Vētras varoņiVētras varoņi ir MOBA, ko veidojis Blizzard. Spēle ir tuvu daudzu Blizzard fanu sirdīm, jo ​​tā satur varoņus no visām viņu populārajām franšīzēm. Katrs personāžs ir unikāli izgatavots tā, lai tas derētu citam spēles veidam. Pareizi izmantojot šos unikālos pārvietošanas komplektus, jūs varat pilnībā izcelt rakstzīmes un varbūt pat spēlēt konkurētspējīgi. Tā kā Vētras varoņi ir tiešsaistē, būs nobīde, lēns savienojuma laiks un, iespējams, daži DDoS uzbrukumi. Lai palīdzētu atrisināt šīs problēmas, es iesaku VPN. VPN ļaus mainīt IP adresi uz citu IP netālu no jūsu izvēlētās vietas. Ja izvēlaties atrašanās vietu netālu no tā servera, kurā spēlējat, jums būs mazāks kavējums un ātrāks savienojums. Tā kā tā nav jūsu IP adrese, jums ir mazāka iespēja uzbrukt DDoS. Tā kā spēle ir Blizzard spēle, to, visticamāk, bloķēs ugunsmūris. Par laimi VPN palīdz jums iziet garām ugunsmūriem un ģeogrāfiskiem ierobežojumiem, ļaujot mainīt IP adresi.

RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3Privāta piekļuve internetam2,85 USDPIA49Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
4CyberGhost2,75 USDCyberGhost80Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
5IPVanish3,25 USDIPVanish76Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa

Kā izmantot VPN, lai spēlētu vētru varoņus

Es izmantošu ExpressVPN piemēram, kā izmantot VPN pakalpojumu, lai tiešsaistē spēlētu varoņus no vētras. Vispirms vēlaties lejupielādēt VPN klientu. ExpressVPN piedāvā bezmaksas klienta programmatūru operētājsistēmai Windows, Mac un Linux. Papildus bezmaksas lietotnēm iOS un Android.

Tagad, kad jums bija iespēja lejupielādēt un instalēt programmatūru, kas ir pienācis laiks, lai izveidotu savienojumu. Palaidiet ExpressVPN klientu un atlasiet servera atrašanās vietu. Mēs jums palīdzēsim soli pa solim, izmantojot viņu Windows klientu.

ExpressVPN servera atrašanās vietas

 • Tā kā daudziem spēlētājiem patīk izveidot savienojumu ar serveriem ASV, mēs šo valsti izmantojām savam ceļvedim. ExpressVPN ir liels serveru tīkls, kas atrodas visā pasaulē.
 • Mēs iesakām izvēlēties OpenVPN (TCP) vai (UDP). Lai straumētu videoklipus no tādām vietnēm kā YouTube, mēs izmantojam OpenVPN (UDP), jo tas ir ātrāks nekā TCP. Viņi atbalsta arī PPTP, L2TP un SSTP. Mēs joprojām iesakām OpenVPN UDP, lai nodrošinātu vislabāko ātruma un privātuma aizsardzības apvienojumu.
 • Noklikšķiniet uz lielās apaļās savienojuma pogas. Pēc dažām sekundēm jūs redzēsit vairogu ap pogu zaļu. Tiks parādīts arī ziņojums ar paziņojumu “VPN ir ieslēgts”
 • Jums tagad ir IP adrese ASV, ciktāl jebkurš var pateikt tiešsaistē. Kā tāds jūs varat sasniegt jebkuru vietni tā, it kā jūs tur sēdētu. Tas pats būtu spēkā, ja izveidotu savienojumu ar serveri Lielbritānijā vai jebkur citur pasaulē.

Tas ir vienkārši tik viegli izdarāms. Tagad, kad jums ir IP adrese no ExpressVPN servera ASV, jūs varat spēlēt, pārlūkot internetu vai skatīties šovus tā, it kā jūs tur tiešām atrastos. Savienojuma izveide ar serveri Lielbritānijā ļautu jums arī pilnībā piekļūt ģeogrāfiski bloķētām vietnēm arī tur. Tas pats attiecas uz jebkuru valsti.

Kā jūs jau droši vien varat pateikt, labs VPN atver piekļuvi saturam visā pasaulē. Ja jūs dzīvojat ārpus Amerikas Savienotajām Valstīm, pakalpojums var palīdzēt piekļūt tādiem populāriem pakalpojumiem kā Netflix, Hulu un Pandora. Jums joprojām ir nepieciešams konts tādiem pakalpojumiem kā Netflix, taču VPN palīdzēs jums skatīties ASV televīzijas šovus un filmas Netflix, it kā jūs sēdētu Amerikas Savienotajās Valstīs vai citā reģionā, kuram vēlaties piekļūt.

