Mario Kart par Nintendo SwitchMario Kart 8 Deluxe ir jautra spēle Nintendo slēdzis. Spēle ir paredzēta visiem. Jūs varat spēlēt ar savu ģimeni vai pat spēlēt to konkurētspējīgi. Tiešsaistes režīms ir patīkams gan konkurences spēlē, gan sacensībās ar draugiem. Spēlējot tiešsaistes režīmā, savienojumi var būt novēloti un lēni. Lai novērstu šīs problēmas, es ieteiktu VPN. VPN ļaus mainīt IP adresi uz citu IP jūsu izvēlētajā serverī. Ja izvēlaties serveri, kas ir tuvu tam, kurā spēlējat, jums būs mazāks kavējums un ātrāks savienojums. Konkurētspējīgākiem spēlētājiem patiks papildu aizsardzība no DDoS uzbrukumiem, ko nodrošina VPN.

RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3Privāta piekļuve internetam2,85 USDPIA49Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
4CyberGhost2,75 USDCyberGhost80Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
5IPVanish3,25 USDIPVanish76Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa

Kā izmantot VPN, lai atskaņotu Mario Kart Nintendo Switch

Es atkal izmantošu ExpressVPN kā piemēru tam, kā izmantot VPN pakalpojumu, lai spēlētu Mario Kart savā spēļu konsolē. Tie ir mani iecienītie spēļu VPN, jo ExpressVPN pārvalda ļoti lielu tīklu, kas padara pakalpojumu par lielisku izvēli spēlētājiem.

Pirmais solis, lai iestatītu ExpressVPN, parasti ir klienta programmatūras lejupielāde jūsu sistēmai. ExpressVPN piedāvā bezmaksas klienta programmatūru operētājsistēmai Windows, Mac un Linux. Papildus bezmaksas lietotnēm iOS un Android. Acīmredzot tas nedarbosies PS4, Xbox One vai Nintendo, jo spēļu konsolēm trūkst vietējā atbalsta VPN. Par laimi, joprojām ir veids, kā šifrēt spēļu trafiku un nosūtīt to caur VPN. Atbilde ir VPN palaišana caur jūsu maršrutētāju. Piezīme: ja jums nav nepieciešama šifrēšana, varat izmantot ExpressVPN MediaStramer (Smart DNS) funkciju, bez nepieciešamības konfigurēt maršrutētāju. Tas atbalsta plašu spēļu konsoli.

ExpressVPN maršrutētāja lietotne

Atkarībā no izmantotā maršrutētāja zīmola un modeļa, iespējams, tas atbalsta trešo personu VPN pakalpojumus. Ja tā, jūs varat saņemt nepieciešamo informāciju no sava VPN pakalpojumu sniedzēja, lai izveidotu savienojumu caur savu maršrutētāju. Citādi es ļoti iesaku FlashRouters. FlashRouters komanda uzņem populāros, zīmolu maršrutētājus un mirgo tos ar DD-WRT vai Tomato programmaparatūru. Tas ļauj ierīcēm izmantot daudz vairāk funkciju nekā tās būtu instalējot rūpnīcas programmaparatūru. Visi FlashRouters ir iepriekš konfigurēti ar VPN atbalstu.

Kad esat ieguvis IP adresi no ExpressVPN servera Amerikas Savienotajās Valstīs, varat pārlūkot internetu un spēlēt tiešsaistes spēles tā, it kā jūs tur tiešām atrastos. Tas pats attiecas uz jebkuru valsti. Pievienojieties serverim Apvienotajā Karalistē, lai atbloķētu piekļuvi vietnēm, piemēram, BBC iPlayer vai citai valstij, lai skatītos Netflix saturu šajā reģionā.

Kā jūs droši vien jau tagad varat pateikt, labs VPN uzlabos tiešsaistes spēļu pieredzi un pavērs piekļuvi saturam visā pasaulē. Ja jūs dzīvojat ārpus Amerikas Savienotajām Valstīm, VPN var palīdzēt piekļūt tādiem populāriem straumēšanas pakalpojumiem kā Netflix, Hulu un Pandora. Jums joprojām ir nepieciešams konts tādiem pakalpojumiem kā Netflix, taču VPN palīdzēs jums skatīties ASV televīzijas šovus un filmas Netflix, it kā jūs sēdētu Amerikas Savienotajās Valstīs vai citā reģionā, kuram vēlaties piekļūt.

