Skatieties NBA ZIRGU turnīru tiešraidē tiešsaistē

NBAProtams, sporta pasaule tiek mainīta 2020. gadā. Tas notiek bezprecedenta romāna koronavīrusa, kas pazīstams arī kā Covid-19, dēļ. Tāpēc NBA rīko savu pirmo “HORSE” turnīru vēsturē. ZIRGS ir basketbola šaušanas sacensības, kas notiek starp spēlētājiem. Tas notiks vairāku dienu garumā, sākot no svētdienas, 12. aprīļa, plkst. 19:00 līdz 21:00 un atkārtots no plkst. 9–11 EST. Čempionāta spēle noslēgsies ceturtdien, 16. aprīlī, līdz plkst. Turnīrs notiks ESPN. Ja atrodaties ASV, jums tam būs pieeja. Tomēr, ja jūs citādi atrodaties ārpus valsts, jums būs jāpieslēdzas VPN, lai skatītos turnīru.


RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3Privāta piekļuve internetam2,85 USDPIA49Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa

Kā mēs minējām, 2020. gads ir dīvains daudzu iemeslu dēļ. Vīrusa dēļ gandrīz visi sporta veidi ir atcelti. Šis turnīrs ir paredzēts labdarībai ar valsts fermu (sponsoru), kas dalībnieku vārdā ziedo vairāk nekā 200 000 labdarības organizācijām, kas koncentrējas uz koronavīrusa reaģēšanas centieniem. Šajā turnīrā sacenšas 8 cilvēki, katrs spēlē uz savas mājas laukuma. Daži ir NBA, bet citi ir WNBA. Šeit ir 1. grupas apskats.

 • Chauncey Billups
 • Tamika ķeršana
 • Maiks Konlijs Dž.
 • Trae Young

Šeit ir apskats uz 2. grupas dalībniekiem.

 • Zach LaVine
 • Kriss Pols
 • Pols Pīrss
 • Allie Quigley

Šajā turnīrā dunking ir aizliegta. Spēlētājiem jāapraksta katrs šāviena mēģinājums, precīzi norādot rezultātu veidu, kuru viņi plāno gūt pirms šāviena izdarīšanas. Pirmais spēlētājs katrā spēlē, kurš uzkrāj burtus “H-O-R-S-E” (jūs saņemat vēstuli par katru nokavēto metienu) pēc piecu metienu neatbilstības, tiek izslēgts. Atkal jūs to varat skatīties tikai tad, ja jums ir piekļuve ESPN.

Kā skatīties 2020. gada NBA ZIRGU turnīru no jebkuras vietas

Ja jums ir ESPN akreditācijas dati, vienkārši izpildiet tālāk sniegtos norādījumus.

 1. Reģistrējieties ExpressVPN (ietver 30 dienu bezriska naudas atdošanas garantiju).
 2. Lejupielādējiet un instalējiet lietotni ExpressVPN savā ierīcē
 3. Pievienojieties VPN serverim ASV, lai jūs varētu iegūt informāciju par turnīru.
 4. Varat pieteikties lietotnē ESPN Go vai vietnē, ja jums ir akreditācijas dati.
 5. Izbaudi turnīru.

Kā izmantot VPN, lai skatītos 2020. gada NBA ZIRGU turnīru

Mēs izmantosim ExpressVPN piemēram, kā izmantot VPN pakalpojumu, lai straumētu 2020. gada NBA ZIRGU turnīru. Pirmkārt, jūs vēlaties lejupielādēt VPN klientu. ExpressVPN piedāvā bezmaksas klienta programmatūru operētājsistēmai Windows, Mac un Linux. Papildus bezmaksas lietotnēm iOS un Android.

Pēc programmatūras lejupielādes un instalēšanas ir pienācis laiks izveidot savienojumu. Palaidiet ExpressVPN klientu un atlasiet servera atrašanās vietu. Mēs jums palīdzēsim soli pa solim, izmantojot viņu Windows klientu.

 • Atlasiet servera atrašanās vietu. Jūs vēlēsities izveidot savienojumu ar VPN serveri ASV. Kā mēs minējām, tas ir tāpēc, ka jūs būtu ģeogrāfiski bloķēts ārpus reģiona. Tāpēc mēs izvēlējāmies serveri ASV.
 • Mēs iesakām izvēlēties OpenVPN (TCP) vai (UDP). Lai straumētu video no tādām vietnēm kā YouTube, mēs izmantojam OpenVPN (UDP), jo tas ir ātrāks nekā TCP. Viņi atbalsta arī PPTP, L2TP un SSTP. Mēs joprojām iesakām OpenVPN UDP, lai nodrošinātu vislabāko ātruma un privātuma aizsardzības apvienojumu.
 • Noklikšķiniet uz lielās apaļās savienojuma pogas. Pēc dažām sekundēm jūs redzēsit vairogu ap pogu zaļu. Tiks parādīts arī ziņojums ar paziņojumu “VPN ir ieslēgts”
 • Tagad jums ir IP adrese ASV, ciktāl ikviens var pateikt tiešsaistē. Tādēļ jūs varat sasniegt jebkuru vietni tā, it kā jūs tur sēdētu. Tas pats būtu spēkā, ja izveidotu savienojumu ar serveri citā reģionā.

Tas ir viss, kas tam ir. Tagad, kad jums ir IP adrese no ExpressVPN servera ASV, varat pārlūkot internetu tā, it kā jūs tur tiešām atrastos. Tas pats attiecas uz jebkuru valsti. Pievienojieties serverim Apvienotajā Karalistē, lai skatītos Sky Sports vai citus, atkarībā no vietas, kur vēlaties skatīties.

Labi VPN sniedzēji atver piekļuvi saturam visā pasaulē. Ja jūs dzīvojat ārpus Amerikas Savienotajām Valstīm, šis pakalpojums var palīdzēt piekļūt tādiem populāriem pakalpojumiem kā Netflix, Hulu un Pandora. Jums joprojām ir nepieciešams konts tādiem pakalpojumiem kā Netflix, taču VPN palīdzēs jums skatīties ASV televīzijas šovus un filmas Netflix, it kā jūs sēdētu Amerikas Savienotajās Valstīs vai citā reģionā, kuram vēlaties piekļūt.

Izbaudiet inaugurācijas turnīru 2020 HORSE un redziet, kurš spēlētājs uzvarēs. Vai WNBA spēlētāji spēs pārvarēt NBA spēlētājus? Noskaņojies, lai uzzinātu. Lūdzu, dalieties ar šo ziņu ar draugiem, lai viņi ar VPN varētu baudīt 2020. gada ZIRGU turnīru no jebkuras vietas pasaulē. Seko mums @VPNFan par jaunākajiem piedāvājumiem, ceļvežiem un jaunumiem.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map