Geriausi žaidimų VPN

Žaidimų VPNInternetiniai žaidimai yra didžiulis verslas. Nuo skelbimų lentos sistemos dienų, kai skambinote į kompiuterį žaisti žaidimus, iki pasaulinių tinklų, kuriuos dabar galite rasti, internetiniai žaidimai dabar yra mūsų populiariosios kultūros dalis. Padidėjus vaizdo žaidimų grafikai, apdorojimo galiai ir detalumui, tiesioginių žaidimų srautai ir „eSports“ renginiai vis daugiau dėmesio skiria geriausiems žaidėjams. Nesvarbu, ar esate atsitiktinis žaidėjas, turintis problemų dėl atsilikimo, ar elitinis žaidėjas, ieškantis DDoS apsaugos, VPN padės žaidžiant.


„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsKill“
„SwitchSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys2,85 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis
4„CyberGhost“2,75 USD„CyberGhost“80Žymimasis langelisŽymimasis langelis
5„IPVanish“3,25 USD„IPVanish“76Žymimasis langelisŽymimasis langelis
Naujausių leidimų VPN vadovai
GTA VPer didelis laikrodis„Monster Hunter“ pasaulis

Populiarių žaidimų VPN vadovai (abėcėlės tvarka)

„GamePriceGenrePublisherReleased“
Agaras.ioLaisvasVeiksmasMiniatiūra2015 m. Balandžio 28 d
ARK29,99 USDVeiksmasStudijos pakaitos kortelėAnkstyvas priėjimas
Pareigos šauksmas29,99 USDFPSAktyvacija2016 m. Lapkričio 4 d
CS: EIK14,99 USDFPSVožtuvas2012 rugpjūčio 21 d
Tamsios sielos III59,99 USDVeiksmasIš programinės įrangos2016 m. Kovo 24 d
Lemtis59,99 USDFPS„Bethesda Softworks“2016 m. Gegužės 13 d
2 taškasLaisvasMMOBAVožtuvas2013 m. Liepos 9 d
Vyresnysis slinktis internete29,99 USDMMORPG„Bethesda Softworks“2014 m. Balandžio 4 d
Finalas XIVSubMMORPGKvadratinis Enixas2013 rugpjūčio 24 d
Garbei59,99 USDVeiksmas„Ubisoft“2017 m. Vasario 14 d
Gloria Victis19,99 USDMMORPGJuodųjų akių žaidimaiAnkstyvas priėjimas
„Grand Theft Auto V“59,99 USDVeiksmas„Rockstar Games“2013 m. Rugsėjo 17 d
Audros herojaiLaisvasMMOBAPūga2015 m. Birželio 2 d
Legendų lygosLaisvasMMOBARiaušių žaidimai2009 m. Spalio 27 d
„Mario Kart 8“59,99 USDLenktynės„Nintendo“2017 m. Balandžio 28 d
Minecraft26,95 USDNuotykisMojang2011 m. Spalio 7 d
Jokio žmogaus dangaus59,99 USDNuotykisSveiki žaidimai2016 m. Rugpjūčio 9 d
Per didelis laikrodis59,99 USDFPSPūga2016 m. Gegužės 24 d
PaladinaiLaisvasFPS„Hi-Rez“ studija2016 m. Rugsėjo 16 d
Augalai vs Zombiai GW219,99 USDŠaulys„PopCap“ žaidimai2016 m. Vasario 23 d
Pokken turnyras49,99 USDKovotojas„Bandai Namco“2015 m. Liepos 16 d
Raketų lyga19,99 USDSportasPsyonix2015 m. Liepos 7 d
„Super Smash Bros“44,99 USDKovotojas„Nintendo“2014 m. Lapkričio 21 d
SmiteLaisvasMMOBA„Hi-Rez“ studija2014 m. Kovo 25 d
Splatoon59,99 USDŠaulys„Nintendo“2015 m. Gegužės 28 d
„Žvaigždžių karų“ mūšio frontas19,99 USDŠaulysElektroninis menas2015 m. Lapkričio 17 d
„Street Fighter V“39,99 USDKovotojas„Capcom“2016 m. Vasario 16 d
Komandos tvirtovė 2LaisvasFPSVožtuvas2007 m. Spalio 10 d
Tomo Clancy’o skyrius49,99 USDVeiksmas„Ubisoft“2016 m. Kovo 8 d
Salemo miestelisLaisvasStrategija„BlankMediaGames“2014 m. Gruodžio 15 d
Tankų pasaulisLaisvasVeiksmasŠildymas2010 m. Rugpjūčio 12 d
„Warcraft“ pasaulisSubMMORPGPūga2004 m. Lapkričio 23 d

Pažvelkime į keletą rimtų priežasčių naudoti VPN žaidimams. Besimokantiems kolegijose ar kitose mokyklose neturėtų būti nuostaba, kad internetiniai žaidimai dažnai blokuojami mokyklų tinkluose. Gali būti nelinksma kliudyti žaisti mėgstamus žaidimus, kai esate mieste. Prisijungę prie VPN galėsite peržengti mokyklos ugniasienės apribojimus ir sustabdyti administratorių šnipinėjimą jūsų srautu. Tas pats yra ir tiems, kurie nori žaisti iš darbo. Daugelis įmonių tinklų blokuoja populiarius internetinius žaidimus. VPN padės jums išvengti šių apribojimų.

