5 geriausi VPN, skirti „H1Z1 Battle Royale“

„H1Z1 Battle Royale“„H1Z1“ buvo vienas iš pirmųjų „Battle Royal“ žaidimų. Neseniai jis buvo pateiktas PS4 nemokamai. Tai jau turi kompiuterio versiją „Steam“ ir būsimą „Xbox One“ versiją. „H1Z1“ surinko didžiulį sekimą, todėl serveriai susidūrė su sunkumais, atsirandančiais dėl vėlavimo, ilgo įkrovimo laiko ir blogo ryšio. Norėdami padėti išspręsti šias problemas, rekomenduočiau VPN. Kai prisijungsite prie VPN serverio, jis priskirs jums IP adresą tame regione. Jei pasirinksite vietą šalia serverio, kuriame žaidžiate, galite sumažinti vėlavimą, sutrumpinti pingų laiką ir pasirūpinti daugybe ryšio problemų. Kadangi tai nėra jūsų IP, jūs taip pat gaunate apsaugą nuo DDoS atakų. Tai padeda užtikrinti greitą ir saugų žaidimą tiek atsitiktiniams, tiek profesionaliems žaidėjams.


„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsKill“
„SwitchSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys2,85 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis
4„CyberGhost“2,75 USD„CyberGhost“80Žymimasis langelisŽymimasis langelis
5„IPVanish“3,25 USD„IPVanish“76Žymimasis langelisŽymimasis langelis

„H1Z1“ turi tris pagrindinius žaidimų režimus „PS4“. Joje yra solo, duetų ir penkių grupių. Kiekvienas vaidina panašiai. Solo solo esate prieš 100 žaidėjų, bandančių išlikti paskutiniųjų. Duose ir penketukuose esi su komanda, bet tikslas tas pats. Atminkite, kad galite žaisti duetus ir penketukus atskirai, nes žaidimas jus papildys kitais žaidėjais arba leis žaisti su mažiau savo komandos narių. Jei negalite prisijungti prie to paties žaidimo, kurį naudoja jūsų draugai, rekomenduoju paleisti programą iš naujo. Kiekvieną kartą tai padarius, klaida buvo ištaisyta.

Pradėję žaidimą galėsite paryčiuoti į vietą. Būsite nuleisti atsitiktinėje vietoje žemėlapyje, bet tai bus jūsų komanda. Aš sužinojau, kad konsolėje greičiausias parašiutinimo būdas yra šonas. Jūs judėsite greičiau ir tiksliau. Kai atsitrenksi į žemę, norėsis ieškoti įrangos. Pasiimkite šarvus, sveikatos paketus, šalmą, kuprinę ir ginklą. Patraukite, kiek galite, kad galėtumėte padėti. Įrangos retumas eina tokia tvarka: balta, žalia, violetinė, auksinė, o auksas yra rečiausias. Geriausias būdas rasti žalius lašus yra karinėse dėžėse. Kai būsite arti vieno, jums bus radijo trukdžių. Kalbant apie purpurinius ir auksinius gaminius, galite rasti daugiausiai tų, kuriems trūksta pasiūlos, dėl kurių kovojama rungtynių pabaigoje. Purpuriniai lašai pasirodys pirmieji ir yra gausesni. Aukso lašai sunkiai prieinami ir juose yra tik vienas aukso dirbinys kartu su keliais purpuriniais elementais.

Matydamas, kaip reikia greitai keliauti po didelį žemėlapį, žaidime yra transporto priemonių. Čia galite rasti visureigių, džipų, sunkvežimių ir policininkų automobilių. Visureigiai yra labai greiti, tačiau nesiūlo jokios apsaugos. Džipai yra greitesni, tačiau lengviau apverčiami. Taip pat juos sunkiau iššauti. Sunkvežimiai yra lėti, tačiau juos sunku apversti ir iš jų lengva šaudyti. Varikliai automobiliai yra labai greiti, sunkiai apverčiami ir gerai apsaugoti. Visuose automobiliuose yra nitro paskatinimas avarijoms. Vienintelė transporto priemonių pusė yra ta, kad jūs negalite išgydyti, kol automobilis juda.

