Ķīniešu ugunsmūrisĶīnas interneta ugunsmūris ir leģendārs. Tik daudz, ka Austrālijas sinoloģe Džeremija Bārme (Geremie Barmé) 1997. gadā izgudroja terminu Great Firewall of China (saīsināti GFW). Tā ir viena no visierobežojošākajām interneta politikām pasaulē. Globalizācija padara Ķīnas valdību par stingru stingru saikni ar saviem pilsoņiem. Viens no veidiem, kā cilvēki sāka apiet šos ierobežojumus, ir VPN izmantošana. Ķīnas uzņēmumi izmanto VPN, lai veiktu uzņēmējdarbību ārpus valsts, tāpēc tie ir ļoti svarīgi ekonomikai.

RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3Privāta piekļuve internetamUSD 3,33PIA49Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
4CyberGhost2,75 USDPIA80Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
5IPVanish4,87 USDIPVanish76Izvēles rūtiņa

Tā vietā, lai zaudētu kontroli, valdība ir nolēmusi atkal rīkoties. Viņi no 2018. gada aprīļa ir bloķējuši visus neatļautos VPN pakalpojumus. Diemžēl viņi to nopietni uztver. Arī ķīnieši nebaidās tērēt naudu, lai īstenotu šos likumus. Ja viņi pieķers jūs, izmantojot privāto starptautisko tīklu vai izmantojot “nelegālos kanālus” vai saistītus pakalpojumus bez atļaujas, viņi jums uzliks naudas sodu līdz 15 000 juaņām (USD 2 178 USD). Tie sacīja, ka tie, kas to gūst un no tā gūst peļņu, tiks sodīti, un viņu ieguvumi tiks konfiscēti.

Par laimi ir daži labi zināmi VPN pakalpojumu sniedzēji, kas palīdzēs jums izvairīties no aizlieguma. Viņi darbojas jau vairākus gadus un ir slīpējuši savas sistēmas, lai tās atbilstu VPN lietotāju vajadzībām Ķīnā. Pēc brīža mēs par viņiem vairāk runāsim. Atcerieties, ka jūs riskējat, ka valdība jūs pieķers. Var būt papildu sekas, kuras mēs neuzskaitījām, tāpēc esiet piesardzīgs. Apskatīsim labākās iespējas tagad.

1. Labākais VPN Ķīnas aizliegumam: ExpressVPN

ExpressVPN

Izmantojot ExpressVPN, ātra VPN piekļuve un MediaStreamer darbojas kā viedais DNS pakalpojums, lai atbloķētu piekļuvi cenzētam saturam. Pakalpojums palīdzēs šifrēt jūsu savienojumu un palīdzēs jums apiet Ķīnas lielo ugunsmūri.

ValstisLocationsServersProtocolsSoftwareMonth15 Mo.Refund
941603000OpenVPN, SSTP, L2TP, PPTPVPN programmatūra12,95 USDUSD 99,9530 diena

Kā redzat iepriekšējā tabulā, ExpressVPN pārvalda ļoti lielu VPN tīklu. ExpressVPN tīklā ir simtiem serveru galvenajās vietās, lai palīdzētu aizsargāt viņu lietotāju privātumu. Tas ietver tādas vietas kā Honkonga (jo tā ir vistuvākā reģionā). Jūs varat izmantot viņu tīklu, lai aizsargātu savu privātumu, atbloķētu cenzūru un izbaudītu saturu, kuru esat pieradis redzēt. Nav īpašu iestatījumu, kas jums jāiestata papildus.

Lietotne ExpressVPN ļauj jums izvēlēties servera atrašanās vietu līdz pilsētai. Tā kā jūs mēģināt apiet aizliegumu Ķīnā, jūsu labākais risinājums ir izmantot serveri, kas atrodas Honkongā. Tur esošie serveri, iespējams, nodrošinās jums vislabāko ātrumu no kontinentālās Ķīnas. Lai izvēlētos vienu, vēlēsities atlasīt cilni “Visi”, atvērt Āzijas Klusā okeāna reģionu un pēc tam – Honkongu. Varat arī noklikšķināt uz cilnes “Visi” un meklēšanas lodziņā ievadīt vārdus “Honkonga”. Kā redzat, mēs pārbaudījām serveri Honkongā, un ātrums bija 57,33 Mbps.

