StrongVPN Windows lejupielādeJūs varat lejupielādēt StrongVPN Windows programmatūru no viņu vietnes iestatīšanas lapas, vietnes galvenajā izvēlnē atlasot “Iestatīšana”. Pēc tam noklikšķiniet uz pogas “StrongVPN for Windows”. Tiks atvērts dialoglodziņš, kas ļaus datorā saglabāt Windows klienta instalācijas failu. Klientam nepieciešama operētājsistēma Windows XP vai jaunāka. Klienta iestatīšanas lapā ir arī manuālas iestatīšanas rokasgrāmatas, lai konfigurētu Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8 un Windows 10, lai tās izmantotu savus pakalpojumus ar OpenVPN, IPSec, SSTP, L2TP un PPTP.

StrongVPN Windows darbvirsmas ikonaKad klients ir lejupielādēts jūsu datorā, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz faila un izvēlieties “Run as Administrator”. Iestatīšana vispirms ļaus jums izvēlēties valodu un pieņemt StrongVPN TOS. Pēc tam jums jāizvēlas mērķa atrašanās vieta, izvēlnes Sākt izvēlne un jāpārbauda, ​​lai izveidotu darbvirsmas ikonu. Rezultātā tiks izveidots instalēšanas logs, kāds ir redzams zemāk pa kreisi. Noklikšķinot uz pogas “Instalēt”, tiks sākta instalēšana, kas tiks pabeigta, izveidojot darbvirsmas ikonu, piemēram, tādu, kas parādīta labajā pusē. Kad tas būs pabeigts, jums tiks piedāvāts instalēt TAP draiveri. Kad TAP draiveris ir instalēts, jūs redzēsit ekrānu, kas parādīts zemāk labajā pusē. Noklikšķiniet uz pogas “Pabeigt”, lai pirmo reizi palaistu StrongVPN klientu.

StrongVPN Windows klienta instalēšana

Pirmoreiz atverot klientu, jūs redzēsit verifikācijas un pieteikšanās lapu, kas līdzīga tai, kas parādīta kreisajā pusē. Ir iespējas izveidot kontu vai atiestatīt paroli, ja esat to aizmirsis. Ja jums ir informācija no sveiciena e-pasta, ievadiet tajā “e-pasts” un “parole”. Tie ir ievadīti un laboti no attēla labajā pusē.

StrongVPN Windows klienta pieteikšanās

Kad esat ievadījis savus akreditācijas datus, pārbaudiet “Saglabāt pieteikšanos”, lai klients atcerētos jūsu pieteikšanās informāciju un jums tas nebūtu jāievada atkārtoti. Pēc tam noklikšķiniet uz pogas “Pieslēgties”. Tas parādīs galvenā klienta savienojuma ekrānu, kā parādīts zem kreisās malas. Šis ekrāns parāda šādus datus:

 • Jūsu pašreizējā IP adrese kuru mēs esam rediģējuši.
 • VPN statuss: atvienots kam seko sarkans StrongVPN logotips
 • StrongVPN klienta logotips
 • Opciju izvēlne
  • Mainīt atrašanās vietu – tas ļauj manuāli izvēlēties atsevišķu serveri, lai izveidotu savienojumu ar kuru mēs vēlāk apspriedīsim šajā pārskatā.
  • Papildu iespējas – uzlabotas iespējas, kas pieejamas tiem, kuri vēlas lielāku kontroli pār saviem VPN savienojumiem, par kuriem mēs arī diskutēsim vēlāk.
  • Palīdzība – jūs nonāksit StrongVPN vietnes atbalsta lapā.
  • Atteikties – tas izslēdz jūs no klienta un pēc iespējas samazina to teknē. tas neslēgs klientu. Ja atteiksities, savienojuma laikā ar citu vietu jums būs atkārtoti jāievada “e-pasts” un “parole”. Tas varētu būt noderīgi, ja izmantojat koplietotu datoru.
  • Iziet – tas aizvērs StrongVPN Windows klientu.
 • Jūsu pēdējā savienotā atrašanās vieta – Šajā gadījumā Oslo, Norvēģija.
 • Jūsu šobrīd izvēlētā atrašanās vieta lai izveidotu savienojumu ar kuru tika atlasīts no nolaižamā saraksta, kā parādīts zemāk redzamā attēla labajā pusē, eksplodēts.
 • Protokols, kas tiks izmantots savienojumam
  • OpenVPN TCP – tas ir OpenVPN transporta kontroles protokols, un tajā ietilpst kļūdu noteikšana un izmesto pakešu un pakešu secības labošana. Tāpēc tas var būt nedaudz lēnāks, bet arī lauku teritorijās vai lielos attālumos tas var būt uzticamāks.
  • OpenVPN UDP – tas ir OpenVPN lietotāja datugrammas protokols, kas neietver TCP pieskaitāmās izmaksas, tādējādi ir ātrāks un ir StrongVPN klienta noklusējums.
  • OpenVPN starpniekserveris – tas ir noderīgi, lai slēptu jūsu IP adresi un ļautu jums izvēlēties, kuras lietojumprogrammas darbojas caur VPN.
 • Poga “Savienot”, kas savienos jūs ar izvēlēto VPN serveri.

