Copa AmericaCopa America futbola turnīrs ir galvenās sacensības Dienvidamerikas valstu komandām. 2019. gadā spēles notiks Brazīlijā no 14. jūnija līdz 7. jūlijam. Interesanti atzīmēt, ka šogad turnīram vajadzēja būt Čīlē, jo notiek normāla uzņēmējvalstu rotācija. Brazīlieši atteicās uzņemt spēkus 2015. gadā, jo 2014. gada pasaules kausa izcīņa un 2016. gada vasaras olimpiskās spēles arī notika Brazīlijā. Tas nozīmē, ka Brazīlija uzņems šo gadu. Ir vairāki kanāli, kas tiešraidē nodrošinās turnīra atspoguļojumu visā pasaulē. Vai Čīle, kas aizstāvēs čempionus, varēs trīs kūdras? Varat izmantot VPN, lai straumētu katru maču tiešraidē no jebkuras vietas pasaulē. Apskatiet mūsu labāko CoN America VPN sarakstu.

RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3Privāta piekļuve internetam2,85 USDPIA49Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa

Kā skatīties Copa America spēles no jebkuras vietas

Bezmaksas japāņu raidījums Tokijas TV:

 1. Reģistrējieties ExpressVPN (ietver 30 dienu bezriska naudas atdošanas garantiju)
 2. Lejupielādējiet un instalējiet lietotni ExpressVPN savā ierīcē
 3. Izveidojiet savienojumu ar VPN serveri Japānā
 4. Dodieties uz Tokijas TV un skatieties turnīru

Raidījums angļu valodā vietnē ESPN + (bezmaksas izmēģinājuma versija):

 1. Reģistrējieties ExpressVPN (ietver 30 dienu bezriska naudas atdošanas garantiju)
 2. Lejupielādējiet un instalējiet lietotni ExpressVPN savā ierīcē
 3. Izveidojiet savienojumu ar VPN serveri ASV.
 4. Dodieties uz ESPN + un izmantojiet bezmaksas izmēģinājuma versiju. Jums, iespējams, būs jānorāda derīga ASV kredītkarte un pasta indekss (piemēram, 10001, 48104 utt.)

Spānijas raidījums Telemundo un Universo:

 1. Reģistrējieties ExpressVPN (ietver 30 dienu bezriska naudas atdošanas garantiju)
 2. Lejupielādējiet un instalējiet lietotni ExpressVPN savā ierīcē
 3. Izveidojiet savienojumu ar VPN serveri ASV.
 4. Dodieties uz Sling TV vai YouTube TV un izmantojiet bezmaksas izmēģinājuma versiju. Varat arī izmantot lietotni Sling TV (Android un iOS) vai YouTube TV lietotni (Android un iOS). Jums, iespējams, būs jānorāda derīga ASV kredītkarte un pasta indekss (piemēram, 10001, 48104 utt.)

Sākotnēji 1800. gadu vidū, pirmās oficiālās sacensības notika 1916. gadā un to sauca par Dienvidamerikas čempionātu. 1975. gadā turnīrs ieguva vārdu Copa America un kopš tā laika ir kļuvis par vienu no visvairāk skatītajiem sporta pasākumiem visā pasaulē. Daudzi šo notikumu uzskata par līdzvērtīgu Pasaules kausa saīsinātajai versijai.

Šajā turnīrā pašreizējā formā spēlē divpadsmit komandas. Dienvidamerikas līgā ir tikai 10 komandas, tāpēc vēl divas komandas tiek uzaicinātas piepildīties. Kopš 1993. gada ir sešas komandas, kuras ir uzaicinātas aizpildīt nepilnības. Šīs komandas ir Kostarika, Hondurasa, Japāna, Meksika, ASV un Jamaika. Šogad komandas piepilda Meksika un Jamaika. Šīs spēles šogad tiks aizvadītas deviņos dažādos stadionos astoņās dažādās Čīles pilsētās.

