AjovaAjova yra Vidurio vakarų valstija, įsikūrusi JAV. Apskaičiuota, kad joje gyvena 3,15 mln. Gyventojų, o tankumas yra apatinėje pusėje, šiek tiek daugiau nei 56 žmonės kvadratinėje mylių. Apsilankyti šioje valstybėje yra daugybė priežasčių, įskaitant verslo galimybes, biomedicinos technologijų ir IT sritis, visus keturis sezonus, pramogų parkus, botanikos sodus ir dar daugiau. Jei ketinate būti vienu iš valstybės lankytojų ir planuojate naudoti viešąjį „WiFi“, būtinai naudokite VPN. Apie tai netrukus paaiškinsime daugiau. Vis dėlto prieš tai apžvelkime geriausius Ajovos VPT.

„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3„CyberGhost“2,75 USD„CyberGhost“80Žymimasis langelisŽymimasis langelis

Kaip matote iš aukščiau pateikto sąrašo, yra keletas netikėtų dalykų, kuriuos galite padaryti būdami Ajovoje. Tai reiškia, kad valstybė tikrai gali įsitraukti į turizmą, o draugiška atmosfera gali jus suklaidinti melagingo saugumo jausmu. Deja, kibernetinės bangos taip pat tai supranta. Štai kodėl jie laukia neįtariantiems vartotojams atskleisti savo asmeninę informaciją. Jei nenaudojate VPN, galite būti apsaugoti nuo vagysčių. Tai naudojant, bus sukurtas saugus ir privatus ryšys su jūsų pasirinktu serveriu. Tokiu būdu jums bus daug sunkiau pavogti jūsų asmeninę informaciją.

Kita priežastis naudoti VPN būnant valstybėje yra padėti jums išvengti geografinių apribojimų ir užkardų. Įvairiose vietose galite prisijungti prie tinklo, kuriame yra apribojimų, kur galite ir kur negalite eiti. Žinoma, jos vadinamos ugniasienėmis. Prisijungę prie VPN kitoje vietoje, galite priversti programinę įrangą galvoti, kad esate kažkur kitur. Tokiu būdu galėsite pasiekti turinį taip, kaip tikėjotės.

Koks yra geriausias Ajovos VPN?

Bent yra tikimybė, kad galite susidurti su žmonėmis, kurie nori pavogti jūsų tapatybę. Dėl to pirmiausia sutelksime dėmesį į veiksnius, kurie padės apsaugoti jūsų privatumą. Naudodamiesi šiais kriterijais galime atsakyti, koks yra geriausias Ajovos VPT.

  • Stiprus šifravimas naudojant karinio lygio elementus, kad apsaugotų jus būnant Ajovoje
  • VPT kompanijos, siūlančios griežtą ne žurnalų politiką.
  • Galimybė apeiti ugniasienes ir geografinius apribojimus būnant Ajovos valstijoje
  • Programos mobiliesiems ir „Amazon Firestick“ įrenginių palaikymas
  • Aukšto lygio stabilumo tinklai, kad būtų išvengta nutrūkusių jungčių
  • Serveriai, kurie greitai dirba Ajovoje ir visame regione

Dabar pažvelkime atidžiau į geriausius Ajovos VPT.

1. Geriausias Ajovos VPT: „ExpressVPN“

„ExpressVPN“

Prisiregistruokite 12 mėnesių ir gaukite 3 MĖNESIUS NEMOKAMAI naudodami VPN Nr

„ExpressVPN“ sujungia greitą VPN prieigą su „MediaStreamer“, kuri veikia kaip intelektualioji DNS paslauga, kad atblokuotų prieigą prie riboto geografinio turinio. VPN paslauga padės užšifruoti jūsų ryšį ir atblokuoti tiesioginius sporto įvykius. Jų tinklalapyje netgi rasite naujausių gyvų pramogų ir sporto renginių sąrašą. Būdamas Britanijos Mergelių salose, „ExpressVPN“ yra už 5 ir 14 akių šalių. Jie laikosi principo „neprisijungti“, kuris per daugelį metų buvo patikrintas pateikiant aukšto lygio teisines užklausas.

