Skatieties The Ashes 2019 kriketu tiešraidē

PelniPelni Anglijai dos iespēju pat sērijā iegūt 32 uzvaru ar piecām izlozēm. Viņiem ir jāizdara viņu darbs, jo Austrālijai ir uzvaras divās pēdējās kriketa sērijās. 2019. gada sērija notiks Anglijā, tāpēc, iespējams, mājas laukuma priekšrocības viņiem dos priekšroku pat šī gada lietām. Pirmie mači notiks 1.-5. Augustā, bet pēdējie mači notiks 12.-16. Septembrī Londonā. Skatieties visu satraukumu no jebkuras vietas pasaulē, izmantojot VPN.


RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3Privāta piekļuve internetam2,85 USDPIA49Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa

Kā skatīties pelnus no jebkuras vietas

Bezmaksas The Ashes pārklājums vietnē 9Now:

 1. Reģistrējieties ExpressVPN (ietver 30 dienu bezriska naudas atdošanas garantiju)
 2. Lejupielādējiet un instalējiet lietotni ExpressVPN savā ierīcē
 3. Izveidojiet savienojumu ar VPN serveri Austrālijā 9Tagad pārklājums.
 4. Izbaudiet tiešraides piekļuvi sacensībām.

Pelnu 2019. gada grafiks

Pelni notiks vairākās vietās Apvienotajā Karalistē. Apskatīsim katra mača komplekta rīkotāju vietu.

 • 1. pārbaudījums – Edgbastons, Birmingema – no 1. līdz 5. augustam
 • 2. pārbaude – Lord’s, Londona – no 14. līdz 18. augustam
 • 3. pārbaudījums – Hedleja, Līds – no 22. līdz 26. augustam
 • 4. pārbaudījums – Old Trafford, Mančestera – no 4. līdz 8. septembrim
 • 5. pārbaudījums – Ovāls, Londona – no 12. līdz 16. septembrim

Kā jūs varētu uzminēt, ņemot vērā kriketa popularitāti uz pasaules skatuves, būs dažas lielas raidorganizācijas, kas pārraidīs šo notikumu. Ja jūs šobrīd atrodaties ārpus skata laukuma, es ieteiktu izmantot VPN, lai reģistrētos Sky Sports Pass no TŪLĪT TV. Viņi piedāvā ikdienas caurlaides par £ 6,99 vai nedēļas caurlaides par £ 10,99. Es ieteiktu iegūt nedēļu caurlaides, lai skatītos The Ashes. Jums joprojām būs jāpieslēdzas VPN Apvienotajā Karalistē, lai skatītos Sky Sports programmas The Ashes pārklājumu. Pretējā gadījumā jūs tiksiet ģeogrāfiski bloķēts.

Papildus tam, ka skatāties The Ashes kanālā Sky Sports, varat klausīties arī pārraidi BBC Radio 5 Lielbritānijā un ABC Radio Austrālijā. 5. kanāls nodrošinās ikdienas svarīgākās vietas pasākuma laikā. Tiem vecās skolas interneta lietotājiem jūs varat arī iegūt tekstu no BBC Sport vietnes un ESPN Cricinfo. Austrālijas skatītāji visu darbību var noķert Nine tīklā. Aussie fani var lejupielādēt arī mobilo lietotni Cricket Australia Live iOS vai Android. Izmantojot lietotni, jūs varat saņemt segumu par 4,99 USD dienā vai 29,99 USD gadā. Šajā gadījumā jums būs nepieciešams gada abonements, lai izbaudītu The Ashes sēriju.

Kā izmantot VPN, lai skatītos pelnus

Es izmantošu ExpressVPN piemēram, kā izmantot VPN pakalpojumu, lai straumētu pelnus. Pirmkārt, jūs vēlaties lejupielādēt VPN klientu. ExpressVPN piedāvā bezmaksas klienta programmatūru operētājsistēmai Windows, Mac un Linux. Papildus bezmaksas lietotnēm iOS un Android.

Tagad, kad jums bija iespēja lejupielādēt un instalēt programmatūru, kas ir pienācis laiks, lai izveidotu savienojumu. Palaidiet ExpressVPN klientu un atlasiet servera atrašanās vietu. Mēs jums palīdzēsim soli pa solim, izmantojot viņu Windows klientu.

ExpressVPN UK serveri

 • Atlasiet servera atrašanās vietu. Sky Sports Pass pārklājumam jums jāizmanto serveris Lielbritānijā. Kā mēs minējām, tas ir tāpēc, ka jūs būtu ģeogrāfiski bloķēts ārpus reģiona. Tāpēc redzat, ka mēs izvēlējāmies serveri Londonā.
 • Mēs iesakām izvēlēties OpenVPN (TCP) vai (UDP). Lai straumētu videoklipus no tādām vietnēm kā YouTube, mēs izmantojam OpenVPN (UDP), jo tas ir ātrāks nekā TCP. Viņi atbalsta arī PPTP, L2TP un SSTP. Mēs joprojām iesakām OpenVPN UDP, lai nodrošinātu vislabāko ātruma un privātuma aizsardzības apvienojumu.
 • Noklikšķiniet uz lielās apaļās savienojuma pogas. Pēc dažām sekundēm jūs redzēsit vairogu ap pogu zaļu. Tiks parādīts arī ziņojums ar paziņojumu “VPN ir ieslēgts”
 • Tagad jums ir IP adrese Apvienotajā Karalistē, ciktāl ikviens var pateikt tiešsaistē. Kā tāds jūs varat sasniegt jebkuru vietni tā, it kā jūs tur sēdētu. Tas pats būtu spēkā, ja izveidotu savienojumu ar serveri citā reģionā.

Tas ir viss, kas tam ir. Tagad, kad jums ir IP adrese no ExpressVPN servera Apvienotajā Karalistē, jūs varat pārlūkot internetu tā, it kā jūs tur tiešām atrastos. Tas pats attiecas uz jebkuru valsti. Pievienojieties serverim Apvienotajā Karalistē, lai skatītos Sky Sports, vai Austrālijā, lai skatītos pārklājumu šajā reģionā.

Kā jūs jau droši vien varat pateikt, labs VPN atver piekļuvi saturam visā pasaulē. Ja jūs dzīvojat ārpus Amerikas Savienotajām Valstīm, pakalpojums var palīdzēt piekļūt tādiem populāriem pakalpojumiem kā Netflix, Hulu un Pandora. Jums joprojām ir nepieciešams konts tādiem pakalpojumiem kā Netflix, taču VPN palīdzēs jums skatīties ASV televīzijas šovus un filmas Netflix, it kā jūs sēdētu Amerikas Savienotajās Valstīs vai citā reģionā, kuram vēlaties piekļūt.

Izbaudiet visu 2019. gada The Ashes satraukumu un uzziniet, vai Anglija var pat sarindot sēriju. Lūdzu, kopīgojiet šo ziņu ar draugiem, lai viņi varētu baudīt kriketa sērijas no jebkuras vietas pasaulē, izmantojot VPN. Seko mums @VPNFan jaunākajiem piedāvājumiem un ceļvežiem.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map