„BlazBlue“: „Cross Tag“ mūšis„BlazBlue: Cross Tag Battle“ (BBCTB) yra naujas žaidimas, kurį sukūrė „Arc System Works“. Jis planuojamas išleisti kompiuteriuose, PS4 ir „Nintendo Switch“ antradienį, 2018 m. Birželio 5 d., BBCTB yra 2D naikintuvas, sujungiantis keturias populiarias serijas. Išsigryninę savo įgūdžius, galite kovoti internete prieš kitus intensyviose kovose. Atsilikimas ir didelis pingas gali sukelti nuostolių, nes žaidimas orientuotas į greitį. Norėdami padėti išspręsti šias problemas, rekomenduočiau VPN.

Geriausi „BlazBlue“ VPN: „Cross Tag Battle“ – suvestinė

Čia pateikiame 5 geriausių „BlazBlue“ VPN paslaugų sąrašą.

 1. „ExpressVPN“
 2. „IPVanish“
 3. „CyberGhost“
 4. „NordVPN“
 5. Privatus interneto ryšys

VPT leis jums pakeisti savo IP adresą į kitas nurodytose vietose. Jei pasirinksite IP, kuris yra artimas jūsų atkuriamam žingsniui, tuomet galite sumažinti atsilikimą, sumažinti pingą ir išspręsti įvairias ryšio problemas. Papildomas VPN pranašumas yra tai, kad jis apsaugo nuo DDoS atakų. Kadangi tai nėra jūsų IP, tiems, kurie bando sulėtinti jūsų greitį, bus sunkiau tai padaryti.

„Blazblue: Crosss Tag Battle“ yra 2D naikintuvas, pasižymintis nuostabia grafika. Tai taip pat kryžius tarp keturių serijų: „BlazBlue“, „Persona“, „Under Night In-Brirth“ ir „RWBY“. „BlazBlue“ yra dešimties metų kovos serija, turinti stiprią gerbėjų bazę iki šiol. „Persona“ yra puikus RPG stiliaus žaidimas, gyvuojantis daugiau nei dvidešimt metų. „Under Night In-Birth“ yra naujesnė prancūzų duonos serija, kuri išpopuliarėjo. „RWBY“ yra gerai žinomas Rooster Teeth pasirodymas. Tai užaugo milžiniškas fandomas ir tai bus vienas iš pirmųjų kovos žaidimų, į kuriuos kada nors buvo įtrauktas serialas. Veikėjai ir serialai, iš kurių jie kilę, apima:

 • „BlazBlue“ – Ragna, Jin, Rachel, Hazarna, Noel, Azrael, Tager, Makoto, NU, Es, Platinum (DLC), Jubei (DLC), Hakumen (DLC)
 • Persona – „Yu“, „Chei“, „Jukiko“, „Kanji“ (DLC), „Aegis“ (DLC), „Naoto“ (DLC)
 • Pagal naktinį gimdymą – Hyde, Linne, Waldstein, Gordeau, Orie (DLC), Carmine (DLC), Vatista (DLC)
 • RWBY – „Ruby“, „Weiss“, „Blake“ (DLC), „Yang“ (DLC)

BBCTB turi daugybę skirtingų režimų, kuriuose galima žaisti. Neprisijungę turite keletą galimybių. Episode yra vieno žaidėjo pasakojimo būdas. Taktika yra kovos būdas, kai jūs pasirenkate naujus įgūdžius. Išgyvenimas mato, kaip toli galite nueiti, nes iššūkių ieškotojai pasirodys vienas po kito. Treniruotės padeda praktikuoti valdymą. Galerija leidžia pamatyti meno kūrinius ir filmus. Galiausiai „Replay“ teatras leidžia pamatyti įrašytas rungtynes.

