Datu vāciņiNeizmēra datu plāns ASV mobilo sakaru operatoriem joprojām ir salīdzinoši jauns. Lai gan dažiem lietotājiem nav plānotu plānu, vairumam lietotāju joprojām tiek izmantoti datu ierobežojumi. Citiem vārdiem sakot, lielākā daļa joprojām maksā par izmantoto datu daudzumu. Tas noved pie pastāvīgas datu izmantošanas pārbaudes, lai jūs nepārsniegtu maksimālo robežu. Tomēr ļoti svarīgi ir aizsargāt savu privātumu, atrodoties ceļā. Neviens nevēlas, lai viņu konfidenciālie dati tiktu nozagti. Tiem, kuriem ir neierobežots plāns un kuri iesaistās piesiešanā (izmantojot mobilo pakalpojumu kā wifi tīklāju), jūs esat neaizsargāti pret zādzībām. Ja esat pazīstams ar VPN, jūs zināt pozitīvas priekšrocības, ko sniedz tā izmantošana. Ja nē, mēs varam jums palīdzēt ar dažiem pamatiem un parādīt, kāpēc tas ir tik svarīgi. Sāksim ar dažiem galvenajiem iemesliem, kāpēc VPN tiek izmantots un ko tas dara.

Iemesli VPN lietošanai un kā tas darbojas

Jūs, iespējams, esat dzirdējuši, ka VPN palīdzēs aizsargāt jūsu privātumu, taču jūs, iespējams, nezināt, kā, kāpēc tas ir svarīgi vai pat ja jums tāds ir jāizmanto. Ja esat pret drošību domājošs cilvēks, iespējams, jau zināt atbildi uz dažiem no šiem jautājumiem. Ja esat jauns sabiedrībā, VPN izmantošana ir laba ideja, kad vien iespējams.

 • VPN izmantošana privātumam – Kad izveidojat savienojumu ar serveri, izmantojot klienta programmatūru, jūs tam serverim izveidojat drošu tuneli. Pēc tam visa šī satiksme tiek novirzīta caur šo savienojumu. Tas nozīmē, ka jūsu dati ir šifrēti, un tos ar parastiem līdzekļiem ir daudz grūtāk iegūt. Ja pēdējā laikā esat pievērsis uzmanību, jūs zināt, ka dažas federālās organizācijas jau ir izmantojušas iespēju izspiegot pilsoņus.
 • Izmantojot VPN, lai izvairītos no ierobežojumiem – Neatkarīgi no tā, vai izmantojat aprēķinātu vai ierobežotu datu plānu, pakalpojuma izmantošanai var būt ierobežojumi. Izmantojot aprēķināto plānu, viss tiek ņemts vērā jūsu datu ierobežojumā.
  Skatieties Pan American Games Live Online

Kā mēs minējām, jūsu dati tiek izmantoti caur drošu savienojumu, kad izmantojat VPN. Tas nozīmē, ka jā, jūs izmantojat datus, kad tos izmantojat. Ja jūs plānojat, kam ir datu vāciņš, jūs kopā ar VPN izmantosit papildu summu. Parasti tiek izmantots pieaugums par 5% -15% salīdzinājumā ar datiem, kurus parasti izmantotu. Tas ir tāpēc, ka šifrētiem datiem nepieciešams lielāks joslas platums nekā nešifrētiem datiem. Ja jūsu datu plānam ir ierobežojums, jums tas būs jāuzrauga. Piemēram, ja jūs izmantotu 10 GB datu, tā būtu tikai 9 GB + 1 GB kodēta. Lai gan mēs nevēlamies, lai tas jūs atturētu no VPN izmantošanas, lai aizsargātu jūsu privātumu, jūs droši vien zināt, cik ātri var palielināties jūsu datu izmantošana. Sekojiet uzmanīgi lietojumam. Pretējā gadījumā jūs varētu maksāt papildu USD 10–15 USD par izmantoto GB atkarībā no jūsu izmantotā operatora.

Neierobežoti plāni ne vienmēr ir neierobežoti

Kaut arī katrs ASV pārvadātājs piedāvā sava veida “neapdomātu” plānu, tie ne vienmēr ir patiesi neierobežoti. Neatkarīgi no tā, kādi iemesli varētu būt neizmēģināta plāna izmantošanai, noteikti ir daži ierobežojumi. Daži pārvadātāji droseļ datus, pamatojoties uz to, kā jūs izmantojat pakalpojumu. Piemēram, T-Mobile klientiem ir atļauts izmantot līdz 7 GB, pirms viņi sāk darboties droseļvārstā. AT&T ierobežojums ir 22 GB. Daži sāk droseļvārsta ātrumu tikai pēc 500mb. Varat arī gaidīt, ka daži izmanto noteiktu droseļvārstu, piemēram, izmantojot straumēšanas programmatūru, Netflix vai citus. Izmantojot VPN un mainot portu VPN klientā, jūs varat palīdzēt atturēt šos uzņēmumus no tā, ka viņi kavē jūsu lejupielādes. Pirms viņi sāk to darīt, viņiem jāspēj noteikt, ko jūs darāt internetā. VPN savienojums 443. portā pārtrauks daudz trafika samazināšanu.