ExpressVPN Pekinas ātruma tests

Lai gan ExpressVPN ir augstāka cena nekā dažiem citiem serveriem sarakstā, tie noteikti jūs pievedīs pie VPN aizlieguma. Ja jūs to apvienojat ar citām viņu piedāvātajām funkcijām un lielo tīklu, pakalpojumam ir liela vērtība. Varat tikai ar vienu VPN kontu savienot datoru, rokas ierīci, maršrutētāju un spēļu konsoli (SmartDNS) tikai Mēnesī 6,67 USD ar 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet ExpressVPN

2. Labākais VPN Ķīnas aizliegumam: NordVPN

NordVPN

NordVPN atrodas Panamā, un daži lietotāji izvēlas izmantot VPN uzņēmumu, kura galvenā mītne atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. Jūs atradīsit, ka NordVPN ir ļoti izplatīta, jo tai ir serveri, kas atrodas visā pasaulē. Locekļiem ir pilnīga pieeja savam tīklam visā pasaulē par ļoti labu cenu.

ValstisLokācijasServeriProtokoliProgrammatūraMēneša MēnesisAtmaksa
59703300OpenVPN, PPTP, L2TPWindows11,95 USD69,00 USD30 diena

Jūs atradīsit, ka NordVPN ir viens no labākajiem pakalpojumu maisījumiem par cenu. Protams, mērķis ir palīdzēt jums apiet VPN aizliegumu Ķīnā. Par labākajām cenām vēlēsities abonēt garāka konta kontu. Visiem lietotājiem ir pilnīga piekļuve savam tīklam un pielāgotajai programmatūrai. Varat izveidot savienojumu, izmantojot Windows vai Mac VPN klientu. Viņiem ir arī ērti lietojama mobilā lietotne gan Android, gan iOS (iPhone, iPad) ierīcēm.

NordVPN Honkongā uztur vairākus serverus. Vienkāršākais veids, kā atlasīt konkrētu servera numuru, ir lietotnē atlasīt cilni “Serveri” un pēc tam kārtot rezultātus alfabēta secībā. Pēc tam varat ritināt uz leju un izvēlēties jebkuru no serveriem, ko viņi uzskaitījuši. Jūs varat redzēt ielādes laika procentuālo daudzumu un attālumu līdz katram serverim. Mēs pārbaudījām Honkongas serveri un noskaidrojām, ka tā veiktspēja ir 34,51 Mbps.

NordVPN Shenzhen ātruma pārbaude

Vai vēlaties piekļūt straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Netflix, Amazon Prime Video vai BBC iPlayer, no jebkuras vietas pasaulē? Ja tā, tad NordVPN ir lieliska izvēle. Tie ir viens no vienīgajiem VPN pakalpojumiem, kas joprojām var atbloķēt Netflix. Varat reģistrēties neierobežotam VPN un SmartDNS pakalpojumam tikai no brīža Mēnesī 2,99 USD ar 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet NordVPN

3. Labākais VPN Ķīnas aizliegumam: IPVanish

IPVanish

Sakarā ar IPVanish neskaidro datplūsmas funkciju, jums vajadzētu būt iespējai izmantot viņu pakalpojumus, lai palīdzētu jums izvairīties no VPN aizlieguma. Lai iegūtu vislabāko valsts ātrumu, mēs iesakām izveidot savienojumu ar serveri Honkongā (jo tā ir Ķīnai tuvākā lielā pilsēta). Kad jūs to darīsit, jūs atradīsit, ka savienojumi pilsētā ir ātri, un tam vajadzētu darboties tikai labi, ko vēlaties. Šī funkcija padara IPVanish par labu izvēli lietošanai Ķīnā.