Internetinė parinktis yra VS režimas, kurį taip pat galima žaisti neprisijungus prie procesoriaus. Tai suteikia jums galimybę žaisti prieš kitą žaidėją vienoje prieš vienerias rungtynes, kiekvienoje iš dviejų simbolių. Norėdami užkariauti savo priešininką, turite patobulinti savo įgūdžius. Norėdami pasirinkti žaidimo režimus, būsite įrengti vestibiulyje. Jūs galite pakeisti savo lobistinę žaidėją kartu su kitais dalykais, nepriklausančiais kovoms. Atsitiktinis fojė yra tinkinimas ir žaidimų pasirinkimas tinkle ir neprisijungus.

Dar kartą siūlau VPT žaisti BBTBC. Tai suteiks jums IP adresą iš pasirinktos serverio vietos. VPN taip pat gali sumažinti įrašų skaičių ir sumažinti vėlavimą. Tai taip pat apsaugos jus nuo DDoS atakų. Taip pat galite tikėtis, kad tai padės išvengti geografinių apribojimų ir užkardų mokykloje ar darbe. Čia pateikiamos mano geriausios „BlazBlue“ VPN rekomendacijos: „Cross Tag Battle“.

1. „ExpressVPN“

„ExpressVPN“Remiantis: Britanijos mergelių salos | Serverių skaičius: 3000+ | Serverio vietos: 160 | Vienalaikiai ryšiai: 3

Prisiregistruokite 12 mėnesių ir gaukite 3 MĖNESIUS NEMOKAMAI naudodami VPN Nr

„ExpressVPN“ sujungia greitą VPN prieigą su „MediaStreamer“, kuri veikia kaip intelektualioji DNS paslauga, kad atblokuotų prieigą prie riboto geografinio turinio. VPN paslauga padės užšifruoti jūsų ryšį ir atblokuoti tiesioginius sporto įvykius. Jų tinklalapyje netgi rasite naujausių gyvų pramogų ir sporto renginių sąrašą. Būdamas Britanijos Mergelių salose, „ExpressVPN“ yra už 5 ir 14 akių šalių. Jie laikosi principo „neprisijungti“, kuris per daugelį metų buvo patikrintas pateikiant aukšto lygio teisines užklausas.

„ExpressVPN“ valdo labai didelį VPN tinklą. Už JAV ribų „ExpressVPN“ tinklas gali pasigirti tūkstančiais serverių pagrindinėse vietose, kad padėtų apsaugoti jų vartotojo privatumą. Jų tinklą galite naudoti norėdami apsaugoti savo privatumą, atblokuoti cenzūrą ir žiūrėti savo mėgstamas srautinio perdavimo paslaugas iš bet kurios vietos.

„ExpressVPN“ programa leidžia pasirinkti serverio vietą iki miesto, tačiau negalite pasirinkti konkretaus serverio. Vietoj to, klientas pasirinks serverį jūsų pasirinktoje vietoje. Taip pat turite žinoti, kad kai kurie miestai nerodomi rekomenduojamame skirtuke kliento viduje. Norėdami rasti konkretų, norėsite pasirinkti skirtuką „Viskas“, atidaryti Šiaurės Ameriką, tada – JAV. Šiuo metu galite pasirinkti JAV serverio vietą. Dar kartą išbandėme serverius Niujorke, Čikagoje ir Los Andžele. Kaip matote, „ExpressVPN“ buvo atliktas gana gerai.

„ExpressVPN“ JAV greičio testas

Ko gero, didžiausias „ExpressVPN“ naudojimo pranašumas yra jų palaikymas įvairiausiems įrenginiams. „ExpressVPN“ siūlo pasirinktinę VPN programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“ ir „Android“. Prisijunkite iš savo darbalaukio ir mobiliojo telefono tuo pačiu metu naudodami ne daugiau kaip 3 jungtis. Taip pat galite įdiegti „ExpressVPN“ žiniatinklio plėtinį, skirtą „Chrome“ ar „Firefox“. Norite apsaugoti visą savo namų tinklą viena VPN sąskaita? Jei taip, galite naudoti „ExpressVPN“ maršrutizatoriaus programą, kad viską nustatytumėte. „MediaStreamer“ funkcija prideda intelektualiojo DNS palaikymą tokiems įrenginiams kaip žaidimų pultai (PS4, „Xbox One“, „Nintendo Switch“ ir kt.), Laikmenų dėžutės („Apple TV“, „Roku“, „Nvidia Shield TV“ ir kt.) Ir „Smart TV“..

