Marta trakumsNeatkarīgi no tā, vai esat koledžas basketbola fane, ir diezgan laba iespēja uzzināt par NCAA vīriešu basketbola turnīru. Tas ir pareizi, beidzot ir klāt Amerikas skatītākais basketbola turnīrs, kas pazīstams arī kā March Madness. Sākot no 19. līdz 20. martam par pirmajām kārtām un beidzot ar “Final Four” 4. aprīlī līdz 6. aprīlim, tiks izspēlēti daži no labākajiem basketboliem. Ja jums patīk “B-Ball”, bet būs ārpus ASV, jūs to palaidīsit garām. Spēles tiešsaistē varat skatīties tiešsaistē, izmantojot VPN.

Labākais VPN marta trakuma straumēšanai

Tā kā marta trakums vislabāk tiek rādīts CBS un citās Amerikas raidorganizācijās, jūs vēlēsities VPN ar ātriem serveriem Amerikas Savienotajās Valstīs. Mēs izvēlējāmies trīs VPN, no kuriem katrs uztur lielu tīklu ar serveru atrašanās vietām visā ASV. Mēs uzskatām, ka vislabākais ir ExpressVPN, taču laba izvēle ir visi trīs VPN.

RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisitServer
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3Privāta piekļuve internetamUSD 3,33PIA49Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa

Šis gads solās dzīvot atbilstoši tā nosauktajam marta trakumam. Atšķirībā no iepriekšējiem gadiem, kad jums ir daži spēlētāji, kas gadu spēlē un dodas uz NBA, šis gads solās parādīt gan pirmkursnieku fenomus, gan vecākus spēlētājus. Parasti tas nozīmē, ka spēlētā basketbola līmenis būs augstāks nekā parasti. Turnīra labākajās sēklās ir arī daži pārsteigumi. Kopā ar 18 zaudējumiem četrās 1. numura nišās patiesi ikviens varēja uzvarēt šajā turnīrā.

Šīs sēklas ir Virdžīnija, Villanova, Kanzasa un Ksavere. Šogad pirmās četras spēles atkal notiks Deitonā, Ohaio, 13.-14. Martā pirms turnīra sākuma. Uzvarētāju komandas tiks izlīdzinātas ar turnīra 1. un 6. numuru. Kā vienmēr, jūs varat sagaidīt, ka būs daži agri raundi. No šejienes nāk termins “Pelnrušķītes komanda”. Ikviens var izjaukt augšējās sēklas. Ja šis gads ir līdzīgs iepriekšējiem turnīriem, bieži būs ierasts izvēlēties iekavās.

Apskatīsim spēļu grafiku. Pēc brīža mēs iedziļināsimies sīkāk par specifiku.

 • 64. kārta – no 19. līdz 20. martam
 • 32. kārta – no 21. līdz 22. martam
 • Saldais 16 – no 26. līdz 27. martam
 • 8. elitē – no 28. līdz 29. martam
 • Fināls 4 – 4. aprīlis
 • Čempionāts – 6. aprīlī

Šeit ir apskatīts šī gada marta trakuma spēļu norises vieta:

 • “Pirmās četras” spēles – Deitona
 • 64. un 32. kārta – Albānija, Spokane, Sentluisa, Tampa, Grīnsboro, Omaha, Sakramento, Klīvlenda
 • Sweet 16 un Elite 8 – Indianapolisa, Losandželosa, Hjūstona, Ņujorka
 • Fināls 4 un čempionāts – Atlanta

Ir četri dažādi kanāli, kas televīzijā demonstrēs mačus pirmajā nedēļas nogalē. tie ir TNT, TBS, TRUtv un CBS. Turpmākās spēles tiks aizvadītas CBS un TBS. Turklāt, ja vēlaties skatīties NIT turnīru, šīs spēles tiks rādītas ESPNU.