„ExpressVPN“ valdo labai didelį VPN tinklą. Už JAV ribų „ExpressVPN“ tinklas gali pasigirti tūkstančiais serverių pagrindinėse vietose, kad padėtų apsaugoti jų vartotojo privatumą. Jų tinklą galite naudoti norėdami apsaugoti savo privatumą, atblokuoti cenzūrą ir žiūrėti savo mėgstamas srautinio perdavimo paslaugas iš bet kurios vietos.

„ExpressVPN“ programa leidžia pasirinkti serverio vietą iki miesto, bet jums nereikia pasirinkti konkretaus serverio. Vietoj to, klientas pasirinks greičiausią serverį jūsų pasirinktoje vietoje. Taip pat turite žinoti, kad kai kurie miestai nerodomi rekomenduojamame skirtuke kliento viduje. Galite pastebėti šią problemą su tos srities serveriais. Tiesiog pasirinkite skirtuką „Viskas“, atidarykite JAV ir atidarykite Kanzas Sitis. Šiuo metu ten galite pasirinkti serverius. Prisijungėme prie serverio Kanzas Sityje ir išbandėme Des Moines, Cedar Rapids ir Davenport. Visų trijų miestų greitis viršijo 108 Mbps.

„ExpressVPN Ajova“ greičio testas

Ko gero, didžiausias „ExpressVPN“ naudojimo pranašumas yra jų palaikymas įvairiausiems įrenginiams. „ExpressVPN“ siūlo pasirinktinę VPN programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“ ir „Android“. Prisijunkite iš savo darbalaukio ir mobiliojo telefono tuo pačiu metu naudodami ne daugiau kaip 3 jungtis. Taip pat galite įdiegti „ExpressVPN“ žiniatinklio plėtinį, skirtą „Chrome“ ar „Firefox“. Norite apsaugoti visą savo namų tinklą viena VPN sąskaita? Jei taip, galite naudoti „ExpressVPN“ maršrutizatoriaus programą, kad viską nustatytumėte. „MediaStreamer“ funkcija prideda intelektualiojo DNS palaikymą tokiems įrenginiams kaip žaidimų pultai (PS4, „Xbox One“, „Nintendo Switch“ ir kt.), Laikmenų dėžutės („Apple TV“, „Roku“, „Nvidia Shield TV“ ir kt.) Ir „Smart TV“..

„ExpressVPN“ kuponasSutaupykite 49% ir gaukite 3 mėnesius nemokamai, naudodami 12 mėnesių mūsų įvertintą VPN

„ExpressVPN“ mūsų greičio bandymuose pasirodė labai gerai. Jie yra puikus pasirinkimas siekiant apsaugoti privatumą ir panaikinti geografinius apribojimus. Pagalba klientams teikiama visą parą, teikiant pagalbą ir atsakant į visus klausimus. Mėgaukitės geriausiu VPN ir mažiau pasitikėkite savimi, nes „ExpressVPN“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Peržiūrėkite „ExpressVPN“ pasiūlymus

2. Geriausias Ajovos VPT: „NordVPN“

„NordVPN“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams ir gaukite tik 3,49 USD per mėnesį (70% nuolaida)

„NordVPN“ yra Panamoje, kai kurie vartotojai renkasi VPT kompaniją, kurios pagrindinė būstinė yra JAV. Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra labai aktyvi JAV, turinti serverius visoje šalyje. Nariai turi visišką prieigą prie savo tinklo JAV ir už jos ribų už labai gerą kainą.

Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra geriausias paslaugų derinys už kainą, jei užsisakote ilgesnės trukmės sąskaitą. Visi vartotojai turi visišką prieigą prie savo tinklo ir pasirinktinės programinės įrangos. Galite prisijungti naudodami „VPN“ klientą, skirtą „Windows“ arba „Mac“. Jie taip pat turi lengvai naudojamą programą mobiliesiems tiek „Android“, tiek „iOS“ („iPhone“, „iPad“) įrenginiams.

„NordVPN“ priglobia daugybę serverių Čikagoje (artimiausioje vietoje). Iš konsolės spustelėję 3 horizontalius taškus šalies dešinėje galite rasti serverio sritį ir pamatyti turimų serverių procentinę dalį. Prisijungėme prie serverio, esančio Čikagoje, ir išbandėme „Des Moines“, „Cedar Rapids“ ir „Davenport“. Atsisiuntimo greitis buvo nuo 93 Mbps iki 107 Mbps.

