Junioru hokeja čempionāts2023. gada pasaules junioru hokeja čempionāts šogad notiek jau 44. reizi. Šogad IIHF pasaules junioru čempionāts notiks Čehijā. Spēles notiks Ostravas Arēnā Ostravā un Werk arēnā Třinecā. Čehija čempionātu ir rīkojusi četras reizes. Ņemot vērā ledus hokeja ilgstošo popularitāti reģionā, šis notikums noteikti būs pozitīvs. Skatieties darbību no jebkuras vietas pasaulē ar VPN.

Iepriekšējā kārta sāksies 2023. gada 26. decembrī ar zelta medaļu spēli, kas tiks spēlēta 2023. gada 5. janvārī. Tas jums dos iespēju pusotru nedēļu skatīties un sekot labākajiem pasaules hokeja junioru spēlētājiem. Skaties, kā tava mīļākā komanda sacenšas par zeltu. TSN pārraida notikumu Kanādā. Kopā ar NHL tīklu ASV un citiem tīkliem visā pasaulē. Sniegšu pilnu sarakstu vēlāk.

Kāpēc jums ir nepieciešams VPN pakalpojums??

Ja lasāt šo ziņu no Kanādas vai Amerikas Savienotajām Valstīm, spēļu skatīšanai jums nebūs nepieciešams VPN. Tomēr, ja jūs dzīvojat vai ceļojat ārpus ASV un Kanādas, VPN palīdzēs atbloķēt ģeogrāfiskos ierobežojumus. Tīkli bloķē cilvēkus ārpus valsts. VPN piešķirs jums IP adresi citā valstī, kas atver saturu tā, it kā jūs sēdētu šajā valstī.

Labākais VPN pasaules junioru hokeja čempionātam

Vispirms vēlēsities atrast uzticamu VPN pakalpojumu. Šajā gadījumā jūs vēlaties, lai viens ar ātriem VPN serveriem skatītos visas darbības. Tas diezgan sašaurina lauku. Par laimi mūsu iecienītais VPN pasākuma laikā piedāvā atlaidi.

Ir vairāki tīkli, kas pārraidīs turnīru. Lai izpildītu šos norādījumus, mēs izmantosim NHL tīklu Amerikas Savienotajās Valstīs.

 1. Reģistrējieties ExpressVPN (ietver 30 dienu bezriska naudas atdošanas garantiju)
 2. Lejupielādējiet un instalējiet lietotni ExpressVPN savā ierīcē
 3. Pievienojieties VPN serverim ASV, lai jūs varētu iegūt pārklājumu.
 4. Apmeklējiet NHL tīklu un uzmundriniet iecienīto komandu par uzvaru.
  NordVPN Mac iestatīšanas rokasgrāmata

Kā izmantot VPN, lai skatītos čempionātu

Vēlaties vairāk palīdzības iestatīšanas laikā. Šeit ir detalizētāks ceļvedis ar ekrānuzņēmumu, kas palīdzēs jums sākt. Es izmantošu ExpressVPN piemēram, kā izmantot VPN pakalpojumu, lai skatītos pasaules junioru hokeja čempionātu.Vispirms jūs vēlaties lejupielādēt VPN klientu. ExpressVPN piedāvā bezmaksas klienta programmatūru operētājsistēmai Windows, Mac un Linux. Papildus bezmaksas lietotnēm iOS un Android.

Tagad, kad jums bija iespēja lejupielādēt un instalēt programmatūru, kas ir pienācis laiks, lai izveidotu savienojumu. Palaidiet ExpressVPN klientu un atlasiet servera atrašanās vietu. Mēs jums palīdzēsim soli pa solim, izmantojot viņu Windows klientu.

ExpressVPN servera atrašanās vietas

 • ExpressVPN ir liels serveru tīkls visā pasaulē. Izvēlieties valsti, kurā vēlaties skatīties pārklājumu. Dažas populāras izvēles ir Kanāda un Amerikas Savienotās Valstis.
 • Mēs iesakām izvēlēties OpenVPN (TCP) vai (UDP). Lai straumētu videoklipus no tādām vietnēm kā YouTube, mēs izmantojam OpenVPN (UDP), jo tas ir ātrāks nekā TCP. Viņi atbalsta arī PPTP, L2TP un IKEv2. Mēs joprojām iesakām OpenVPN UDP, lai nodrošinātu vislabāko ātruma un privātuma aizsardzības apvienojumu.
 • Noklikšķiniet uz lielās apaļās savienojuma pogas. Pēc dažām sekundēm jūs redzēsit vairogu ap pogu zaļu. Tiks parādīts arī ziņojums ar paziņojumu “VPN ir ieslēgts”
 • Jums tagad ir IP adrese ASV, ciktāl jebkurš var pateikt tiešsaistē. Kā tāds jūs varat sasniegt jebkuru vietni tā, it kā jūs tur sēdētu. Tas pats būtu spēkā, ja izveidotu savienojumu ar serveri Lielbritānijā vai jebkur citur pasaulē.
 • Nw, jūs izmantosit akreditācijas datus no sava kabeļa / satelīta / straumēšanas abonēšanas konta, lai pieteiktos vietnē, kuru vēlaties izmantot spēļu skatīšanai..

Tas ir vienkārši tik viegli izdarāms. Tagad, kad jums ir IP adrese no ExpressVPN servera izvēlētajā valstī, varat pārlūkot internetu vai skatīties pasaules junioru hokeja čempionātu tā, it kā jūs tur tiešām atrastos. Tas pats attiecas uz jebkuru valsti. Pievienojieties serverim Kanādā, lai skatītos TSN pārklājumu.

Kā jūs jau droši vien varat pateikt, labs VPN atver piekļuvi saturam visā pasaulē. Ja jūs dzīvojat ārpus Amerikas Savienotajām Valstīm, pakalpojums var palīdzēt piekļūt tādiem populāriem pakalpojumiem kā Netflix, Hulu un Amazon Instant. Jums joprojām ir nepieciešams konts tādiem pakalpojumiem kā Netflix, bet VPN palīdzēs jums skatīties ASV televīzijas šovus un filmas Netflix, it kā jūs sēdētu Amerikas Savienotajās Valstīs.

  Privātās piekļuves internetam Mac iestatīšanas rokasgrāmata

Pasaules junioru hokeja čempionāta segums

Šeit ir saraksts ar tīkliem, kas pārraidīs 2023. gada IIHF pasaules junioru čempionātu:

 • Kanāda – TSN, RDS
 • Čehu Republika – CT
 • Eiropa – Eurosport
 • Somija – MTV3
 • Krievija – NTV Plus
 • Slovākija – STV
 • Zviedrija – SVT, Viasats
 • Savienotās Valstis – NHL tīkls

Atcerieties izveidot savienojumu ar serveri valstī, kurā vēlaties skatīties pārklājumu. Piemēram, TSN.ca tiešsaistes pārklājums ir pieejams tikai tiem, kuriem ir Kanādas IP adrese..

Iepriekšējās kārtas grafiks

Šis ir iepriekšējo kārtu spēļu grafiks un vieta:

A kārta – Werk arēna

A grupa Provizoriskais grafiks

B kārta – Ostravara arēna

B grupas provizoriskais grafiks

Noķeriet visas aktivitātes, skatoties tiešsaistes informāciju par šī gada pasaules junioru hokeja čempionātu. Lūdzu, kopīgojiet šo ziņu ar draugiem, lai viņi arī varētu izbaudīt spēles. Seko mums @VPNFan par jaunākajiem darījumiem.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me