Vētras spēles varoņi

Vētras varoņi ir spēle, kurā jūs esat atbildīgs par darbu ar saviem komandas biedriem, lai pieveiktu ienaidnieku. Pati spēle varētu šķist pietiekami viegla, taču tā ir daudz grūtāka, nekā šķiet. Ar sarežģītām stratēģijām un dažādiem spēles režīmiem spēle kļūst arvien grūtāka. Spēles režīmi ietver:

 • Pamatinformācija, kas nepieciešama pirms spēļu režīmu apskatīšanas: Tu spēlē kā varonis, strādājot ar citiem, lai pieveiktu otru komandu. Ir minioni, kas veidojas katrai komandai, un viņi var jums palīdzēt izlīdzināties un pārņemt otru komandu. Lai jūs varētu nokļūt tur bāzē un iziet no turienes galvenā torņa (pazīstams arī kā saikne), jums ir jāuzvar citas komandas torņi..
 • Prakse: Jūs ar AI vs AI. Tiek piemēroti pamatnoteikumi.
 • Pret AI: Jūs un citi tiešsaistē vs AI. Tiek piemēroti pamatnoteikumi.
 • Ātra spēle: Jūs un citi pret citiem tiešsaistes konkurentiem. Tiek piemēroti pamatnoteikumi.
 • Varoņu kautiņš: Katru nedēļu atšķirīgs izaicinājums.
 • Pielāgotas spēles: Lai ko jūs izvēlētos.
 • Ieņēma:
  • Varoņu līga: Lai iekļūtu, ir jābūt solo. Tiek piemēroti pamatnoteikumi.
  • Komandu līga: Jūsu partijā jābūt jau piecu cilvēku komandai. Tiek piemēroti pamatnoteikumi.

Katru spēles režīmu spēlē kartē. Katrā kartē ir īpaši noteikumi, kas ietekmē spēli. Tas nozīmē, ka atkarībā no iegūtās kartes jums var būt labāk. Kartēs ietilpst: Liktenības tornis, Zemākās svētnīcas, Mūžības kaujas lauks, Zirnekļu karalienes kaps, Debesu templis, Terora dārzs, Melnādainais līcis, Pūķa Shire, Haunted Mines, nolādētās dobes, Braxis Holdout, Punisher arēna un Warhead Junction.

Heross ir tas, kurš tu spēlē kā. Varoņi tiek iedalīti četrās kategorijās: slepkavas uzbrūk, lai nogalinātu, karotāji izdara visspēcīgākos triecienus, atbalsta komandu visā mačā, un speciālistiem ir unikāls gājienu komplekts, kas var mainīt spēles gaitu. Rakstzīmju kategorijās ietilpst:

 • Slepkavas: Ragnaros, Varian, Samuro, Alarak, Gul’dan, Chromie, Tracer, Greymane, Lunara, Cho’gall, The Butcher, Kael’thas, Thrall, Jaina, Tychus, Falstad, Illidan, Kerrigan, Nova, Raynor, Valla, un Zeratuls.
 • Karotāji: Varians, Zarya, Dehaka, Cho’gall, Artanis, Rexxar, Leoric, Johanna, Anub’Arak, Chen, Arthas, Diablo, E.T., Muradin, Sonya, Stitches un Tyrael.
 • Atbalsta: Auriel, LT. Morāle, Kharazims, Regars, Braitings, Li Li, Malfurions, Tassadars, Tyrande un Uther.
 • Speciālisti: Medivh, Xul, Silvanas, The Lost Vikings, Azmodan, Zagara, Murky, Abathur, Gazlowe, Nadeebo un SGT. Āmurs.

Spēles valūtas izmantošana Varat iegādāties rakstzīmes, lai jums nebūtu jāgaida, kad tās varēs atkal spēlēt. Kad jums ir personāžs, jūs varat spēlēt nepārtraukti vai arī varat trenēties kopā ar viņiem. Jo labāk jūs kļūsit, jo labākus cilvēkus varēsit sastapt. Jūs varat spēlēt ikvienu no cilvēka, kurš tikai spēlē savu pirmo spēli līdz elites spēlētājam, tas ir atkarīgs tikai no tā, kā jūs spēlējat.

Vētras varoņi ir populāra MOBA, ko veido putenis. Spēle ir ļoti konkurētspējīga un ir pat esporta spēle. Spēlei ir daudz iesaistīta stratēģija un daudz veidu, kā spēlēt. Izmantojot daudzveidīgus rakstzīmes un kartes, jūs nebūsit vīlušies. Kopumā šī ir spēle, es esmu pārliecināts, ka jums un jūsu draugiem patiks spēlēt.

Vēlreiz iesaku izmantot VPN pakalpojumu, lai tiešsaistē spēlētu varoņus no vētras. VPN piešķirs jums IP adresi no jūsu izvēlētā servera vietas. Tas uzlabos veiktspēju un samazinās nobīdi. Elites spēlētāji novērtēs arī pievienoto aizsardzību no DDoS uzbrukumiem.

Izbaudiet visas darbības, spēlējot Heroes of Storm tiešsaistē. Lūdzu, kopīgojiet šo ziņu ar draugiem, lai viņi varētu baudīt vētras varoņus no jebkuras vietas pasaulē, izmantojot VPN. Seko mums @VPNFan jaunākajiem piedāvājumiem un ceļvežiem.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me