Uzlabojiet spēles ātrumu un bloķējiet DDoS uzbrukumus

Ja rodas problēmas ar kavēšanos un DDoS uzbrukumiem, šiem ieteikumiem vajadzētu palīdzēt:

Nintendo Switch nobīdes problēmu novēršanas veidi:

 • Pārbaudiet savu ātrumu vietnē speedtest.net. Ja klēpjdatorā vai planšetdatorā ātrums ir ātrs, bet slēdzim ir problēmas ar nobīdi, iespējams, ka jūsu wifi savienojums to palēnina. Šajā gadījumā es iesaku savienot komutatoru ar maršrutētāju ar tīkla kabeli vai pārvietot konsoli tuvāk maršrutētājam, lai pārbaudītu savienojumu. Piezīme. Lai savienotu konsoli tieši ar maršrutētāju, jums būs nepieciešams LAN adapteris.
 • Ja izmēģināt šīs iespējas un Nintendo Switch joprojām nedarbojas labi, es ieteiktu VPN. Vēlreiz VPN var sniegt jums labāku ceļu uz spēļu serveri, kas var palīdzēt samazināt nokavēšanos.
 • Ja jūs domājat, ka jūsu maršrutētājam ir problēmas, es ieteiktu jums to atiestatīt. Tas var rūpēties par daudzām tīkla problēmām. Ja maršrutētājam joprojām ir problēmas, ieteicams apsvērt pielāgotu DD-WRT vai tomātu ierīci. Pielāgotā programmaparatūra ir labi piemērota augstas veiktspējas nodrošināšanai un atbalsta VPN.

Kā izvairīties no DDos uzbrukumiem:

 • Labākais veids, kā izvairīties no DDos uzbrukumiem, ir VPN izmantošana. Vēlreiz iesakām ExpressVPN. Viņi darbojas vienā un tajā pašā spēļu piegādes tīklā kā Steam un citās populārajās tiešsaistes spēļu platformās.
 • VPN palīdzēs jums izvairīties no DDos uzbrukumiem, mainot IP adresi. Varat izveidot savienojumu ar serveri dzimtenē vai citā pasaules reģionā. To darot, tiks mainīta jūsu IP adrese, kas pasargās jūs no DDos uzbrukumiem, jo ​​uzbrucējs nezina, kādu IP adresi jūs izmantosit katru reizi, kad izveidosit savienojumu..

Mario Kart spēles svarīgākie elementi

Mario Kart 8 Deluxe ir ļoti jautri, un patiesībā tam ir stratēģija. Piemēram, būvējot savu transportlīdzekli, jāņem vērā piecas dažādas kategorijas. Tos ietekmē jūsu riepas, virsbūve, planieris un jūsu rakstura svars. Šajās kategorijās ietilpst:

 • Ātrums: Tas ir, cik ātri jūsu transportlīdzeklis var nobraukt. Vieglā svara zīmes ir vislēnākās, vidējās svara zīmes ir visaugstākās, un smagās svara zīmes ir visstraujākās.
 • Paātrinājums: Cik ilgs laiks nepieciešams, lai jūsu transportlīdzeklis sasniegtu maksimālo ātrumu. Visbiežāk vieglajām zīmēm ir visstraujākais paātrinājums.
 • Svars: Jo vairāk svara jums ir, jo mazāk jūs varēsit slīdēt. Arī svars var ietekmēt jūsu paātrinājumu.
 • Pārkraušana: Tas ir tik grūti, lai vadītu transportlīdzekli. Vieglas rakstzīmes ir vieglāk apstrādājamas, taču tās ir lēnākas, savukārt smagākas rakstzīmes ir grūtāk apstrādājamas, taču ātrākas.
 • Vilces: Tas ir, cik labi jūsu transportlīdzeklis var nobraukt no ceļa un cik labi jūs varat dreifēt. Riepas ir galvenā daļa, kas to nosaka, bet arī ķermenim ir ietekme.

Spēlējot spēli, jūs varēsit izmantot priekšmetus, kas palīdzēs uzvarēt. Vienlaicīgi var turēt līdz diviem no šiem priekšmetiem. Vienumi ietver:

Banāns, trīs banāni, zaļš apvalks, trīs zaļas čaumalas, sarkans apvalks, trīs sarkani čaumalas, zils apvalks, bob-omb, sēne, trīs sēnes, zelta sēne, blooper, ložu rullītis, zibens, uguns zieds, zvaigzne, piranjas augs, bumeranga zieds, superrags, traks astoņnieks, monēta, boo un spalva.

