AliaskojeAliaska yra didžiausia JAV valstija ir viena iš dviejų valstijų, nepriklausančių gretimai esančiai šaliai. Joje gyvena maždaug 663 žmonės. Tai mažiausias gyventojų tankis apskrityje – 1,26 žmonės kvadratiniame mylių. Yra keletas priežasčių aplankyti šią valstiją, kuri dažnai vadinama paskutine siena. Tai apima šalčio ir vienatvės mėgėjus bei gamtos grožį mėgstantiems žmonėms. Jei ketinate aplankyti šią nesugadintą būseną dėl aukščiau paminėtų ar kitų priežasčių, turėsite naudoti VPN, kai naudositės viešuoju belaidžiu internetu. Čia yra mūsų geriausių VPN, kuriuos galima naudoti Aliaskoje, sąrašas.

„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„CyberGhost“2,75 USD„CyberGhost“80Žymimasis langelisŽymimasis langelis
3„IPVanish“4,87 USD„IPVanish“76Žymimasis langelis

Dėl menkos dykumos galite pamanyti, kad jums negresia pavogti jūsų tapatybė. Tačiau elektroniniai internetiniai žurnalai ieško puikios galimybės pavogti jūsų duomenis. Štai kodėl jūs turite prisijungti prie VPN, kad apsaugotumėte savo privatumą. Prisijungę prie jūsų pasirinkto serverio, sukuriate saugų ir privatų ryšį. Tai užtikrins, kad niekam yra daug sunkiau sužinoti apie jūsų neskelbtinus duomenis.

Kita priežastis naudoti VPN būnant valstybėje yra padėti jums apeiti ugniasienes įvairiose vietose. Tai apima verslą ir kai kurias kolegijas bei universitetus. Nors valstijoje jų nėra daug, greičiausiai susidursite su ugniasienės problema, jei būsite miesteliu ar mėgstamiausioje įstaigoje. Tokiu būdu galima prisijungti prie serverio kitoje vietoje. Tokiu būdu galite sukčiauti programinę įrangą galvodami, kad esate kažkur kitur, ir galite pasiekti turinį, kaip jūs tikėjotės.

Koks yra geriausias Aliaskos VPN?

Kadangi Aliaskoje gyventojų tankumas yra mažiausias JAV, mes daugiau dėmesio skirsime galimybėms atblokuoti. Apsisaugoti nuo vagių šiuo atveju nėra taip svarbu, kaip apeiti geografinius apribojimus. Dėl to pirmiausia pirmiausia sutelksime dėmesį į atblokavimo ypatybes.

  • Galimybė apeiti ugniasienes, sporto užtemimus ir geografinius apribojimus, kai esate Aliaskoje
  • Aukštas tinklo stabilumas padės panaikinti nutrūkusias jungtis
  • Serveriai, kurie gerai dirba Aliaskoje, taip pat visame regione, atliekant greičio testus
  • Stiprus šifravimas padeda apsaugoti vartotojo privatumą būnant valstybėje
  • Programos mobiliesiems ir „Amazon Firestick“ įrenginių palaikymas
  • Teikėjai, kuriems taikoma griežta jokių žurnalų politika, kad būtumėte saugūs būdami valstybėje

Ir čia yra atidžiau pažvelgti į geriausius Aliaskos VPT.

1. Geriausias Aliaskos VPN: „ExpressVPN“

„ExpressVPN“

Prisiregistruokite 12 mėnesių ir gaukite 3 MĖNESIUS NEMOKAMAI naudodami VPN Nr

„ExpressVPN“ sujungia greitą VPN prieigą su „MediaStreamer“, kuri veikia kaip intelektualioji DNS paslauga, kad atblokuotų prieigą prie riboto geografinio turinio. VPN paslauga padės užšifruoti jūsų ryšį ir atblokuoti tiesioginius sporto įvykius. Jų tinklalapyje netgi rasite naujausių gyvų pramogų ir sporto renginių sąrašą. Būdamas Britanijos Mergelių salose, „ExpressVPN“ yra už 5 ir 14 akių šalių. Jie laikosi principo „neprisijungti“, kuris per daugelį metų buvo patikrintas pateikiant aukšto lygio teisines užklausas.

