Spēlē Elder Scrolls Online (ESO) ar VPN

Vecākais ritina tiešsaistēElder Scrolls Online (ESO) ir bezmaksas MMORPG. Spēle ļauj jums nokļūt viduslaiku valstībā, kas piepildīta ar maģiju un visa veida monstriem. ESO jūs cīnāties ar ienaidniekiem un veicat uzdevumus. ESO ir milzīga ar ļoti plašu spēli, kas var būt izaicinoša. Tā kā spēle ir tiešsaistē, savienojuma laiks var būt nokavēts un lēns. Izmantojot VPN, jūs varat mainīt savu IP adresi, izvēloties IP serveri vajadzīgajā vietā. Ja izvēlaties VPN serveri tuvu spēles serverim, iespējams, būs mazāks nobīde un ātrāks savienojuma ātrums. VPN piešķirs arī papildu bonusu aizsardzībai pret DDoS uzbrukumiem.


RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3Privāta piekļuve internetam2,85 USDPIA49Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
4CyberGhost2,75 USDCyberGhost80Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
5IPVanish3,25 USDIPVanish76Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa

Kā izmantot VPN, lai spēlētu eldera ritinājumus tiešsaistē (PC)

Es izmantošu ExpressVPN piemēram, kā izmantot VPN pakalpojumu, lai spēlētu ESO tiešsaistē. Vispirms vēlaties lejupielādēt VPN klientu. ExpressVPN piedāvā bezmaksas klienta programmatūru operētājsistēmai Windows, Mac un Linux. Papildus bezmaksas lietotnēm iOS un Android.

Tagad, kad jums bija iespēja lejupielādēt un instalēt programmatūru, kas ir pienācis laiks, lai izveidotu savienojumu. Palaidiet ExpressVPN klientu un atlasiet servera atrašanās vietu. Mēs jums palīdzēsim soli pa solim, izmantojot viņu Windows klientu.

ExpressVPN servera atrašanās vietas

 • Tā kā daudziem spēlētājiem patīk izveidot savienojumu ar serveriem ASV, mēs šo valsti izmantojām savam ceļvedim. ExpressVPN ir liels serveru tīkls, kas atrodas visā pasaulē.
 • Mēs iesakām izvēlēties OpenVPN (TCP) vai (UDP). Lai straumētu videoklipus no tādām vietnēm kā YouTube, mēs izmantojam OpenVPN (UDP), jo tas ir ātrāks nekā TCP. Viņi atbalsta arī PPTP, L2TP un SSTP. Mēs joprojām iesakām OpenVPN UDP, lai nodrošinātu vislabāko ātruma un privātuma aizsardzības apvienojumu.
 • Noklikšķiniet uz lielās apaļās savienojuma pogas. Pēc dažām sekundēm jūs redzēsit vairogu ap pogu zaļu. Tiks parādīts arī ziņojums ar paziņojumu “VPN ir ieslēgts”
 • Jums tagad ir IP adrese ASV, ciktāl jebkurš var pateikt tiešsaistē. Kā tāds jūs varat sasniegt jebkuru vietni tā, it kā jūs tur sēdētu. Tas pats būtu spēkā, ja izveidotu savienojumu ar serveri Lielbritānijā vai jebkur citur pasaulē.

Tas ir vienkārši tik viegli izdarāms. Tagad, kad jums ir IP adrese no ExpressVPN servera ASV, jūs varat spēlēt, pārlūkot internetu vai skatīties šovus tā, it kā jūs tur tiešām atrastos. Savienojuma izveide ar serveri Lielbritānijā ļautu jums arī pilnībā piekļūt ģeogrāfiski bloķētām vietnēm arī tur. Tas pats attiecas uz jebkuru valsti.

Kā jūs jau droši vien varat pateikt, labs VPN atver piekļuvi saturam visā pasaulē. Ja jūs dzīvojat ārpus Amerikas Savienotajām Valstīm, pakalpojums var palīdzēt piekļūt tādiem populāriem pakalpojumiem kā Netflix, Hulu un Pandora. Jums joprojām ir nepieciešams konts tādiem pakalpojumiem kā Netflix, taču VPN palīdzēs jums skatīties ASV televīzijas šovus un filmas Netflix, it kā jūs sēdētu Amerikas Savienotajās Valstīs vai citā reģionā, kuram vēlaties piekļūt.