Kita gera priežastis pažvelgti į VPN naudojimą yra „DDoS“ apsauga. „Denial of Service“ (DDoS) išpuoliai yra labiau paplitę, nes profesionalūs žaidėjai tampa plačiai žinomi. Kai kuriems tai gali neatrodyti didelis dalykas, tačiau kitiems, kurių pragyvenimas priklauso nuo vaizdo žaidimų, DDoS atakos yra didelė problema. Profesionalūs žaidėjai įvertins DDoS apsaugą, teikiamą naudojantis patikima VPN paslauga. VPN pakeis jūsų viešą IP adresą IP iš pasirinktos VPN serverio vietos. Bet kuriuo metu galite pakeisti IP, dėl ko kažkam yra sunkiau inicijuoti DDoS ataką.

Greitis yra dar vienas punktas, kurį paminėsime. Kadangi VPN prideda šifravimo, žaidėjai mano, kad jie patirs greičio praradimą. Jei esate vietoje, kurioje veikia greitas internetas, ir prisijungiate prie VPN serverio, esančio netoli žaidimo vietos, tai iš tikrųjų gali sukelti didesnį greitį. Kodėl taip būtų, kai VPN užšifruotų pridėtines išlaidas? Viskas apie maršrutą, einantį tarp serverių. Pirmaujanti VPT teikėja, tokia kaip „ExpressVPN“, yra pasirašiusi tarpusavio susitarimus, kurie iš tikrųjų gali sutrumpinti jūsų srauto kelią, palyginti su tiesiog einančiu per jūsų IPT. Žaidžiant norite pasiekti mažiausią „ping“ laiką ir maksimalų pralaidumą, kad išvengtumėte atsilikimo ir serverio ryšio problemų.

Norėdami naudoti pavyzdį, daugelis yra susipažinę su žaidimu „World of Warcraft“. Jei lankytumėtės tokioje šalyje kaip Viduriniai Rytai, nes šis regionas nepalaikomas, vis tiek galėtumėte prisijungti, tačiau jūsų interneto kelias gali būti mažesnis nei pageidautinas. Naudodamiesi VPN, galėtumėte prisijungti prie serverio viename iš palaikomų regionų, o jūsų greitis iš tikrųjų gali padidėti, jei nustatysite daugiau maršruto į serverį. Tą patį galima pasakyti apie bet kurį žaidimą. Štai kodėl žmonės, esantys ne tiksliniuose regionuose, turi didesnį vėlavimą. VPN taip pat padės jums visapusiškai naudotis žaidimais, kurie kitu atveju būtų cenzūruojami tam tikrose pasaulio vietose.

Kai kuriuos žaidimus galima įsigyti tik tam tikruose regionuose. Ši sąvoka nėra nauja, nes žaidimų kompanijos ilgą laiką gamino žaidimus skirtingoms rinkoms. Jei esate susipažinęs su bet kuria iš populiariausių žaidimų konsolių (PS4, „Xbox One“, „Switch“), greitai suprasite, kad geriausių žaidimų jūsų regione gali nebūti. Turėdami VPN, turėsite prieigą prie tų žaidimų, tarsi sėdėtumėte toje šalyje. VPT padės jums išvengti bet kokių geografinių apribojimų.

Norite gauti prieigą prie populiarių žaidimų, kol jie nebus išleisti jūsų šalyje? VPN taip pat gali padėti anksti pasiekti žaidimus, perjungiant IP į kitą regioną. Pateiksime pavyzdį. „Fallout 4“ buvo išleistas 2015 m. Lapkritį. Visame pasaulyje žaidėjai norėjo žaisti kuo greičiau. Tūkstančiai žaidėjų ieškojo būdų, kaip greitai pasiekti prieigą, ir nusprendė, kad sprendimas yra VPT. Jie prisijungė prie VPN serverių Australijoje ir galėjo žaisti „Fallout 4“ dieną prieš jo išleidimą JAV. Tą patį galite padaryti su daugeliu artėjančių laidų.

Kaip naudoti žaidimų VPN asmeniniame ar „Mac“ kompiuteryje

Aš panaudosiu „ExpressVPN“ kaip naudoti VPN paslaugą žaidimams. Pirmiausia norėsite atsisiųsti VPN klientą. „ExpressVPN“ siūlo nemokamą kliento programinę įrangą „Windows“, „Mac“ ir „Linux“. Be nemokamų programų, skirtų „iOS“ ir „Android“.

Dabar, kai turėjote galimybę atsisiųsti ir įdiegti programinę įrangą, laikas prisijungti. Paleiskite „ExpressVPN“ klientą ir pasirinkite serverio vietą. Mes padėsime jums žingsnis po žingsnio, naudojantis jų „Windows“ klientu.

