Spēlējiet Legends League (LoL) ar VPN

leģendu LīgaLeague of Legends ir viena no populārākajām MOBA, vairāku spēlētāju tiešsaistes kaujas arēnām, spēlēm. LoL tika izveidots 2009. gadā, un kopš tā laika tas ir kļuvis par mūsdienīgas spēles spēkavīru. Tas ir viens no populārākajiem spēļu pasākumiem Esportā. Spēle ir kļuvusi populāra iesaistītās stratēģijas dēļ. Tas ir veidots tā, lai tiešsaistē varētu spēlēt daudz dažādu prasmju līmeņu. Spēle māca jums spēlēt un ļauj pilnveidot savas prasmes tiešsaistē ar komandu, lai paceltos uz virsotni. Spēle ir globāla, un tai ir dažas problēmas ar nobīdi un lēnu savienojumu. Lai palīdzētu šai problēmai, es ieteiktu labu VPN.


RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3Privāta piekļuve internetam2,85 USDPIA49Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
4CyberGhost2,75 USDCyberGhost80Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
5IPVanish3,25 USDIPVanish76Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa

Kā izmantot VPN, lai spēlētu Legends League

Es izmantošu ExpressVPN piemēram, kā izmantot VPN pakalpojumu, lai atskaņotu LoL tiešsaistē. Vispirms vēlaties lejupielādēt VPN klientu. ExpressVPN piedāvā bezmaksas klienta programmatūru operētājsistēmai Windows, Mac un Linux. Papildus bezmaksas lietotnēm iOS un Android.

Tagad, kad jums bija iespēja lejupielādēt un instalēt programmatūru, kas ir pienācis laiks, lai izveidotu savienojumu. Palaidiet ExpressVPN klientu un atlasiet servera atrašanās vietu. Mēs jums palīdzēsim soli pa solim, izmantojot viņu Windows klientu.

ExpressVPN servera atrašanās vietas

 • Tā kā daudziem spēlētājiem patīk izveidot savienojumu ar serveriem ASV, mēs šo valsti izmantojām savam ceļvedim. ExpressVPN ir liels serveru tīkls, kas atrodas visā pasaulē.
 • Mēs iesakām izvēlēties OpenVPN (TCP) vai (UDP). Lai straumētu videoklipus no tādām vietnēm kā YouTube, mēs izmantojam OpenVPN (UDP), jo tas ir ātrāks nekā TCP. Viņi atbalsta arī PPTP, L2TP un SSTP. Mēs joprojām iesakām OpenVPN UDP, lai nodrošinātu vislabāko ātruma un privātuma aizsardzības apvienojumu.
 • Noklikšķiniet uz lielās apaļās savienojuma pogas. Pēc dažām sekundēm jūs redzēsit vairogu ap pogu zaļu. Tiks parādīts arī ziņojums ar paziņojumu “VPN ir ieslēgts”
 • Jums tagad ir IP adrese ASV, ciktāl jebkurš var pateikt tiešsaistē. Kā tāds jūs varat sasniegt jebkuru vietni tā, it kā jūs tur sēdētu. Tas pats būtu spēkā, ja izveidotu savienojumu ar serveri Lielbritānijā vai jebkur citur pasaulē.

Tas ir vienkārši tik viegli izdarāms. Tagad, kad jums ir IP adrese no ExpressVPN servera ASV, jūs varat spēlēt, pārlūkot internetu vai skatīties šovus tā, it kā jūs tur tiešām atrastos. Savienojuma izveide ar serveri Lielbritānijā ļautu jums arī pilnībā piekļūt ģeogrāfiski bloķētām vietnēm arī tur. Tas pats attiecas uz jebkuru valsti.

Kā jūs jau droši vien varat pateikt, labs VPN atver piekļuvi saturam visā pasaulē. Ja jūs dzīvojat ārpus Amerikas Savienotajām Valstīm, pakalpojums var palīdzēt piekļūt tādiem populāriem pakalpojumiem kā Netflix, Hulu un Pandora. Jums joprojām ir nepieciešams konts tādiem pakalpojumiem kā Netflix, taču VPN palīdzēs jums skatīties ASV televīzijas šovus un filmas Netflix, it kā jūs sēdētu Amerikas Savienotajās Valstīs vai citā reģionā, kuram vēlaties piekļūt.

Līgas leģendu spēles svarīgākie notikumi

VPN ļaus mainīt IP adresi uz IP izvēlētajā vietā. Ja izvēlaties atrašanās vietu tuvu tam serverim, kurā spēlējat, varat samazināt nokavēšanos un paātrināt spēles gaitu. Tā kā dati ir šifrēti, tas palīdzēs jums novērst ugunsmūra ierobežojumus darbā vai skolā. Pro spēlētājiem patiks papildu aizsardzība, ko VPN nodrošina DDoS uzbrukumos.

