PGA čempionātsPGA čempionāts ir 2019. gada sezonas otrais nozīmīgais turnīrs. Bethpage Black kursā, kas atrodas Farmingdale, Ņujorkā, notiks 2019. gada PGA čempionāts. Šogad darbība sākas 16. maijā, un tā noslēdzas pēdējā regulēšanas dienā 19. maijā. Protams, tas var mainīties atkarībā no citiem faktoriem. Ja atrodaties ASV, jums ir vairākas pārklājuma iespējas. Ja ceļojat vai neatrodaties ASV, PGA čempionātu varat skatīties tiešsaistē tiešsaistē no jebkuras vietas, izmantojot VPN.

RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3Privāta piekļuve internetam2,85 USDPIA49Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa

Parasti jums būs nepieciešams maksas kabeļa vai satelīta pakalpojuma abonements. Tomēr, ja jums nav kabeļa vai arī atrodaties ārpus ASV Sling TV TNT apraidei vai CBS pilna piekļuve ir veids, kā redzēt visu PGA čempionāta pārklājumu. Protams, tas ir atkarīgs no tā, kad vēlaties skatīties. Tas ir tāpēc, ka jūs arī vēlaties atrast uzticamu VPN pakalpojumu. Abi šie pakalpojumi bloķēs jūs ārpus ASV. Šajā gadījumā jūs vēlaties tādu, kam ir ātrs VPN serveris ASV. Ir vairāki VPN, no kuriem izvēlēties. Šeit ir ceļvedis mūsu iecienītākajam.

Kā izmantot VPN, lai skatītos PGA čempionātu

Mēs izmantosim ExpressVPN piemēram, kā izmantot VPN pakalpojumu, lai straumētu PGA čempionātu tiešraidē. Pirmkārt, jūs vēlaties lejupielādēt VPN klientu. ExpressVPN piedāvā klienta programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac un Linux. Mobilie lietotāji var lejupielādēt lietotnes operētājsistēmai iOS un Android. Jūs pat varat savienot maršrutētāju, lai nodrošinātu visas tīkla ierīces. Tas nosūtīs visus jūsu paziņojumus caur VPN, kas paplašina atbalstu tādām ierīcēm kā spēļu konsoles un straumēšanas kastes. Viņiem pat ir lietotne Amazon Fire TV ierīcēm.

ExpressVPN kuponsIetaupiet 49% un saņemiet 3 mēnešus bez maksas, izmantojot 12 mēnešus no mūsu iecienītākā VPN

ExpressVPN mūsu ātruma pārbaudēs darbojās ļoti labi. Tās ir lieliska izvēle privātumam un ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšanai. Klientu atbalsts ir pieejams visu diennakti, lai sniegtu palīdzību un atbildētu uz visiem jautājumiem. Baudiet labāko VPN mazākā skaitā ar pārliecību, jo ExpressVPN piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Iegūstiet ExpressVPN

Tagad, kad jums bija iespēja lejupielādēt un instalēt programmatūru, kas ir pienācis laiks, lai izveidotu savienojumu. Palaidiet ExpressVPN klientu un atlasiet servera atrašanās vietu. Mēs jums palīdzēsim soli pa solim, izmantojot viņu Windows klientu. Ņemiet vērā, ka mēs izmantojam attēlus no ASV serveriem, jo ​​liela daļa PGA pārklājuma ir ierobežota tikai Amerikas Savienotajās Valstīs.

ExpressVPN servera atrašanās vietas

  • Tā kā vairums amerikāņu kanālu ir pieejami tikai ASV, jūs vēlēsities izvēlēties serveri Amerikas Savienotajās Valstīs. ExpressVPN ir liels serveru tīkls, kas atrodas visā ASV.
  • Mēs iesakām izvēlēties OpenVPN (TCP) vai (UDP). Lai straumētu videoklipus no tādām vietnēm kā YouTube, mēs izmantojam OpenVPN (UDP), jo tas ir ātrāks nekā TCP. Viņi atbalsta arī PPTP, L2TP un SSTP. Mēs joprojām iesakām OpenVPN UDP, lai nodrošinātu vislabāko ātruma un privātuma aizsardzības apvienojumu.
  • Noklikšķiniet uz lielās apaļās savienojuma pogas. Pēc dažām sekundēm jūs redzēsit vairogu ap pogu zaļu. Tiks parādīts arī ziņojums ar paziņojumu “VPN ir ieslēgts”
  • Jums tagad ir IP adrese ASV, ciktāl jebkurš var pateikt tiešsaistē. Kā tāds jūs varat sasniegt jebkuru vietni tā, it kā jūs tur sēdētu. Tas pats būtu spēkā, ja izveidotu savienojumu ar serveri Lielbritānijā vai jebkur citur pasaulē.