„ExpressVPN“ kuponasSutaupykite 49% ir gaukite 3 mėnesius nemokamai, naudodami 12 mėnesių mūsų įvertintą VPN

„ExpressVPN“ mūsų greičio bandymuose pasirodė labai gerai. Jie yra puikus pasirinkimas siekiant apsaugoti privatumą ir panaikinti geografinius apribojimus. Pagalba klientams teikiama visą parą, teikiant pagalbą ir atsakant į visus klausimus. Mėgaukitės geriausiu VPN ir mažiau pasitikėkite savimi, nes „ExpressVPN“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite „ExpressVPN“

2. „IPVanish“

„IPVanish“Remiantis: JAV | Serverių skaičius: 1,100+ | Serverio vietos: 89 | Vienalaikiai ryšiai: 10

Prisiregistruokite 12 mėnesių ir gaukite tik 58,49 USD (4,87 USD per mėnesį)

JAV yra daugybė geriausių VPN paslaugų, įskaitant ir „IPVanish“. Iš asmeninės patirties žinome, kad „IPVanish“ veiks gana gerai, nesvarbu, kuriame šalies regione esate. Jų serveriai veikia greitai, o VPN tarnyba turi daugiau serverių vietų JAV nei daugelis VPN teikėjų. Štai kodėl mes pasirinkome „IPVanish“ kaip vieną didžiausių žaidimų pasirinkimų.

Kartu su dideliu pėdsaku JAV, „IPVanish“ teikia serverius visuose žemynuose, išskyrus Antarktidą. Tinklas mūsų greičio bandymuose nuolat buvo greičiausias VPN Šiaurės Amerikoje ir Europoje. Rasite kelias serverio vietas tokiose šalyse kaip JAV ir JK. Galite pasirinkti vietą ar net patikslinti, pasirinkdami individualų serverį.

„IPVanish“ yra keli serveriai keliose Amerikos vietose ir jūs galite pasirinkti prisijungti prie bet kurio iš jų. Siūlome pasirinkti tokį, kuris serverio pavadinime prasideda „a“. Pavyzdžiui, laisvas-a01.ipvanish.com Los Andžele ir nyc-a01.ipvanish.com Niujorke. Daugeliu atvejų „a“ serveriai bus greičiausi. Išbandėme „IPVanish“ serverius Niujorke, Čikagoje ir „Los Angels“ ir nustatėme, kad kiekvieno miesto greitis yra labai greitas.

„IPVanish“ JAV greičio testas

Kalbant apie „IPVanish“ vertę, sunku ją įveikti. Jie siūlo neribotą prieigą prie savo VPN tinklo ir pasirinktinę programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“, „Amazon Firestick“ ir daugiau, už 7,50 USD per mėnesį arba 58,49 USD per metus. Metiniam planui tai sudaro tik 4,87 USD per mėnesį. 7 dienų pinigų grąžinimo garantija taikoma visiems naujiems nariams.

Apsilankykite „IPVanish“

3. „CyberGhost“

„CyberGhost“Remiantis: Rumunija | Serverių skaičius: 3 000+ | Serverio vietos: 80 | Vienalaikiai ryšiai: 7

Prisiregistruokite 36 mėnesiams tik už 99 USD (2,75 USD per mėnesį)

„CyberGhost“ 2001 m. Įkūrė 7 entuziastingi jaunieji komandos nariai Bukarešte, Rumunijoje. Nuo to laiko įmonė išaugo į vieną didžiausių VPN paslaugų pasaulyje. 50+ narių komanda yra sutelkta į vartotojų privatumo apsaugą. Robertas Knappas, vienas iš įkūrėjų ir generalinis direktorius, ir toliau vadovauja komandai net po to, kai 2017 m. Jie prisijungė prie „Crossrider“ grupės. Nuo to laiko „CyberGhost“ tinklas šiek tiek išsiplėtė..