Lai arī Čīles komanda ir čempione aizstāvēšanā, viņi nav favorīti uzvarēt šajā pasākumā. Vislabvēlīgākajai komandai, lai uzvarētu šajā turnīrā, vajadzētu būt Brazīlijai, kas sacenšas mājās. Viņi pirms ceļazīmēm uz Beļģijas izlasi devās uz 2018. gada Pasaules kausa izcīņas ceturtdaļfinālu. Lielie jautājumi rodas, kad mēs sasniedzam izspēles kārtas. Atbildes uz šiem jautājumiem tiks sniegtas diezgan ātri un agri turnīrā, un šeit jūs varat redzēt a pilns spēļu grafiks.

Šeit ir 5 kanālu saraksts, kas aptver Copa America spēles visā pasaulē.

 • BeIN Sports (ASV. & Kanāda – angļu valoda)
 • BeIN Sports en Español (ASV – spāņu valoda)
 • Caracol TV (Kolumbija)
 • Televizori (Venecuēla)
 • Premier Sports (Lielbritānija)

Spēles varat straumēt tiešsaistē tiešsaistē BeIN Sports Connect, kā arī Caracol TV. Ja atrodaties ārpus šīm jomām, jums būs nepieciešams VPN. VPN ļauj izveidot savienojumu ar apgabaliem, kas var būt ģeogrāfiski bloķēti. Ģeogrāfisko bloķēšanu izmanto, lai ierobežotu piekļuvi apraidei ārpus noteiktas zonas. Lūdzu, ņemiet vērā, ka pat ar VPN jums joprojām var būt nepieciešams premium klases kabeļtelevīzijas, satelīta vai pat Sling TV abonements. Ja jums ir Sling TV, BeIN Sports ir iekļauts paketē, un jūs tur varētu skatīties spēles.

Apskatīsim labākos Copa America labākos VPN.

1. Labākais VPN Copa America: ExpressVPN

ExpressVPN

Reģistrējieties 12 mēnešus un saņemiet 3 MĒNEŠUS BEZMAKSAS mūsu # 1 vērtētajā VPN

ExpressVPN apvieno ātru VPN piekļuvi ar MediaStreamer, kas darbojas kā viedais DNS pakalpojums, lai atbloķētu piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam. VPN pakalpojums palīdzēs šifrēt jūsu savienojumu un atbloķēt sporta notikumus tiešsaistē. Viņu vietnē jūs pat atradīsit sarakstu ar jaunākajiem dzīvajiem izklaides un sporta notikumiem. Atrodoties Lielbritānijas Virdžīnu salās, ExpressVPN atrodas ārpus 5 un 14 acu valstīm. Viņi uztur politiku bez reģistrācijas, kas gadu gaitā ir pārbaudīta, izmantojot augsta līmeņa juridiskus pieprasījumus.

ExpressVPN pārvalda ļoti lielu VPN tīklu. Ārpus ASV ExpressVPN tīklā ir tūkstošiem serveru galvenajās vietās, lai palīdzētu aizsargāt lietotāja privātumu. Varat izveidot savienojumu ar viņu VPN tīklu, lai aizsargātu savu privātumu, atbloķētu cenzūru un skatītos iecienītos straumēšanas pakalpojumus no jebkuras vietas.

Iespējams, ka ExpressVPN izmantošanas lielākā priekšrocība ir viņu atbalsts visdažādākajām ierīcēm. ExpressVPN piedāvā pielāgotu VPN programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS un Android. Vienlaicīgi savienojiet darbvirsmu un mobilo, izmantojot ne vairāk kā 3 vienlaicīgus savienojumus. Varat arī instalēt ExpressVPN tīmekļa paplašinājumu pārlūkam Chrome vai Firefox. Vai vēlaties aizsargāt visu jūsu mājas tīklu ar vienu VPN kontu? Ja tā, jūs varat izmantot ExpressVPN maršrutētāja lietotni, lai to iestatītu. Funkcija MediaStreamer pievieno viedo DNS atbalstu tādām ierīcēm kā spēļu konsoles (PS4, Xbox One, Nintendo Switch utt.), Multivides kastes (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV utt.) Un viedajiem televizoriem..

