5 geriausi „Rainbow Six Siege“ VPN

„Tom Clancy Rainbow Six“Tomo Clancy „Vaivorykštės šeši apgultis“ yra labai populiarus serijos šaulys. Tai galima rasti asmeniniuose kompiuteriuose, PS4 ir „Xbox One“. „Rainbow Six Siege“ yra nepaprastai konkurencinga, o naujausias sezonas prasideda 2018 m. Birželio 7 d. Įvykstant naujosioms varžyboms greičiausiai žais daugiau žmonių. Dėl šios priežasties gali atsirasti daugiau vėlavimų ir lėtų jungčių. Norėdami padėti išspręsti šią problemą, rekomenduoju VPN. VPT leidžia pakeisti jūsų IP adresą į kitą jūsų pasirinktą vietą. Jei priartėsite prie serverio, kuriame žaidžiate, galite sumažinti atsilikimą ir pagerinti ryšį. Kadangi tai nėra jūsų IP, VPN taip pat apsaugo vartotoją nuo DDoS atakų. VPT padės asmeniui praeiti užkardą darbe ar mokykloje ir geografinius apribojimus, blokuojančius žaidimą.


„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsKill“
„SwitchSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys2,85 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis
4„CyberGhost“2,75 USD„CyberGhost“80Žymimasis langelisŽymimasis langelis
5„IPVanish“3,25 USD„IPVanish“76Žymimasis langelisŽymimasis langelis

Tomo Clancy „Vaivorykštės šeši apgultis“ yra labai sudėtingas ir konkurencingas šaulys. Jis turi daugybę žaidimo režimų. Situacijos yra neprisijungęs praktikos režimas. „Casual“ yra internetinis režimas, kuriame gali žaisti bet kas. Žaidimai yra 5v5 ir geriausi iš penkių. „Casual“ yra trys skirtingi žaidimai, kuriuos galima žaisti. Bomba, kuri yra mano asmeninis mėgstamiausias, priešinasi komandas viena kitai. Puolėjai gali laimėti pašalindami kitą komandą arba pasodindami ir saugodami gynėją objekte. Gynėjai laimi pašalindami kitą komandą, neleisdami kitai komandai pasodinti ar sulaužydami defuserį. Įkaitai yra panašūs, tačiau užpuolikai bando atimti įkaitą nuo gynėjų. Laimėjimo būdas yra nužudyti kitą komandą arba įvykdyti komandos reikalavimą pavogti ar apsaugoti įkaitą. Nežudyk įkaitų, nes tai gali akimirksniu prarasti turą tavo komandai. Paskutinis žaidimo režimas yra saugi sritis. Užpuolikai bando pavogti tikslą stovėdami jame, o gynėjai bando jį apsaugoti. Žaidimą galima laimėti užmušant kitą komandą arba užfiksuojant / apsaugant tikslą. Galimos ir pasirinktinės rungtynės, tačiau jei norite dalyvauti jose, turite būti 5 lygio. Jie gali būti labiau suasmeninti ir neturi kai kurių apribojimų, nustatytų kituose režimuose.

Kitas pagrindinis režimas yra „Ranked“. Tai gali būti taikoma tik 20 ir aukštesniems žmonėms. Jis taip pat yra nepaprastai konkurencingas, turėdamas aukštą mokymosi kreivę. Žmonės, žaidžiantys tai paprastai, yra labiau patyrę ir nepaprastai gerai išmano žaidimą. Jis dalijasi tais pačiais žaidimo režimais, kaip ir „Casual“, tačiau kartu turi ir kitų specialių taisyklių. Komanda turi laimėti dviem raundais ir žaidimas tęsis neribotą laiką, kol aklavietė nutrūks. Mažiausias turų skaičius, reikalingas norint laimėti, yra 4. Jis taip pat turi mažiau žemėlapių, palyginti su „Casual“, taip pat turi mažiau laiko kiekvienam raundui. „Rainbow Six Siege“ turi reitingų sistemą. Jis eina vario, bronzos, sidabro, aukso, platinos ir deimanto tvarka.