Mario Kart 8 Deluxe tiešsaistes spēļu režīmi

Mario Kart 8 Deluxe tiešsaistes režīms ir sadalīts reģionālos, visā pasaulē un draugiem. Izvēloties reģionālo tiešsaistes spēli, jūs varat spēlēt uz servera ar savas valsts un citu tuvu esošo valstu cilvēkiem. Izvēloties visā pasaulē, jūs varat spēlēt ar cilvēkiem no visas pasaules. Draugos varat pievienoties draugiem, kad atveras vieta. Spēlei ir divi dažādi spēles veidi. Šie veidi ietver:

 • Sacensības: Jūs balsosit par to, kurā posmā braucat, bet turklāt tas galvenokārt ir Grand Prix režīms tiešsaistē.
 • Cīņa: Šis režīms tika pārveidots šajā spēlē un sadalījās citās mazākās spēlēs.
  • Balonu kaujas: Šajā spēles režīmā jūs mēģināsit pēc iespējas vairāk balonu uzlikt priekšmetiem. Ja visi jūsu baloni tiek uzpūsti, jūsu punkti tiks sadalīti uz pusēm un jūs restartēsit ar trim baloniem, kas ir par diviem mazāk, nekā jūs sākat ar.
  • Bob-omb Blast: Tas ir tas pats, kas cīņa ar balonu, bet vienīgais, ko jūs varat izmantot, ir bob-ombs. Jūs spējat turēt līdz desmit vienlaikus.
  • Monētu stīgas: Šajā spēles režīmā jūs kolekcionējat monētas un izmantojat priekšmetus, lai liktu cilvēkiem nomest savējos. Uzvar persona, kurai spēles beigās ir visvairāk monētu.
  • Renegade Roundup: Tas būtībā ir policisti un laupītāji. Lai uzvarētu spēli, policistiem vai varas pārstāvjiem jānoķer visi laupītāji vai atjaunotāji ar piranjas augiem. Tikmēr atjaunotajiem ir jābēg no varas un jāatbrīvo citi. Komanda, kas uzvar, iegūst punktus. Renegades saņem punktus, atbrīvojot citus, savukārt iestāde saņem punktus, notverot atjaunotnes.
  • Spīd zaglis: Šajā spēles režīmā spēlētājs mēģina iegūt spīdumu un turēt to 20 sekundes. Jūs to zaudējat, ja saņemsit triecienu, bet jūsu taimeris netiks atiestatīts. Šis režīms, iespējams, ir viens no grūtākajiem, jo ​​daudz priekšmetu tiek iemesti personai ar spīdumu un cik daudz ir ugunsgrēka.

Kamēr spēlējat, jūs iegūsit monētas. Katrā sacīkstē varat vidēji iegūt apmēram desmit monētas, un jūs varat iegūt vēl vairāk, ja esat labs Monētu skrējējs. Šīs monētas atvērs jaunus kartingus un detaļas, kas ļaus uzlabot braucienu.

Mario Kart 8 Deluxe tiek uzskatīts par luksusa iemeslu, jo tajā ir iekļauts viss Mario Kart 8 DLC. Tam ir arī jaunas un uzlabotas tiešsaistes spēles. Ir arī jaunas rakstzīmes, kartingi un priekšmeti.

Mario Kart 8 Deluxe ir paredzēts Nintendo Switch. Šo spēli var spēlēt ar draugiem, un tas ir ļoti jautri. Spēlei ir lielāks tiešsaistes režīms. Tā kā pastāv vispasaules iespēja, jūsu prasmes var tikt pārbaudītas, kad jūs pārstāvat savu valsti globālās sacīkstēs un cīņās. Mario Kart 8 Deluxe ir spēle. Esmu pārliecināts, ka jums un jūsu draugiem patiks spēlēt.

Vēlreiz iesaku izmantot VPN pakalpojumu, lai tiešsaistē spēlētu Mario Kart Nintendo Switch. VPN piešķirs jums IP adresi no jūsu izvēlētā servera vietas. Tas uzlabos veiktspēju un samazinās nobīdi. Elites spēlētāji novērtēs arī pievienoto aizsardzību no DDoS uzbrukumiem.

Izbaudiet visas darbības, spēlējot Mario Kart 8 Deluxe tiešsaistē. Lūdzu, kopīgojiet šo ziņu ar draugiem, lai viņi varētu baudīt VPN spēlēšanu no jebkuras vietas pasaulē. Seko mums @VPNFan jaunākajiem piedāvājumiem un ceļvežiem.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me