Geriausi „Android“ skirti VPT

2 „Android“ telefono vaizdas„Android“ yra populiariausia operacinė sistema pasaulyje. Nors yra ir kitų konkurentų, „Android“ užima daugiau kaip 80% viso pasaulio rinkos. Nesvarbu, ar naudojate „Android“ telefoną, planšetinį kompiuterį, „Fire TV“ ar kitus įrenginius, visus juos norėsite apsaugoti naudodamiesi VPN. Gera VPN paslauga padės apsaugoti jūsų privatumą internete, kai mobiliuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu norite prisijungti prie atvirų „WiFi“ tinklų. Tai taip pat padės atblokuoti geografinius apribojimus. Peržiūrėkite mūsų geriausių „Android“ VPN sąrašą.


„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1„ExpressVPN“6,67 USD„ExpressVPN“160Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
2„NordVPN“3,49 USD„NordVPN“87Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis
3Privatus interneto ryšys3,33 USDVIP49Žymimasis langelisŽymimasis langelis
4„CyberGhost“2,75 USDVIP112Žymimasis langelisŽymimasis langelis
5„IPVanish“5,20 USD„IPVanish“76Žymimasis langelisŽymimasis langelisŽymimasis langelis

Yra keli privalumai, kuriuos galite įgyti naudodami VPN savo mėgstamame „Android“ įrenginyje. Pirmasis pranašumas padės apsaugoti jūsų privatumą internete. Mobilieji telefonai per pastarąjį dešimtmetį tapo neatsiejama mūsų gyvenimo dalimi. Mes jais labai pasitikime, kad jie yra ir pramogų, ir darbo įrankiai. Norėdami pritraukti verslą, daugelis įstaigų dabar siūlo nemokamą „WiFi“ ryšį savo klientams. Kadangi jie dažnai yra atviri, tuose tinkluose kyla didelė rizika. Nesvarbu, kur jūs baigsitės, visada gali būti elektroninių nusikaltėlių, pasiruošusių pavogti jūsų asmeninius duomenis. Naudodamiesi VPN, sukuriate saugų ir užšifruotą ryšį, bet kada jį įgalinę. Tokiu būdu jūs galite padaryti daug sunkiau pakenkti jūsų neskelbtinai informacijai.

Jei kada nors esate keliavę už šalies ribų, jums gali būti užkirstas kelias pasiekti turinį namuose. O galbūt esate priverstas nutraukti sporto renginius. Taip yra dėl geografinių apribojimų. Tai yra taisyklės, kurios sako, kad negalite pasiekti tam tikros medžiagos, jei esate už tam tikro regiono ribų. Aptikimo atveju būsite užblokuoti, jei tam tikrame regione dėl turinio apribojimų. Tarkime, kad esate Kinijoje ir norite pasiekti bet kokį nepatvirtintą turinį. Dėl jų užkardos vis dėlto pateksite į blokadas. Prisijungę prie VPN kitoje vietoje, galite išvengti šių apribojimų tipų. Yra daugybė kitų pavyzdžių, kuriuos galėtume panaudoti, tačiau tai turėtų gerai parodyti galimybes.

Kaip matote, yra keletas labai rimtų priežasčių naudoti VPN būnant „Android“ įrenginyje. Apsaugodami neskelbtinus duomenis nuo elektroninių nusikaltimų ar smalsių akių iki cenzūros ar geografinių apribojimų, norėsite pasinaudoti VPN pranašumais. Nors VPN paslaugos jau kurį laiką egzistuoja, tų teikėjų mobiliosios programos nuėjo ilgą kelią. Dabar, kai paaiškinome, kodėl turėtumėte naudoti VPN savo „Android“ įrenginyje, pateiksime geriausias jūsų galimybes.

Koks yra geriausias „Android“ VPN?

Siekdami nustatyti geriausių „Android“ VPT sąrašą, mes sutelkėme dėmesį į šiuos kriterijus:

 • Greičio testai atlikti JAV ir JK naudojant „Android VPN“ programą
 • VPN tinklo patikimumas naudojant „Android“ telefonus ir planšetinius kompiuterius.
 • Mobiliųjų funkcijų, įskaitant žudymo jungiklį ir „Android TV“ palaikymą
 • Stiprūs šifravimo lygiai geresnei privatumo apsaugai
 • Pirmenybę teikėme VPN, kurie nelaiko naudojimo žurnalų
 • Sėkmė atblokuojant populiarius kanalus ir tiesioginį sportą

Be jokių papildomų delsų, pateikiame geriausių „Android“ VPN paslaugų sąrašą:

1. Geriausias „Android“ VPN: „ExpressVPN“

„ExpressVPN“

Prisiregistruokite 12 mėnesių ir gaukite 3 MĖNESIUS NEMOKAMAI naudodami VPN, kurio reitingas Nr. 1

„ExpressVPN“ sujungia greitą VPN prieigą su „MediaStreamer“, kuri veikia kaip intelektualioji DNS paslauga, kad atblokuotų prieigą prie riboto geografinio turinio. VPN paslauga padės užšifruoti jūsų ryšį ir atblokuoti tiesioginius sporto įvykius. Jų tinklalapyje netgi rasite naujausių gyvų pramogų ir sporto renginių sąrašą. Kaip matote, yra keletas aiškių „ExpressVPN“, skirto „Android“, naudojimo pranašumų.

Aukščiau esančioje lentelėje „ExpressVPN“ valdo labai didelį VPN tinklą. „ExpressVPN“ tinklas gali pasigirti šimtais serverių pagrindinėse vietose, kad padėtų apsaugoti jų vartotojo privatumą. Tai apima vietas visame pasaulyje. Jų tinklą galite naudoti norėdami apsaugoti savo privatumą, atblokuoti cenzūrą ir mėgautis turiniu, kurį esate įpratę matyti telefone ar planšetiniame kompiuteryje.

„ExpressVPN“ programa leidžia pasirinkti serverio vietą iki miesto, tačiau negalite pasirinkti konkretaus serverio. Vietoj to spustelėkite mygtuką „pasirinkti vietą“. Norėsite pasirinkti skirtuką „Visi“ ir pasirinkti vieną iš keturių kategorijų. Tai apima Ameriką, Europą, Ramųjį Aziją, Afriką, Vidurinius Rytus & Indija. Šiuo metu galite pasirinkti ten esančius serverius.

„ExpressVPN“, skirta „Android“

„ExpressVPN“ kuponasSutaupykite 49% ir gaukite 3 mėnesius nemokamai, naudodami 12 mėnesių mūsų įvertintą VPN

„ExpressVPN“ mūsų greičio bandymuose pasirodė labai gerai. Jie yra puikus pasirinkimas siekiant apsaugoti privatumą ir panaikinti geografinius apribojimus. Pagalba klientams teikiama visą parą, teikiant pagalbą ir atsakant į visus klausimus. Mėgaukitės geriausiu VPN ir mažiau pasitikėkite savimi, nes „ExpressVPN“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite „ExpressVPN“

2. Geriausias „Android“ VPN: „NordVPN“

„NordVPN“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams ir gaukite tik 3,49 USD per mėnesį (70% nuolaida)

„NordVPN“ yra Panamoje, kai kurie vartotojai renkasi VPT kompaniją, kurios pagrindinė būstinė yra JAV. Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra labai aktyvus, nes turi serverius, esančius visame pasaulyje. Nariai turi visišką prieigą prie savo tinklo visame pasaulyje už labai gerą kainą.

Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ siūlo geriausią paslaugų derinį pagal kainą. Žinoma, norėsite užsisakyti ilgesnės trukmės sąskaitą. Visi vartotojai turi visišką prieigą prie savo tinklo ir pasirinktinės programinės įrangos. Galite prisijungti naudodami „VPN“ klientą, skirtą „Windows“ arba „Mac“. Jie taip pat turi lengvai naudojamą mobiliąją programą, skirtą tiek „Android“, tiek „iOS“ („iPhone“, „iPad“) įrenginiams.

„NordVPN“ „Android“ programa suteikia geras funkcijas ir yra labai lengva ja naudotis. Yra daug panašumų tarp visų skirtingų programų versijų. Viską lengva naršyti ir lengvai rasite parinktis bei šalių sąrašą. Jei norite, taip pat galite naudoti pasaulio žemėlapį. Žemiau esančiame paveikslėlyje rodoma „Android“ programa.

