StrongVPN iOS lietotnes iestatīšanaVarat doties tieši uz iTunes vai apmeklēt viņu vietni, lai atrastu jaunāko lietotnes StrongVPN iOS versiju. Ja jūs nolemjat sākt ar StrongVPN vietni, galvenajā izvēlnē vienkārši noklikšķiniet uz “Iestatīšana” un pēc tam uz pogas “StrongVPN iOS”. Tas jūs aizvedīs pie Apple iTunes veikals, kurā varat lejupielādēt lietotni un instalēt to. Šī lietotne ir savietojama ar operētājsistēmu iOS 8.4 vai jaunāku. Klienta iestatīšanas lapā ir arī manuāli iestatīšanas ceļveži, kā konfigurēt dažādas iOS versijas no 5. līdz 9., lai izmantotu viņu pakalpojumus ar L2TP, PPTP, IPSec un OpenVPN.

Pirmoreiz palaižot lietotni, tiks parādīta īsa apmācība. Pirmais ekrāns sveic jūs un liek pārvilkt pa kreisi, lai turpinātu apmācību. Pirmoreiz piesakoties lietotnē, būs jāinstalē daži iestatījumi. Tas ir parādīts otrajā ekrānuzņēmumā zemāk. Pēc šī ekrāna apskatīšanas vēlreiz velciet pa kreisi, lai turpinātu apmācību. Trešajā ekrānā ir norādīts, kā mainīt lietotni. Velciet vēlreiz pa kreisi, lai redzētu īsu pārskatu par piekļuvi izvēlnei.

StronVPN iOS lietotņu apmācība

Kad esat apskatījis šo apmācību, pieskarieties pogai “Labi, saņēmu”, lai turpinātu lietotnes iestatīšanu. Tas parādīs tādu autentifikācijas ekrānu, kāds parādīts attēlā pa kreisi. Jums jāievada sava e-pasta adrese un parole, kuru izveidojāt, reģistrējoties kontam. Informāciju varat atrast sveiciena e-pastā. Kad esat tos ievadījis pareizi, pārslēdziet slēdzi “Palieciet pierakstījies”, lai jums šī informācija nebūtu jāievada atkārtoti. Visbeidzot, pieskarieties pogai “Pierakstīties”, lai pārbaudītu un saglabātu pieteikuminformāciju.

StrongVPN iOS lietotņu autentifikācija un iestatījumi

Tiks parādīts ekrāns, kas līdzīgs tam, kas parādīts augšpusē. No apmācības jums jāzina, ka pieskarieties centram, lai instalētu StrongVPN iestatījumus. Pēc tam, kad esat pieskāries “Instalēt”, jūs redzēsit ekrānu, kas parādīts augšējā labajā pusē. Šis ir informatīvs ekrāns no jūsu iOS ierīces, ļaujot zināt, ka jūs piešķirat StrongVPN piekļuvi visai jūsu interneta trafikai. Pieskarieties “Atļaut”, lai varētu pabeigt lietotnes instalēšanu. Atkarībā no ierīces iestatījumiem, lai to apstiprinātu, jums, iespējams, būs jāievada ierīces atbloķēšanas parole.

Kad iestatīšana ir pabeigta, redzēsit ekrānu, kas redzams zemāk kreisajā pusē. Šis ir galvenais klienta ekrāns tā atvienotajā stāvoklī. Jūs pamanīsit savu publisko IP adresi, kas parādīta ekrāna augšdaļā. Ekrāna centrālais laukums saka: “Atvienots”. Pieskarieties ekrāna centram, lai sāktu savienojuma procesu ar serveri Atlanta. Centrālais ekrāns, kura centrālais apgabals tagad saka: “Connecting”, ļauj jums zināt, ka esat sācis savienojuma procesu. Izveidojot savienojumu ar serveri Atlantā, tiks mainīta jūsu IP adrese un jūsu dati tiks aizsargāti. Jūs arī pamanīsit, ka pēc savienojuma pabeigšanas pašreizējās atrašanās vietas fons mainīsies.