Kā izmantot VPN, lai skatītos marta trakumu

Mēs izmantosim ExpressVPN piemēram, kā izmantot VPN pakalpojumu, lai tiešraidē pārraidītu marta trakuma spēles. Pirmkārt, jūs vēlaties lejupielādēt VPN klientu. ExpressVPN piedāvā klienta programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac un Linux. Mobilie lietotāji var lejupielādēt lietotnes operētājsistēmai iOS un Android. Jūs pat varat savienot maršrutētāju, lai nodrošinātu visas tīkla ierīces. Tas nosūtīs visus jūsu paziņojumus caur VPN, kas paplašina atbalstu tādām ierīcēm kā spēļu konsoles un straumēšanas kastes. Viņiem pat ir lietotne Amazon Fire TV ierīcēm.

ExpressVPN kuponsIetaupiet 49% un saņemiet 3 mēnešus bez maksas, izmantojot 12 mēnešus no mūsu iecienītākā VPN

ExpressVPN mūsu ātruma pārbaudēs darbojās ļoti labi. Tās ir lieliska izvēle privātumam un ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšanai. Klientu atbalsts ir pieejams visu diennakti, lai sniegtu palīdzību un atbildētu uz visiem jautājumiem. Baudiet labāko VPN mazākā skaitā ar pārliecību, jo ExpressVPN piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Iegūstiet ExpressVPN

Tagad, kad jums bija iespēja lejupielādēt un instalēt programmatūru, kas ir pienācis laiks, lai izveidotu savienojumu. Palaidiet ExpressVPN klientu un atlasiet servera atrašanās vietu. Mēs jums palīdzēsim soli pa solim, izmantojot viņu Windows klientu. Ņemiet vērā, ka mēs izmantojam attēlus no ASV serveriem, jo ​​liela daļa marta trakuma pārklājumu ģeogrāfiski ir ierobežoti Amerikas Savienotajās Valstīs.

ExpressVPN servera atrašanās vietas

 • Tā kā vairums amerikāņu kanālu ir pieejami tikai ASV, jūs vēlēsities izvēlēties serveri Amerikas Savienotajās Valstīs. ExpressVPN ir liels serveru tīkls, kas atrodas visā ASV.
 • Mēs iesakām izvēlēties OpenVPN (TCP) vai (UDP). Lai straumētu videoklipus no tādām vietnēm kā YouTube, mēs izmantojam OpenVPN (UDP), jo tas ir ātrāks nekā TCP. Viņi atbalsta arī PPTP, L2TP un SSTP. Mēs joprojām iesakām OpenVPN UDP, lai nodrošinātu vislabāko ātruma un privātuma aizsardzības apvienojumu.
 • Noklikšķiniet uz lielās apaļās savienojuma pogas. Pēc dažām sekundēm jūs redzēsit vairogu ap pogu zaļu. Tiks parādīts arī ziņojums ar paziņojumu “VPN ir ieslēgts”
 • Jums tagad ir IP adrese ASV, ciktāl jebkurš var pateikt tiešsaistē. Kā tāds jūs varat sasniegt jebkuru vietni tā, it kā jūs tur sēdētu. Tas pats būtu spēkā, ja izveidotu savienojumu ar serveri Lielbritānijā vai jebkur citur pasaulē.

Tas ir vienkārši tik viegli izdarāms. Tagad, kad jums ir IP adrese no ExpressVPN servera ASV, varat pārlūkot internetu vai skatīties March Madness tā, it kā jūs tur tiešām atrastos. Tas pats attiecas uz jebkuru valsti, taču jūs vēlēsities izveidot savienojumu ar serveri ASV, lai skatītos spēles tiešsaistē.

Izbaudiet visas sajūsmas 2019. gada NCAA marta trakuma čempionāta laikā. Lūdzu, kopīgojiet šo ziņu ar draugiem, lai viņi varētu baudīt visas darbības no jebkuras vietas pasaulē, izmantojot VPN. Seko mums @VPNFan jaunākajiem piedāvājumiem un ceļvežiem.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me