Skatieties British Open Live Online

Carnoustie golfa laukumsBritish Open, ko bieži sauc tikai par “The Open”, ir trešais no četriem galvenajiem PGA pasākumiem gada laikā. Tas ir arī vecākais un vienīgais pasākums, kas tiek atskaņots ārpus ASV. Šogad 148. atklātais notiks no 18. līdz 21. jūlijam Karaliskajā Portrushas zelta klubā. Pirms vairākiem gadiem šis aizraujošais notikums beidzās ar četrpunktu izslēgšanas spēlēm. Šis turnīrs vienmēr ir aizraujošs neatkarīgi no tā, kur tas tiek spēlēts. Ir vairākas pārklājuma iespējas. Skatieties British Open no jebkuras vietas tiešsaistē, izmantojot VPN.


RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3Privāta piekļuve internetam2,85 USDPIA49Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa

Kā skatīties British Open no jebkuras vietas

Straumējiet tiešraidē NBC pārklājumu ar Hulu vai fuboTV:

 1. Reģistrējieties ExpressVPN (ietver 30 dienu bezriska naudas atdošanas garantiju)
 2. Lejupielādējiet un instalējiet lietotni ExpressVPN savā ierīcē
 3. Izveidojiet savienojumu ar VPN serveri Amerikas Savienotajās Valstīs.
 4. Apmeklējiet vietni Hulu vai fuboTV un reģistrējieties bezmaksas izmēģinājumam.
 5. Izbaudiet British Open tiešraidi.

British Open izceļ

Lai arī Karaliskais Portrushs nav tik vecs kā senais kurss Sentdžordžesā, tam ir sava vēsture. Tas rīkoja pirmo British Open, kas notiks ārpus Lielbritānijas salas 1951. gadā. Tas ir paredzēts rīkot Open 2019. gadā un vēl divas reizes līdz 2040. gadam. Dunluce Links rīkos 2019. gada British Open, un tā ir plaši pazīstama kā viena no labākie golfa laukumi pasaulē.

Rory McIlroy, Skotijā dzimušais golferis, būs izsalcis pēc uzvaras šajā kursā, jo tā ir viņa dzimtene. Viņš, bez šaubām, ir viens no labākajiem golfa spēlētājiem pasaulē šajā laikā. McIlroy ir uzvarējis visos četros galvenajos turnīros un ir ļoti liels spēks, ar kuru jārēķinās, jo viņam ir liela karjeras balva (uzvarot visos 4 galvenajos turnīros). Lai arī šis saišu stila kurss var dot viņam priekšrocības, ir arī citi golfa spēlētāji, kas viņam noteikti piešķirs naudu.

Džeisons Diena no Austrālijas ir 30 gadus vecs golfa spēlētājs. Pašlaik viņš pasaules rangā tiek augstu novērtēts. Skaidrs, ka šī Aussie piešķirs McIlroy par savu naudu. Tāpat kā daudzi citi, Diena ir bijusi profesionāla kopš 18 gadu vecuma. Būdams sporta veterāns, viņš dod priekšrocības salīdzinājumā ar citiem golfa spēlētājiem, kuri daudzus gadus nespēlē..

Rikijs Fowlers tuvosies Open, cerot pārspēt savu personīgo labāko turnīrā. Šis 2010. gada jauniesācējs cer izcīnīt savu pirmo galveno spēlētāju un sākt ilgu uzvaru karjeru tāpat kā citi golfa spēlētāji. 29 gadus vecais no Kalifornijas izdarīs to ar labāko metienu, taču viņam būs jācīnās ar pārējiem golfa spēlētājiem.

Šogad divi galvenie šī turnīra pārklājuma avoti ir Sky Sports un NBC. UK pārklājumam:

 • 18. JŪLijs – pirmā kārta 6:30 – 8:00. – Sky Sports 1&4 HD
 • 19. JŪLijs – otrā kārta 9. rītā – plkst.8. – Sky Sports 1&4 HD
 • 20. JŪLijs – Trešā kārta 8:00 – 7:45 plkst. – Sky Sports 1&4 HD
 • 21. JŪLijs – fināla kārta plkst. 7:30 – 7:00 – Sky Sports 1&4 HD

Šeit ir ASV novērotāju grafiks.

 • 18. JŪLijs – pirmā kārta 4:00 – 3:00 – NBC Sports
 • 19. JŪLijs – otrā kārta 4. rītā – pulksten 15:00. – NBC Sports
 • 20. JŪLijs – trešā kārta 7:00 – 3:00 – NBC Sports
 • 21. JŪLijs – fināla kārta 6:00 – 15:00. – NBC Sports

Protams, šie laiki var mainīties. Kā redzat, ASV pārklājums ir ieslēgts NBC Sports. Ja plānojat skatīties šo turnīru ar ASV pārklājumu, jums būs jāmaksā abonēts kabeļtelevīzijas vai satelīta pakalpojums. Lieliski, bet kas notiks, ja atrodaties ārpus ASV vai jums nav neviena no šīm abonementiem? Tādā gadījumā varētu darboties labs VPN pakalpojums.

Izmantojot VPN, jūs darīsit divas lietas. Pieslēdzoties vienam, jūsu dati tiks šifrēti. Tas arī dos jums piekļuvi kanāliem, kas tiks bloķēti ģeogrāfisko ierobežojumu dēļ. Ģeogrāfiskais ierobežojums ir tehnoloģija, ko izmanto, lai identificētu lietotāja atrašanās vietu un bloķētu tos, pamatojoties uz IP adresi. Izmantojot VPN, varat skatīties turnīru Sky Sports kanālā, ja vēlaties darīt arī citas lietas. Mums ir daži lieliski ieteikumi par to, kuru pakalpojumu izvēlēties.

Izbaudiet visus 2019. gada British Open golfa turnīra satraukumus un redziet, kurš golfa spēlētājs vedīs mājās Klēras krūzi. Lūdzu, kopīgojiet šo ziņu ar draugiem, lai viņi varētu baudīt trešo lielo gadu no jebkuras vietas pasaulē, izmantojot VPN. Seko mums @VPNFan jaunākajiem piedāvājumiem un ceļvežiem.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map