Geriausi Abu Dabio VPT

Abu DabisAbu Dabis yra Jungtinių Arabų Emyratų (JAE) sostinė ir yra saloje, visai šalia žemyno. Šiuo metu joje gyvena šiek tiek daugiau nei 1,2 milijono žmonių, jos ekonomika yra plati ir įvairi. Tai taip pat populiaru keliaujantiems. Nesvarbu, ar vykstate į miestą dėl verslo, ar dėl asmeninių priežasčių, nenorėsite naudotis viešuoju belaidžiu internetu, pirmiausia nenaudodami VPN. Tai padės apsaugoti jūsų privatumą ir atblokuoti apribojimus. Čia yra keletas geriausių VPN, kuriuos galima naudoti Abu Dabyje.


„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1Privatus interneto ryšys3,33 USDVIP52Žymimasis langelisŽymimasis langelis
2PureVPN2,88 USD„SaferVPN“180Žymimasis langelisŽymimasis langelis
3„HMA Pro“ VPN4,29 USD„HideMyAss“280
4„IPVanish“4,87 USD„IPVanish“76Žymimasis langelis
5„TorGuard“4,99 USD„TorGuard“68Žymimasis langelisŽymimasis langelis

Visose verslo kelionėse ir turizme į Abu Dabį, norint apsaugoti jūsų privatumą, labai svarbu naudoti VPN. Taip yra dėl šioje srityje esančių kibernetinių sukčių. Galite tiesiog lažintis, kad jie laukia pasinaudodami nieko neįtariančiais vartotojais. Tokiu atveju naudodamiesi VPN, sukursite saugų ir privatų ryšį su jūsų pasirinktu serveriu. Dėl to smalsiems vagims ar JAE vyriausybei bus daug sunkiau gauti prieigą prie neskelbtinos informacijos.

Cenzūra Abu Dabyje ir JAE taip pat yra svarbi priežastis naudoti VPN. Nesvarbu, ar bandote pasiekti geografiškai užblokuotą ar uždraustą turinį, niekas nenori gauti pranešimo, kuriame sakoma, kad jiems neleidžiama to daryti. Naudodamiesi VPN ir prisijungę prie serverio kitame regione, jūs galite apeiti geografiškai užblokuotą ar apribotą turinį taip, kaip įprasta kitose vietose..

Tai yra dvi geriausios VPN naudojimo priežastys būnant Abu Dabyje. Naudoti šias cenzūras yra gera idėja – apeiti cenzūros taisykles ir pasiekti turinį, kuriame yra blokuotas turinys, ir apsaugoti savo privatumą nuo smalsių akių. Dabar, kai pamatysite, kodėl taip svarbu, pakalbėsime apie geriausius variantus jums.

Koks yra geriausias Abu Dabio VPT?

Mūsų geriausių Abu Dabio VPT sąrašas yra pagrįstas šiais kriterijais:

 • Karinio laipsnio stiprus šifravimas, kad būtų užtikrintas privatumas
 • Teikėjai, kurie netvarko žurnalų
 • Galimybė atblokuoti geografiškai apribotas ir uždraustas svetaines
 • VPT tiekėjai, turintys serverius, kurie gerai veikia Abu Dabio regione
 • Tinklo stabilumas, siekiant sumažinti serverio atjungimus
 • Įvairių platformų palaikymas įrenginiams, įskaitant „Amazon Firesticks“

Čia be jokių delsimų pateikiamas geriausių VPN paslaugų, kuriomis galima naudotis būnant Abu Dabyje, sąrašas.

1. Geriausias Abu Dabio VPT: VIP

Privatus interneto ryšys

Prisiregistruokite 24 mėnesiams ir gaukite tik 3,49 USD per mėnesį (65% nuolaida)

Asmeninė interneto prieiga (VIP) suteikia vartotojams keletą skirtingų galimybių. Kitaip nei anksčiau, jums nebereikia nustatyti kiekvieno VPN serverio profilio. Dabar galite prisijungti prie bet kurios jų serverio vietos 33 šalyse. Kaip matote žemiau, VIP komanda savo serverius suskirstė pagal regionus, šalis ir miestus. Serverio vietos yra išvardytos abėcėlės tvarka pagal šalis.

Yra daugybė torrent vartotojų, kurie mėgsta privačią interneto prieigą. Į paslaugą įtraukta funkcija, kuri sustabdys jūsų sistemos ryšį, jei nutrūks ryšys su jų tarnyba. Reiškia, jei užšifruota VPN prieiga bus panaikinta dėl kokių nors priežasčių, ji jus saugos.

PIA Abu Dabio greičio testas

VIP siūlo „Windows“ klientą ir kitas programas, kuriomis paprasta ir lengva naudotis. Tačiau nenorėsite to nuvertinti. VIP siūlo skirtingus privatumo apsaugos lygius, atsižvelgiant į jūsų poreikius. Galite valdyti šifravimo lygius, kad padėtumėte rasti tinkamą pusiausvyrą tarp privatumo ir greičio. Kaip matote, mūsų greičio testas parodė, kad PIA gerai veikia Dubajuje, JAE (artimiausioje vietoje). Prisijungę prie ten esančio serverio, gavome 85,10 Mbps greitį.

