Mākslinieciskā vingrošanaPasaules mākslinieciskās vingrošanas čempionātus regulē Fédération Internationale de gymnastique (FIG). 2019. gada versija sāksies 2019. gada 4. oktobrī un noslēgsies 2019. gada 13. oktobrī Štutgartē, Vācijā, un tajā būs iekļauti 572 konkurenti no 93 valstīm. Kā jūs varētu uzminēt, ir vairāki dažādi veidi, kā jūs varat skatīties šos čempionātus dažādos veidos. Ja atrodaties ASV, jums tas būs jānoskatās Olimpiskajā kanālā vai NBCSN. Ja atrodaties valstī, kas piedāvā pārklājumu, jūs esat gatavs. Ja vēlaties skatīties konkrētu pārklājumu vai arī dosities ceļojumā ārpus parastā apgabala, jūs varat skatīties čempionātus visur, izmantojot VPN.

RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3Privāta piekļuve internetam2,85 USDPIA49Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa

Kā no jebkuras vietas skatīties 2019. gada pasaules mākslinieciskās vingrošanas čempionātus

Veiciet šīs darbības, lai iegūtu informāciju par ASV.

 1. Reģistrējieties ExpressVPN (ietver 30 dienu bezriska naudas atdošanas garantiju)
 2. Lejupielādējiet un instalējiet lietotni ExpressVPN savā ierīcē
 3. Izveidojiet savienojumu ar VPN serveri ASV NBCSN vai Olimpiskā kanāla pārklājums.
 4. Baudiet tiešraidi no čempionāta.

2019. gada pasaules mākslinieciskās vingrošanas čempionāta 2019. gada grafiks

Kā jau minējām, 2019. gada pasaules mākslinieciskās vingrošanas čempionāts notiks Štutgartē, Vācijā. Apskatīsim sacensību laikus. Sāksim 8. ar finālu. Visi laiki ir EST.

 • 8. oktobris, plkst. 8:30 EST – sieviešu komandu fināls – NBCSN (tiešraide)
 • 9. oktobris, plkst. 7:45 EST – vīriešu komandu fināls – Olimpiskais kanāls (tiešraide)
 • 9. oktobris, 15:00 EST – vīriešu komandas fināls – NBCSN (atlikta)
 • 10. oktobris, 10:00 EST – fināls sievietēm visur – NBCSN (tiešraide)
 • 11. oktobris, plkst. 10:00 EST – fināls vīriešiem – Olimpiskais kanāls (tiešraide)
 • 11. oktobris, plkst. 9:30 EST – Vispasaules vīriešu fināls – NBCSN (atlikta)
 • 12. oktobrī plkst. 10:00 EST – sacensību fināla pirmā diena – Olimpiskais kanāls (tiešraide)
 • 12. oktobrī plkst. 15.00 EST – sacensību fināla pirmā diena – NBCSN (atlikta)
 • 13. oktobrī plkst. 12.00 EST – sacensību fināla otrā diena – Olimpiskais kanāls (atlikta)
 • 13. oktobrī plkst. 23.00 EST – sacensību fināla otrā diena – NBCSN (atlikta)

Ja jums patīk mākslinieciskā vingrošana, šie čempionāti nav tie, kurus vēlēsities izlaist. Ja jūs šobrīd atrodaties ārpus valsts, kas piedāvā pārklājumu, iespējams, vēlēsities izveidot savienojumu ar serveri ASV, lai iegūtu piekļuvi NBCSN. Jūs varat atrast pieejamos gada un mēneša abonementus. Tomēr jums joprojām būs jāpieslēdzas VPN ASV, lai šajos kanālos skatītos 2019. gada pasaules mākslinieciskās vingrošanas čempionāta atspoguļojumu. Pretējā gadījumā jūs nonāksit ģeogrāfiskos blokos.

Papildus 2019. gada pasaules mākslinieciskās vingrošanas čempionāta skatīšanai kanālā NBCSN, jūs varat izbaudīt vairākus citus sporta pasākumus. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties izveidot savienojumu ar ASV, lai iegūtu NBCSN, vai kādu no citām valstīm (pārbaudiet sarakstus par jūsu pieļaujamo pārklājumu), viņi jums to sedz. Čempionāti noteikti būs aizraujoši, un jūs atradīsit lielisku konkurenci. Tas ir tas, kuru jūs nevēlaties palaist garām.