League of Legends ir spēle, kurā jūs esat summoner. Jūs izsaucat čempionu, kurš spēlē, lai palīdzētu savai komandai. Jūsu komandā vienlaikus čempionu var spēlēt tikai viens cilvēks. Ir vairāk nekā 150 čempionu. Katrai no tām ir savas ādas, un tās ir vērts dažādās spēles valūtas summās. Katru rakstzīmi var iegūt bez maksas, spēlējot vairāk un atslēdzot tās. Jūs varat tos izmēģināt brīvā spēlētāja rotācijā.

Čempioniem būs atšķirīga statistika, lai viņiem palīdzētu. Viņiem ir arī īpašas spējas un / vai maģija, ko var izmantot, lai palīdzētu komandai un ievainotu ienaidnieku. Tās svārstās no ārstnieciskām burvju spējām līdz pat varenām fizisko spēju slīpumam. Katrs čempions ir specializējies burvju vai fiziskos uzbrukumos, un tikai nedaudziem ir sajaukums. Tas kopā ar citiem statistiem, kas atrodas aiz čempiona, ir tas, kas viņus iedala vienā no sešām spēļu kategorijām.

Čempionu līga:

 • Tvertnes: Šie varenie čempioni ir spēcīgi aizsardzībā un parasti lēni. Pirms krišanas viņi var nodarīt daudz postījumu. Šie čempioni ir lieliski, vadot lādus un aizstāvēdami punktus, taču viņus var satriecošie un ātrie varoņi.
 • Cīnītāji: Šīs rakstzīmes ir līdzsvarotākas. Viņiem ir vienmērīgs uzbrukums un aizsardzība. Viņi ir ātrāki nekā tanki, bet ne tik aizsargājoši. Cīnītāji ir lieliski tuvējā apkārtnē, jo viņi var izmantot tur prasmes gan uzbrukumā, gan aizsardzībā, lai nomedītu ienaidniekus.
 • Mages: Šie personāži lieliski rada zaudējumus. Viņiem ir lieliska uzbrukumu statistika, bet zema aizsardzība. Mages visam izmanto arī mana, tāpēc jūs vēlēsities to uzmanīt un saglabāt, kad tas būs nepieciešams. Viņi lieliski palīdz uzturēties no attāluma un izvest pretiniekus.
 • Slepkavas: Šie varoņi ir saistīti tikai ar mobilitāti un uzbrukumu. Šie čempioni ir visātrākie un nāvējošākie. Viņu galvenais kritums ir tas, ka viņi ir diezgan mīksti. Tvertnes tos diezgan ātri var izvest, ja viņi nav piesardzīgi. Tajā pašā laikā viņi var ļoti ātri novākt tvertnes.
 • Marksmans: Tie ir plaši izplatīti cīnītāji, kuri ir trausli. Viņi nevar tik labi uzņemties trāpījumu, bet viņi var izaicinoši rīkoties ar zaudējumiem. Viņiem ir ļoti liela kaitējuma izvade. Šie čempioni vislabāk atpaliek no savas komandas un šauj pretiniekos.
 • Atbalsta: Tie ir čempioni, kas pulcē pārējo komandu. Iespējams, ka viņi nav labākie cīnītāji, taču lieliski palīdz komandai. Komandu kopumā var uzlabot, apņemoties atbalstīt raksturu. Viņi var mainīt spēli, piešķirot savai komandai spēku, veselību, maģiju un daudz ko citu.

Kopā ar šiem čempioniem jūs iegūsit minionus, kas ir līdzīgi maznozīmīgiem personāžiem, kurus ievietosit joslās, lai palīdzētu uzvarēt un aizstāvēt. Jūs aizstāvat struktūras, kuras sauc par turrets un Nexus. Turrets aizstāv jūs un jūsu ienaidnieku bāzes, šaujot uz viņiem. Šīs struktūras ir jāiznīcina, lai paietu garām šai kartes sadaļai. Nexus ir pēdējais punkts, kas jāiznīcina. Kartes ir League of Legends arēnas. Šajās kartēs ir arī relikvijas. Relikvijas sniegs jums veselību, palielinās jūsu statistiku, samazinās ienaidnieka statistiku un citas lietas.