Kai kalbama apie „Windows“ klientą, VIP komanda įtraukė interneto žudymo jungiklį. Užmušimo jungiklis sunaikins jūsų interneto ryšį bet kuriuo metu, kai sugenda VPN. Tai tikrai gali praversti norintiems užtikrinti anonimiškumą. Privatus interneto ryšys siūlo VPN nuo 3,49 USD per mėnesį.

Apsilankykite privačioje interneto prieigoje

2. Geriausias Abu Dabio VPT: „PureVPN“

PureVPN

Prisiregistruokite 24 mėnesiams tik už 2,88 USD per mėnesį (74% nuolaida)

„PureVPN“ veikia nuo 2007 m., Todėl jie yra vieni iš seniausių VPT tiekėjų rinkoje. Ankstyva pradžia padėjo jiems plėstis ir diegti naujoves. „PureVPN“ yra vienas geriausių rinkoje esančių VPN klientų. Jie taip pat turi nemokamas programas, skirtas „iOS“ ir „Android“.

Naujovės yra sritis, padedanti „PureVPN“ išsiskirti iš pakuotės. Jie ir toliau prideda naujų paslaugų ir priedų. Jei norite pagreitinti našumą, galite pridėti NAT ugniasienę, tam skirtą IP adresą, „StealthVPN“ naršyklę ir specialią parinktį, vadinamą skirtu srautu..

PureVPN Abu Dabio greičio testas

Kadangi norėjome išbandyti serverį regione, atidarėme „Windows“ klientą ir spustelėjome parinktį „Šalies pasirinkimo įrankis“. Iš ten galite išplėsti bet kurią šalį ir pasirinkti tam tikrą serverį naudodamiesi skirtuku „Naršyti visus serverius“. „PureVPN“ tinkle yra keli serveriai, esantys JAE rajone. Prisijungėme prie vieno iš jų, esančio Dubajuje, ir išbandėme spektaklį. Kaip matote, mūsų atsisiuntimo greitis buvo 65,48 Mbps.

„PureVPN“ tikrai gerai veikia kainų kategorijoje. Jie sumažino kainas daugiau kaip 50%, nes paslauga ir toliau auga. Galite prisiregistruoti neribotam VPN ir tiesiog pasiekti visas jų serverių vietas 4,99 USD per mėnesį. Metinis planas yra didelė vertybė.

Perskaitykite mūsų išsamią „PureVPN“ apžvalgą.

Apsilankykite „PureVPN“

3. Geriausias Abu Dabio VPT: HMA

HMA VPN

Prisiregistruokite 36 mėnesiams tik už 2,99 USD per mėnesį (75% nuolaida)

„HideMyAss“ buvo atgaivinta 2005 m., Kai 16-metis Anglijos studentas Jackas Catas nusprendė, kad nori sukurti paslaugą, padėsiančią žmonėms išvengti cenzūros. Tiksliau sakant, Džekas negalėjo pasiekti socialinės žiniasklaidos svetainių ir internetinių žaidimų, nes jie buvo užblokuoti mokyklų tinkle. Pirmą mėnesį HMA pridėjo šimtus tūkstančių vartotojų ir nuo to laiko išaugo į vieną didžiausių VPN paslaugų pasaulyje su daugiau nei 350 serverių vietų. „Privax“, pagrindinė „HMA Pro VPN“ įmonė, prie AVG komandos prisijungė 2015 m.

HMA Abu Dabio greičio testas

Jei jūsų tikslas yra rasti VPN, turinčią daugiausiai serverio vietų, tada geriausias pasirinkimas yra „HideMyAss“. Tiesiog atminkite, kad HMA registruoja vartotojo veiklą, o tai kelia susirūpinimą kai kuriems VPN vartotojams. HMA priglobia nemažai serverių Saudo Arabijos regione, įskaitant kai kuriuos Dubajuje (artimiausioje vietoje). Norėdami prisijungti prie ten esančio serverio, norėdami pradėti, turite pasirinkti „Vietos režimą“ ir pasirinkti „Keisti vietą“. Tada spustelėkite skirtuką „Miestai“ ir ieškokite Dubajaus. Iš ten galite pasirinkti Jungtinių Arabų Emyratų, Dubajaus serverio vietą. Prisijungėme prie ten esančio serverio, norėdami išbandyti ir nustatėme, kad greitis yra 61,46 Mbps.

2016 m. HMA ir keletas kitų pirmaujančių VPT teikėjų parodė kelią supaprastindami savo kliento kliento programinę įrangą. Rezultatas yra visas tinkintų programų rinkinys, palengvinantis bet kurio vartotojo prisijungimą prie HMA tinklo ir užšifruojantį jūsų ryšį. Jie turi programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „Android“ ir „iOS“. Taip pat galite prisijungti prie HMA per savo maršrutizatorių. HMA siūlo neribotą prieigą prie VPN nuo 4,99 USD per mėnesį ir visiems naujiems vartotojams siūlo 30 dienų nerizikingo pinigų grąžinimo garantiją..