Kad žaidimas būtų greitesnis, nuodingų dujų ratas lėtai sumažina žaidimo plotą. Viena pagrindinių automobilių žaidimo priežasčių yra vengti dujų. Norėdami likti ratu ir pasirūpinti šunų kovomis, turėsite naudoti savo transporto priemonę. Įsitikinkite, kad nepatekate iš savo transporto priemonės, jei ji užsidega, nes jie linkę lengvai sprogti. Viena strategijų, kaip gauti mašiną, kuri dirbo man, yra vagystė iš kitos komandos. Tai gana lengva. Daugumai žaidėjų patinka išeiti ir šaudyti. Tai transporto priemonėje nepalieka nė vieno. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai nubėgti link jų automobilio ir nunešti jį, kol jie šaudo. Jūs taip pat norėsite juos aplenkti, jei nepadarėte daug žalos. Tai kelis kartus dirbo mano komandos labui ir dažnai yra geras būdas pašalinti komandas, nepadarant daug žalos.

„H1Z1“ siūlo puikų žaidimą. Jis turi daug funkcijų, išskiriančių jį iš kitų savo žanro žaidimų. Galite tikėtis tam tikrų techninių sunkumų, nes „H1Z1“ yra tokia nauja konsolėje. Jis turi problemų dėl sujungiamumo, vėlavimo ir įkrovimo laiko, tačiau visa tai galima ištaisyti. Žaidimas vis dar yra beta versijos ir, be abejo, bėgant laikui taps geresnis. „H1Z1“ yra nemokamas žaidimas, kuriame esu tikras, kad jums ir jūsų draugams patiks žaisti.

Dar kartą rekomenduoju naudoti VPN, kad paleistumėte H1Z1. VPN pateiks jums IP adresą iš jūsų pasirinktos serverio vietos. Tai taip pat pagerins atsilikimą, sumažins jūsų pingą ir apsaugos jus nuo DDoS atakų. VPN gali padėti išvengti geografinių apribojimų ir užkardų mokykloje ar darbe.

Leiskime į dešinę ir pažvelkime į geriausius H1Z1 VPN.

1. Geriausias H1Z1 VPN: „ExpressVPN“

„ExpressVPN“

Prisiregistruokite 12 mėnesių ir gaukite 3 MĖNESIUS NEMOKAMAI naudodami VPN Nr

„ExpressVPN“ sujungia greitą VPN prieigą su „MediaStreamer“, kuri veikia kaip intelektualioji DNS paslauga, kad atblokuotų prieigą prie riboto geografinio turinio. VPN paslauga padės užšifruoti jūsų ryšį ir atblokuoti tiesioginius sporto įvykius. Jų tinklalapyje netgi rasite naujausių gyvų pramogų ir sporto renginių sąrašą. Būdamas Britanijos Mergelių salose, „ExpressVPN“ yra už 5 ir 14 akių šalių. Jie laikosi principo „neprisijungti“, kuris per daugelį metų buvo patikrintas pateikiant aukšto lygio teisines užklausas.

„ExpressVPN“ valdo labai didelį VPN tinklą. Už JAV ribų „ExpressVPN“ tinklas gali pasigirti tūkstančiais serverių pagrindinėse vietose, kad padėtų apsaugoti jų vartotojo privatumą. Jų tinklą galite naudoti norėdami apsaugoti savo privatumą, atblokuoti cenzūrą ir žiūrėti savo mėgstamas srautinio perdavimo paslaugas iš bet kurios vietos.