„ExpressVPN“ serverio vietos

 • Kadangi daugybė žaidėjų mėgsta prisijungti prie serverių JAV, šią šalį naudojome savo vadovu. „ExpressVPN“ turi didelį serverių tinklą, esantį visame pasaulyje.
 • Rekomenduojame pasirinkti „OpenVPN“ (TCP) arba (UDP). Srautuodami vaizdo įrašus iš tokių svetainių kaip „YouTube“, mes naudojame „OpenVPN“ (UDP), nes jis yra greitesnis nei TCP. Jie taip pat palaiko PPTP, L2TP ir SSTP. Vis dar rekomenduojame „OpenVPN UDP“, kad būtų užtikrintas geriausias greičio ir privatumo apsaugos derinys.
 • Spustelėkite didelį apvalų prisijungimo mygtuką. Po kelių sekundžių pamatysite skydą aplink mygtuką, kuris taps žalias. Taip pat bus pranešimas, nurodantis „VPN įjungtas“
 • Dabar jūs turite IP adresą JAV, kiek visi gali pasakyti internete. Taigi galite pasiekti bet kurią svetainę, tarsi sėdėtumėte ten. Tas pats pasakytina apie prisijungimą prie serverio JK ar bet kurioje kitoje pasaulio vietoje.

Tai tiesiog lengva padaryti. Dabar, kai turite IP adresą iš „ExpressVPN“ serverio JAV, galite žaisti, naršyti internete ar žiūrėti laidas taip, lyg būtumėte ten iš tikrųjų. Prisijungimas prie serverio JK taip pat suteiktų visišką prieigą prie ten esančių geografiškai užblokuotų svetainių. Tas pats pasakytina apie bet kurią šalį.

Kaip jau dabar galite pasakyti, geras VPT atveria prieigą prie turinio visame pasaulyje. Jei gyvenate ne JAV, ši paslauga gali padėti pasiekti populiarias paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Hulu“ ir „Pandora“. Jums vis dar reikalinga tokių paslaugų kaip „Netflix“ sąskaita, tačiau VPT padės žiūrėti JAV televizijos laidas ir filmus „Netflix“ taip, lyg sėdėtumėte JAV ar bet kuriame kitame regione, kurį norėtumėte pasiekti.

Kaip naudoti VPN PS4, Xbox One ir Nintendo

Aš vėl panaudosiu „ExpressVPN“, kaip naudoti VPN paslaugą žaidimų konsolėje. Jie yra mano mėgstamiausias žaidimų VPN, nes „ExpressVPN“ valdo labai didelį tinklą, todėl ši paslauga yra puikus pasirinkimas žaidėjams. Taip pat galite peržiūrėti mūsų 10 populiariausių VPT sąrašas daugiau variantų.

Pirmasis žingsnis norint nustatyti „ExpressVPN“ paprastai yra atsisiųsti kliento programinę įrangą jūsų sistemai. „ExpressVPN“ siūlo nemokamą kliento programinę įrangą „Windows“, „Mac“ ir „Linux“. Be nemokamų programų, skirtų „iOS“ ir „Android“. Akivaizdu, kad tai neveiks „PS4“, „Xbox One“ ar „Nintendo“, nes žaidimų pultams trūksta vietinės VPN palaikymo. Laimei, vis dar yra būdas užšifruoti savo žaidimų srautą ir nusiųsti jį per VPN. Atsakymas yra paleisti VPN per jūsų maršrutizatorių. Pastaba: jei jums nereikia šifravimo, galite naudoti „ExpressVPN MediaStramer“ (intelektualiojo DNS) funkciją ir nereikia konfigūruoti maršrutizatoriaus. Tai palaiko platų žaidimų konsolių pasirinkimą.

„ExpressVPN“ maršrutizatoriaus programa

Priklausomai nuo to, kokį maršrutizatoriaus prekės ženklą ir modelį naudojate, jis gali palaikyti trečiųjų šalių VPN paslaugas. Tokiu atveju iš VPN teikėjo galite gauti reikiamą informaciją, kad nustatytumėte ryšį per savo maršrutizatorių. Kitaip labai rekomenduoju „FlashRouters“. „FlashRouters“ komanda pasirenka populiariausius prekės ženklo maršrutizatorius ir mirksi juos naudodama „DD-WRT“ arba „Tomato“ programinę-aparatinę įrangą. Tai leidžia įrenginiuose turėti daug daugiau funkcijų, nei jos būtų įdiegus gamyklos programinę-aparatinę įrangą. Visi „FlashRouters“ iš anksto sukonfigūruoti su VPN palaikymu.

Mėgaukitės visais jauduliais žaisdami mėgstamus internetinius žaidimus per VPN. Dalykitės šiuo įrašu su draugais, kad jie galėtų mėgautis žaidimais iš bet kurios pasaulio vietos naudodami VPN. Sekite mus @VPNFan naujausi pasiūlymai ir vadovai.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map