Rekomenduojama: stebėkite mėgstamas AAF komandas tiesiogiai naudodamiesi mūsų geriausiai vertinamu VPN„ExpressVPN“

Amerikos futbolo aljansas (AAF) yra profesionali Amerikos futbolo lyga, kurią sukūrė Charlie Ebersol ir Bill Polian. Inauguracinis sezonas atidarytas 2019 m. Vasario 9 d., Kuriame dalyvavo 8 komandos. Žaidimai yra įdomūs ir patrauklūs Amerikos futbolui. CBS yra transliacijos partneris ir galite stebėti savo gimtojo miesto komandą tiesiogiai per TV. Tačiau jei keliaujate ir norite juos žiūrėti internetu, turėtumėte naudoti VPN. Paaiškinsime, kodėl po akimirkos. Pirmiausia, pažiūrėkite į mūsų geriausių Amerikos futbolo aljanso (AAF) VPT sąrašą..

„RankProviderPriceReviewVPN“ statistika
Redaktorių pasirinkimas„ExpressVPN“ExpressVPN kainaApsilankykite svetainėje
Perskaitykite apžvalgą
„ExpressVPN“ statistika
2„NordVPN“„NordVPN“ kainaApsilankykite svetainėje
Perskaitykite apžvalgą
„NordVPN“ statistika
3„CyberGhost“„CyberGhost“ kainaApsilankykite svetainėje
Perskaitykite apžvalgą
„CyberGhost“ statistika
4„IPVanish“„IPVanish“ kainaApsilankykite svetainėje
Perskaitykite apžvalgą
„IPVanish“ statistika
5Privatus interneto ryšysVIP kainaApsilankykite svetainėje
Perskaitykite apžvalgą
VIP statistika

Iš viso per 10 savaičių sezoną kiekvieną savaitę žaidžia 8 komandos. Šios komandos yra:

 • Arizonos „Hotshots“
 • „Orlando Apollos“
 • Birmingemo geležis
 • San Antonijaus vadai
 • Druskos ežero eržilai
 • San Diego laivynas
 • „Atlanto legendos“
 • „Memphis Express“

Kanalai, kurie transliuos žaidimus:

 • „CBS Sports Network“
 • „Bleacher Report Live“
 • NFL tinklas
 • TNT

Taigi, yra keletas būdų, kaip žiūrėti šiuos žaidimus internete. Norėdami naudoti CBS žaidimus, turėsite turėti „CBS All Access“. Žaidimus „NFL“ tinkle ir CBS galite transliuoti per „Fubo TV“. Be to, „Bleacher Report Live“ žaidimai yra nemokami. Jei esate kitoje srityje nei įprastai, jums bus užkirstas kelias pamatyti kitus žaidimus. Tai tiesa, nesvarbu, ar esate kitame mieste, ar net skirtingoje šalyje. Tiesiog prisijunkite prie VPN toje vietoje, kurią norite žiūrėti, ir galėsite žiūrėti kaip įprastai.

Koks yra geriausias AAF VPN?

Norėdami geriausiai atsakyti į šį klausimą, turime sutelkti dėmesį į tiekėjus, kurie atrakins geriausius dalykus. Štai šie kriterijai, kuriuos naudojame:

 • Galimybė išvengti mėgstamos komandos geografinių apribojimų
 • Teikėjai, turintys aukštą tinklo stabilumą, kad pašalintų nutrūkusius ryšius
 • VPN serveriai, kurie gerai veikė AAF komandų gimtuosiuose miestuose
 • VPN teikėjai, kurie nelaiko naudojimo žurnalų
 • Stiprus karinio laipsnio šifravimas padeda apsaugoti privatumą nuo smalsių akių
 • Programos mobiliesiems ir „Amazon Firestick“ įrenginių palaikymas

Dabar atidžiau pažvelkime į mūsų geriausių AAF futbolo VPT sąrašą:

1. Geriausias AAF VPN: „ExpressVPN“

„ExpressVPN“

„ExpressVPN“ sujungia greitą VPN prieigą su „MediaStreamer“, kuri veikia kaip intelektuali DNS paslauga, padedanti atblokuoti prieigą prie nuostabaus geografiškai apriboto turinio. VPN paslauga padės užšifruoti jūsų ryšį ir atblokuoti tiesioginius sporto įvykius. Jų tinklalapyje netgi rasite naujausių gyvų pramogų ir sporto renginių sąrašą.

„ExpressVPN“ valdo labai didelį VPN tinklą. Už JAV ir Kanados ribų „ExpressVPN“ tinklas gali pasigirti šimtais serverių pagrindinėse vietose, kad padėtų apsaugoti jų vartotojo privatumą. Jų tinklą galite naudoti norėdami apsaugoti savo privatumą, atblokuoti cenzūrą ir stebėti savo mėgstamas komandas iš bet kurios vietos.