Apsilankykite „Slėpti mano užpakalį“

4. Geriausias Abu Dabio VPT: „IPVanish“

„IPVanish“

Prisiregistruokite 12 mėnesių tik už 4,87 USD per mėnesį (60% nuolaida)

Kaip ir aprėptis Eurazijoje, „IPVanish“ teikia serverius visuose žemynuose, išskyrus Antarktidą. Tinklas sukuria didelį greitį regione, kai atliekame greičio testus. Rasite kelias serverio vietas visame regione. Išskleidžiamajame meniu galite pasirinkti vietą arba atskirą serverį.

IPVanish Abu Dhabi greičio testas

„IPVanish“ priglobia daugybę serverių, esančių toje vietoje, ir jūs galite pasirinkti prisijungti prie bet kurio iš jų. Jei matote serverius, kurių pavadinime yra raidė „a“, tai greičiausia. Pvz., Ieškotumėte etiketės, panašios į „dxb“-c01.ipvanish.com. (įsikūręs Dubajuje). Tačiau tokiu atveju rasite vieną serverį. Ten išbandėme „IPVanish“ serverį „dxb-c01“ ir nustatėme, kad greitis yra 10,04 Mbps.

Kalbant apie „IPVanish“ vertę, sunku ją įveikti. Jie siūlo neribotą prieigą prie savo VPN tinklo ir pasirinktinę programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“, „Amazon Firestick“ ir daugiau, už 7,50 USD per mėnesį arba 58,49 USD per metus. Metiniam planui tai sudaro tik 4,87 USD per mėnesį. 7 dienų pinigų grąžinimo garantija taikoma visiems naujiems nariams.

Apsilankykite „IPVanish“

5. Geriausias Abu Dabio VPT: „TorGuard“

„TorGuard“

„TorGuard“ 2012 m. Pradėjo komandos nariai, esantys Nevyje, Vakarų Indijoje. Palyginus ją su kitomis paslaugomis, ši VPN paslauga yra palyginti nauja. Tačiau jie turi daugiau nei 1250 serverių, esančių 42 skirtingose ​​pasaulio šalyse. Jų tikslinė auditorija yra kankinanti bendruomenė, tačiau ji puikiai tiks viskam, ką norite padaryti regione. Nors Dubajuje nėra nė vieno serverio, ten esantys serveriai yra geriausias pasirinkimas.

„TorGuard“ turi tvirtą serverių vietų derinį, stiprų šifravimą ir galimybę atblokuoti tokias populiarias transliacijos paslaugas kaip „Netflix“, „YouTube Red“ ir „Amazon Prime“ bei kankinančią veiklą. Dažnai keliose vietose galite pasiekti „Amazon Prime“ vaizdo įrašų turinį. Kai naudojate „Windows“ klientą, turite galimybę naršyti anonimiškai, apsaugoti „WiFi“, anonimiškai torrent, atblokuoti pagrindines svetaines („Google“, „Facebook Instagram“ ir kt.), Pasirinkti serverį ir dar daugiau.

„TorGuard“ Abu Dabio greičio testas

Kadangi norėjome išbandyti serverį rajone, atidarėme „Windows“ klientą ir pasirinkome „OpenVPN“ protokolą. Dabar galite slinkti per šalių sąrašą abėcėlės tvarka. Tada galite pasirinkti miestą. „TorGuard“ tinkle yra keli serveriai Dubajuje. Mes prisijungėme prie vieno iš jų ir išbandėme spektaklį. Kaip matote, atsisiuntimo greitis buvo 0,73 Mbps.

„TorGuard“ VPN paslauga yra mėgstamiausia failų mainų bendruomenėje. Viskas paprasta naudoti ir suprantama, kad galėtumėte lengvai apsaugoti savo privatumą internete. Dažnai prie mobiliųjų versijų pridedamos ir funkcijos. Per dabartinę jų reklamą galite užsiregistruoti gauti visišką prieigą tik nuo 4,99 USD per mėnesį.

Apsilankykite „TorGuard“

Nors neturėtumėte to daryti, visada galite pažvelgti į mūsų 10 geriausių VPN paslaugų skirtingam pasirinkimui. Šie pasirinkimai yra patys geriausi, todėl jie tikrai atitiks bet kokį jūsų tikslą. Šiuos pasirinkimus pasirinkome kaip saugumą, regionines vietas, greitį ir kainą. Be to, mes pasirinkome tuos, kuriuose yra dideli serverių tinklai, prie kurių galbūt norėsite prisijungti. Greiti tinklai, skirti HD turiniui perduoti ir apsaugoti jūsų privatumą, yra patikimų VPT teikėjų ženklai. Žinoma, mūsų pasirinkimai suteiks jums abi galimybes.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map