Ko gero, didžiausias „ExpressVPN“ naudojimo pranašumas yra jų palaikymas įvairiausiems įrenginiams. „ExpressVPN“ siūlo pasirinktinę VPN programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“ ir „Android“. Prisijunkite iš savo darbalaukio ir mobiliojo telefono tuo pačiu metu naudodami ne daugiau kaip 3 jungtis. Taip pat galite įdiegti „ExpressVPN“ žiniatinklio plėtinį, skirtą „Chrome“ ar „Firefox“. Norite apsaugoti visą savo namų tinklą viena VPN sąskaita? Jei taip, galite naudoti „ExpressVPN“ maršrutizatoriaus programą, kad viską nustatytumėte. „MediaStreamer“ funkcija prideda intelektualiojo DNS palaikymą tokiems įrenginiams kaip žaidimų pultai (PS4, „Xbox One“, „Nintendo Switch“ ir kt.), Laikmenų dėžutės („Apple TV“, „Roku“, „Nvidia Shield TV“ ir kt.) Ir „Smart TV“..

„ExpressVPN“ kuponasSutaupykite 49% ir gaukite 3 mėnesius nemokamai, naudodami 12 mėnesių mūsų įvertintą VPN

„ExpressVPN“ mūsų greičio bandymuose pasirodė labai gerai. Jie yra puikus pasirinkimas siekiant apsaugoti privatumą ir panaikinti geografinius apribojimus. Pagalba klientams teikiama visą parą, teikiant pagalbą ir atsakant į visus klausimus. Mėgaukitės geriausiu VPN ir mažiau pasitikėkite savimi, nes „ExpressVPN“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite „ExpressVPN“

2. Geriausias H1Z1 VPN: „NordVPN“

„NordVPN“

„NordVPN“ yra Panamoje, kai kurie vartotojai renkasi VPT kompaniją, kurios pagrindinė būstinė yra JAV. Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra labai aktyvi JAV, turinti serverius visoje šalyje. Nariai turi visišką prieigą prie savo tinklo JAV ir už jos ribų už labai gerą kainą.

Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra geriausias paslaugų derinys už kainą, jei užsisakote ilgesnės trukmės sąskaitą. Visi vartotojai turi visišką prieigą prie savo tinklo ir pasirinktinės programinės įrangos. Galite prisijungti naudodami „VPN“ klientą, skirtą „Windows“ arba „Mac“. Jie taip pat turi lengvai naudojamą programą mobiliesiems tiek „Android“, tiek „iOS“ („iPhone“, „iPad“) įrenginiams.

Ar norite pasiekti srautinio transliavimo paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Amazon Prime Video“ ar „BBC iPlayer“, iš bet kurios pasaulio vietos? Jei taip, „NordVPN“ yra puikus pasirinkimas. Tai yra viena iš nedaugelio VPN paslaugų, kurios vis dar gali atblokuoti „Netflix“. Galite užsisakyti neribotą VPN ir „SmartDNS“ paslaugą su 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „NordVPN“

3. Geriausias H1Z1 VPN: PIA

Privatus interneto ryšys

Asmeninė interneto prieiga (VIP) suteikia vartotojams keletą skirtingų galimybių. Kitaip nei anksčiau, jums nebereikia nustatyti kiekvieno VPN serverio profilio. Dabar galite prisijungti prie bet kurios jų serverio vietos 33 šalyse. Kaip matote žemiau, VIP komanda savo serverius suskirstė pagal regionus, šalis ir miestus. Serverio vietos yra išvardytos abėcėlės tvarka pagal šalis.

Yra daugybė torrent vartotojų, kurie mėgsta privačią interneto prieigą. Į paslaugą įtraukta funkcija, kuri sustabdys jūsų sistemos ryšį, jei nutrūks ryšys su jų tarnyba. Reiškia, jei užšifruota VPN prieiga bus panaikinta dėl kokių nors priežasčių, ji jus saugos.

