AirijaAirija yra salų šalis Šiaurės Atlanto vandenyne, kuri yra JK dalis. Ji taip pat yra įtraukta į ketvirtą geriausią pasaulyje verslą. Nors Airijos duomenų politika yra karalystės dalis, atrodo, kad ji yra privatesnė nei Anglijos. Airijos vyriausybė gali neturėti informacijos apie jus be rimtos priežasties, tačiau taip nutinka. Tai reiškia, kad Airijoje visada svarbu apsaugoti savo privatumą. Tą patį galima pasakyti apie naujus kovos su piratavimu įstatymus. Tačiau savo duomenis ir privatumą galite apsaugoti naudodami VPN.

„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisitServer“
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys2,85 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis
4„CyberGhost“2,75 USD„CyberGhost“80Žymimasis langelisŽymimasis langelis
5„IPVanish“3,25 USD„IPVanish“76Žymimasis langelis

Aukštieji Airijos teismai sunkiai priėmė sprendimą dėl interneto paslaugų teikėjų ir privertė bent vieną iš jų įgyvendinti trijų streikų politiką. Priešingai nei Jungtinės Karalystės taisyklės versija, Airijos politikoje reikalaujama, kad interneto paslaugų teikėjas du kartus išsiųstų laiškus dėl teisių pažeidimo, o jei pažeidėjas ir toliau tai padarys, jie praras interneto paslaugą.

Naudodamas gana griežtą kalbą, teisėjas pareikalavo įdiegti UPC sistemą, kuri kainuotų apytiksliai 940 tūkst. Eurų ir 300 tūkst. Per metus, kad sistema veiktų. „UPC“ yra antras pagal dydį Airijos interneto paslaugų teikėjas, aptarnaujantis 360 000 abonentų. Priešingai nei žiniatinklio blokai kitose šalyse, teismas taip pat nusprendė, kad IPT padengs 80% šios naujos sistemos sąskaitos. Šį sprendimą pagrindžia teisėjo mintis, kad „muzikos kompanijų konstitucinės teisės yra naikinamos“..

Nepaisant prieštaravimų, atrodo, kad IPT visais atvejais prarado teismo bylą. Vienas iš tų punktų buvo tas, kad IPT buvo „paprasčiausi kanalai“. Nors jų argumentus rėmė galiojantis Europos įstatymas, teisėjas nusprendė, kad argumentas nebuvo pagrįstas. Jie taip pat manė, kad ši byla turėtų būti įstatymų leidėjo, o ne teismo reikalas.

Atsižvelgiant į visą šią informaciją, geras VPN padės keliais skirtingais būdais. Vienas didžiausių privalumų, naudojant vieną, yra privatumas. Naudodamiesi VPN jūsų duomenys yra užšifruoti, kad galėtumėte apsaugoti juos nuo visų norinčių. Visur, kur pasukate šiomis dienomis, girdite apie duomenų srautą, kodėl gi neapsaugojant neskelbtinos informacijos?

Kitas VPN pranašumas yra galimybė atblokuoti geografiškai specifinį turinį. Pažvelkime į geografiškai specifinio turinio pavyzdį. Pažvelkime į aukščiausios kokybės transliavimo paslaugą „Netflix“. Jei turite mokamą prenumeratą, Airijoje galite mėgautis šiek tiek daugiau nei 2600 pavadinimų. Tai yra nemažai pavadinimų, bet kodėl gi ne prieigą prie JAV bibliotekos, kurioje yra apie 7500? Priešingai nei žiūrint kai kuriuos filmus, pasiekiamus kitomis priemonėmis, neabejotinas pliusas yra bendros kalbos turėjimas. Ar nebūtų malonu patekti į didžiulę biblioteką, kurioje nėra subjaurotų subtitrų? Naudodamiesi VPN, jums tereikės prisijungti prie serverio JAV ir mėgautis tiek, kiek norite.

Galima sakyti, kad puiku, bet kaip veikia VPN? VPT sukurs saugų ryšį su serveriu kitoje vietoje, galbūt kitoje šalyje. Iš tos kitos vietos galite pasiekti transliacijos paslaugas arba įgyvendinti bet kokius savo tikslus, lyg būtumėte toje šalyje. Rodomas tam tikras srautas, tačiau specifika nėra stebima. Jei pasirinksite paslaugą su pasirinktiniu klientu, pradėti paprasta. Turime puikių rekomendacijų, kaip jums naudoti geriausius VPN. Visi šie pasiūlymai naudoja saugų šifravimo lygius, tačiau geriausias sprendimas bus naudoti OpenVPN protokolą. Transliacijai geriausia naudoti „OpenVPN“ (UDP).

Pažvelkime į tai, kaip norite naudoti VPN. Jei norite apsaugoti savo duomenis ar atblokuoti turinį, mes siūlome „ExpressVPN“. Jie nelaiko veiklos žurnalų ir turi nužudymo perjungimo funkciją, todėl naršymui pridedamas papildomas apsaugos sluoksnis. Jie taip pat turi labai didelį tinklą, kad galėtumėte lengvai prisijungti prie tų turinio bibliotekų ir jomis mėgautis.

Jei keliaujate ne Airijoje ir norite pamatyti keletą mėgstamiausių laidų, rekomenduojame „ExpressVPN“ arba „PIA“. Abu šifruoja srautą, tačiau „ExpressVPN“ apima „MediaStreamer SmartDNS“ su jų VPN, kurie padės atblokuoti kanalus be šifravimo. Kodėl niekur negalėsite pamatyti savo mėgstamų kanalų, tokių kaip „RTE News“, „TG4“ ar „TV3 News“? Jums nereikia jų praleisti naudojant VPN.

Nesivaržykite perskaityti mūsų sąrašo 10 geriausių VPN paslaugų jei norėtumėte daugiau parinkčių. Vis dėlto manome, kad būsite patenkinti bet kuriuo iš šio įrašo VPT. Mes pasirinkome šiuos pasirinkimus, palyginti su kitomis pagrindinėmis VPN paslaugomis, atsižvelgiant į privatumą, serverio vietą, greitį ir kainą. Jūsų patogumui taip pat ieškojome paslaugų, turinčių gerą VPN serverių tinklą regione.

Geri VPT teikėjai padės užtikrinti jūsų internetinį privatumą ir turės greitus tinklus HD turiniui transliuoti kitose šalyse. Tie, kuriuos mes paminėjome šiame įraše, yra geriausi VPN, skirti bet kokiam tikslui, kurį norite pasiekti. Geografiškai užblokuotas srautinio perdavimo paslaugas ir daugelį kitų populiarių kanalų visi galėtų žiūrėti iš Airijos su VPN.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me