar IPVanish tīklu. Viņiem ir vairāk nekā 500 VPN serveru vairāk nekā 60 valstīs, tāpēc jums ir daudz iespēju izvēlēties. Mēs iesakām serverus Nīderlandē. IPVanish ir gandrīz 50 serveri Amsterdamā. Tas palīdz nodrošināt ātru savienojumu izveidi torrent lietotājiem. Dodieties uz priekšu un atlasiet servera atrašanās vietu un noklikšķiniet uz Pievienojieties.

IPVanish Torrentiem

Kad savienojums izveidots, lietojumprogrammas augšdaļā redzēsit VPN servera piešķirto IP adresi. Jūs varat pārbaudīt savu IP adresi, izmantojot klientu (Zobrata ikona > IP iestatījumi > Pārbaudiet) vai caur jūsu tīmekļa pārlūku. Jūs redzēsit, ka IP adrese, kuru redz jūsu ISP un citi, ir tā, kuru piešķīris IPVanish VPN serveris Amsterdamā. Tas jūsu publisko IP adresi padara anonīmu.

Tas ir viss, kas tam ir. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties izmantot Socks5 vai VPN, lai saglabātu torrent aktivitātes anonīmas, IPVanish aizsargās jūsu privātumu. Atcerieties izmantot mūsu VPN fanu veicināšana ietaupīt līdz 60% no neierobežotā VPN. Tā vietā, lai maksātu 10 USD mēnesī, jūs varat pieteikties uz pilnu piekļuves gadu tikai par 4,87 USD mēnesī.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me