Tas ir vienkārši tik viegli izdarāms. Tagad, kad jums ir IP adrese no ExpressVPN servera ASV, varat pārlūkot internetu vai skatīties PGA čempionātu tā, it kā jūs tur tiešām atrastos. Tas pats attiecas uz jebkuru valsti, taču jūs vēlēsities izveidot savienojumu ar serveri ASV, lai skatītos spēles tiešsaistē.

PGA čempionāta svarīgākās vietas

Lauku kluba Bellerive dibinātāji 1897. gadā uzcēla privāto 18 bedrīšu laukumu. Tas tiek uzskatīts par vienu no vecās līnijas Sentluisas klubu “lielajiem četriem” kursiem. Kurss tā laikā ir rīkojis divus lielus čempionātus. Tie ir ASV atklātais 1965. gadā un PGA čempionāts 1992. gadā. Šogad tas notiks simtgades PGA čempionātā.

PGA čempionāts šogad noteikti būs aizraujošs. Ir vairāki golfa spēlētāji, kuri vēlas palielināt viņu iegūto lielāko laimestu skaitu. Šobrīd sportā nav dominējošā spēlētāja. Parasti tas nozīmē, ka mēs varētu redzēt šāvienu. PGA čempionātā konkurence būs spēcīga, piemēram, Tiger Woods, Dustin Johnson, Justin Rose, Rory Mcilroy, Jordan Jordan un citi, kas nesen guva panākumus. Vudss ir favorīts uz uzvaru, taču, lai aizņemtos frāzi no Tīģera, tas ir atkarīgs no tā, kurš atnes viņu spēli.

Patiesi, ikviens var uzvarēt šajā turnīrā. Kā mēs visi zinām pēc koeficienta, bieži vien iecienītākais uzvarēt nav pasākuma uzvarētājs. Piesakieties šim lieliskajam turnīram, lai noskaidrotu, vai jūsu iecienītajam golfa spēlētājam ir tas, kas nepieciešams, lai uzvarētu PGA čempionātā šogad. Vienam no labi zināmajiem spēlētājiem, kas spēlē 156 spēlētājus, ir lemts pievienot numuru viņu galvenajām turnīra uzvarām.

Televīzijas apraide PGA čempionātā ir ierobežota ar divām stacijām. Lūk, kā veidojas apraides grafiks. Lūdzu, ņemiet vērā, ka visi laiki ir norādīti EST.

Ceturtdiena, 16. maijs
Tiešraides pārklājums, TNT 13:00 plkst. – plkst. 7:00 plkst.
Izstādes izrāde, CBS plkst. 11:37 – plkst. 12:07.

Piektdiena, 17. maijs
Tiešraides pārklājums, TNT 13:00 plkst. – plkst. 7:00 plkst.
Izstādes izrāde, CBS plkst. 11:37 – plkst. 12:07.

SESTDIENA, 18. MAIJS
Tiešraides pārklājums, TNT plkst. 11:00 līdz 14:00.
Tiešraides pārklājums, CBS 2:00 plkst. – plkst. 7:00 plkst.

Svētdien, 19. maijā
Tiešraides pārklājums, TNT plkst. 11:00 līdz 14:00.
Tiešraides pārklājums, CBS 2:00 plkst. – plkst. 7:00 plkst.

Izbaudiet visus 2019. gada PGA čempionāta turnīra satraukumus un redziet, kurš golfa spēlētājs veiks labākos spēkus, veiksmes pārtraukumu vai abus. Lūdzu, kopīgojiet šo ziņu ar draugiem, lai viņi, izmantojot VPN, varētu baudīt gada otro lielāko daļu no jebkuras vietas pasaulē. Seko mums @VPNFan jaunākajiem piedāvājumiem un ceļvežiem.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me