VPN testi – kā pārbaudīt, vai VPN nav noplūdes

VPN noplūžu pārbaudeDažreiz VPN pakalpojumu sniedzēji pievilina savus lietotājus par viltus drošības sajūtu. Nesen veikts pētījums atklāja, ka līdz 84% VPN noplūdīs jūsu IP adresi. Tā kā VPN lietošanai ir jāpaliek anonīmam, noplūdes ļauj jums atrasties. Vēl viena problēma, kas rodas dažiem pakalpojumu sniedzējiem, ir sabojāto funkciju dēļ. Piemēram, IPv6 aizsardzība pret noplūdi var faktiski noplūst jūsu IP vai iznīcināt slēdžus, iespējams, faktiski neliedz pārraidīto informāciju. Tāpēc jums jāpārbauda iecienītā VPN nodrošinātāja savienojums, lai pārliecinātos, ka tas iztur šos testus. Šeit ir daži no mūsu favorītiem, kuri izturēja VPN noplūdes testus.


Pārbaude, vai nav noplūdes

Viena no visaptverošākajām vietnēm, lai pārbaudītu jūsu VPN sniedzēju, ir https://www.doileak.com vietne. Šķiet, ka tā ir vienas pieturas aģentūra visām visbiežāk sastopamajām noplūdēm un arī dažām retāk sastopamajām noplūdēm.

Šajos testos identificēs:

 1. Pieprasīt IP – Šis tests parāda jūsu IP adresi kopumā internetā. ja izmantojat VPN pakalpojumu, tam vajadzētu norādīt nevis viņu, bet gan adresi un atrašanās vietu.
 2. Operētājsistēma – Viņi izmanto dažus dažādus rīkus, lai iegūtu šo informāciju. Tas ietver Javascript, pārlūkprogrammas un TCP / IP pirkstu nospiedumu noņemšanu.
 3. Savienojuma tips – Lai gan tas lielākoties ir identisks visās ierīcēs, daži mazi parametri tiek ieviesti atšķirīgi atkarībā no savienojuma veida. Apskatot šos parametrus, viņi parasti var noteikt, kā pārbaudītais komponents ir savienots ar internetu.
 4. Pārlūks – Šis ir līdzīgs OS noteikšanas rīkam, kuru mēs tikko pieminējām. Viņi to atklāj tāpat.
 5. DNS pieprasījuma avots – DNS noplūde pati IP adresi neatklās, taču tie var atklāt, ka lietas nav tādas, kādas šķiet. Kā piemēru Netflix izmanto šādus padomus, lai novērstu ģeogrāfisku krāpšanos. Ieinteresēts novērotājs ar pareizo autoritāti var piespiest jūsu interneta pakalpojumu sniedzēju atklāt patieso IP adresi. Ja saņemat “zaļu” rezultātu, tas nozīmē, ka jūsu DNS un HTTP pieprasījumi sakrīt un, šķiet, nāk no tā paša apgabala. Tomēr tas nenozīmē, ka jūsu reālais IP ir paslēpts.
 6. Laika joslas starpība – Atklāja Javascript, tas noteiks, kāda ir jūsu laika josla, pamatojoties uz jūsu atrašanās vietu. Ja izmantojat VPN, tas parādīs atrašanās vietas laika joslu.
 7. SSL trafiks – Ja jūsu VPN nav SSL atbalsta, jūsu dati var visus jūsu slepenos datus pārsūtīt vienkāršā tekstā. Protams, tā ir slikta lieta. Jūs vēlēsities pārliecināties, vai jebkurš jūsu izmantotais pakalpojumu sniedzējs iztur šo testu.
 8. WebRTC IP noplūde – WebRTC izklausās kā laba ideja. Tas ir tāpēc, ka tas ļauj veikt video tērzēšanu, videozvanus un P2P pārlūka kopīgošanu. Tomēr tas arī ļauj jebkurai vietnei uzreiz redzēt jūsu īsto IP adresi. Lai atrisinātu šo problēmu, vēlaties iegūt tādu pārlūkprogrammas paplašinājumu kā WebRTC Leak Prevent (pārlūkam Chrome)..
 9. Torrent IP – Izmantojot šo testu, varat pārbaudīt, vai Torrent klients izmanto jūsu VPN, lai nosūtītu pieprasījumus Torrent izsekotājam.
 10. Torrent DNS – Šis tests palīdz noteikt DNS serveri, kuru izmanto jūsu torrent klients. Tādā veidā jūs varat pārbaudīt, vai Torrent klients izmanto jūsu VPN, lai nosūtītu pieprasījumus Torrent izsekotājam.
 11. Flash atbalsts – Lai gan Flash lietošana var būt ierasta, šajā testā tiks pārbaudīts, vai tā automātiski startējas jūsu sistēmā. Ja tā, tad jūs to vēlēsities pilnībā bloķēt vai vismaz pārliecinieties, ka tas automātiski nesākas.
 12. WebGL atbalsts – Tas vairāk ir kļūda nekā noplūde. Iespējams, ka vēlāk tas varētu būt drošības risks.
 13. Trešās puses sīkfaili – Trešās puses sīkfaili uzņēmumiem ļauj viegli izsekot jūsu klātbūtnei tiešsaistē. Lai arī jums varētu patikt mērķētas reklāmas, tā var sniegt pietiekami daudz informācijas, lai jūsu reālais IP atbilstu jūsu anonīmajam IP.

Lai gan šī testēšanas vietne var nezināt visu, tā jums sniegs labu sākšanas vietu. Ir pieejamas arī vairākas citas vietnes, taču šai vietnei ir daudz visizplatītāko testu. Lūdzu, paturiet prātā, ka grupa, kas izsludina vietni, izmanto humoru, bet ļauj jums zināt, ka tā potenciāli varētu apkopot informāciju pati. Viņu apkopotā informācija var būt nedaudz satraucoša, taču tā parāda, kā, kāpēc un kādus datus var savākt.

Noplūdes testu vietne

Kā redzat, VPN pārbaude var būt vienkārša. Izmantojot šos testus, jūs varat redzēt, vai jūsu VPN nodrošinātājs ir laba izvēle. Ja nē, apsveriet vienu no mūsu iecienītākajiem VPN.

RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisitServer
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
2NordVPN3,49 USDNordVPN87Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
3Privāta piekļuve internetam2,85 USDPIA49Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
4CyberGhost2,75 USDCyberGhost80Izvēles rūtiņaIzvēles rūtiņa
5IPVanish3,25 USDIPVanish76Izvēles rūtiņa
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map