Tenisa turnīrs ŠveicēŠveices iekštelpas ir ikgadējs tenisa turnīrs, kas notiek Bāzelē, Šveicē. Šis turnīrs sākotnēji bija paredzēts tikai Šveices spēlētājiem un tika sākts 1970. gadā. Šogad tas notiks Sv. Jākobsalē no sestdienas, 19. oktobra, līdz sestdienai, 27. oktobrim. Ir daži dažādi tīkli, kuros varat to skatīties, ieskaitot ESPN ASV. Ja jums ir piekļuve tīklam, jūs esat gatavs. Ja neatrodaties ASV vai vēlaties skatīties noteiktu pārklājumu, varat to skatīties tiešsaistē, ja izveidojat savienojumu ar VPN.

RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3Privāta piekļuve internetam2,85 USDPIA49Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa

Kā no jebkuras vietas skatīties 2019. gada Šveices Indoor tenisa turnīru

Ir vairāki veidi, kā skatīties šo turnīru, ieskaitot Tennis.com, protams, ESPN ASV.

  1. Reģistrējieties ExpressVPN (ietver 30 dienu bezriska naudas atdošanas garantiju)
  2. Lejupielādējiet un instalējiet lietotni ExpressVPN savā ierīcē
  3. Pievienojieties VPN serverim ASV, lai jūs noteikti varētu iegūt pārklājumu.
  4. Piesakieties ESPN vietnē, ja jums ir akreditācijas dati vai ja atrodaties ārpus ASV, varat reģistrēties ārēja straumēšanas pakalpojumam, piemēram, Sling TV.
  5. Izbaudiet 2019. gada Šveices Indoor tenisa turnīra tiešraides piekļuvi.

Tā kā tas notiek atvērtā formātā, konkurenti nav noteikti. Tomēr jūs varat sagaidīt redzēt visaugstāk novērtētos tenisistus no visas pasaules. Jautājums ir, vai dzimušais Rodžers Federers varēs iegūt savu 10. titulu un uzvarēt trešo gadu pēc kārtas? Jums būs jānoskaņojas, lai uzzinātu. Atkal, ja atrodaties ārpus skata laukuma, jums jāpievienojas VPN. Mēs iesakām izveidot savienojumu ar VPN ASV vai valstī, kurā vēlaties skatīties 2019. gada Šveices iekštelpu tenisa turnīra atspoguļojumu. Pretējā gadījumā jūs varētu un tiksiet bloķēts.

Kā izmantot VPN, lai skatītos 2019. gada Šveices iekštelpu tenisa turnīru

Mēs izmantosim ExpressVPN piemēram, kā izmantot VPN pakalpojumu, lai straumētu 2019. gada Šveices iekštelpu tenisa turnīru. Pirmkārt, jūs vēlaties lejupielādēt VPN klientu. ExpressVPN piedāvā bezmaksas klienta programmatūru operētājsistēmai Windows, Mac un Linux. Papildus bezmaksas lietotnēm iOS un Android.

Tagad, kad jums bija iespēja lejupielādēt un instalēt programmatūru, ir pienācis laiks izveidot savienojumu. Palaidiet ExpressVPN klientu un atlasiet servera atrašanās vietu. Mēs jums palīdzēsim soli pa solim, izmantojot viņu Windows klientu.

  • Atlasiet servera atrašanās vietu. Mēs iesakām jums izmantot serveri Austrālijā. Kā mēs minējām, tas ir tāpēc, ka jūs būtu ģeogrāfiski bloķēts ārpus reģiona. Tāpēc redzat, ka mēs izvēlējāmies serveri Melburnā.
  • Mēs iesakām izvēlēties OpenVPN (TCP) vai (UDP). Lai straumētu video no tādām vietnēm kā YouTube, mēs izmantojam OpenVPN (UDP), jo tas ir ātrāks nekā TCP. Viņi atbalsta arī PPTP, L2TP un SSTP. Mēs joprojām iesakām OpenVPN UDP, lai nodrošinātu vislabāko ātruma un privātuma aizsardzības apvienojumu.
  • Noklikšķiniet uz lielās apaļās savienojuma pogas. Pēc dažām sekundēm jūs redzēsit vairogu ap pogu zaļu. Tiks parādīts arī ziņojums ar paziņojumu “VPN ir ieslēgts”
  • Jums tagad ir IP adrese ASV vai visur, kur atrodas jūsu iecienītākais pārklājums, ciktāl ikviens var pateikt tiešsaistē. Tādēļ jūs varat sasniegt jebkuru vietni tā, it kā jūs tur sēdētu. Tas pats būtu spēkā, ja izveidotu savienojumu ar serveri citā reģionā.

Tas ir viss, kas tam ir. Tagad, kad jums ir IP adrese no ExpressVPN servera ASV, varat pārlūkot internetu tā, it kā jūs tur tiešām atrastos. Tas pats attiecas uz jebkuru valsti. Pievienojieties serverim Apvienotajā Karalistē, lai skatītos Sky Sports, vai ASV, ja vēlaties skatīties citus notikumus vietnē ESPN.

Labi VPN sniedzēji atver piekļuvi saturam visā pasaulē. Ja jūs dzīvojat ārpus Amerikas Savienotajām Valstīm, šis pakalpojums var palīdzēt piekļūt tādiem populāriem pakalpojumiem kā Netflix, Hulu un Pandora. Jums joprojām ir nepieciešams konts tādiem pakalpojumiem kā Netflix, taču VPN palīdzēs jums skatīties ASV televīzijas šovus un filmas Netflix, it kā jūs sēdētu Amerikas Savienotajās Valstīs vai citā reģionā, kuram vēlaties piekļūt.

Izbaudiet visus 2019. gada Šveices iekštelpu tenisa turnīra satraukumus un redziet, vai Rodžers Federers var kļūt par pirmo turnīra vēsturē un kļūt par 1/5 no kopējā uzvarētāju skaita 50 gadu laikā, kas tajā tiek rīkoti. Lūdzu, kopīgojiet šo ziņu ar draugiem, lai viņi varētu baudīt šo lielisko tenisa turnīru no jebkuras vietas pasaulē ar VPN. Seko mums @VPNFan par jaunākajiem piedāvājumiem, ceļvežiem un jaunumiem.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me