MLBIespējams, ka MLB.tv aptumšošana nākamajos gados būs pagātne. Šogad MLB plāno piedāvāt papildinājumu “Single Team”, kas palīdzēs jums noskatīties iecienīto komandu. Tomēr jums būs jāveic autentifikācija caur kabeļa vai satelīta pakalpojumu sniedzēju. Tā visur ir problēma ar auklu griezējiem. Tas nemaz nešķiet godīgi, ņemot vērā, ka MLB.tv ir premium straumēšanas pakalpojums. Tiem, kas abonē, vajadzētu būt iespējai skatīties katru spēli neatkarīgi no atrašanās vietas. Tas tā nav, lai gan skatītājus Amerikas Savienotajās Valstīs un Kanādā ietekmē aptumšošanas noteikumi. Par laimi ir risinājums. Aptumšošanas problēmu var atrisināt, izmantojot VPN.

Labākais VPN, lai straumētu MLB.tv aptumšošanas spēles

Vispirms vēlēsities atrast uzticamu un stabilu VPN pakalpojumu. Šajā gadījumā jūs vēlaties vienu ar ātriem VPN serveriem neatkarīgi no tā, kurā reģionā plānojat skatīties pārklājumu, atkal mēs iesakām Lielbritānijā. Tā kā jūs vēlaties izvēlēties ātru, uzticamu pakalpojumu, mēs dalīsimies ar dažiem vadošajiem VPN pakalpojumu sniedzējiem ar lieliem tīkliem.

RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3Privāta piekļuve internetamUSD 3,33PIA49Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa

Kā izmantot VPN, lai skatītos MLB

Es izmantošu ExpressVPN piemēram, kā izmantot VPN pakalpojumu, lai skatītos iecienītās MLB komandas. Vispirms lejupielādējiet VPN klientu. ExpressVPN piedāvā bezmaksas klienta programmatūru operētājsistēmai Windows, Mac un Linux. Papildus bezmaksas lietotnēm iOS un Android.

Tagad, kad jums bija iespēja lejupielādēt un instalēt programmatūru, kas ir pienācis laiks, lai izveidotu savienojumu. Palaidiet ExpressVPN klientu un atlasiet servera atrašanās vietu. Mēs jums palīdzēsim soli pa solim, izmantojot viņu Windows klientu.

ExpressVPN UK serveri

  • Atlasiet servera atrašanās vietu. Mēs izvēlējāmies Londonu, bet ExpressVPN ir plašs serveru tīkls visā pasaulē.
  • Mēs iesakām izvēlēties OpenVPN (TCP) vai (UDP). Lai straumētu videoklipus no tādām vietnēm kā YouTube, mēs izmantojam OpenVPN (UDP), jo tas ir ātrāks nekā TCP. Viņi atbalsta arī PPTP, L2TP un IKEv2. Mēs joprojām iesakām OpenVPN UDP, lai nodrošinātu vislabāko ātruma un privātuma aizsardzības apvienojumu.
  • Noklikšķiniet uz lielās apaļās savienojuma pogas. Pēc dažām sekundēm jūs redzēsit vairogu ap pogu zaļu. Tiks parādīts arī ziņojums ar paziņojumu “VPN ir ieslēgts”
  • Tagad mēs atrodamies Londonā, ciktāl ikviens var pateikt tiešsaistē. Kā tādi mēs varam nokļūt jebkurā vietā, it kā sēdētu Londonā. Tas pats būtu spēkā, ja mēs izveidotu savienojumu ar serveri ASV vai jebkur citur pasaulē.

Savienojums ar VPN ir tikpat vienkāršs. Tagad, kad jums ir IP adrese no ExpressVPN servera Apvienotajā Karalistē, jūs varat pārlūkot internetu tā, it kā jūs tur tiešām atrastos. Tas pats attiecas uz jebkuru valsti. Pieslēdzoties serverim Apvienotajā Karalistē, varēsit piekļūt arī BBC Sports, lai skatītu angļu valodas ziņas, vai jebkuram citam kanālam, kuru vēlaties izvēlēties.