ExpressVPN kuponsIetaupiet 49% un saņemiet 3 mēnešus bez maksas, izmantojot 12 mēnešus no mūsu iecienītākā VPN

ExpressVPN mūsu ātruma pārbaudēs darbojās ļoti labi. Tās ir lieliska izvēle privātumam un ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšanai. Klientu atbalsts ir pieejams visu diennakti, lai sniegtu palīdzību un atbildētu uz visiem jautājumiem. Baudiet labāko VPN mazākā skaitā ar pārliecību, jo ExpressVPN piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet ExpressVPN

2. Labākais VPN Copa America: NordVPN

NordVPN

Pierakstieties uz 36 mēnešiem tikai par USD 2,99 mēnesī (atlaide 75%)

NordVPN atrodas Panamā, un daži lietotāji izvēlas izmantot VPN uzņēmumu, kura galvenā mītne atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. Jūs redzēsiet, ka NordVPN ir spēcīgi pārstāvēta ASV ar serveriem, kas atrodas visā valstī. Locekļiem ir pilnīga pieeja savam tīklam ASV un ārpus tās par ļoti labu cenu.

Jūs redzēsit, ka NordVPN ir iespējams vislabākais pakalpojumu klāsts par cenu, ja abonējat ilgtermiņa kontu. Visiem lietotājiem ir pilnīga piekļuve savam tīklam un pielāgotajai programmatūrai. Varat izveidot savienojumu, izmantojot Windows vai Mac VPN klientu. Viņiem ir arī ērti lietojama mobilā lietotne Android un iOS (iPhone, iPad) ierīcēm. Varat izmantot pārlūka NordVPN paplašinājumu pārlūkam Chrome, Firefox vai Safari. NordVPN piedāvā dažas uzlabotas privātuma funkcijas, piemēram, dubultā VPN, P2P serverus un īpašu IP, kas patiešām palīdz pakalpojumam izcelties.

Vai vēlaties piekļūt straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Netflix, Amazon Prime Video vai BBC iPlayer, no jebkuras vietas pasaulē? Ja tā, tad NordVPN ir lieliska izvēle. Tie ir viens no vienīgajiem VPN pakalpojumiem, kas joprojām var atbloķēt Netflix. Ar 3 gadu dalību mēnesī varat reģistrēties neierobežotam VPN un SmartDNS pakalpojumam, sākot no tikai 2,99 USD mēnesī.

Apmeklējiet NordVPN

3. Labākais VPN Copa America: CyberGhost

CyberGhost

Reģistrējieties 36 mēnešus tikai par USD 2,75 mēnesī (atlaide 79%)

CyberGhost 2001. gadā dibināja 7 entuziasma pilni jaunie komandas locekļi Bukarestē, Rumānijā. Kopš tā laika uzņēmums ir kļuvis par vienu no lielākajiem VPN pakalpojumiem pasaulē. 50+ dalībnieku grupa ir vērsta uz lietotāju privātuma aizsardzību. Roberts Knaps, līdzdibinātājs un izpilddirektors, turpina vadīt komandu arī pēc tam, kad viņi 2017. gadā pievienojās Crossrider grupai. Kopš tā laika CyberGhost tīkls ir diezgan paplašinājies..

CyberGhost piedāvā jauku serveru atrašanās vietu sajaukumu, spēcīgu šifrēšanu un iespēju atbloķēt tādus populārus straumēšanas pakalpojumus kā Netflix, YouTube Red un Amazon Prime. Daži kanāli pat ļauj atbloķēt ģeogrāfiskos ierobežojumus vairākiem reģioniem. Piemēram, jūs varat piekļūt Amazon Prime video saturam ASV, Vācijā vai Lielbritānijā. Windows klients arī dod jums iespēju anonīmi sērfot, aizsargāt WiFi, anonīmi izmantot torrent, atbloķēt pamata vietnes (Google, Facebook Instagram utt.) Un izvēlēties serveri.

CyberGhost VPN klients ir viens no mūsu iecienītākajiem. Tas ir ļoti ērti lietojams, un tajā ir iekļautas vairākas uzlabotas funkcijas, kas palīdz aizsargāt jūsu tiešsaistes privātumu. Viņiem ir attīstības komanda Vācijā, kas pastāvīgi papildina funkcijas klientam un mobilajām lietotnēm. Viņu pašreizējās reklāmas laikā varat reģistrēties, lai iegūtu pilnu piekļuvi CyberGhost tīklam, sākot no tikai 2,75 USD mēnesī.

