Netflix gatavojas ieviest viņu populāro straumēšanas pakalpojumu Austrālijā.  Netflix Austrālija ir paredzēts sākt darbu 24. martā. Lai gan oficiālais cenu un kanālu klāsts vēl nav izlaists, šķiet, ka tie ir parādījušies Imgur un Reddit šodien šodien. Ja noplūde ir pareiza, austrālieši var gaidīt, ka pakalpojums būs pieejams no USD 9,99 līdz USD 14,99 mēnesī. Ir skaidrs, ka satura bibliotēka ir ierobežota. Tas daudziem lietotājiem liks vēlēties vairāk. Par laimi jūs varat skatīties Netflix US no Austrālijas. Baudiet vairāk kustību un TV šovus no ārpus ASV.

Austrālija

Šeit ir īss ieskats noplūdušajā cenu noteikšanā. Ja faktiskā cena vai funkcijas atšķiras, mēs noteikti atjaunināsim ziņu. Visas cenas ir norādītas Austrālijas dolāros.

  • Standarta izšķirtspēja vienā ekrānā vienlaikus – 9,99 USD
  • Augstas izšķirtspējas (HD) 2 ekrānos vienlaikus – 11,99 USD
  • Īpaši augstas izšķirtspējas (4K) uz 4 ekrāniem vienlaikus – 14,99 USD

Netflix Australia vājā vieta ir pieejamo nosaukumu skaits. No tā, ko līdz šim esam lasījuši, paredzamais virsrakstu skaits izlaišanas laikā būs aptuveni 1600. Tas ir salīdzināms ar numuru, kas tuvāk 10 000 skatītāju tituliem Amerikas Savienotajās Valstīs. Atbilde uz piekļuvi plašākam saturam ir VPN izmantošana. Pieslēdzoties VPN serverim, jūs varat skatīties ASV Netflix saturu Austrālijā vai no jebkuras vietas citur pasaulē.

Netflix piedāvā vairāk nekā 15 000 nosaukumus straumēšanai starp reģioniem, kurus viņi atbalsta. Viltība ir iespēja pārslēgties starp reģioniem jebkurā laikā. Izmantojot VPN, jūs varat izvēlēties VPN serveri valstī, kurā filma vai seanss ir pieejams. Vietne, piemēram moreflicks.com palīdzēs jums atrast saturu katrā reģionā. Tas ļaus jums meklēt saturu vairākās valstīs, tostarp Argentīnā, Austrijā, Beļģijā, Brazīlijā, Kanādā, Kolumbijā, Dānijā, Somijā, Vācijā, Īrijā, Luksemburgā, Meksikā, Nīderlandē, Norvēģijā, Zviedrijā, Šveicē, Lielbritānijā un ASV. Esmu pārliecināts, ka viņi sarakstam pievienos Austrāliju un Jaunzēlandi.

Labākais VPN ASV Netflix straumēšanai

Vispirms vēlēsities atrast uzticamu VPN pakalpojumu. Šajā gadījumā jūs vēlaties, lai viens ar ātriem VPN serveriem ASV un citos Netflix reģionos skatītos filmas un šovus dažādās valstīs. Tas diezgan nedaudz sašaurina iespējas. Par laimi ir daži labi zināmi VPN ar lieliem tīkliem un labu veiktspēju.

RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3Privāta piekļuve internetam2,85 USDPIA49Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa

Kā izmantot VPN, lai skatītos ASV Netflix

Es izmantošu IPVanish piemēram, kā izmantot VPN pakalpojumu, lai skatītos Netflix ASV un citus reģionus. Vispirms vēlaties lejupielādēt VPN klientu. IPVanish piedāvā bezmaksas klienta programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac un Linux. Papildus bezmaksas lietotnēm iOS un Android.

Tagad, kad jums bija iespēja lejupielādēt un instalēt programmatūru, kas ir pienācis laiks, lai izveidotu savienojumu. Palaidiet IPVanish klientu un atlasiet servera atrašanās vietu. Mēs jums palīdzēsim soli pa solim, izmantojot viņu Windows klientu.

IPVanish Windows klients v2.0

  • Atlasiet servera atrašanās vietu. Mēs izvēlējāmies Atlantu, bet IPVanish ir plašs serveru tīkls, kas atrodas visā pasaulē.
  • Mēs iesakām izvēlēties OpenVPN (TCP) vai (UDP). Lai straumētu videoklipus no tādām vietnēm kā YouTube, mēs izmantojam OpenVPN (UDP). Viņi atbalsta arī PPTP un L2TP. Mēs joprojām iesakām OpenVPN, lai nodrošinātu vislabāko privātuma aizsardzību.
  • Noklikšķiniet uz izveidot savienojumu. Pēc dažām sekundēm augšdaļā esošā poga mainīsies uz zaļu un parādīsies “Atvienot”. Jūs arī pamanīsit, ka servera atrašanās vieta un IP adrese tiek parādīta klienta augšpusē.
  • Tagad mēs atrodamies ASV, ciktāl ikviens var pateikt tiešsaistē. Kā tādi mēs varam nokļūt jebkurā vietā, it kā sēdētu Atlantā. Tas pats būtu spēkā, ja mēs izveidotu savienojumu ar serveri Kanādā vai jebkur citur pasaulē.

Tas ir viss, kas tam ir. Tagad, kad jums ir IP adrese no IPVanish servera Amerikas Savienotajās Valstīs, jūs varat pārlūkot internetu tā, it kā jūs tur tiešām atrastos. Tas pats attiecas uz jebkuru valsti. Pievienojieties serverim Apvienotajā Karalistē, lai skatītos BBC iPlayer vai citu valsti, lai skatītos šos Netflix reģionus.

Kā jūs jau droši vien varat pateikt, labs VPN atver piekļuvi saturam visā pasaulē. Ja jūs dzīvojat ārpus Amerikas Savienotajām Valstīm, pakalpojums var palīdzēt piekļūt tādiem populāriem pakalpojumiem kā Netflix, Hulu un Pandora. Jums joprojām ir nepieciešams konts tādiem pakalpojumiem kā Netflix, taču VPN palīdzēs jums skatīties ASV televīzijas šovus un filmas Netflix, it kā jūs sēdētu Amerikas Savienotajās Valstīs vai citā reģionā, kuram vēlaties piekļūt.

Baudiet skatoties ASV Netflix no Austrālijas. Pārbaudiet arī citus reģionus. Lūdzu, kopīgojiet šo ziņu ar draugiem, lai viņi ar VPN varētu baudīt Netflix pilnu filmu un oriģinālo šovu katalogu no jebkuras vietas pasaulē. Seko mums @VPNFan jaunākajiem piedāvājumiem un ceļvežiem.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me