Kai kalbama apie „Windows“ klientą, VIP komanda įtraukė interneto žudymo jungiklį. Užmušimo jungiklis sunaikins jūsų interneto ryšį bet kuriuo metu, kai sugenda VPN. Tai tikrai gali praversti norintiems užtikrinti anonimiškumą. Asmeninė interneto prieiga suteikia nariams 7 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite privačioje interneto prieigoje

4. Geriausias H1Z1 VPT: „CyberGhost“

„CyberGhost“

„CyberGhost“ 2001 m. Įkūrė 7 entuziastingi jaunieji komandos nariai Bukarešte, Rumunijoje. Nuo to laiko įmonė išaugo į vieną didžiausių VPN paslaugų pasaulyje. 50+ narių komanda yra sutelkta į vartotojų privatumo apsaugą. Robertas Knappas, vienas iš įkūrėjų ir generalinis direktorius, ir toliau vadovauja komandai net po to, kai 2017 m. Jie prisijungė prie „Crossrider“ grupės. Nuo to laiko „CyberGhost“ tinklas šiek tiek išsiplėtė..

„CyberGhost“ siūlo gražų serverių vietų derinį, stiprų šifravimą ir galimybę atblokuoti tokias populiarias transliacijos paslaugas kaip „Netflix“, „YouTube Red“ ir „Amazon Prime“. Kai kurie kanalai netgi leidžia atblokuoti kelių regionų geografinius apribojimus. Pvz., Galite pasiekti „Amazon Prime“ vaizdo įrašų turinį JAV, Vokietijoje ar JK. „Windows“ klientas taip pat suteikia jums galimybę naršyti anonimiškai, apsaugoti „WiFi“, anonimiškai torrent, atblokuoti pagrindines svetaines („Google“, „Facebook“ „Instagram“ ir kt.) Ir pasirinkti serverį.

„CyberGhost“ VPN klientas yra vienas iš mūsų mėgstamiausių. Tai labai lengva naudoti ir apima daugybę papildomų funkcijų, padedančių apsaugoti jūsų internetinį privatumą. Jie turi plėtros komandą Vokietijoje, kuri nuolat prideda funkcijų klientui ir programoms mobiliesiems. Galite prisiregistruoti gauti visišką prieigą prie „CyberGhost“ tinklo su 45 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „CyberGhost“

5. Geriausias H1Z1 VPN: „IPVanish“

„IPVanish“

JAV yra keletas populiarių VPN paslaugų, tačiau nė viena greitesnė nei „IPVanish“. Iš asmeninės patirties žinome, kad „IPVanish“ veiks gana gerai, nesvarbu, kuriame šalies regione esate. Jų serveriai veikia greitai, o VPN tarnyba turi daugiau serverių vietų JAV nei dauguma VPN teikėjų..

Kartu su dideliu pėdsaku JAV, „IPVanish“ teikia serverius visuose žemynuose, išskyrus Antarktidą. Jų VPN tinklas nuolat buvo greičiausias Šiaurės Amerikoje atliekant greičio testus. Rasite kelias serverio vietas tokiose šalyse kaip JAV ir JK. Galite pasirinkti vietą arba gauti konkretesnę informaciją pasirinkdami individualų serverį. „IPVanish“ puikiai tinka žaidimams, tačiau gali būti pasiektas ir nepataikant, kad atblokuotumėte populiarias transliacijos paslaugas.

Kalbant apie „IPVanish“ vertę, sunku ją įveikti. Jie siūlo neribotą prieigą prie savo VPN tinklo ir pasirinktinę „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“, „Amazon Firestick“ ir kt. Programinę įrangą. Jūs netgi galite nustatyti savo maršrutizatorių, kad apsaugotumėte kiekvieną tinklo įrenginį. VPT paslauga yra gana populiari tarp „Kodi“ vartotojų. 7 dienų pinigų grąžinimo garantija taikoma visiems naujiems nariams.

Apsilankykite „IPVanish“

„H1Z1 Battle Royale“ yra populiarus žaidimas, skirtas PS4 ir PC. Ateinančiais mėnesiais jis bus išleistas „Xbox One“. H1Z1 gali laisvai groti ir yra vienas iš pirmųjų savo žanro kūrinių. Yra trys žaidimo režimai, o kūriniuose visada yra daugiau turinio. „H1Z1“ yra įdomus žaidimas, žaidžiamas vienas arba su draugais. Tiesiog būtinai naudokite VPN, kad apsaugotumėte savo privatumą ir sumažintumėte vėlavimą.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map