„CyberGhost“ siūlo gražų serverių vietų derinį, stiprų šifravimą ir galimybę atblokuoti tokias populiarias transliacijos paslaugas kaip „Netflix“, „YouTube Red“ ir „Amazon Prime“. Kai kurie kanalai netgi leidžia atblokuoti kelių regionų geografinius apribojimus. Pvz., Galite pasiekti „Amazon Prime“ vaizdo įrašų turinį JAV, Vokietijoje ar JK. „Windows“ klientas taip pat suteikia jums galimybę naršyti anonimiškai, apsaugoti „WiFi“, anonimiškai torrent, atblokuoti pagrindines svetaines („Google“, „Facebook“ „Instagram“ ir kt.) Ir pasirinkti serverį.

Dar kartą prisijungėme prie VPN serverių, esančių Niujorke, Čikagoje ir Los Andžele, norėdami išbandyti „CyberGhost“ tinklą. Kaip matote žemiau, spektaklis buvo greitas visuose 3 miestuose. Tai yra viena iš priežasčių, kodėl mes rekomenduojame VPN paslaugą įvairiems tikslams.

„CyberGhost“ JAV greičio testas

„CyberGhost“ VPN klientas yra vienas iš mūsų mėgstamiausių. Tai labai lengva naudoti ir apima daugybę papildomų funkcijų, padedančių apsaugoti jūsų internetinį privatumą. Jie turi plėtros komandą Vokietijoje, kuri nuolat prideda funkcijų klientui ir programoms mobiliesiems. Per dabartinę jų reklamą galite užsiregistruoti gauti visišką prieigą prie „CyberGhost“ tinklo nuo vos 2,75 USD per mėnesį.

Apsilankykite „CyberGhost“

4. „NordVPN“

„NordVPN“Remiantis: Panama | Serverių skaičius: 5 000+ | Serverio vietos: 78 | Vienalaikiai ryšiai: 6

Prisiregistruokite 36 mėnesiams tik už 107,55 USD (2,99 USD per mėnesį)

„NordVPN“ yra Panamoje, kai kurie vartotojai renkasi VPT kompaniją, kurios pagrindinė būstinė yra JAV. Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra labai aktyvi JAV, turinti serverius visoje šalyje. Nariai turi visišką prieigą prie savo tinklo JAV ir už jos ribų už labai gerą kainą.

Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra geriausias paslaugų derinys už kainą, jei užsisakote ilgesnės trukmės sąskaitą. Visi vartotojai turi visišką prieigą prie savo tinklo ir pasirinktinės programinės įrangos. Galite prisijungti naudodami „VPN“ klientą, skirtą „Windows“ arba „Mac“. Jie taip pat turi lengvai naudojamą programą mobiliesiems tiek „Android“, tiek „iOS“ („iPhone“, „iPad“) įrenginiams.

Mes išbandėme Niujorko, Čikagos ir Los Angels serverių našumą. Kaip matote iš žemiau pateikto paveikslo, skaičiai buvo geri. Prisijungus prie „NordVPN“, jums neturėtų kilti problemų daryti viską, ką norite.