„NordVPN Ajova“ greičio testas

Ar norite pasiekti srautinio transliavimo paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Amazon Prime Video“ ar „BBC iPlayer“, iš bet kurios pasaulio vietos? Jei taip, „NordVPN“ yra puikus pasirinkimas. Tai yra viena iš nedaugelio VPN paslaugų, kurios vis dar gali atblokuoti „Netflix“. Galite prisijungti prie neribotos VPN ir „SmartDNS“ paslaugos nuo vos 3,49 USD per mėnesį, turėdami 3 metų narystę.

Peržiūrėkite „NordVPN“ pasiūlymus

3. Geriausias Ajovos VPT: „CyberGhost“

„CyberGhost“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams tik už 2,75 USD per mėnesį (79% nuolaida)

„CyberGhost“ 2001 m. Įkūrė 7 entuziastingi jaunieji komandos nariai Bukarešte, Rumunijoje. Nuo to laiko įmonė išaugo į vieną didžiausių VPN paslaugų pasaulyje. 50+ narių komanda yra sutelkta į vartotojų privatumo apsaugą. Robertas Knappas, vienas iš įkūrėjų ir generalinis direktorius, ir toliau vadovauja komandai net po to, kai 2017 m. Jie prisijungė prie „Crossrider“ grupės. Nuo to laiko „CyberGhost“ tinklas šiek tiek išsiplėtė..

„CyberGhost“ siūlo gražų serverių vietų derinį, stiprų šifravimą ir galimybę atblokuoti tokias populiarias transliacijos paslaugas kaip „Netflix“, „YouTube Red“ ir „Amazon Prime“. Kai kurie kanalai netgi leidžia atblokuoti kelių regionų geografinius apribojimus. Pvz., Galite pasiekti „Amazon Prime“ vaizdo įrašų turinį JAV, Vokietijoje ar JK. „Windows“ klientas taip pat suteikia jums galimybę naršyti anonimiškai, apsaugoti „WiFi“, anonimiškai torrent, atblokuoti pagrindines svetaines („Google“, „Facebook“ „Instagram“ ir kt.) Ir pasirinkti serverį.

Kadangi norėjome išbandyti serverį Čikagoje (artimiausioje vietoje), atidarėme „Windows“ klientą ir išplėtėme sąsają. Tada norėsite spustelėti skirtuką „Visi serveriai“, jei jis dar nėra aktyvus. Slinkite žemyn iki Čikagos ir spustelėkite žvaigždės dešinėje. Tai pateiks visą serverių sąrašą Čikagoje. „CyberGhost“ tinklas apima daugybę serverių Čikagoje. Mes prisijungėme prie vieno iš jų ir išbandėme Des Moines, Cedar Rapids ir Davenport. Kaip matote, mūsų atsisiuntimo greitis buvo nuo 101 Mbps iki 104 Mbps.

„CyberGhost Aowa“ greičio testas

„CyberGhost“ VPN klientas yra vienas iš mūsų mėgstamiausių. Tai labai lengva naudoti ir apima daugybę papildomų funkcijų, padedančių apsaugoti jūsų internetinį privatumą. Jie turi plėtros komandą Vokietijoje, kuri nuolat prideda funkcijų klientui ir programoms mobiliesiems. Per dabartinę jų reklamą galite užsiregistruoti gauti visišką prieigą prie „CyberGhost“ tinklo nuo vos 2,75 USD per mėnesį.

Peržiūrėkite „CyberGhost“ pasiūlymus

Nors yra keletas puikių VPN variantų, kuriuos galime naudoti būdami Ajovoje, kuriuos išvardijome aukščiau, mūsų tinkle yra ir kitų teikėjų 10 geriausių VPN sąrašų. Nors jiems visiems bus gerai, mes priėmėme sprendimus, kad juos optimaliai pritaikytume Ajovai. VPN apsauga yra gera idėja, nesvarbu, kokie jūsų planai. Naudodamiesi mūsų vadovu mes galime padėti jums padaryti teisingą pasirinkimą, kad atitiktų jūsų poreikius.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me