StrongVPN iOS lietotņu savienojums

Izmantojot iOS lietotni, nevar būt vienkāršāk izveidot savienojumu ar StrongVPN tīklu. Kad esat atradis atrašanās vietu, vienkārši pieskarieties ekrāna centram, lai izveidotu savienojumu ar to. Bet kā jūs izvēlējāties citu atrašanās vietu? No apmācības jums jāzina, ka viss, kas jums jādara, ir jāpieskaras pašreizējai atrašanās vietai ekrāna apakšējā labajā stūrī, lai parādītu atrašanās vietu sarakstu. Šis saraksts ir parādīts zem centra. Izvēloties jaunu atrašanās vietu, piemēram, Čikāgu, varēsit izvēlēties savu protokolu.

Visiem iPhone vai iPad savienojumiem mēs iesakām izmantot protokolu IKEv2, jo tas atbalsta mobilo IKE (MOBIKE). Mobilās ierīces ļoti labi darbojas ar IKEv2. Tas mēģinās atjaunot savienojumu, kad pārslēgsities no mobilā tīkla uz mājas Wi-Fi un nepametīsit pašreizējo VPN sesiju. Tādējādi tas ir ideāli piemērots tādām ierīcēm kā iPhone un iPad. Ņemiet vērā, ka, izvēloties PPTP / L2TP savai izvēlētajai vietai, jums būs jāveic daži papildu iestatījumi.

StongVPN iOS lietotņu servera slēdzis

Pieņemot, ka esat pieskāries ieteiktajam IKEv2 protokolam, jūs redzēsit ekrānu, kas līdzīgs zemāk redzamajam. Savienojums ar Atlantu tiek pārtraukts, lai jūs varētu pārslēgties uz VPN serveri Čikāgā. Vienkārši pieskarieties zemāk esošā otrā attēla centram, lai izveidotu savienojumu ar jauno atrašanās vietu Čikāgā. Pēdējais attēls parāda pabeigto savienojumu. Ievērojiet, ka jums tagad ir piešķirta virtuāla IP adrese, kas piešķirta no Čikāgas VPN servera, ekrānā tiek rakstīts “Connected”. Jūs arī pamanīsit, ka fonā ir redzams vecais Čikāgas teātris.

StrongVPN iOS App Chicago savienojums

Pēdējais, ko vēlamies izpētīt, ir lietotnes izvēlne StrongVPN, kurai piekļūstat, velkot pa labi vai pieskaroties izvēlnes ikonai ekrāna augšējā kreisajā stūrī. Šī izvēlne ir parādīta apakšējā kreisajā stūrī. Šī izvēlne ir ļoti vienkārša un sastāv no šādiem vienumiem:

  • StrongVPN logotips – zīmola veidošanas vajadzībām.
  • Jūsu konts – tas parādīs jūsu konta numuru, un galvenokārt tas attiecas uz mantotajiem kontiem.
  • Informācija par lietotni – Tiks parādīts ekrāns, kāds redzams zemāk labajā pusē, ar informāciju par lietotni un bibliotēkām, kuras tā izmanto.
  • Atbalsts – Tiks atvērta StrongVPN vietnes atbalsta lapa jūsu ierīcē, lai jūs varētu izskatīt viņu FAQ vai izveidot atbalsta biļeti un nosūtīt to darbiniekiem.
  • Izrakstīties – tas jūs izslēgs no lietotnes.

StrongVPN iOS izvēlne

IOS lietotni no StrongVPN ir ļoti viegli izmantot. Vienkārši izvēlieties atrašanās vietu un pieskarieties klienta ekrāna centrā. Tas OpenVPN vietā izmanto IKEv2 VPN protokolu, un tam ir MOBIKE priekšrocība. Tas padara to ideāli piemērotu tādām mobilajām ierīcēm kā iPhone un iPad, jo mēģinās atjaunot savienojumu, ja sesija tiks pārtraukta, un ļaus pārslēgties starp mājas un mobilo tīklu, saglabājot pašreizējo VPN sesiju..

SpēcīgsVPN

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me