Skatieties Šerloku ārpus Lielbritānijas, izmantojot VPN

Gaidīšana ir gandrīz beigusies. Šerloks: “Nožēlojamā līgava” tiks rādīta BBC One rītvakar plkst. 9:00 GMT. Fani visā Lielbritānijā, bez šaubām, ar prieku skatīsies lielo notikumu. Kā ir ar tiem, kas ceļo ārpus Apvienotās Karalistes? Kā jūs jau zināt, BBC iPlayer ir paredzēts tikai tiem, kas atrodas Lielbritānijā. BBC izmanto ģeogrāfiskās bloķēšanas tehnoloģiju, lai nodrošinātu, ka saturam piekļūst tikai IP adreses valstī. Par laimi joprojām ir veids, kā skatīties BBC iPlayer no ārpus Lielbritānijas. Atbilde ir, izmantojot VPN.  Varat izveidot savienojumu ar VPN serveri Londonā, Mančesterā, Liverpūlē vai citur Lielbritānijā, lai skatītos Sherlock: The Abominable Bride no jebkuras vietas pasaulē. Jebkurš no mūsu ievietotajiem VPN atbloķēs BBC iPlayer.


Šerloks

Tiem, kam nav paticis populārā šova pirmo trīs sezonu prieks, Šerloks ir mūsdienu Šerloks Holmss. Nožēlojamā līgava ir atšķirīga. Holmss un Vatsons atgriezīsies Beikera ielā laikā, kad visas dusmas bija tvaika vilcieni un cepures. Īpašais ir tas, ka lietas tiek virzītas atpakaļ ar noslēpumu, kas izveidots 1895. gadā. Mēs neatdodam spoilerus. Tas tikai sabojātu izrādi. Šis ir ievads, kas paredzēts tikai šova iestatīšanai. Tomass Rikoleti ir vairāk nekā pārsteigts, kad atrada savu sievu kāzu tērpu stundās pēc pašnāvības. Rikoletti kundze tomēr nav izdarīta, jo viņas spoks sāk atriebties sabiedrībai. Holmsam, Vatsonam un draugiem būs jānoskaidro patiesība par pretīgo līgavu.

Šerloks: Nožēlojamā līgava tiks rādīta BBC One pulksten 9:00 GMT Jaungada dienā. Jūs varat gaidīt, ka tā drīz būs pieejama vietnē BBC iPlayer. Atcerieties izveidot savienojumu ar VPN serveri Lielbritānijā, lai izvairītos no tā, ka “BBC iPlayer TV programmas ir pieejamas atskaņošanai tikai Lielbritānijā”. kļūdas ziņojums. BBC arvien labāk bloķē VPN, tāpēc jūs atklāsit, ka daži pakalpojumi nedarbosies. Mēs esam pārbaudījuši visus trīs šajā amatā uzskaitītos pakalpojumu sniedzējus, un viņi visi bez problēmām atbloķē BBC iPlayer.

Labākais VPN, lai straumētu Šerloku

Vispirms vēlēsities atrast uzticamu VPN pakalpojumu. Šajā gadījumā jūs vēlaties vienu ar ātriem VPN serveriem Apvienotajā Karalistē. Tā kā jums ir vairāki kanāli, no kuriem izvēlēties, VPN pakalpojumu sniedzējus Apvienotajā Karalistē mēs dalīsimies ar lieliem, uzticamiem tīkliem. Mēs vēlamies pateikties visiem trim VPN pakalpojumiem, kas piedāvāja mūsu apmeklētājiem dziļas atlaides. Ietaupiet līdz 60% no neierobežotā VPN, lai atbloķētu kanālus un aizsargātu jūsu privātumu.

RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3Privāta piekļuve internetam2,85 USDPIA49Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa

Kā izmantot VPN, lai skatītos BBC iPlayer

Es izmantošu IPVanish piemēram, kā izmantot VPN pakalpojumu, lai skatītos Šerloku. Vispirms vēlaties lejupielādēt VPN klientu. IPVanish piedāvā bezmaksas klienta programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac un Linux. Papildus bezmaksas lietotnēm iOS un Android.

Tagad, kad jums bija iespēja lejupielādēt un instalēt programmatūru, kas ir pienācis laiks, lai izveidotu savienojumu. Palaidiet IPVanish klientu un atlasiet servera atrašanās vietu. Mēs jums palīdzēsim soli pa solim, izmantojot viņu Windows klientu.

IPVanish London

 • Atlasiet servera atrašanās vietu. Mēs izvēlējāmies Londonu, bet IPVanish ir plašs serveru tīkls, kas atrodas visā pasaulē.
 • Mēs iesakām izvēlēties OpenVPN (TCP) vai (UDP). Lai straumētu videoklipus no tādām vietnēm kā YouTube, mēs izmantojam OpenVPN (UDP). Viņi atbalsta arī PPTP un L2TP. Mēs joprojām iesakām OpenVPN, lai nodrošinātu vislabāko privātuma aizsardzību.
 • Noklikšķiniet uz izveidot savienojumu. Pēc dažām sekundēm augšdaļā esošā poga mainīsies uz zaļu un parādīsies “Atvienot”. Jūs arī pamanīsit, ka servera atrašanās vieta un IP adrese tiek parādīta klienta augšpusē.
 • Tagad mēs atrodamies Apvienotajā Karalistē, ciktāl ikviens var pateikt tiešsaistē. Kā tādi mēs varam nokļūt jebkurā vietā, it kā sēdētu Londonā. Tas pats būtu spēkā, ja mēs izveidotu savienojumu ar serveri ASV vai jebkur citur pasaulē.

Tas ir viss, kas tam ir. Tagad, kad jums ir IP adrese no IPVanish servera Apvienotajā Karalistē, jūs varat pārlūkot internetu un straumēt no BBC iPlayer tā, it kā jūs tur tiešām atrastos. Tas pats attiecas uz jebkuru valsti. Pievienojieties serverim Amerikas Savienotajās Valstīs, lai skatītos populāros straumēšanas pakalpojumus, kas atrodas tur.

Kā jūs jau droši vien varat pateikt, labs VPN atver piekļuvi saturam visā pasaulē. Ja jūs dzīvojat ārpus Amerikas Savienotajām Valstīm, pakalpojums var palīdzēt piekļūt tādiem populāriem pakalpojumiem kā Netflix, Hulu un Pandora. Jums joprojām ir nepieciešams konts tādiem pakalpojumiem kā Netflix, bet VPN palīdzēs jums skatīties ASV televīzijas šovus un filmas Netflix, it kā jūs sēdētu Amerikas Savienotajās Valstīs vai kādā citā reģionā, kuram vēlaties piekļūt.

Izbaudi jauno Šerloka: negantās līgavas noslēpumu. Lūdzu, kopīgojiet šo ziņu ar draugiem, lai viņi varētu baudīt BBC iPlayer no jebkuras vietas pasaulē, izmantojot VPN. Seko mums @VPNFan jaunākajiem piedāvājumiem un ceļvežiem.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map