League of Legends kartes:

 • Kristāla rēta: Šī ieguves vieta ir nokļuvusi karā. Jūs un jūsu 4 sabiedrotie atradīsies apļveida kartē, lai pieveiktu savus ienaidniekus Nexus ar sākuma veselību 500. Lai to izdarītu, jums būs jāpārņem viens punkts un vienreiz jāpārvalda pretinieki Nexus zaudēs veselību..
 • Kaucošs bezdibenis: Šī ir aukstākā teritorija, kurā ir viens šaurs tilts, kurā notika episkais karš. Uz šī viena tilta jūs centīsities atvairīt savus ienaidniekus no to, ka sakaut savus turrets un Nexus.
 • Izsauc Riftu: Šis ir attāls mežs. Šī ir vecākā, visbiežāk izmantotā un lielākā regulārā karte. Jūs un sabiedrotie skrienat cauri labirintam, lai nokļūtu ienaidnieku turretos un Nexus, lai tos iznīcinātu un uzvarētu.
 • Savīti treeline: Šis ir tumšs mežs. Šeit jūs nonāksit vienā no diviem virzieniem ienaidniekiem Turrets un Nexus, lai tos iznīcinātu. Kaut arī tur atcerieties aizsargāt savu bāzi, jo šī mazākā karte ļauj jums atrasties gan uzbrukuma, gan aizsardzības stāvoklī.
 • Magma palāta: Šis kalns ir piepildīts ar lavu. Jūs uzvarējat, nogalinot 100 ienaidnieku minionus, iznīcinot turrets vai iegūstot pirmās asinis ar 1v1 / 2v2. Tas ir atvērts tikai turnīros, kaut arī tā ir lielākā karte.
 • Miesnieka tilts: Šis tilts pārrauga kaušanas dokus. Kādreiz tas bija lielisks tilts, kas ved uz templi, bet tagad to izmanto cīņai. Tas ir atsevišķs tilts, pa kuru komandas to izrāda.

Ir daudz veidu, kā spēlēt. Jūs varat iegādāties preces, kas palīdzēs gūt uzvaru. Priekšmetus var apmainīt pret zeltu. Jūs nopelnāt zeltu, sakaujot monstrus džungļos, citus čempionus, minionus. un turrets. Priekšmeti sniegs jums bufetes, lai palīdzētu jūsu personāžam visā mačā. Sākumā jūs vēlēsities iegūt zeltu un mēģināsit atrast priekšmetu komplektu, kas palīdzēs uzvarēt. Spēlēšanas veids ietekmēs iegūtos priekšmetus. Līgā Leģendu spēlē piecas galvenās lomas.

Līgu leģendu lomas:

 • ADC: Tas nozīmē uzbrukuma radīto kaitējumu. Tie ir varoņi, kas lieliski nogalina. Viņiem ir liels bojājumu iznākums, taču parasti tie nevar izjust rezultātu. Lokšņu čempions parasti pilda šo lomu.
 • Atbalsts: Viņu pienākums ir aizsargāt un palīdzēt ADC, kas parasti atrodas augšējā vai apakšējā joslā. Viņi lieliski palīdz pretiniekam izsist līdzsvaru un palīdz ADC to izmantot.
 • Junglers: Šie varoņi ir atbildīgi par XP un bufetnieku iegūšanu no monstriem džungļos. Viņiem vajadzētu līmeņoties daudz ātrāk un kļūt vēl spēcīgiem vēlīnā spēlē. Līdztekus viņiem komandai jāsaņem vairākas prēmijas.
 • Tvertne: Viņi spēlē vairoga lomu. Viņi lieliski kavē pretiniekus pārvietoties pagātnē. Paralēli tam viņi var mazināt ADC darbību, jo var ilgt uzbrukumos. Viņiem, iespējams, nav liela kaitējuma izvade, taču to aizsardzība ļauj viņiem izdzīvot pietiekami ilgi, lai ADC izvestu.
 • APC: Tas nozīmē spēju pārneses spēju. Viņi vairāk cīnās paši. APC ir ļoti spēcīgi, un tiem nav vajadzīgs ADC atbalsts. Viņi izmanto savas spējas, lai sabojātu ienaidniekus. Parasti viņi atrodas vidējā joslā, taču viņu spējas dod viņiem iespēju būt citos.

LoL ir populāra MOBA, kurā ir vairāk nekā 150 čempionu. Jūs varat izmantot daudzas stratēģijas. Jūs un jūsu draugi varat cīnīties kartēs kopā kā komanda. League of Legends ir jautra spēle, kas esmu pārliecināts, ka jums patiks.

Vēlreiz iesaku izmantot VPN pakalpojumu, lai tiešsaistē spēlētu League of Legends. VPN piešķirs jums IP adresi no jūsu izvēlētā servera vietas. Tas uzlabos veiktspēju un samazinās nobīdi. Elites spēlētāji novērtēs arī pievienoto aizsardzību no DDoS uzbrukumiem.

Izbaudiet visas darbības, spēlējot League of Legends tiešsaistē. Lūdzu, kopīgojiet šo ziņu ar draugiem, lai viņi varētu baudīt LoL no jebkuras vietas pasaulē, izmantojot VPN. Seko mums @VPNFan jaunākajiem piedāvājumiem un ceļvežiem.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map