„ExpressVPN“ programa leidžia pasirinkti serverio vietą iki miesto, bet jums nereikia pasirinkti konkretaus serverio. Vietoj to, klientas pasirinks serverį jūsų pasirinktoje vietoje. Taip pat turite žinoti, kad kai kurie miestai nerodomi rekomenduojamame skirtuke kliento viduje. Galite pastebėti šią problemą kai kuriuose serveriuose miestuose, arti komandų. Tiesiog pasirinkite skirtuką „Visi“, atidarykite Ameriką ir atidarykite JAV. Šiuo metu ten galite pasirinkti serverius. „ExpressVPN“ turi serverius netoli Orlando, Atlanto, San Antonijaus, San Diego, Finikso ir Solt Leik Sityje, todėl jų paslauga yra labai tinkama transliuoti AAF žaidimus..

Nors „ExpressVPN“ parduodama aukštesne kaina nei kitos mūsų sąraše esančios paslaugos, vertė yra aukšta, atsižvelgiant į jų tinklo dydį ir paslaugų ypatybes. Tiesiog galite sujungti kompiuterį, nešiojamąjį įrenginį, maršrutizatorių ir žaidimų pultą („SmartDNS“) su viena VPN paskyra. 6,67 USD per mėnesį su 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „ExpressVPN“

2. Geriausias AAF VPN: „NordVPN“

„NordVPN“

„NordVPN“ yra Panamoje, kai kurie vartotojai renkasi VPT kompaniją, kurios pagrindinė būstinė yra JAV. Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra labai aktyvi JAV, turinti serverius visoje šalyje. Nariai turi visišką prieigą prie savo tinklo JAV ir už jos ribų už labai gerą kainą.

Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra turbūt geriausias paslaugų derinys už kainą, jei norite užsisakyti ilgesnį laiką. Visi vartotojai turi visišką prieigą prie savo tinklo ir pasirinktinės programinės įrangos. Galite prisijungti naudodami „VPN“ klientą, skirtą „Windows“ arba „Mac“. Jie taip pat turi lengvai naudojamą mobiliąją programą, skirtą tiek „Android“, tiek „iOS“ („iPhone“, „iPad“) įrenginiams.

„NordVPN“ priglobia daugybę serverių JAV. Iš konsolės spustelėję 3 horizontalius taškus šalies dešinėje galite rasti serverio sritį ir pamatyti turimų serverių procentinę dalį. Mes išbandėme serverius, esančius miestuose, esančiuose arti komandų, ir parsisiuntimo greitis buvo geras.

Ar norite pasiekti srautinio transliavimo paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Amazon Prime Video“ ar „BBC iPlayer“, iš bet kurios pasaulio vietos? Jei taip, „NordVPN“ yra puikus pasirinkimas. Tai yra viena iš nedaugelio VPN paslaugų, kurios vis dar gali atblokuoti „Netflix“. Prisiregistruoti naudotis neribota VPN ir „SmartDNS“ paslauga galite tiesiog iš karto 2,99 USD per mėnesį su 3 metų narystė.

Apsilankykite „NordVPN“

3. Geriausias AAF VPN: „CyberGhost“

„CyberGhost“

„CyberGhost“ 2001 m. Įkūrė 7 entuziastingi jaunieji komandos nariai Bukarešte, Rumunijoje. Nuo to laiko įmonė išaugo į vieną didžiausių VPN paslaugų pasaulyje. 50+ narių komanda yra sutelkta į vartotojų privatumo apsaugą. Robertas Knappas, vienas iš įkūrėjų ir generalinis direktorius, ir toliau vadovauja komandai net po to, kai 2017 m. Jie prisijungė prie „Crossrider“ grupės. Nuo to laiko „CyberGhost“ tinklas šiek tiek išsiplėtė..

„CyberGhost“ siūlo gražų serverių vietų derinį, stiprų šifravimą ir galimybę atblokuoti tokias populiarias transliacijos paslaugas kaip „Netflix“, „YouTube Red“ ir „Amazon Prime“. Kai kurie kanalai netgi leidžia atblokuoti kelių regionų geografinius apribojimus. Pvz., Galite pasiekti „Amazon Prime“ vaizdo įrašų turinį JAV, Vokietijoje ar JK. „Windows“ klientas taip pat suteikia jums galimybę naršyti anonimiškai, apsaugoti „Wi-Fi“, anonimiškai torrent, atblokuoti pagrindines svetaines („Google“, „Facebook Instagram“ ir kt.) Ir pasirinkti serverį.

Kadangi norėjome išbandyti AAF serverį, atidarėme „Windows“ klientą ir išplėtėme sąsają. Tada norėsite spustelėti skirtuką „Visi serveriai“, jei jis dar nėra aktyvus. Slinkite žemyn iki JAV ir spustelėkite žvaigždės dešinėje. Bus pateiktas visas serverių JAV sąrašas. „CyberGhost“ tinklą sudaro keli serveriai, artimi komandoms.