ValstisLocationsServersProtocolsSoftwareMonth12 Mo.Refund
60891200OpenVPN, IKEv2, L2TP, PPTPVPN programmatūra7,50 USD58,49 USD7 dienas

Kopā ar vairākiem serveriem Āzijā IPVanish mitina serverus visos kontinentos, izņemot Antarktīdu. Tīkls darbojas labi, ja ātruma pārbaudēm izvēlamies serverus Āzijā. Jūs atradīsit vairākas serveru atrašanās vietas valstīs visā reģionā. Jūs varat izvēlēties noteiktu atrašanās vietu vai atsevišķu serveri.

IPVanish mitina 19 serverus Honkongā (tuvākais serveris reģionā), un jūs varat izvēlēties izveidot savienojumu ar kādu no tiem. Savādi, ka viņi Honkongas serverus uzskaita 2 dažādos veidos. Lai gan jūs tos varat atrast, izvēloties Ķīnu un pēc tam Honkongu, varat arī atrast citu komplektu, ja kā valsti izvēlaties Honkongu. Mēs pārbaudījām IPVanish serveri Honkongā, hkg-c18, un konstatējām, ka ātrums ir 35,70 Mbps.

IPVanish Chengdu ātruma pārbaude

Runājot par vērtību, IPVanish ir grūti pārspēt. Viņi piedāvā neierobežotu piekļuvi savam VPN tīklam un pielāgotu programmatūru operētājsistēmai Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick un citam par USD 7,50 mēnesī vai USD 58,49 gadā. Tas darbojas taisnīgi Mēnesī 4,87 USD gada plānā. Biedriem tiek dota 7 dienu naudas atdošanas garantija.

Apmeklējiet IPVanish

4. Labākais VPN Ķīnas aizliegumam: VyprVPN

VyprVPN

VyprVPN komanda atrodas ārpus Ostinas, Teksasā, un tai ir sena cīņas vēsture par lietotāju interneta privātumu. Viņi vairākus gadus SXSW ir rīkojuši ikgadēju privātuma komisiju un pat pavadījuši laiku Vašingtonā, DC, lai lobētu privātuma reformas. Jūs atradīsit, ka VPN pakalpojums atbilst viņu vērtībām.

ValstisLokācijasServeriProtokoliProgrammatūraMēneša MēnesisAtmaksa
4757700OpenVPN, PPTP, L2TPWindows14,99 USD74,99 USD30 diena

Atkarībā no izvēlētā konta jūs pamanīsit dažas pievienotās VyprVPN funkcijas. VyprVPN Premium plāns ietver 5 vienlaicīgus savienojumus, VyprVPN mākoni un Chameleon protokolu. Viņu mākoņa funkcija ļauj jums kontrolēt savu VPN serveri mākonī, savukārt Chameleon protokols palīdzēs jums apiet ķīniešu VPN aizliegumu.

VyprVPN klients nedod jums iespēju izvēlēties konkrētu serveri, vienlaikus izveidojot savienojumu ar vienu Honkongā. Tā vietā jūs vēlēsities mainīt atrašanās vietu uz Honkongu. No turienes. klients jūs automātiski savienos ar labāko VPN serveri Honkongā. Tā kā jūs varat izvēlēties konkrēto protokolu, viņi iesaka izmantot savu patentēto protokolu, kuru viņi sauc par hameleonu. Pēc savienojuma izveidošanas ar serveri Honkongā mēs varējām sasniegt lejupielādes ātrumu 19,68 Mb / s.

VyprVPN Wuhan ātruma pārbaude

VyprVPN laipni piedāvāja mūsu apmeklētājiem 25% atlaidi. Kupons tiek papildināts ar parastajām atlaidēm. Jūs varat baudīt neierobežotu VPN un VyprVPN Cloud tikai par 12,95 USD mēnesī vai 60 USD gadā. Gada pārskats darbojas taisnīgi Mēnesī 5,00 USD. Jauniem lietotājiem tiek garantēta 3 dienu naudas atdošanas garantija.

Apmeklējiet vietni VyprVPN

Un tur jums ir labākās iespējas, lai palīdzētu jums apiet VPN aizliegumu Ķīnā. Visām šīm izvēlēm vajadzētu darboties jūsu vajadzībām. Tikai noteikti esiet piesardzīgs, lietojot tādu valstī VPN aizlieguma dēļ.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me