„NordVPN“ „Android“ programa

Ar norite pasiekti srautinio transliavimo paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Amazon Prime Video“ ar „BBC iPlayer“, iš bet kurios pasaulio vietos? Jei taip, „NordVPN“ yra puikus pasirinkimas. Tai yra viena iš nedaugelio VPN paslaugų, kurios vis dar gali atblokuoti „Netflix“. Galite užsisakyti neribotą VPN ir „SmartDNS“ paslaugą su 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „NordVPN“

3. Geriausias „Android“ VPN: VIP

Privatus interneto ryšys

Prisiregistruokite 12 mėnesių tik už 3,33 USD per mėnesį (72% nuolaida)

Asmeninė interneto prieiga (VIP) suteikia vartotojams keletą skirtingų galimybių. Kitaip nei anksčiau, jums nebereikia nustatyti kiekvieno VPN serverio profilio. Dabar galite prisijungti prie bet kurios jų serverio vietos 29 šalyse. Nors jie gali nepasiūlyti tiek daug šalių, kaip kiti paslaugų teikėjai, jie daugiausia dėmesio skiria aptarnavimui ir kainų mažinimui. Kaip matote žemiau, VIP komanda savo serverius suskirstė pagal regionus, šalis ir miestus. Serverio vietos yra išvardytos abėcėlės tvarka pagal šalis. Pasirinkę vietą, galite lengvai prisijungti prie vietų, kur jie turi serverius.

Daugeliui „torrent“ vartotojų patinka lengva naudotis VIP teikiama paslauga. Ši paslauga apima funkciją, kuri sustabdys jūsų sistemos ryšį, jei nutrūks ryšys su jų tarnyba. Reiškia, jei užšifruota VPN prieiga bus panaikinta dėl kokių nors priežasčių, ji jus saugos.

Atsisiųsdami „PIA“ „Android“ klientą, pamatysite, kad jie tampa gana paprasta. Tačiau tai nereiškia, kad tai silpna programa. Parinkčių skiltyje galite rasti daugybę skirtingų variantų. Žinoma, galite perjungti funkcijas, atsižvelgdami į jūsų pageidavimus, įskaitant šifravimo lygius, kad galėtumėte valdyti greičio ir privatumo pusiausvyrą. Kaip matote, parinkčių ekranai yra žemiau.

Asmeninės interneto prieigos „Android“ ryšio nustatymai

Kai kalbama apie jų „Android“ klientą, VIP komanda įtraukė interneto žudymo jungiklį. Ši funkcija sunaikins jūsų interneto ryšį, kai sugenda VPN. Tai tikrai gali praversti norintiems užtikrinti anonimiškumą, nesvarbu, kur jie yra. Asmeninė interneto prieiga suteikia nariams 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite privačioje interneto prieigoje

4. Geriausias „Android“ VPN: „CyberGhost“

„CyberGhost“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams tik už 2,75 USD per mėnesį (79% nuolaida)

„CyberGhost“ 2001 m. Įkūrė 7 entuziastingi jaunieji komandos nariai Bukarešte, Rumunijoje. Nuo to laiko įmonė išaugo į vieną didžiausių VPN paslaugų pasaulyje. 50+ narių komanda yra sutelkta į vartotojų privatumo apsaugą. Robertas Knappas, vienas iš įkūrėjų ir generalinis direktorius, ir toliau vadovauja komandai net po to, kai 2017 m. Jie prisijungė prie „Crossrider“ grupės. Nuo to laiko „CyberGhost“ tinklas šiek tiek išsiplėtė..

„CyberGhost“ siūlo gražų serverių vietų derinį, stiprų šifravimą ir galimybę atblokuoti tokias populiarias transliacijos paslaugas kaip „Netflix“, „YouTube Red“ ir „Amazon Prime“. Kai kurie kanalai netgi leidžia atblokuoti kelių regionų geografinius apribojimus. Pvz., Galite pasiekti „Amazon Prime“ vaizdo įrašų turinį JAV, Vokietijoje ir kt. „Android“ klientas taip pat suteikia jums daugybę galimybių, įskaitant galimybę naršyti anonimiškai, apsaugoti „Wi-Fi“, anonimiškai torrent, atblokuoti pagrindines svetaines („Google“, „Facebook“ „Instagram“ ir kt.) Ir pasirinkti serverį.

„CyberGhost VPN“ „Android“ klientas turi daugybę variantų, kuriuos tikrai mėgstate. tai apima „WiFi Auto-Protect“, saugų srautinį perdavimą ir dar daugiau. Nebus jokių problemų naršant ką nors naudojant „Android“ programą, nes viskas yra intuityvu. Žemiau galite pamatyti, kaip atrodo programa.