„ExpressVPN“ valdo labai didelį VPN tinklą. Už JAV ribų „ExpressVPN“ tinklas gali pasigirti tūkstančiais serverių pagrindinėse vietose, kad padėtų apsaugoti jų vartotojo privatumą. Jų tinklą galite naudoti norėdami apsaugoti savo privatumą, atblokuoti cenzūrą ir žiūrėti savo mėgstamas srautinio perdavimo paslaugas iš bet kurios vietos.

„ExpressVPN“ Aliaskos greičio testas

„ExpressVPN“ programa leidžia pasirinkti serverio vietą iki miesto, bet jums nereikia pasirinkti konkretaus serverio. Vietoj to, klientas pasirinks greičiausią serverį jūsų pasirinktoje vietoje. Taip pat turite žinoti, kad kai kurie miestai nerodomi rekomenduojamame skirtuke kliento viduje. Galite pastebėti šią problemą su tos srities serveriais. Tiesiog pasirinkite skirtuką „Viskas“, atidarykite JAV ir atidarykite Sietlą (artimiausią vietą). Šiuo metu ten galite pasirinkti serverius. Mes prisijungėme prie serverio Sietle ir išbandėme prie Ankoridžo ir Juneau. Našumas buvo puikus, kai greitis buvo iki 126 Mbps. „ExpressVPN“ beveik padidino mūsų kabelinio interneto ryšį.

Ko gero, didžiausias „ExpressVPN“ naudojimo pranašumas yra jų palaikymas įvairiausiems įrenginiams. „ExpressVPN“ siūlo pasirinktinę VPN programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“ ir „Android“. Prisijunkite iš savo darbalaukio ir mobiliojo telefono tuo pačiu metu naudodami ne daugiau kaip 3 jungtis. Taip pat galite įdiegti „ExpressVPN“ žiniatinklio plėtinį, skirtą „Chrome“ ar „Firefox“. Norite apsaugoti visą savo namų tinklą viena VPN sąskaita? Jei taip, galite naudoti „ExpressVPN“ maršrutizatoriaus programą, kad viską nustatytumėte. „MediaStreamer“ funkcija prideda intelektualiojo DNS palaikymą tokiems įrenginiams kaip žaidimų pultai (PS4, „Xbox One“, „Nintendo Switch“ ir kt.), Laikmenų dėžutės („Apple TV“, „Roku“, „Nvidia Shield TV“ ir kt.) Ir „Smart TV“..

„ExpressVPN“ kuponasSutaupykite 49% ir gaukite 3 mėnesius nemokamai, naudodami 12 mėnesių mūsų įvertintą VPN

„ExpressVPN“ mūsų greičio bandymuose pasirodė labai gerai. Jie yra puikus pasirinkimas siekiant apsaugoti privatumą ir panaikinti geografinius apribojimus. Pagalba klientams teikiama visą parą, teikiant pagalbą ir atsakant į visus klausimus. Mėgaukitės geriausiu VPN ir mažiau pasitikėkite savimi, nes „ExpressVPN“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Peržiūrėkite „ExpressVPN“ pasiūlymus

2. Geriausias Aliaskos VPN: „CyberGhost“

„CyberGhost“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams tik už 2,75 USD per mėnesį (79% nuolaida)

„CyberGhost“ 2001 m. Įkūrė 7 entuziastingi jaunieji komandos nariai Bukarešte, Rumunijoje. Nuo to laiko įmonė išaugo į vieną didžiausių VPN paslaugų pasaulyje. 50+ narių komanda yra sutelkta į vartotojų privatumo apsaugą. Robertas Knappas, vienas iš įkūrėjų ir generalinis direktorius, ir toliau vadovauja komandai net po to, kai 2017 m. Jie prisijungė prie „Crossrider“ grupės. Nuo to laiko „CyberGhost“ tinklas šiek tiek išsiplėtė..