„CyberGhost“ VPN klientas yra vienas iš mūsų mėgstamiausių. Tai labai lengva naudoti ir apima daugybę papildomų funkcijų, padedančių apsaugoti jūsų internetinį privatumą. Jie turi plėtros komandą Vokietijoje, kuri nuolat prideda funkcijų klientui ir programoms mobiliesiems. Galite prisijungti, kad galėtumėte naudotis visomis „CyberGhost“ tinklo paslaugomis tik iš karto 2,75 USD per mėnesį jų dabartinės reklamos metu.

Apsilankykite „CyberGhost“

4. Geriausias AAF VPN: „IPVanish“

„IPVanish“

„IPVanish“ siūlo kelis šioje srityje esančius serverius, todėl jums neturėtų kilti jokių problemų. Vis dėlto galite tikėtis greito greičio ir keliose pasaulio vietose. Dėl šios priežasties mes pasirenkame „IPVanish“ kaip vieną iš mūsų pasirinkimo variantų, kurį turime naudoti AAF.

IPVanish ne tik aprėpia įvairius Europos regionus, bet ir teikia serverius visuose žemynuose, išskyrus Antarktidą. Tinklas sukuria didelį greitį ir jie gerai atlieka mūsų greičio testus. Išskleidžiamajame meniu galite pasirinkti vietą arba atskirą serverį.

Ką tik minėjome, kad „IPVanish“ turi serverius visame regione ir jie visi yra prieinami jums. Jei atsitiktų pamatę serverį, kurio serverio pavadinime yra raidė „a“, tai greičiausias tinklas. Pamatysite, kad „IPVanish“ tinklas yra greitas visoje JAV.

Kalbant apie vertę, jums bus sunku įveikti „IPVanish“. Jie siūlo neribotą prieigą prie savo VPN tinklo ir pasirinktinę programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“, „Amazon Firestick“ ir daugiau, už 7,50 USD per mėnesį arba 58,49 USD per metus. Tai tinka teisingam 4,87 USD per mėnesį metiniame plane. 7 dienų pinigų grąžinimo garantija padengs jus kaip naują narį.

Apsilankykite „IPVanish“

5. Geriausias AAF VPN: VIP

Privatus interneto ryšys

Kaip vartotojas, asmeninė interneto prieiga (VIP) suteikia jums keletą skirtingų variantų. Anksčiau jūs turėjote nustatyti kiekvieno VPN serverio profilį. Dabar nesunku prisijungti prie bet kurio serverio 28 šalių tinkle. VIP komanda savo serverius suskirstė pagal regionus, šalis ir miestus. Serverio vietos yra išvardytos abėcėlės tvarka pagal šalis. Pasirinkę vietą, galite lengvai prisijungti prie vietų įvairiuose miestuose, kad apsaugotumėte savo VPN ryšį.

Yra daugybė torrent vartotojų, kurie mėgsta privačią interneto prieigą. Į paslaugą įtraukta funkcija, kuri sustabdys jūsų sistemos ryšį, jei nutrūks ryšys su jų tarnyba. Reiškia, jei užšifruota VPN prieiga bus panaikinta dėl kokių nors priežasčių, ji jus saugos.

VIP siūlo „Windows“ klientą ir kitas programas, kuriomis paprasta ir lengva naudotis. Tačiau nenorėsite to nuvertinti. VIP siūlo skirtingus privatumo apsaugos lygius, atsižvelgiant į jūsų poreikius. Galite valdyti šifravimo lygius, kad padėtumėte rasti tinkamą pusiausvyrą tarp privatumo ir greičio.

Kai kalbama apie „Windows“ klientą, VIP komanda įtraukė interneto žudymo jungiklį. Užmušimo jungiklis sunaikins jūsų interneto ryšį bet kuriuo metu, kai sugenda VPN. Tai tikrai gali praversti norintiems užtikrinti anonimiškumą. Privatus interneto ryšys siūlo VPN tiesiog 2,50 USD per mėnesį.

Apsilankykite privačioje interneto prieigoje

Dabar galite pamatyti puikių AAF variantų. Iki šiol galite pamatyti jo naudojimo pranašumus. Jei norėtumėte pamatyti kitas nei pirmiau pateiktas parinktis, nedvejodami žiūrėkite į mūsų teikėjus 10 geriausių VPN sąrašų. Jie visi atliks gerai, tačiau mes pasirinkome remdamiesi daugybe veiksnių. Taip mes optimizavome savo pasirinkimą dėl AAF. Nesvarbu, kur planuojate būti, neturėtumėte praleisti šių puikių žaidimų. Naudodamiesi mūsų vadovu galite geriausiu būdu apsaugoti savo privatumą.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me