„CyberGhost“ „Android“ programa

„CyberGhost“ VPN klientas yra vienas iš mūsų mėgstamiausių. Tai labai lengva naudoti ir apima daugybę papildomų funkcijų, padedančių apsaugoti jūsų internetinį privatumą. Jie turi plėtros komandą Vokietijoje, kuri nuolat prideda funkcijų klientui ir programoms mobiliesiems. Galite prisiregistruoti gauti visišką prieigą prie „CyberGhost“ tinklo su 45 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „CyberGhost“

5. Geriausias „Android“ VPN: „IPVanish“

„IPVanish“

Prisiregistruokite 12 mėnesių tik už 5,20 USD per mėnesį (57% nuolaida)

„IPVanish“ turi puikią „Android“ programą, kuria lengva naudotis. Galite tikėtis rasti greitį, nesvarbu, prie kokio regiono norite prisijungti. Taip yra todėl, kad jie turi vieną geriausių tinklų bendruomenėje. Daugelis serverių, esančių įvairiose vietose, yra laikomi aukščiausio lygio. Tai reiškia, kad jie yra greičiausia.

Kartu su dideliu pėdsaku JAV, „IPVanish“ teikia serverius visuose žemynuose, išskyrus Antarktidą. Tinklas nuolat buvo viena greičiausių VPN paslaugų, nesvarbu, kur vykdome greičio testus. Rasite kelias serverio vietas viso regiono šalyse. Galite pasirinkti tam tikrą vietą arba individualų serverį.

Kaip ir VIP kliento, „IPVanish“ „Android“ klientą lengva naudoti ir yra daugybė skirtingų variantų. Tai apima galimybę automatiškai prisijungti, prisijungti prie greičiausio serverio, peštynių funkciją (kad nesuprastėtų), automatinį pakartotinį prisijungimą, prievado pakeitimą ir galimybę pasirinkti vieną iš dviejų „OpenVPN“ versijų, kaip matote toliau.

„IPVanish“ „Android“ programa

Kalbant apie „IPVanish“ vertę, sunku ją įveikti. Jie siūlo neribotą prieigą prie savo VPN tinklo ir pasirinktinę „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“, „Amazon Firestick“ ir kt. Programinę įrangą. Jūs netgi galite nustatyti savo maršrutizatorių, kad apsaugotumėte kiekvieną tinklo įrenginį. VPT paslauga yra gana populiari tarp „Kodi“ vartotojų. 7 dienų pinigų grąžinimo garantija taikoma visiems naujiems nariams.

Apsilankykite „IPVanish“

6. Geriausias „Android“ VPN: „Surfshark“

„Surfshark“

Prisiregistruokite 24 mėnesiams ir gaukite tik 1,99 USD per mėnesį (83% nuolaida)

„Surfshark“ savo VPT paslaugą pradėjo teikti 2018 m. Nuo to laiko bendrovė gana smarkiai atsiliepė apie bendruomenę. Komanda ir toliau auga bei prideda serverių vietas prie savo greitojo tinklo. Jie sutelkė dėmesį į privatumą ir vertę. Ši paslauga apima papildomas funkcijas, tokias kaip „CleanWeb“ (blokuoja skelbimus ir kenkėjiškas programas), „Whitelister“ (padalintas tunelis), „MultiHop“ dvigubą VPN, nužudymo jungiklį, privatų DNS ir apsaugą nuo nutekėjimo..

Turėdami didelį serverių tinklą visame pasaulyje, stiprų šifravimą ir galimybę atblokuoti tokias populiarias transliacijos paslaugas kaip „Netflix“, „YouTube Premium“ ir „Amazon Prime“, yra daugybė galimybių mėgautis šia paslauga. Galite pasiekti „Amazon Prime Video“ keliuose regionuose, įskaitant JAV, Vokietiją ir JK. „Windows“ klientas suteikia jums galimybę prisijungti prie fizinių serverių vietų, virtualių serverių (geriausiai tinkančių atjungti geografinius apribojimus), serverių, palaikančių P2P naudojimą, ir „MultiHop“ serverių..

„Surfshark“ „Android“ programa

Vertės ir savybių atžvilgiu „Surfshark“ yra puikus pasirinkimas norintiems apsaugoti savo privatumą ir atblokuoti apribojimus. Visos jų VPN programos buvo sukurtos naudojant panašią vartotojo sąsają ir yra lengvai naudojamos. Galite prisiregistruoti neribotai VPN sąskaitai nerizikingai, nes „Surfshark“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite „Surfshark“

Galite peržiūrėti mūsų sąrašą 10 populiariausių VPN paslaugos daugiau galimybių. Manome, kad būsite patenkinti bet kuriuo iš aukščiau išvardytų pasirinkimų. Remdamiesi patikimumu ir programomis, palaikančiomis naujausią „Android“ operacinę sistemą, mes juos pasirinkome per kitus pagrindinius VPN tiekėjus. Turite sugebėti pasitikėti savo VPN teikėju, kad apsaugotumėte savo privatumą. Šios paslaugos tai padarys ir kiekviena siūlo geras „Android“ programas.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map