Edvarda Snidena darbības tika svinētas vakar vakarā, kad Citizenfour dokumentālā filma ieguva Kinoakadēmijas balvu. Oskars devās pie Lauras Poitras, vienas no galvenajām personām, kas dokumentē Snodenes darbības. Laura tikās ar Snodenu Honkongā kopā ar Glenu Grīnvaldu. Viņi filmējās, pārrunājot informāciju, ko Sniegs bija izplatījis pasaulei. Skatieties Citizenfour 4. kanālā Lielbritānijā, izmantojot VPN.

Citizenfour

Kamēr Citizenfour ieguva Oskaru, tas tika parādīts tikai ierobežotā skaitā. Man vēl nav bijusi iespēja noskatīties dokumentālo filmu, bet es to ļoti ceru. Paredzēts, ka Citizenfour tiks rādīts HBO šovakar plkst. 9:00 EST un 4. kanālā Lielbritānijā trešdienas vakarā. Neesmu dzirdējis, kad HBO pievienos dokumentālo filmu savam HBO Go pakalpojumam. Es ieteiktu izmantot VPN vai Viedā DNS skatīties Citizenfour 4. kanālā.

Kā izmantot VPN, lai izvairītos no ģeogrāfiskiem blokiem

Kad mēs runājam par Citizenfour skatīšanos kanālā HBO Go, 4. kanālā vai citur, jums jāpatur prātā ģeogrāfiskie bloki. Satura sniedzēji, piemēram, HBO, Channel 4, Netflix, Hulu, satura īpašnieki ir spiesti bloķēt lietotājus ārpus ģeogrāfiskā reģiona. Tas nozīmē, ka, ceļojot uz ārzemēm, jūs nevarat izbaudīt iecienītās Netflix ASV izrādes. Vismaz ne bez VPN. Kad izveidosit savienojumu ar VPN serveri izvēlētajā valstī, pakalpojumu sniedzējs jums piešķirs vietējo IP adresi. Tas ļaus jums brīvi skatīt saturu šajā valstī. Tādi kanāli kā HBO un Netflix joprojām ir jāabonē. Kamēr citi, ieskaitot Channel 4 un 4oD, to nedara.

Citizenfour sižets

Šeit ir fragments no filmas sižeta no plkst IMDB:

2013. gada janvārī Laura Poitras sāka saņemt anonīmus šifrētus e-pastus no “CITIZENFOUR”, kurš apgalvoja, ka viņam ir pierādījumi par nelegālām slēptas novērošanas programmām, kuras NSA vada sadarbībā ar citām izlūkošanas aģentūrām visā pasaulē. Pēc pieciem mēnešiem viņa kopā ar žurnālistiem Glenu Grīnvaldu un Īvenu MakAskilu lidoja uz Honkongu, lai notiktu pirmā no daudzajām tikšanās reizēm ar vīrieti, kurš izrādījās Edvards Snūdens. Viņa sev līdzi atnesa kameru. Iegūtā filma ir vēsture, kas izvēršas mūsu acu priekšā.

Labākais VPN, lai straumētu Citizenfour

Vispirms vēlēsities atrast uzticamu VPN pakalpojumu. Šajā gadījumā jūs vēlaties vienu ar ātriem VPN serveriem Apvienotajā Karalistē. Ir vairāki VPN, no kuriem izvēlēties. Šeit ir daži no mūsu iecienītākajiem.

RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3Privāta piekļuve internetam2,85 USDPIA49Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa

Kā izmantot VPN, lai skatītos Citizenfour

Es izmantošu IPVanish piemēram, kā izmantot VPN pakalpojumu, lai skatītos Citizenfour dokumentālo filmu. Vispirms vēlaties lejupielādēt viņa klientu. IPVanish piedāvā bezmaksas programmatūru operētājsistēmai Windows, Mac un Linux. Papildus bezmaksas lietotnēm iOS un Android.

Tagad, kad jums bija iespēja lejupielādēt un instalēt programmatūru, kas ir pienācis laiks, lai izveidotu savienojumu. Palaidiet IPVanish klientu un atlasiet servera atrašanās vietu. Mēs jums palīdzēsim soli pa solim, izmantojot viņu Windows klientu.

IPVanish Windows klients v2.0

  • Atlasiet servera atrašanās vietu. Es iesaku jums izvēlēties Londonu, Mančestru vai Notingemu.
  • Mēs iesakām izvēlēties OpenVPN (TCP) vai (UDP). Lai straumētu videoklipus no tādām vietnēm kā YouTube, mēs izmantojam OpenVPN (UDP). Viņi atbalsta arī PPTP un L2TP. Mēs joprojām iesakām OpenVPN, lai nodrošinātu vislabāko privātuma aizsardzību.
  • Noklikšķiniet uz izveidot savienojumu. Pēc dažām sekundēm augšdaļā esošā poga mainīsies uz zaļu un parādīsies “Atvienot”. Jūs arī pamanīsit, ka servera atrašanās vieta un IP adrese tiek parādīta klienta augšpusē.
  • Tiklīdz jūs izveidosit savienojumu, jūs atradīsities Apvienotajā Karalistē, ciktāl ikviens var pateikt tiešsaistē. Kā tādi mēs varam nokļūt jebkurā vietā, it kā sēdētu Londonā. Tas pats būtu spēkā, ja mēs izveidotu savienojumu ar serveri ASV vai jebkur citur pasaulē.

Tas ir viss, kas tam ir. Tagad, kad jums ir IP adrese no IPVanish servera Lielbritānijā, jūs varat pārlūkot internetu tā, it kā jūs tur tiešām atrastos. Savienojuma izveide ar serveri ASV ļautu jums pilnībā piekļūt arī ģeogrāfiski bloķētām vietnēm. Tas pats attiecas uz jebkuru valsti.

Kā jūs jau droši vien varat pateikt, labs VPN atver piekļuvi saturam visā pasaulē. Ja jūs dzīvojat ārpus Amerikas Savienotajām Valstīm, pakalpojums var palīdzēt piekļūt tādiem populāriem pakalpojumiem kā Netflix, Hulu un Amazon Instant. Jums joprojām ir nepieciešams konts tādiem pakalpojumiem kā Netflix, bet VPN palīdzēs jums skatīties ASV televīzijas šovus un filmas Netflix, it kā jūs sēdētu Amerikas Savienotajās Valstīs.

Noskatieties Citizenfour dokumentālo filmu un uzziniet vairāk par Edvardu Snowdenu 4. kanālā šīs trešdienas vakarā. Lūdzu, kopīgojiet šo ziņu ar draugiem, lai arī viņi varētu izbaudīt dokumentālās filmas skatīšanos. Seko mums @VPNFan par jaunākajiem VPN pārskatiem un vadošo pakalpojumu sniedzēju piedāvājumiem.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me