Skatieties koledžas bļodu spēles ar VPN

Koledžas futbola bļoda spēlesKoledžu futbola sezona tuvojas beigām, bet dažas no labākajām darbībām vēl priekšā ar koledžu bļoda spēlēm un čempionāta izslēgšanas spēlēm. Mēs atspoguļosim pilnu bļodu grafiku no pusfināla spēlēm 28. decembrī līdz čempionāta spēlei, kas sākas pirmdien, 13. janvārī plkst. 8:30 EST ESPN. Skatieties visas darbības, izmantojot VPN.


Koledžu futbola bļodu spēlēm ir senas tradīcijas ASV, sākot ar pirmo Rožu bļodu, kas tika spēlēta 1902. gadā. Sākot no šiem pirmsākumiem, tagad sezonā tiek spēlētas 40 dažādas koledžu futbola bļodu spēles. Tas neietver nacionālā čempionāta spēli, kas tiek spēlēta pēc tam, kad 2 labākajām komandām ir parastās bļodu spēles.

RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3Privāta piekļuve internetam2,85 USDPIA49Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa

Bļodu spēļu vēsturisko grafiku nosaka klimata faktori un ērta nokļūšana attiecīgajā vietā. Pat šodien bļoda spēles parasti tiek spēlētas siltās vietās. No 40 spēlētajām bļodu spēlēm 35 no tām atrodas 36 grādu ziemeļu platumā vai zem tā. Daudzi amerikāņu futbola fani ar nepacietību gaida gada nogales, jo tur notiek tik daudz bļodu spēļu. Populāra tradīcija ir skatīties bļodu spēles Pateicības svētku laikā, kas notiek novembra 4. ceturtdienā.

Vai šajā svētku sezonā plānojat ceļot ārpus Amerikas Savienotajām Valstīm? Ja tā, jūs varat būt pārsteigts, uzzinot, ka lielākie ASV televīzijas tīkli un tiešsaistes pakalpojumi uzliek ģeogrāfiskus ierobežojumus. Ja ceļojuma laikā plānojat skatīties koledžas bļoda spēles, mēs iesakām izmantot VPN. Labs VPN palīdzēs jums izvairīties no visiem iespējamiem ģeogrāfiskiem ierobežojumiem. Apskatīsim dažus populārākos bļodas.

Koledžas futbola bļodas spēles grafiks

Visi turpmāk norādītie laiki ir norādīti Austrumu laika joslā.

Koledžas spēles:

 • Persiku bļoda – Oklahoma pret LSU – 28. decembrī pulksten 16:00 ESPN
 • Apelsīnu bļoda – Klemsons pret Ohaio štatu – 28. decembrī pulksten 20:00 ESPN
 • Nacionālais čempionāts – Katras spēles uzvarētāji 13. janvārī plkst. 20:00 ESPN

Ievērojamākas koledžu bļodu spēles

 • Apelsīnu bļoda – Florida pret Virdžīniju – 30. decembris
 • Outback Bowl – Minesota pret Auburn – 1. janvāris
 • Cirus Bowl – Mičigans pret Alabamu – 1. janvāris
 • Rožu bļoda – Oregona vs Viskonsina – 1. janvāris
 • Cukura trauks – Gruzija pret Teiloru – 1. janvāris

Kāpēc jums ir nepieciešams VPN pakalpojums??

Ja lasāt šo ziņu no Amerikas Savienotajām Valstīm, jums nebūs nepieciešams VPN, lai skatītos bļodas spēles. Tomēr, ja jūs dzīvojat vai plānojat ceļot ārpus ASV, VPN palīdzēs atbloķēt visus ģeogrāfiskos ierobežojumus. Tīkli bloķē cilvēkus ārpus valsts. VPN piešķirs jums IP adresi Amerikas Savienotajās Valstīs, kas atver saturu it kā jūs tur.

Kā izmantot VPN, lai skatītos koledžas bļodu spēles

Es izmantošu ExpressVPN piemēram, kā izmantot VPN pakalpojumu, lai skatītos koledžas bļodu spēles. Vispirms vēlaties lejupielādēt VPN klientu. ExpressVPN piedāvā bezmaksas klienta programmatūru operētājsistēmai Windows, Mac un Linux. Papildus bezmaksas lietotnēm iOS un Android.

Tagad, kad jums bija iespēja lejupielādēt un instalēt programmatūru, kas ir pienācis laiks, lai izveidotu savienojumu. Palaidiet ExpressVPN klientu un atlasiet servera atrašanās vietu. Mēs jums palīdzēsim soli pa solim, izmantojot viņu Windows klientu.

ExpressVPN servera atrašanās vietas

 • Tā kā daudziem spēlētājiem patīk izveidot savienojumu ar serveriem ASV, mēs šo valsti izmantojām savam ceļvedim. ExpressVPN ir liels serveru tīkls, kas atrodas visā pasaulē.
 • Mēs iesakām izvēlēties OpenVPN (TCP) vai (UDP). Lai straumētu videoklipus no tādām vietnēm kā YouTube, mēs izmantojam OpenVPN (UDP), jo tas ir ātrāks nekā TCP. Viņi atbalsta arī PPTP, L2TP un SSTP. Mēs joprojām iesakām OpenVPN UDP, lai nodrošinātu vislabāko ātruma un privātuma aizsardzības apvienojumu.
 • Noklikšķiniet uz lielās apaļās savienojuma pogas. Pēc dažām sekundēm jūs redzēsit vairogu ap pogu zaļu. Tiks parādīts arī ziņojums ar paziņojumu “VPN ir ieslēgts”
 • Jums tagad ir IP adrese ASV, ciktāl jebkurš var pateikt tiešsaistē. Kā tāds jūs varat sasniegt jebkuru vietni tā, it kā jūs tur sēdētu. Tas pats būtu spēkā, ja izveidotu savienojumu ar serveri Lielbritānijā vai jebkur citur pasaulē.

Tas ir vienkārši tik viegli izdarāms. Tagad, kad jums ir IP adrese no ExpressVPN servera ASV, jūs varat spēlēt, pārlūkot internetu vai skatīties šovus tā, it kā jūs tur tiešām atrastos. Savienojuma izveide ar serveri Lielbritānijā ļautu jums arī pilnībā piekļūt ģeogrāfiski bloķētām vietnēm arī tur. Tas pats attiecas uz jebkuru valsti.

Kā jūs jau droši vien varat pateikt, labs VPN atver piekļuvi saturam visā pasaulē. Ja jūs dzīvojat ārpus Amerikas Savienotajām Valstīm, pakalpojums var palīdzēt piekļūt tādiem populāriem pakalpojumiem kā Netflix, Hulu un Pandora. Jums joprojām ir nepieciešams konts tādiem pakalpojumiem kā Netflix, taču VPN palīdzēs jums skatīties ASV televīzijas šovus un filmas Netflix, it kā jūs sēdētu Amerikas Savienotajās Valstīs vai citā reģionā, kuram vēlaties piekļūt.

Noķeriet visas aktivitātes, skatoties tiešsaistes informāciju par šī gada koledžas bļodām, kas beidzas ar čempionāta spēli 9. janvārī. Lūdzu, kopīgojiet šo ziņu ar draugiem, lai arī viņi varētu izbaudīt šo darbību. Seko mums @VPNFan jaunākajiem VPN darījumiem.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map