Cerams, ka tagad jūs redzēsit, ka labs VPN paver piekļuvi saturam visā pasaulē. Ja jūs dzīvojat ārpus Amerikas Savienotajām Valstīm, šis pakalpojums var palīdzēt piekļūt tādiem populāriem pakalpojumiem kā Netflix, Hulu un Pandora. Protams, jums joprojām būs nepieciešams konts tādiem pakalpojumiem kā Netflix, taču VPN palīdzēs jums skatīties ASV programmu veidošanu. Jūs varētu baudīt TV šovus un filmas vietnē Netflix, it kā jūs sēdētu Amerikas Savienotajās Valstīs. Tas pats attiecas uz jebkuru citu reģionu, kuram vēlaties piekļūt.

Izskaidrots MLB.TV aptumšojums

Kas ir Major League beisbola izslēgšana? Šis ir skaidrojums no MLB.com vietne:

Vietējās tiešās aptumšošanās regulārajā sezonā ASV un Kanādā: Visas tiešraides, kas tiek straumētas vietnē MLB.TV un ir pieejamas caur vietni MLB.com At Bat, ir pakļautas vietējiem, reģionāliem vai valsts aptumšojumiem. Izņemot atsevišķas MLB regulārās sezonas un Postseason spēles, kā aprakstīts zemāk, vai dažās MLB kluba mājas televīzijas teritorijās, kurās MLBAM var piedāvāt tirgus abonēšanas pakalpojumus, visas tiešraides spēles tiks aizklātas katrā piemērojamajā kluba mājas televīzijas teritorijā. Ja kādā apgabalā spēle ir melnādaina, tā nav pieejama spēļu tiešraidei. Ja esat MLB.TV abonents apgabalā, kurā tiek aptumšota, piemērojamā spēle būs pieejama kā arhivēta spēle aptuveni 90 minūtes pēc spēles beigām..

Kā redzat beisbola līdzjutējus ASV un Kanādā, vietējā, reģionālā un nacionālā aptumšošana notiek. Tas nozīmē, ka jūs ne vienmēr varat paļauties uz MLB.com At Bat, lai tiešraidē skatītos, kā jūsu mīļākā komanda spēlē. Aptumšošanas spēles ir pieejamas pusotru stundu pēc spēles beigām. Tas ir ļoti antiklimatiski. Lielākā daļa fanu vēlas skatīties spēles tiešraidē, nevis pēc pieprasījuma pēc fakta. Līdz tam laikam jūs, iespējams, esat redzējis iznākumu. Atbilde uz problēmu ir VPN. Izveidojot savienojumu ar VPN serveri citā valstī, tiks novērstas elektroenerģijas padeves pārtraukumi. Izvairieties no visiem elektriskās strāvas zudumiem, izmantojot VPN pakalpojumu.

Galvenais, lai izvairītos no aptumšošanas ierobežojumiem, ir savienojums ar VPN serveri ārpus ASV un Kanādas. MLB At Bat un citi straumēšanas pakalpojumi izmanto tehnoloģiju, ko sauc par ģeogrāfisko bloķēšanu, lai noteiktu, vai jūs varat piekļūt viņu saturam. Aptumšošanas gadījumā lietotne meklē jūsu IP adreses atrašanās vietu. Ja tas iekrīt ASV vai Kanādā, tiks piemēroti aptumšošanas noteikumi. Ja izveidosit savienojumu ar VPN serveri citā valstī, tas mainīs jūsu IP adreses atrašanās vietu. Tas ļaus jums skatīties jebkuru MLB spēli bez aptumšošanas.

Izbaudiet visas aizraušanās Major League beisbola sezonā. Lūdzu, sekojiet mums @VPNFan par jaunākajiem piedāvājumiem un ceļvežiem, kā arī kopīgojiet šo ziņu ar draugiem. Arī viņi var baudīt sezonu bez MLB.tv aptumšošanas spēlēm no jebkuras vietas pasaulē, izmantojot VPN.

Skatiet ExpressVPN piedāvājumus

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me