JAV „NordVPN“ greičio testas

Mes rekomenduojame pasirinkti artimiausią miestą. Deja, „NordVPN“ nenurodo miestų pavadinimų savo kliente. Tačiau jie buvo malonūs, kad pateikė mums sąrašą, kurį galėtume pasidalyti su savo skaitytojais. Norėsite prisijungti prie vieno iš šių serverių numerių:

 • Niujorkas, Niujorkas – # 20, 24, 327-330, 373-376, 413-414, 435-438, 475-478, 657-664, 722-729, 801-808, 844-847, 916-919;
 • Čikaga, IL – # 80, 82, 108-111, 137-140, 166-169, 195-198, 224-227, 253-256, 282-285, 311-314, 365-368, 645-656, 718-721, 734-745, 754-757, 777-780, 781-784, 789-792;
 • Los Andželas, Kalifornija – # 318-320, 326, 357-360, 459-466, 483-490, 538-541, 554-557, 621-628, 714-717, 746-753;

Ar norite pasiekti srautinio transliavimo paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Amazon Prime Video“ ar „BBC iPlayer“, iš bet kurios pasaulio vietos? Jei taip, „NordVPN“ yra puikus pasirinkimas. Tai yra viena iš nedaugelio VPN paslaugų, kurios vis dar gali atblokuoti „Netflix“. Galite prisijungti prie neribotos VPN ir „SmartDNS“ paslaugos nuo vos 2,99 USD per mėnesį, turėdami 3 metų narystę.

Apsilankykite „NordVPN“

5. Privatus interneto ryšys

Privatus interneto ryšysRemiantis: JAV | Serverių skaičius: 3 000+ | Serverio vietos: 53 | Vienalaikiai ryšiai: 5

Prisiregistruokite 24 mėnesiams tik už 59,95 USD (2,50 USD per mėnesį)

Asmeninė interneto prieiga (VIP) suteikia vartotojams keletą skirtingų galimybių. Kitaip nei anksčiau, jums nebereikia nustatyti kiekvieno VPN serverio profilio. Dabar galite prisijungti prie bet kurios jų serverio vietos 33 šalyse. Kaip matote žemiau, VIP komanda savo serverius suskirstė pagal regionus, šalis ir miestus. Serverio vietos yra išvardytos abėcėlės tvarka pagal šalis. Pasirinkę vietą, galite lengvai prisijungti prie vietų Los Andžele.

Yra daugybė torrent vartotojų, kurie mėgsta privačią interneto prieigą. Į paslaugą įtraukta funkcija, kuri sustabdys jūsų sistemos ryšį, jei nutrūks ryšys su jų tarnyba. Reiškia, jei užšifruota VPN prieiga bus panaikinta dėl kokių nors priežasčių, ji jus saugos.

Mes naudojame PIA „Windows“ klientą, o jo nustatymo ir naudojimo prasme nėra tiek daug. Tačiau nenorėsite nuvertinti šios paslaugos. VIP siūlo skirtingus privatumo apsaugos lygius, atsižvelgiant į jūsų poreikius. Galite valdyti šifravimo lygius ir rasti tinkamą pusiausvyrą tarp privatumo ir greičio. Kaip matote toliau, VIP tinklas yra gana greitas pagrindinėse vietose aplink JAV.

PIA JAV greičio testas

Kai kalbama apie „Windows“ klientą, VIP komanda įtraukė interneto žudymo jungiklį. Užmušimo jungiklis sunaikins jūsų interneto ryšį bet kuriuo metu, kai sugenda VPN. Tai tikrai gali praversti norintiems užtikrinti anonimiškumą. Privatus interneto ryšys siūlo VPN nuo 2,50 USD per mėnesį.

Apsilankykite privačioje interneto prieigoje

„BlazBlue“: „Cross Tag Battle“ yra naujas puošnaus dizaino 2D naikintuvas. Tai yra keturių populiarių serijų perėjimas. Žaidime yra daugybė režimų, simbolių ir pritaikymo parinkčių. Be to, kūrėjai vis dar prideda daugiau. BBCTB pasirodys asmeniniuose kompiuteriuose, PS4 ir „Switch“. „BlazBlue“: „Cross Tag Battle“ yra žaidimas, kurį tikiu, kad jums ir jūsų draugams patiks.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me