StongVPN Windows klients nav savienots

Pēdējā ekrāna sastāvdaļa ir saite “Vairāk informācijas”, kas jūs aizvedīs uz StrongVPN emuāru. Tagad, kad esam izpētījuši galvenā savienojuma ekrāna komponentus, noklikšķiniet uz pogas “Savienot”, lai pabeigtu savienojumu ar atrašanās vietu Losandželosā. Tas parādīs ekrānu, piemēram, zemāk parādīto. Ievērojiet šādas izmaiņas starp savienoto un atvienoto ekrānu:

 • Jūsu mājas IP adrese ir aizstāta ar virtuālo no LA VPN servera, kas ir noņemts no attēla.
 • VPN statuss: tagad ir “savienots” un StrongVPN ikona tagad ir zaļa.
 • Iepriekšējais savienojums ir aizstāts ar jūsu pašreizējo savienojumu Losandželosā.
 • Poga “Savienot” tagad ir aizstāta ar pogu “Atvienot”.

StrongVPN Windows klients savienots ar LA

Kā redzat, ja pieņemat klienta piedāvātās noklusējuma vērtības, savienojums ar StrongVPN tīklu prasa tikai dažus peles klikšķus un neprasa īpašas tehniskas zināšanas. Pēc noklusējuma tas jūs savienos ar ātrāko serveri izvēlētajā pilsētā no jūsu pašreizējās atrašanās vietas. Tagad apskatīsim, kā jūs maināt atrašanās vietas StrongVPN klientā. Lai mainītu atrašanās vietas, vispirms ir jāatvienojas no tīkla. Zemāk redzamais attēls parāda sistēmas teknes ziņojumus, kas norāda, ka vispirms esat izveidojis savienojumu ar LA serveri un pēc tam atvienots. Ņemiet vērā, ka ikona mainās no pievienotās krāsas (zaļā) uz atvienoto (sarkanā).

StrongVPN sistēmas teknes ziņojumi

Tiem no jums, kuri vēlas vairāk kontrolēt jūsu VPN savienojumu, StrongVPN ir izvēlnes vienums “Mainīt atrašanās vietu”, kas ļaus mainīt protokolu, kā arī atrašanās vietu. Noklikšķinot uz izvēlnes vienuma “Mainīt atrašanās vietu”, tiks parādīts ekrāns, kā parādīts zemāk.

StrongVPN servera pārslēdzējsŠajā ekrānā ir divas iespējas: “Pēc valsts” un “Pēc servera”. Šīs divas izvēles ir parādītas zemāk redzamajā attēlā. Pirmais parāda atlasi pēc valsts, bet otrais – pēc servera.

Pirmais ekrānuzņēmums parāda, kā katrā valstī darbojas ieteiktā opcija. Vispirms nolaižamajā sarakstā izvēlieties valsti. Pēc tam izvēlieties protokola veidu. PPTP tika izvēlēts zemāk esošajā piemērā. Pēc tam jums jānoklikšķina uz pogas “Pārbaudīt visus serverus” un jāgaida. Ņemiet vērā, ka šī testa veikšana var aizņemt līdz 20 minūtēm atkarībā no VPN serveru skaita, kuru tas pārbauda noteiktā valstī. Kad tas būs pabeigts, tiks parādīts labākais poga “Pārbaudīt visus serverus”. No šī pārskata serveru nosaukumi ir noņemti. Pēc tam jūs noklikšķiniet uz pogas Tālāk, lai sāktu servera pārslēgšanu.