Tomo Clancy „Vaivorykštės šeši apgultis“ turi daugybę operatorių. Šiuo metu žaidime yra 41 operatorius, turintis unikalių sugebėjimų ir žaidimo stilių. Yra 20 gynėjų, 20 užpuolikų ir vienas operatorius, kuriuos galima žaisti abiem. „Recruit“ yra vienintelis operatorius, kurį vienu metu gali žaisti keli žmonės. Kiekvienas operatorius yra pritaikomas skirtingoms sijonoms, ginklams ir kitiems priedams. Juos galima atrakinti naudojant „Renown“, tačiau juos taip pat galima įsigyti.

Dar kartą norėčiau rekomenduoti „Rainbow Six“ VPN. VPN suteikia galimybę pakeisti IP į kitą nurodytoje serverio vietoje. Jei pasirinksite vieną iš arti žaidimų serverio, tuomet galite pagerinti atsilikimą ir ryšio greitį. Elitiniams žaidėjams taip pat bus suteikta apsauga nuo DDoS atakų. VPN taip pat padės jums išvengti bet kokių geografinių apribojimų ar užkardų, neleidžiančių žaisti žaidimo mokykloje ar darbe.

Įeikime į dešinę ir pažvelkime į geriausius „Rainbow Six Siege“ VPN.

1. Geriausias „Rainbow Six“ VPN: „ExpressVPN“

„ExpressVPN“

Prisiregistruokite 12 mėnesių ir gaukite 3 MĖNESIUS NEMOKAMAI naudodami VPN Nr

„ExpressVPN“ sujungia greitą VPN prieigą su „MediaStreamer“, kuri veikia kaip intelektualioji DNS paslauga, kad atblokuotų prieigą prie riboto geografinio turinio. VPN paslauga padės užšifruoti jūsų ryšį ir atblokuoti tiesioginius sporto įvykius. Jų tinklalapyje netgi rasite naujausių gyvų pramogų ir sporto renginių sąrašą. Būdamas Britanijos Mergelių salose, „ExpressVPN“ yra už 5 ir 14 akių šalių. Jie laikosi principo „neprisijungti“, kuris per daugelį metų buvo patikrintas pateikiant aukšto lygio teisines užklausas.

„ExpressVPN“ valdo labai didelį VPN tinklą. Už JAV ribų „ExpressVPN“ tinklas gali pasigirti tūkstančiais serverių pagrindinėse vietose, kad padėtų apsaugoti jų vartotojo privatumą. Jų tinklą galite naudoti norėdami apsaugoti savo privatumą, atblokuoti cenzūrą ir žiūrėti savo mėgstamas srautinio perdavimo paslaugas iš bet kurios vietos.

Ko gero, didžiausias „ExpressVPN“ naudojimo pranašumas yra jų palaikymas įvairiausiems įrenginiams. „ExpressVPN“ siūlo pasirinktinę VPN programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“ ir „Android“. Prisijunkite iš savo darbalaukio ir mobiliojo telefono tuo pačiu metu naudodami ne daugiau kaip 3 jungtis. Taip pat galite įdiegti „ExpressVPN“ žiniatinklio plėtinį, skirtą „Chrome“ ar „Firefox“. Norite apsaugoti visą savo namų tinklą viena VPN sąskaita? Jei taip, galite naudoti „ExpressVPN“ maršrutizatoriaus programą, kad viską nustatytumėte. „MediaStreamer“ funkcija prideda intelektualiojo DNS palaikymą tokiems įrenginiams kaip žaidimų pultai (PS4, „Xbox One“, „Nintendo Switch“ ir kt.), Laikmenų dėžutės („Apple TV“, „Roku“, „Nvidia Shield TV“ ir kt.) Ir „Smart TV“..