  Skatieties UEFA Čempionu līgas tiešraidi tiešsaistē

VPN izmantošanas ietekme uz jūsu datu vāciņiem

Ja jums rodas nepieciešamība izmantot VPN savā mobilajā tīklā, nevis wifi, dažādiem protokoliem un šifrēšanas stiprumam ir atšķirīga ietekme uz datu izmantošanu. Tie tiek piemēroti neatkarīgi no tā, vai izmantojat skaitītāju vai ierobežotu plānu. Zemāk ir saraksts ar protokoliem, šifrēšanas līmeņiem un to ietekmi. Vispirms sāksim ar vismazāko.

 • PPTP (128 bitu)
 • IKEv2 (128 bitu)
 • L2TP / IPsec (128 bitu)
 • OpenVPN (128 bitu)
 • Stealth / obfusposed OpenVPN (128 bitu) (dažos pakalpojumos to redzēsit)
 • IKEv2 (256 bitu)
 • L2TP / IPsec (256 bitu)
 • OpenVPN (256 bitu)
 • Maskēts / apmulsināts OpenVPN (256 bitu)

Lai arī OpenVPN ir vispopulārākais tā ātruma un drošības dēļ, ieteicams izmēģināt arī citas iespējas. Ja jums tiek piedāvāta PPTP opcija, paturiet prātā, ka tā radītājs vairs neuzskata, ka tas piedāvā atbilstošu aizsardzību. Tomēr pārējiem jums vajadzētu piedāvāt pienācīgu aizsardzību. Kā jūs jau varējāt uzminēt, apmaldītā 256 bitu versija ir visdrošākā, taču tā ir vislēnākā. Mēs ļoti iesakām izmantot IKEv2 iPhone savienojumi. Viena liela priekšrocība salīdzinājumā ar L2TP / IPSec ir tas, ka IKEv2 ātri atjauno savienojumu, ja tiek pārtraukts savienojums vai jūs pārvietojaties starp tīkliem.

Apskatot sarakstu, jums varētu rasties jautājums, kāda ir atšķirība starp OpenVPN un protokolu Stealth / aizēnotajām versijām. Maskēšanās dara jūsu VPN gandrīz nenosakāmu. Protams, tas ir ārkārtīgi noderīgi, ja jūs apmeklējat valsti, kurā VPN lietošana tiek kropļota. Tas aizņem vairāk joslas platuma nekā standarta OpenVPN versija, taču dažos gadījumos tas var glābt jūs no interneta droseles vai citos gadījumos neļaut nokļūt nepatikšanās.

Tagad mēs apskatīsim dažus standarta datu vienumus un to aptuvenās joslas platuma izmaksas. Ņemiet vērā, ka šie ir tikai aprēķini, tāpēc faktiskais lietojums var mainīties. Atcerieties, ka VPN lietošana var palielināt šos skaitļus par 5% -15%. Neliels palielinājums ir tā vērts, lai nodrošinātu jūsu privātumu.

 • E-pasts (nosūtīts vai saņemts, tikai teksts) = 35 KB
 • E-pasts (nosūtīts vai saņemts) ar maziem pielikumiem = 350 KB
 • 1 minūte savienotās spēles = 1 MB
 • Ziņa sociālajā medijā = 250 KB
 • Standarta tīmekļa lapa = 180 KB
 • 1 minūte mūzikas straumēšanas = 1 MB
 • Lietotnes / spēles / dziesmas lejupielāde = 4 MB
 • 1 minūte straumēšanas video (SD) = 4,5 MB
 • 1 minūte straumēšanas video (HD) = 16,5 MB
  Kā Torrent anonīmi, izmantojot Socks5 Proxy vai VPN

Noslēgumā mēs ceram, ka esam atbildējuši uz dažiem jūsu jautājumiem un likuši jums mazliet vairāk padomāt par to, kā vislabāk izmantot VPN, lai aizsargātu savus mobilos datus. Lai gan tas nedaudz palielinās joslas platuma lietojumu, ieguvumi, drošība un sirdsmiers, ko gūstat, lietojot VPN, ir tā vērti. Lūdzu, nekautrējieties sazināties ar lietotājiem @VPNFan ja jums ir kādi papildu jautājumi.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me