StrongVPN klienta servera pārslēdzējs

Otrajā attēlā parādīts servera izvēles paraugs. Vispirms jums būs jāizvēlas valsts un pilsēta no to attiecīgajiem nolaižamajiem sarakstiem. Tālāk izvēlieties protokola veidu. Šajā piemērā tika izvēlēts PPTP. Pēc tam jūs varat izvēlēties pārbaudīt noteiktu serveri vai visus serverus, noklikšķinot vai nu uz pogas “Pārbaudīt izvēlēto serveri” vai uz “Pārbaudīt visu”. Pēc tam jūs varat kārtot rezultātus pēc ping laika (ms) un caurlaidspējas (KB / s). Pārbaudot iepriekš minēto piemēru, jūs varētu vēlēties izvēlēties otro serveri, kuram ir nedaudz lielāks ping laiks, bet daudz labāka caurlaidspēja nekā citiem serveriem. Kad esat izcēlis servera izvēli, noklikšķiniet uz pogas “Nākamais”, lai parādītu pārslēgšanas ekrānu.

Pārslēgšanas ekrāns, kas parādīts zem kreisās puses, ir vienāds neatkarīgi no tā, kuru metodi izvēlaties mainīt VPN serverus. Noklikšķiniet uz pogas “Pārslēgt” šajā ekrānā, lai sāktu servera maiņas procedūru un mainītos uz jūsu izvēlēto serveri. Šī procedūra ir parādīta attēlā labajā pusē. Servera nosaukumi ir rediģēti. Pēdējā attēlā kā prototipa piemērs mainīts konts ###### no server1 uz server2.

StrongVPN Windows klienta servera maiņa

Kad konta servera maiņas process ir pabeigts, jūs redzēsit ziņojumu, kurā teikts, ka servera maiņa ir bijusi veiksmīga, un pēc tam tiks parādīts galvenais klienta savienojuma ekrāns, kā parādīts zemāk. Serveris, kas automātiski izvēlēts, izmantojot atlasi pēc valsts, tagad tiek parādīts kā serveris, ar kuru izveidosit savienojumu, noklikšķinot uz pogas “Savienot”. Pēc noklusējuma klients izveidos savienojumu, izmantojot SSTP protokolu, bet, ja vēlaties, varat to mainīt uz PPTP vai L2TP, izmantojot nolaižamo sarakstu, kā parādīts zemāk. Kad esat nokārtojis protokolu, kuru vēlaties izmantot, noklikšķiniet uz pogas “Savienot”, lai pabeigtu savienojumu ar jauno serveri.

StrongVPN servera pārslēgšana pabeigta

Tagad apskatīsim izvēlnes vienumu Papildu. Noklikšķinot uz “Advanced”, tiks atvērta izvēlne Opcijas, kurā ir piecas cilnes, kā parādīts zemāk. Piecas cilnes ir šādas:

 • Informācija – tajā ir informācija par kontu, sistēmu un sesijas informāciju par pašreizējo sesiju.
 • Iespējas – Tam ir visas klienta savienojuma iespējas.
 • Žurnāls – Šis ir savienojuma procesuālo darbību žurnāls un var būt noderīgs, lai palīdzētu diagnosticēt savienojuma problēmas. Tās kopija jāiekļauj biļetēs, kuras izveidojat savienojuma problēmu novēršanai, lai palīdzētu StrongVPN darbiniekiem ātrāk diagnosticēt un atrisināt jūsu problēmu.
 • Ostu saraksts – Šis ir visu portu uzskaitījums, kurus klients var izmantot ar iespēju pievienot savus. Piekļuve vairākiem portiem ļauj VPN pakalpojumam apiet bloķētus vai ierobežotus portus un joprojām pārsūtīt visu tā trafiku.
  • 53. ports – noklusējuma domēna vārda pakalpojuma (DNS) ports.
  • Ports 123 – tīkla laika protokola (NTP) ports, ko izmanto laika sinhronizēšanai
  • 268. osta – šī osta ir atvēlēta Tobitam Deividam Replikam.
  • Ports 443 – šis ir noklusējuma ports HTTPS, drošam internetam.
  • Ports 500 – Portu 500 izmanto interneta atslēgu apmaiņa (IKE), kas rodas drošu VPN tuneļu izveidošanas laikā.
  • Ports 518 – tas ir Ntalk vai New Talk ports, kas ļauj pārsūtīt datagrammas ziņojumu no viena datora uz lietojumprogrammu, kas darbojas citā datorā.
  • 547. ports – Šis ir DHCP servera ports IPv6, un tas ļauj datugrammas ziņojumu (UDP) pārsūtīt no viena datora uz otru.
  • Port 812 – šī nav piešķirta osta.
  • Ports 1029 – šī osta ir paredzēta Windows dinamiskai sadalei.
  • Ports 1289 – šī ir JWalkServer osta.
  • Ports 2672 – tas ir nhserver ports, kas, lietojot to kopā ar UDP, ļauj pārsūtīt datagrammu ziņojumus starp datoriem.
  • Ports 8181 – tas galvenokārt ir ports, ko TCP protokols izmanto divvirzienu ziņojumiem, kad ir izveidots savienojums starp ierīcēm.
  • Ports 8292 – šī ir Bloomberg Professional reģistrēta osta.
  • Ports 5522 – šī ir nepiešķirta osta.
  • Ports 3306 – šo portu izmanto MySQL un izmanto TCP.
 • Licences – Tas satur StrongVPN gala lietotāja licences līgumu un citas klienta izmantotās licences.

StongVPN Windows klienta opcijas

Tagad sīkāk izpētīsim cilni Opcijas. Augšējā attēlā parādīts, kā izskatās cilne Opcijas, atkarībā no izvēlētā protokola izvēles. Pirmais parāda opcijas, kad PPTP / L2TP / SSTP ir izvēlētais protokols. Ņemiet vērā, ka tas izturas tā, it kā nebūtu OpenVPN konta. Otrajā attēlā ir parādītas opcijas, kas ir pieejamas, ja OpenVPN ir jūsu protokola preference. Iespējas ir sadalītas šādās sadaļās:

 • Vispārīgi – Tas satur vispārējās startēšanas preferences un jūsu protokola preferences.
  • Rādīt paziņojumus uzdevumjoslā – Tas ļāva jums redzēt savienojuma un atvienošanas ziņojumus, ko iepriekš redzējām šajā sadaļā.
  • Automātiski pārbaudiet, vai nav atjauninājumu – tas var pārliecināties, ka jums vienmēr ir jaunākā klienta versija.
  • Sākt, kad Windows tiek startēts – Ieejot sistēmā Windows, palaidiet klientu.
  • Pievienojiet, palaižot – Ja iestatījums Sākt, kad tiek startēta sistēma Windows, ļauj automātiski izveidot savienojumu ar pēdējo savienojumu vai nav savienojuma. Tas mēģinās vienmēr būt savienots ar VPN, izmantojot internetu, ja vien savienojums nezūd.
  • Protokola izvēle – Tas ļauj manuāli izvēlēties VPN savienojuma protokolu. Ņemiet vērā, ka vispirms ir jāpiesakās un pēc tam jāsaglabā šie jaunie iestatījumi. Tie tiks piemēroti nākamreiz, kad izmantosit klientu, lai izveidotu savienojumu.
   • Paketes līmenis – tas pēc noklusējuma darbosies OpenVPN tagad ar jauno vienoto līmeni.
   • OpenVPN – tas ļaus jums izvēlēties starp šiem trim savienojuma iestatījumiem.
    • OpenVPN TCP – tas ir pārsūtīšanas vadības protokols, kas ir piemērots augstas latentuma savienojumiem un tiem, kas nevar paciest pakešu zudumu. Tas nodrošina kļūdu pārbaudi attiecībā uz pakešu pasūtījumu un zudumiem un atkārtoti nosūta paketes, lai tās labotu. Parasti tas notiek lēnāk, jo šajā procesā ir iesaistītas papildu pieskaitāmās izmaksas. Nebūtu ideāli piemērots straumēšanai.
    • OpenVPN UDP – tas ir lietotāja datu diagrammas protokols, ko izmanto ar zema latentuma savienojumiem un zaudējumiem izturīgiem savienojumiem. Šis ir klienta noklusējuma OpenVPN protokols un lielākajai daļai lietotāju. Tam nav jāpārbauda pakešu pasūtījums vai nozaudēšana.
    • OpenVPN starpniekserveris – to galvenokārt izmanto lietotājiem Ķīnā un Irānā, taču tas varētu arī nodrošināt ātrāku straumēšanas ātrumu atkarībā no citiem OpenVPN iestatījumiem.
   • PPTP / L2TP / SSTP – tas ļaus jums izmantot šos citus protokolus, lai izveidotu savienojumu ar StrongVPN tīklu, izmantojot klientu.
    • PPTP – nav tik drošs kā OpenVPN, taču var būt ātrāks un varētu būt laba izvēle multivides straumēšanai.
    • L2TP – tas nodrošina labu alternatīvu OpenVPN, ja SSTP nedarbojas, bet var būt lēnāks dubultās iekapsulēšanas dēļ.
    • SSTP – patentēts Microsoft protokols, kas paredzēts galvenokārt operētājsistēmai Windows. Tas ir ātrs, drošs un uzticams. Šis ir noklusējuma klienta protokols, ja jūsu preference ir PPTP / L2TP / SSTP.
 • OpenVPN (globāls) – Tas satur globālos OpenVPN parametrus. Mēs iesakām nemainīt Max MSS, Timeout, Compression vai Log Verbosity iestatījumus, ja vien to nepieprasa StrongVPN tehniskā atbalsta personāls..
  • Atkārtota savienojuma laikā atļaujiet tiešu satiksmi
   • Ja tas ir atzīmēts, tas ļaus normālu interneta trafiku, ja samazināsies VPN savienojums. Tas var būt ērti, taču atcerieties, ka Internetā tiks atklāta jūsu patiesā IP adrese.
   • Tā atspējošana iznīcinās parasto interneta trafiku, ja OpenVPN savienojums pārtrūks. Šī ir StrongVPN īstenotā programma Interneta nogalināšanas slēdzis par OpenVPN protokolu.
 • OpenVPN (īpašs konts) – Tas satur OpenVPN preferences jūsu konkrētajam konta numuram. Mēs iesakām nemainīt konta numuru, fragmentu, Mssfix vai MTU, ja vien uz to nav vērsts StrongVPN tehniskā atbalsta personāls. Šie vēlākie parametri ir saistīti ar pakešu sadrumstalotību, kas var palēnināt VPN savienojumu.
  • Motokross – Šifrēšanas opcija pievieno papildu sarežģītības pakāpi VPN savienojumam starp OpenVPN klientu un OpenVPN serveri, padarot lielāku varbūtību, ka VPN caur tīklu šķērso netraucēti. Tas var palīdzēt apturēt dziļas pakešu pārbaudes metodes, kuras izmanto cenzūrai.
   • Atspējots – neskrambiet.
   • Parole – virkne (vārds) tiks izmantota, lai veiktu vienkāršu XOR operāciju ar pakešu noslodzi.
   • Xorptrpos – tā veic XOR darbību, izmantojot pašreizējo pozīciju pakešu lietderīgajā kravā.
   • Reverss – tas apvērš visus pakešdatus.
   • Neizprotams – tiek izmantots visu trīs iepriekšminēto metožu sajaukums, un tas ir visdrošākais.
  • Protokols – Tas ļauj jums izvēlēties vai nu TCP, vai UDP kā noklusējuma IP transporta protokolu, par kuru mēs iepriekš runājām protokola preferencēs.
  • Šifrēšana – Tas ļaus jums izvēlēties VPN savienojumiem izmantotā šifrēšanas algoritmu un stiprumu.
   • Atspējots – nav šifrēšanas, kas varētu būt noderīga straumētajiem multivides ierakstiem, kur galvenās rūpes ir ātrums, nevis drošība.
   • BF CBC – tas izmanto Blowfish Cipher Block Chaining (CBC) kā alternatīvu AES. Šis ir drošs algoritms un bija viens no jaunākajiem Nacionālā standartu un tehnoloģijas institūta (NIST) konkursa dalībniekiem..
   • AES-128 CBC – uzlabotais šifrēšanas standarts (AES) ir NIST izvēlēts šifrēšanas protokols un tāds, kuru slepeniem dokumentiem izmanto Amerikas Savienoto Valstu valdība. Šis izmanto AES-128 CBC ar 128 bitu atslēgu un nodrošinās vislabāko veiktspēju lielākajai daļai lietojumu.
   • AES-192 CBC – lai nodrošinātu lielāku drošību, tas izmanto AES-192 CBC ar 192 bitu atslēgu.
   • AES-256 CBC – tas izmanto AES-256 CBC ar 256 bitu atslēgu, lai nodrošinātu visaugstāko drošību, bet uz ātruma rēķina.
 • PPTP / L2TP / SSTP (globāls) – Tas satur šīs protokola izvēles globālos iestatījumus.
  • Atkārtota savienojuma laikā atļaujiet tiešu satiksmi
   • Ja tas ir atzīmēts, tas ļaus normālu interneta trafiku, ja samazināsies VPN savienojums. Tas var būt ērti, taču atcerieties, ka Internetā tiks atklāta jūsu patiesā IP adrese.
   • Tā atspējošana iznīcinās parasto interneta trafiku, ja OpenVPN savienojums pārtrūks. Tā ir StrongVPN īstenotā a VPN nogalināšanas slēdzis šiem savienojuma protokoliem.
  • HMAC autentifikācija (TSL-auth) – Iespējojot to, jūs aizsargāsities no aktīviem uzbrukumiem, piemēram, tā sauktajiem “Man-in-the-Middle” (MitM) uzbrukumiem, jo ​​tas nodrošina, ka jūs faktiski sarunājaties ar StrongVPN serveri, nevis krāpnieku. Mēs iesakām šo iespēju iespējot.
 • Diagnostika
  • Poga “Pārinstalēt pieskāriena draiveri” – tas ļaus labot bojātus pieskārienu draiverus, kas ik pa laikam rodas, izmantojot VPN.
  • Poga “Force Update Check” – tas ļauj jums nekavējoties meklēt atjauninājumus.