Apmeklējiet vietni CyberGhost

4. Labākais VPN Copa America: IPVanish

IPVanish

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 4,87 mēnesī (60% atlaide)

ASV ir mājvieta vairākiem populāriem VPN pakalpojumiem, taču neviens no tiem nav ātrāks par IPVanish. No personīgās pieredzes mēs zinām, ka IPVanish darbosies diezgan labi neatkarīgi no valsts, kurā atrodaties. Viņu serveri ir ātri un VPN pakalpojumam ir vairāk serveru atrašanās vietu ASV nekā lielākajai daļai VPN pakalpojumu sniedzēju..

Kopā ar lielu pēdu ASV, IPVanish mitina serverus visos kontinentos, izņemot Antarktīdu. Viņu VPN tīkls mūsu ātruma pārbaudēs vienmēr ir bijis ātrākais Ziemeļamerikā. Jūs atradīsit vairākas serveru atrašanās vietas tādās valstīs kā ASV un Lielbritānija. Jūs varat izvēlēties atrašanās vietu vai iegūt precīzāku informāciju, izvēloties atsevišķu serveri. IPVanish ir lieliski piemērots spēlēm, taču to var palaist garām, lai atbloķētu populāros straumēšanas pakalpojumus.

Runājot par IPVanish vērtību, to ir grūti pārspēt. Viņi piedāvā neierobežotu piekļuvi savam VPN tīklam un pielāgotu programmatūru operētājsistēmai Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick un citam par USD 7,50 mēnesī vai USD 58,49 gadā. Tas gada plānā paredz tikai USD 4,87 mēnesī. 7 dienu naudas atdošanas garantija attiecas uz visiem jaunajiem biedriem.

Apmeklējiet IPVanish

5. Labākais VPN Copa America: PIA

Privāta piekļuve internetam

Reģistrējieties 24 mēnešus tikai par USD 3,49 mēnesī (atlaide 65%)

Privātā interneta piekļuve (PIA) lietotājiem piedāvā dažas dažādas iespējas. Atšķirībā no pagātnes, jums vairs nav jāiestata profils katram VPN serverim. Tagad jūs varat izveidot savienojumu ar jebkuru no viņu serveru atrašanās vietām 33 valstīs. PIA komanda savus serverus ir sakārtojusi pēc reģiona, valsts un pilsētas. Jūs atradīsit ātrumu, kas ir ātrs lielāko daļu laika.

Ir daudz torrent lietotāju, kuriem patīk privāta piekļuve internetam. Pakalpojumā ir iekļauta funkcija, kas pārtrauks jūsu sistēmas saziņu, ja samazināsies savienojums ar viņu pakalpojumu. Nozīmē, ja kāda iemesla dēļ tiek atmesta jūsu šifrētā VPN piekļuve, tas jūs aizsargās.

PIA piedāvā Windows klientu un citas lietotnes, kas ir vienkārši un ērti lietojamas. Tomēr jūs nevēlaties to novērtēt par zemu. PIA atkarībā no jūsu vajadzībām piedāvā dažādus privātuma aizsardzības līmeņus. Jūs varat kontrolēt šifrēšanas līmeņus, lai palīdzētu jums atrast pareizo līdzsvaru starp privātumu un ātrumu.

Runājot par viņu Windows klientu, PIA komanda ir iekļāvusi interneta nogalināšanas slēdzi. Slēdža slēdzis iznīcinās jūsu interneta savienojumu jebkurā laikā, kad neizdosies VPN. Tas tiešām var noderēt tiem, kas vēlas nodrošināt anonimitāti. Privātā interneta piekļuve piedāvā VPN no 3,49 USD mēnesī kopā ar 7 dienu naudu atpakaļ garantiju.

Apmeklējiet privāto piekļuvi internetam

Izbaudiet visas aizraušanās 2019. gada Copa America turnīra laikā. Lūdzu, kopīgojiet šo ziņu ar draugiem, lai viņi varētu baudīt darbību no jebkuras vietas pasaulē, izmantojot VPN.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me