„ExpressVPN“ kuponasSutaupykite 49% ir gaukite 3 mėnesius nemokamai, naudodami 12 mėnesių mūsų įvertintą VPN

„ExpressVPN“ mūsų greičio bandymuose pasirodė labai gerai. Jie yra puikus pasirinkimas siekiant apsaugoti privatumą ir panaikinti geografinius apribojimus. Pagalba klientams teikiama visą parą, teikiant pagalbą ir atsakant į visus klausimus. Mėgaukitės geriausiu VPN ir mažiau pasitikėkite savimi, nes „ExpressVPN“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite „ExpressVPN“

2. Geriausias „Rainbow Six“ VPN: „NordVPN“

„NordVPN“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams ir gaukite tik 3,49 USD per mėnesį (70% nuolaida)

„NordVPN“ yra Panamoje, kai kurie vartotojai renkasi VPT kompaniją, kurios pagrindinė būstinė yra JAV. Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra labai aktyvi JAV, turinti serverius visoje šalyje. Nariai turi visišką prieigą prie savo tinklo JAV ir už jos ribų už labai gerą kainą.

Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra geriausias paslaugų derinys už kainą, jei užsisakote ilgesnės trukmės sąskaitą. Visi vartotojai turi visišką prieigą prie savo tinklo ir pasirinktinės programinės įrangos. Galite prisijungti naudodami „VPN“ klientą, skirtą „Windows“ arba „Mac“. Jie taip pat turi lengvai naudojamą programą mobiliesiems tiek „Android“, tiek „iOS“ („iPhone“, „iPad“) įrenginiams.

Ar norite pasiekti srautinio transliavimo paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Amazon Prime Video“ ar „BBC iPlayer“, iš bet kurios pasaulio vietos? Jei taip, „NordVPN“ yra puikus pasirinkimas. Tai yra viena iš nedaugelio VPN paslaugų, kurios vis dar gali atblokuoti „Netflix“. Galite užsisakyti neribotą VPN ir „SmartDNS“ paslaugą su 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „NordVPN“

3. Geriausias „Rainbow Six“ VPN: VIP

Privatus interneto ryšys

Prisiregistruokite 12 mėnesių tik už 3,33 USD per mėnesį (72% nuolaida)

Asmeninė interneto prieiga (VIP) suteikia vartotojams keletą skirtingų galimybių. Kitaip nei anksčiau, jums nebereikia nustatyti kiekvieno VPN serverio profilio. Dabar galite prisijungti prie bet kurios jų serverio vietos 33 šalyse. Kaip matote žemiau, VIP komanda savo serverius suskirstė pagal regionus, šalis ir miestus. Serverio vietos yra išvardytos abėcėlės tvarka pagal šalis.

Yra daugybė torrent vartotojų, kurie mėgsta privačią interneto prieigą. Į paslaugą įtraukta funkcija, kuri sustabdys jūsų sistemos ryšį, jei nutrūks ryšys su jų tarnyba. Reiškia, jei užšifruota VPN prieiga bus panaikinta dėl kokių nors priežasčių, ji jus saugos.

Mes naudojame PIA „Windows“ klientą, o jo nustatymo ir naudojimo prasme nėra tiek daug. Tačiau nenorėsite nuvertinti šios paslaugos. VIP siūlo skirtingus privatumo apsaugos lygius, atsižvelgiant į jūsų poreikius. Galite valdyti šifravimo lygius ir rasti tinkamą pusiausvyrą tarp privatumo ir greičio. Kaip matote toliau, VIP tinklas yra gana greitas pagrindinėse vietose aplink JAV.

Kai kalbama apie „Windows“ klientą, VIP komanda įtraukė interneto žudymo jungiklį. Užmušimo jungiklis sunaikins jūsų interneto ryšį bet kuriuo metu, kai sugenda VPN. Tai tikrai gali praversti norintiems užtikrinti anonimiškumą. Asmeninė interneto prieiga suteikia nariams 7 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite privačioje interneto prieigoje

4. Geriausias „Rainbow Six“ VPN: „CyberGhost“

„CyberGhost“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams tik už 2,75 USD per mėnesį (79% nuolaida)

„CyberGhost“ 2001 m. Įkūrė 7 entuziastingi jaunieji komandos nariai Bukarešte, Rumunijoje. Nuo to laiko įmonė išaugo į vieną didžiausių VPN paslaugų pasaulyje. 50+ narių komanda yra sutelkta į vartotojų privatumo apsaugą. Robertas Knappas, vienas iš įkūrėjų ir generalinis direktorius, ir toliau vadovauja komandai net po to, kai 2017 m. Jie prisijungė prie „Crossrider“ grupės. Nuo to laiko „CyberGhost“ tinklas šiek tiek išsiplėtė..