Cilnes Opcijas pēdējie komponenti ir pogas, lai lietotu, atceltu vai saglabātu jaunās preferences

Šeit ir daži parametru šifrēšanas iestatījumi kopā ar dažiem komentāriem par tiem.

 • Maksimāla aizsardzība – AES-256 / HMAC iespējots: Tas ir tiem, kuri vēlas maksimālu datu drošību un var pieņemt papildu ātruma zudumus.
 • Noklusējuma ieteiktā aizsardzība – AES-128 / HMAC iespējots: Tas nodrošina vislabāko ātruma un aizsardzības līdzsvaru un tādējādi lielākajai daļai lietotāju vēlamo iestatījumu.
 • Riskanti – AES-128 / HMAC atspējots: Šī konfigurācija ir piemērota aktīviem MitM uzbrukumiem.
 • Viss ātrums bez drošības – Nav / HMAC ir atspējots: tas ir piemērots gan aktīviem, gan pasīviem uzbrukumiem no trešām pusēm (hakeri). Jums arī varētu nebūt VPN, jo tikai jūsu IP ir paslēpts. Tas būtu jāizmanto tikai, lai apietu ģeogrāfiskos ierobežojumus.

StrongVPN Windows klientam ir iebūvēts nogalināšanas slēdzis tiem, kas vēlas aizsargāties pret viņu patiesā IP parādīšanos internetā, ja VPN savienojums pārtrūkst. Šī ir jauka funkcija, un tā nav iekļauta programmatūras vairumā pakalpojumu sniedzēju. To ir viegli uzstādīt tiem, kam ir mazāk tehnisko zināšanu. StrongVPN savienojuma noklusējumi ļaus jums izmantot viņu VPN serveru tīklu tikai ar pāris peles klikšķiem.

Tie, kas vēlas lielāku kontroli pār saviem VPN savienojumiem, arī priecāsies, jo viņiem ir manuālas iespējas vispārīgai klienta palaišanai, savienojuma protokoli un šifrēšanas algoritmi un stiprums. Tiem, kas vēlas vēl lielāku kontroli, jūs pat varat modificēt VPN paketes, lai pasargātu no pakešu sadrumstalotības, kas var palēnināt savienojumu. Viss, kas nepieciešams, lai izveidotu savienojumu ar kādu no viņu VPN serveriem, ir nolaižamajā sarakstā atlasīt tā atrašanās vietu un noklikšķināt uz savienojuma pogas..

SpēcīgsVPN

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me