Kā izmantot VPN, lai spēlētu vecākos ritinājumus tiešsaistē (Xbox One un PS4)

Es atkal izmantošu ExpressVPN kā piemēru tam, kā izmantot VPN pakalpojumu, lai spēlētu ESO jūsu spēļu konsolē. Tie ir mani iecienītie spēļu VPN, jo ExpressVPN pārvalda ļoti lielu tīklu, kas padara pakalpojumu par lielisku izvēli spēlētājiem.

Pirmais solis, lai iestatītu ExpressVPN, parasti ir klienta programmatūras lejupielāde jūsu sistēmai. ExpressVPN piedāvā bezmaksas klienta programmatūru operētājsistēmai Windows, Mac un Linux. Papildus bezmaksas lietotnēm iOS un Android. Acīmredzot tas nedarbosies PS4, Xbox One vai Nintendo, jo spēļu konsolēm trūkst vietējā atbalsta VPN. Par laimi, joprojām ir veids, kā šifrēt spēļu trafiku un nosūtīt to caur VPN. Atbilde ir VPN palaišana caur jūsu maršrutētāju. Piezīme: ja jums nav nepieciešama šifrēšana, varat izmantot ExpressVPN MediaStramer (Smart DNS) funkciju, bez nepieciešamības konfigurēt maršrutētāju. Tas atbalsta plašu spēļu konsoli.

ExpressVPN maršrutētāja lietotne

Atkarībā no izmantotā maršrutētāja zīmola un modeļa, iespējams, tas atbalsta trešo personu VPN pakalpojumus. Ja tā, jūs varat saņemt nepieciešamo informāciju no sava VPN pakalpojumu sniedzēja, lai izveidotu savienojumu caur savu maršrutētāju. Citādi es ļoti iesaku FlashRouters. FlashRouters komanda uzņem populāros, zīmolu maršrutētājus un mirgo tos ar DD-WRT vai Tomato programmaparatūru. Tas ļauj ierīcēm izmantot daudz vairāk funkciju nekā tās būtu instalējot rūpnīcas programmaparatūru. Visi FlashRouters ir iepriekš konfigurēti ar VPN atbalstu.

ESO spēles izceļ

Elder Scrolls Online ir ekspansīva spēle ar daudzām kartēm, sacīkstēm, priekšmetiem un ieročiem. Katra sacensība spēlē ir sava domēna daļa, un katram domēnam ir vairākas kartes, ieskaitot sacīkšu dzimto pilsētu. Katrā domēnā ir dažādas kartes vai zonas, kas katra ir paredzēta dažādiem rakstzīmju līmeņiem spēlē. Ņemiet vērā, ka zemākā līmenī varat doties uz augstāka līmeņa teritorijām, tāpēc vēlēsities būt piesardzīgs. Mana partija savulaik centās panākt, ka brīdī, kad sākam spēli, mums nebija ne jausmas, kā atmest. Meklējumi bija pārāk augsti. Tas aizveda mūs divdesmitā līmeņa apgabala vidū, kad visi bija piektajā līmenī. Par laimi mums izdevās nokļūt vienā no zemāka līmeņa zonām un atpakaļ uz domēnu, kurā, domājams, atradāmies. Jūs vēlēsities būt piesardzīgs, lai kur dotos, tāpēc ir labi zināt domēnus un zonas. Domēni un tur esošās zonas ietver:

 • Piezīme: līmeņi tiek aprēķināti, un jūs iegūstat exp par jebko 5 līmeni zem jums. Tās mainīsies atkarībā no prasmes, rases un spēlētāju skaita kopā ar jums. Solo spēlētāji vēlēsies to spēlēt nedaudz drošāk.

