AIBA pasaules sieviešu boksa čempionātsAIBA sieviešu pasaules boksa čempionāts (Starptautiskā boksa asociācija Amatuer) ir divgadīgs boksa turnīrs, kas sākās 1974. gadā. Tomēr sieviešu versija nesākās līdz 2001. gadam. Šogad 2019. gada versija sāksies 3. oktobrī un iesaiņošana – 13. oktobrī. Ulan-Ude, Krievijā. Šī turnīra pārklājumu var skatīties tiešsaistē vietnē, ja jūs varat tam piekļūt. Ja atrodaties valstī, kurai tas ir pieejams, jūs esat gatavs. Ja jums tam nav piekļuves, jums būs jāpieslēdzas VPN.

RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3Privāta piekļuve internetam2,85 USDPIA49Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa

Kā no jebkuras vietas skatīties 2019. gada AIBA sieviešu pasaules boksa čempionātu

Atkal jums jāsāk ar piekļuvi boksa straumēšanas vietne.

 1. Reģistrējieties ExpressVPN (ietver 30 dienu bezriska naudas atdošanas garantiju)
 2. Lejupielādējiet un instalējiet lietotni ExpressVPN savā ierīcē
 3. Pievienojieties VPN serverim ASV, lai jūs noteikti varētu iegūt pārklājumu.
 4. Izbaudiet AIBA sieviešu pasaules boksa čempionāta tiešraides piekļuvi.

2019. gada AIBA sieviešu pasaules boksa čempionāta 2019. gada grafiks

2019. gada AIBA sieviešu pasaules čempionāts boksā notiks Krievijas Ulan-Udē dažādās svara klasēs. Apskatīsim viņus. Protams, tie ir Kgs.

 • 45–48 kg (mazs vieglais svars)
 • 51 kg (vieglais svars)
 • 54 kg (banta svars)
 • 57 kg (vieglais svars)
 • 60 kg (viegls)
 • 64 kg (viegls, vidējais svars)
 • 69 kg (ar svaru)
 • 75 kg (vidējais svars)
 • 81 kg (viegls smagsvars)
 • 81+ kg (smagsvars)

Tā kā pēdējā laikā notiek boksa klātbūtne, AIBA sieviešu boksa čempionāts turpina pieaugt. Lai gan vietne aptver daudzas dažādas valstis, ja atrodaties ārpus skata laukuma, jums jāpieslēdzas VPN. Mēs iesakām izveidot savienojumu ar VPN ASV, lai skatītos 2019. gada AIBA sieviešu pasaules boksa čempionāta atspoguļojumu. Pretējā gadījumā jūs varētu un tiksiet bloķēts.

Kā izmantot VPN, lai skatītos 2019. gada AIBA sieviešu pasaules boksa čempionātu

Mēs izmantosim ExpressVPN piemēram, kā izmantot VPN pakalpojumu, lai straumētu 2019. gada AIBA sieviešu pasaules boksa čempionātu. Pirmkārt, jūs vēlaties lejupielādēt VPN klientu. ExpressVPN piedāvā bezmaksas klienta programmatūru operētājsistēmai Windows, Mac un Linux. Papildus bezmaksas lietotnēm iOS un Android.

Tagad, kad jums bija iespēja lejupielādēt un instalēt programmatūru, kas ir pienācis laiks, lai izveidotu savienojumu. Palaidiet ExpressVPN klientu un atlasiet servera atrašanās vietu. Mēs jums palīdzēsim soli pa solim, izmantojot viņu Windows klientu.

ExpressVPN Windows klients

 • Atlasiet servera atrašanās vietu. Mēs iesakām jums izmantot serveri ASV. Kā mēs minējām, tas ir tāpēc, ka jūs būtu ģeogrāfiski bloķēts ārpus reģiona. Tāpēc redzat, ka mēs izvēlējāmies serveri Atlantā.
 • Mēs iesakām izvēlēties OpenVPN (TCP) vai (UDP). Lai straumētu video no tādām vietnēm kā YouTube, mēs izmantojam OpenVPN (UDP), jo tas ir ātrāks nekā TCP. Viņi atbalsta arī PPTP, L2TP un SSTP. Mēs joprojām iesakām OpenVPN UDP, lai nodrošinātu vislabāko ātruma un privātuma aizsardzības apvienojumu.
 • Noklikšķiniet uz lielās apaļās savienojuma pogas. Pēc dažām sekundēm jūs redzēsit vairogu ap pogu zaļu. Tiks parādīts arī ziņojums ar paziņojumu “VPN ir ieslēgts”
 • Tagad jums ir IP adrese ASV, ciktāl ikviens var pateikt tiešsaistē. Kā tāds jūs varat sasniegt jebkuru vietni tā, it kā jūs tur sēdētu. Tas pats būtu spēkā, ja izveidotu savienojumu ar serveri citā reģionā.

Tas ir viss, kas tam ir. Tagad, kad jums ir IP adrese no ExpressVPN servera Amerikas Savienotajās Valstīs, jūs varat pārlūkot internetu tā, it kā jūs tur tiešām atrastos. Tas pats attiecas uz jebkuru valsti. Pievienojieties serverim Apvienotajā Karalistē, lai skatītos Sky Sports vai Austrāliju, ja vēlaties skatīties pārklājumu šajā reģionā.

Labi VPN sniedzēji atver piekļuvi saturam visā pasaulē. Ja jūs dzīvojat ārpus Amerikas Savienotajām Valstīm, šis pakalpojums var palīdzēt piekļūt tādiem populāriem pakalpojumiem kā Netflix, Hulu un Pandora. Jums joprojām ir nepieciešams konts tādiem pakalpojumiem kā Netflix, taču VPN palīdzēs jums skatīties ASV televīzijas šovus un filmas Netflix, it kā jūs sēdētu Amerikas Savienotajās Valstīs vai citā reģionā, kuram vēlaties piekļūt.

Izbaudi visu 2019. gada AIBA sieviešu pasaules boksa čempionāta satraukumu un redzi, kurš no cīnītājiem ņems uzvaru. Lūdzu, kopīgojiet šo ziņu ar draugiem, lai viņi varētu baudīt šo lielisko boksa čempionātu no jebkuras vietas pasaulē, izmantojot VPN. Seko mums @VPNFan par jaunākajiem piedāvājumiem, ceļvežiem un jaunumiem.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me