„CyberGhost“ siūlo gražų serverių vietų derinį, stiprų šifravimą ir galimybę atblokuoti tokias populiarias transliacijos paslaugas kaip „Netflix“, „YouTube Red“ ir „Amazon Prime“. Kai kurie kanalai netgi leidžia atblokuoti kelių regionų geografinius apribojimus. Pvz., Galite pasiekti „Amazon Prime“ vaizdo įrašų turinį JAV, Vokietijoje ar JK. „Windows“ klientas taip pat suteikia jums galimybę naršyti anonimiškai, apsaugoti „WiFi“, anonimiškai torrent, atblokuoti pagrindines svetaines („Google“, „Facebook“ „Instagram“ ir kt.) Ir pasirinkti serverį.

„CyberGhost“ VPN klientas yra vienas iš mūsų mėgstamiausių. Tai labai lengva naudoti ir apima daugybę papildomų funkcijų, padedančių apsaugoti jūsų internetinį privatumą. Jie turi plėtros komandą Vokietijoje, kuri nuolat prideda funkcijų klientui ir programoms mobiliesiems. Galite prisiregistruoti gauti visišką prieigą prie „CyberGhost“ tinklo su 45 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „CyberGhost“

5. Geriausias „Rainbow Six“ VPN: „IPVanish“

„IPVanish“

Prisiregistruokite 12 mėnesių tik už 5,20 USD per mėnesį (57% nuolaida)

JAV yra keletas populiarių VPN paslaugų, tačiau nė viena greitesnė nei „IPVanish“. Iš asmeninės patirties žinome, kad „IPVanish“ veiks gana gerai, nesvarbu, kuriame šalies regione esate. Jų serveriai veikia greitai, o VPN tarnyba turi daugiau serverių vietų JAV nei dauguma VPN teikėjų..

Kartu su dideliu pėdsaku JAV, „IPVanish“ teikia serverius visuose žemynuose, išskyrus Antarktidą. Jų VPN tinklas nuolat buvo greičiausias Šiaurės Amerikoje atliekant greičio testus. Rasite kelias serverio vietas tokiose šalyse kaip JAV ir JK. Galite pasirinkti vietą arba gauti konkretesnę informaciją pasirinkdami individualų serverį. „IPVanish“ puikiai tinka žaidimams, tačiau gali būti pasiektas ir nepataikant, kad atblokuotumėte populiarias transliacijos paslaugas.

Kalbant apie „IPVanish“ vertę, sunku ją įveikti. Jie siūlo neribotą prieigą prie savo VPN tinklo ir pasirinktinę „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“, „Amazon Firestick“ ir kt. Programinę įrangą. Jūs netgi galite nustatyti savo maršrutizatorių, kad apsaugotumėte kiekvieną tinklo įrenginį. VPT paslauga yra gana populiari tarp „Kodi“ vartotojų. 7 dienų pinigų grąžinimo garantija taikoma visiems naujiems nariams.

Apsilankykite „IPVanish“

Tomo Clancy „Vaivorykštės šeši apgultis“ yra intensyvus internetinis šaulys. Žaidimas yra konkurencingas ir labai strateginis. Kiekvienas jūsų priimtas sprendimas yra nepaprastai svarbus, nes tai gali būti skirtumas tarp pralaimėjimo ar pergalės. „Rainbow Six Siege“ siūlo daug simbolių, žemėlapių, tinkinimų ir režimų. Kūrėjai nuolat pasirodo su naujais operatoriais. „Rainbow Six Siege“ yra įdomus šaulys, kuris esu tikras, kad jums ir jūsų draugams patiks.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map