„CyberGhost“ siūlo gražų serverių vietų derinį, stiprų šifravimą ir galimybę atblokuoti tokias populiarias transliacijos paslaugas kaip „Netflix“, „YouTube Red“ ir „Amazon Prime“. Kai kurie kanalai netgi leidžia atblokuoti kelių regionų geografinius apribojimus. Pvz., Galite pasiekti „Amazon Prime“ vaizdo įrašų turinį JAV, Vokietijoje ar JK. „Windows“ klientas taip pat suteikia jums galimybę naršyti anonimiškai, apsaugoti „WiFi“, anonimiškai torrent, atblokuoti pagrindines svetaines („Google“, „Facebook“ „Instagram“ ir kt.) Ir pasirinkti serverį.

„CyberGhost Aliaska“ greičio testas

Kadangi norėjome išbandyti serverį Sietle (artimiausioje vietoje), atidarėme „Windows“ klientą ir išplėtėme sąsają. Tada norėsite spustelėti skirtuką „Visi serveriai“, jei jis dar nėra aktyvus. Slinkite žemyn iki Sietlo ir spustelėkite žvaigždės dešinėje. Tai pateiks visą serverių Sietle sąrašą. „CyberGhost“ tinkle yra keli serveriai Sietle. Mes prisijungėme prie vieno iš jų ir išbandėme spektaklį prie Ankoridžo ir Juneau. Kaip matote, mūsų atsisiuntimo greitis buvo nuo 71 Mbps iki 108 Mbps.

„CyberGhost“ VPN klientas yra vienas iš mūsų mėgstamiausių. Tai labai lengva naudoti ir apima daugybę papildomų funkcijų, padedančių apsaugoti jūsų internetinį privatumą. Jie turi plėtros komandą Vokietijoje, kuri nuolat prideda funkcijų klientui ir programoms mobiliesiems. Per dabartinę jų reklamą galite užsiregistruoti gauti visišką prieigą prie „CyberGhost“ tinklo nuo vos 2,75 USD per mėnesį.

Peržiūrėkite „CyberGhost“ pasiūlymus

3. Geriausias Aliaskos VPT: „IPVanish“

„IPVanish“

Prisiregistruokite 12 mėnesių tik už 4,87 USD per mėnesį (60% nuolaida)

„IPVanish“ siūlo kelis šioje srityje esančius serverius, todėl jums neturėtų kilti jokių problemų. Vis dėlto galite tikėtis greito greičio ir keliose pasaulio vietose. Dėl šios priežasties mes pasirenkame „IPVanish“ kaip vieną iš mūsų pasirinkimo variantų, kurį galime naudoti būdami Aliaskoje.

IPVanish ne tik aprėpia įvairius Europos regionus, bet ir teikia serverius visuose žemynuose, išskyrus Antarktidą. Tinklas sukuria didelį greitį ir jie gerai atlieka mūsų greičio testus. Išskleidžiamajame meniu galite pasirinkti vietą arba atskirą serverį.

„IPVanish Aliaska“ greičio testas

Ką tik minėjome, kad „IPVanish“ turi serverius visame regione ir jie visi yra prieinami jums. Jei atsitiktų pamatę serverį, kurio serverio pavadinime yra raidė „a“, tai greičiausias tinklas. Prijungėme prie „IPVanish“ serverio Sietle ir išbandėme Ankoridže ir Juneau. Greitis svyravo nuo 82 Mbps iki 125 Mbps.

Kalbant apie „IPVanish“ vertę, sunku ją įveikti. Jie siūlo neribotą prieigą prie savo VPN tinklo ir pasirinktinę programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“, „Amazon Firestick“ ir daugiau, už 7,50 USD per mėnesį arba 58,49 USD per metus. Metiniam planui tai sudaro tik 4,87 USD per mėnesį. 7 dienų pinigų grąžinimo garantija taikoma visiems naujiems nariams.

Peržiūrėkite „IPVanish“ pasiūlymus

Ir jūs turite geriausias VPN parinktis, kurias galite naudoti būdami Aliaskoje. Jums tai turėtų būti naudinga. Jei norite kitų variantų, galite pasižvalgyti po mūsų 10 geriausių VPN sąrašų. Nors jie visi veiks gerai, mūsų pasirinkimai yra optimizuoti Aliaskoje. Nesvarbu, kokie jūsų planai, būdami paskutiniame pasienyje, svarbu naudoti VPN. Perskaitę mūsų vadovą, galite kiek įmanoma geriau apsaugoti savo privatumą.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me