Kā izmantot VPN, lai skatītos 2019. gada pasaules mākslinieciskās vingrošanas čempionātus

Mēs izmantosim ExpressVPN piemēram, kā izmantot VPN pakalpojumu, lai straumētu 2019. gada pasaules mākslinieciskās vingrošanas čempionātus NBCSN vai Olimpiskajam kanālam. Pirmkārt, jūs vēlaties lejupielādēt VPN klientu. ExpressVPN piedāvā bezmaksas klienta programmatūru operētājsistēmai Windows, Mac un Linux. Papildus bezmaksas lietotnēm iOS un Android.

Tagad, kad jums bija iespēja lejupielādēt un instalēt programmatūru, kas ir pienācis laiks, lai izveidotu savienojumu. Palaidiet ExpressVPN klientu un atlasiet servera atrašanās vietu. Mēs jums palīdzēsim soli pa solim, izmantojot viņu Windows klientu.

ExpressVPN Windows klients

 • Atlasiet servera atrašanās vietu. Lai iegūtu NBCSN pārklājumu, jums jāizmanto serveris ASV. Kā mēs minējām, tas ir tāpēc, ka jūs būtu ģeogrāfiski bloķēts ārpus reģiona. Tāpēc redzat, ka mēs izvēlējāmies serveri Atlantā.
 • Mēs iesakām izvēlēties OpenVPN (TCP) vai (UDP). Lai straumētu videoklipus no tādām vietnēm kā YouTube, mēs izmantojam OpenVPN (UDP), jo tas ir ātrāks nekā TCP. Viņi atbalsta arī PPTP, L2TP un SSTP. Mēs joprojām iesakām OpenVPN UDP, lai nodrošinātu vislabāko ātruma un privātuma aizsardzības apvienojumu.
 • Noklikšķiniet uz lielās apaļās savienojuma pogas. Pēc dažām sekundēm jūs redzēsit vairogu ap pogu zaļu. Tiks parādīts arī ziņojums ar paziņojumu “VPN ir ieslēgts”
 • Tagad jums ir IP adrese ASV, ciktāl ikviens var pateikt tiešsaistē. Kā tāds jūs varat sasniegt jebkuru vietni tā, it kā jūs tur sēdētu. Tas pats būtu spēkā, ja izveidotu savienojumu ar serveri citā reģionā.

Tas ir viss, kas tam ir. Tagad, kad jums ir IP adrese no ExpressVPN servera Amerikas Savienotajās Valstīs, jūs varat pārlūkot internetu tā, it kā jūs tur tiešām atrastos. Tas pats attiecas uz jebkuru valsti. Pievienojieties serverim Apvienotajā Karalistē, lai skatītos dažādus sporta veidus, vai Austrālijā, ja vēlaties skatīties šī reģiona pārklājumu.

Tā kā savienojums ar labiem VPN pakalpojumiem ļauj piekļūt saturam neatkarīgi no atrašanās vietas. Tiem, kas dzīvo ārpus Amerikas Savienotajām Valstīm, ar pareizo pakalpojumu sniedzēju jūs piekļūstat tādiem populāriem pakalpojumiem kā Netflix, Hulu un Pandora. Jums joprojām ir nepieciešams konts tādiem pakalpojumiem kā Netflix, taču VPN palīdzēs jums skatīties ASV televīzijas šovus un filmas Netflix, tāpat kā tad, ja jūs sēdētu Amerikas Savienotajās Valstīs. To pašu varētu teikt arī par citiem reģioniem.

Tagad jūs varat izbaudīt visu 2019. gada pasaules mākslinieciskās vingrošanas čempionāta satraukumu. Kura komanda / valsts uzvarēs šajā turnīrā? Jums būs jānoskaņojas, lai uzzinātu. Lūdzu, dalieties ar šo ziņu ar draugiem, lai viņi ar VPN varētu baudīt mākslas vingrošanas čempionātus no jebkuras vietas pasaulē. Seko mums @VPNFan jaunākajiem piedāvājumiem un ceļvežiem jūsu vajadzībām.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me