Daggerfall pakts:

 • Stros M’Kai līmeņi (1-5)
 • Betniku līmeņi (5–7)
 • Stormhaven līmeņi (15–24)
 • Rivenspire līmeņi (24-31)
 • Alik’r tuksneša līmeņi (32–40)
 • Bangkorai līmeņi (41-50)

Ebonheart Pack:

 • Bleakrock salas līmeņi (1–3)
 • Bāla Fojana līmeņi (3–6)
 • Akmenskritumu līmeņi (1-15)
 • Dešāna līmeņi (16–24)
 • Shadowfen līmeņi (25-34)
 • Īstmarkas līmeņi (35–40)
 • Rifa līmeņi (41-50)

Aldemeri valdīšana:

 • Khenarthi “sakņu līmeņi (1-5)
 • Auridona līmeņi (1-15)
 • Grahtwood līmeņi (16–23)
 • Greenshade līmeņi (25-33)
 • Malabal tor līmeņi (34–42)
 • Labības pļaujmašīnas marts (43-50)

Vēl viena lieta, ko jūs varētu vēlēties darīt pirms ieiešanas ESO, ir uzzināt vairāk par sacensībām vai frakcijām. Katrai sacīkstēm ir savas priekšrocības un trūkumi. Katra sacīkste pieder arī kādai pilsētai. Šīs pilsētas ir drošas patvēruma vietas, un tām ir uzdevumi, kurus varat izpildīt. Sacensībās un citās pilsētās ietilpst:

Daggerfall pakts:

 • Orki: Ļoti spēcīgi personāži ar daudz veselības un ir labi ar smagajām bruņām. Viņi dzīvo Orsinium.
 • Sarkanie sargi: Ātri pretinieki, kas vislabāk darbojas ar zobeniem un vairogiem. Viņi dzīvo Hammerfelā.
 • Bretoni: Viņi ir burvju ritentiņš, kurš nav tik labi pie rokas, lai cīnītos. Viņi dzīvo High Rock.

Ebonheart Pack:

 • Argonieši: Reptiļi ar lielu izturību pret indēm un slimībām, labu ātrumu un labu maģiju. Viņi dzīvo Melnajā purvā.
 • Nords: Viņi ir labi tuvcīņas uzbrucēji ar lielu izturību pret salu. Viņi dzīvo Skyrimā.
 • Dunmers: Viņi pārzina maģiju un cīnās, padarot viņus par sacīkstēm, kuras var darīt abos gadījumos. Viņi dzīvo Morrowindā.

Aldemeri valdīšana:

 • Altmers: Šīs sacensības padara lieliskus burvjus. Viņi dzīvo Summerset salās.
 • Bosmāra: Šīs sacensības padara lielus zagļus un loka šāvējus. Viņi dzīvo Valenwoodā.
 • Khajiit: Kaķu radība, kurai piemīt nelielas maģiskas spējas, bet kas to veido steidzīgi un veikli. Viņi dzīvo Elsveirā.

Cits:

 • Imperatori: Šīs DLC sacīkstes labi ietekmē tuvcīņas uzbrukumus, un cīņas laikā tās iegūst vairāk veselības. Viņi dzīvo Imperiālajā pilsētā.

Katrs varonis var izmantot katru ieroci. Ieročus iedala kategorijās. Katru kategoriju var izlīdzināt, izmantojot ieroci, ko tas uzdod. Izlīdzinot kategorijas, jūs varat atslēgt pasīvās un aktīvās spējas / prasmes. Lai izmantotu aktīvās spējas, tās ir jāaktivizē, savukārt pasīvās spējas vienmēr ir aktīvas, un tās nav jāieslēdz. Aktīvās spējas arī palielinās, palielinot izturību / magiku, pamatojoties uz kategoriju. Ieroču kategorijās ietilpst:

 • Divas rokas: Tam jūs izmantosit divu roku ieročus, piemēram, asis un zobenus. Ja jums patīk būt aizskarošai tvertnei, tas būtu vairāk jūsu aleja. Šajā gadījumā aizskaroša tvertne ir persona, kas var cisternu sabojāt, taču tā nonāk līdzīgi kā spēkstacija. * Piezīme: Smagās bruņas darbojas labi.
 • Viena roka un vairogs: Šī ir tankkuģa klase, kurā izmanto ieroci ar vienu roku, piemēram, nazi, zobenu vai cirvi un vairogu. Šai kategorijai jūs varat rezervēt dažus bojājumus un radīt zināmus zaudējumus, bet ne tik daudz, cik abas rokas to spēj. Galvenais iemesls, kāpēc to uzskata par tanku, ir prasmju dēļ, kas ietilpst kategorijā.
 • Divkāršs vads: Šajā kategorijā jūs aprīkojat divus ieročus ar vienu roku. Ja jums patīk būt par zagli, tad jums patiks šī kategorija. Šī klase veic daudz mazu streiku, kas daudz nesabojā, bet streiki ir tik bieži, ka mazie uzbrukumi rada milzīgus postījumus. * Piezīme: Šīs kategorijas pamatā ir Maskēšanās.
 • Loku: Uz tā jūs izmantojat loku un bultu. Atšķirībā no citām spēlēm, bultiņas ir bezgalīgas, un tās nav jāpērk.
 • Iznīcināšanas personāls: Uzbrukumam izmanto iznīcināšanas kātiņus. Citās spēlēs šī kategorija tiktu uzskatīta par melno magu. To var izmantot arī Restaurācijas personāla lietotāji, jo abas klases izmanto maģiju.
 • Restaurācijas personāls: Lai dziedinātu un uzbruktu pretiniekiem, tiek izmantots restaurācijas personāls. Citās spēlēs šī kategorija tiktu uzskatīta par balto magu. To var izmantot arī iznīcināšanas personāla lietotāji, jo abas klases izmanto maģiju.

Jūs izmantosit šos ieročus, lai apkarotu ienaidniekus, ar kuriem jūs sastopaties, izpētot. Spēlē jūs varat brīvi cīnīties ar ienaidniekiem vai veikt uzdevumus. Dažus uzdevumus var uzskatīt par komandu, un tas nedalīs ieguvumus. Kā atlīdzību jūs iegūsit bruņas, ieročus, zeltu un citas lietas. Ar zeltu jūs varat iegādāties preces. Jūs varat arī amatniecības priekšmetus. Izgatavoto priekšmetu kvalitāte palielināsies, pakāpjoties augstāk par izvēlēto amatniecību. Lai veiktu darbu, jums būs jāiegūst resursi. Lai to izdarītu, varat zvejot, mīnēt akmeņus, sasmalcināt malku, nogalināt ienaidnieku, izpētīt un meklēt dažādas lietas. Dažādās amatniecības ietver:

 • Alķīmija: Pagatavojiet dziru un saindējiet.
 • Kalēju darbi: Izgatavojiet bruņas, metāla vairogus un ieročus.
 • Audums: Izgatavojiet vieglas un vidējas bruņas.
 • Apburošs: Izgatavojiet priekšmetus, kurus var uzvilkt bruņās un ieročos, lai viņiem piešķirtu īpašas spējas.
 • Uzkrājumi: Gatavojiet ēdienu un dzērienus.
 • Kokapstrāde: Izgatavojiet koka vairogus, štābus, lokus un citus koka ieročus.

ESO ir bezmaksas MMORPG atskaņošana Xbox One, PS4 un PC. Šī spēle ir ļoti tehniska un ļoti padziļināta. Tajā ir tik daudz, ko var izdarīt. Jūs varat darīt gandrīz jebko, sākot no tā, ka esat zemes varonis un beidzot ar slepkavu un likuma nemiernieku. Elder Scrolls Online ir ļoti jautra spēle, kas, manuprāt, jums un jūsu draugiem patiks.

Vēlreiz iesaku izmantot VPN pakalpojumu, lai spēlētu ESO tiešsaistē. VPN piešķirs jums IP adresi no jūsu izvēlētā servera vietas. Tas uzlabos veiktspēju un samazinās nobīdi. Elites spēlētāji novērtēs arī pievienoto aizsardzību no DDoS uzbrukumiem.

Baudiet visu satraukumu, spēlējot Elder Scrolls Online. Lūdzu, kopīgojiet šo ziņu ar draugiem, lai viņi varētu baudīt spēles no jebkuras vietas pasaulē, izmantojot VPN. Seko mums @VPNFan jaunākajiem piedāvājumiem un ceļvežiem.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map